Comp SA

Opinie o Comp SA

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie Comp SAprowadzi rekrutację m.in na stanowiska Java Junior Developer oraz Java Developer. Co możecie podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Jakie możliwości rozwoju zapewnia pracownikom pracodawca? Czym wyróżnia się na tle innych firm z branży? Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna.

senny
użytkownik zarejestrowany

Chętnie bym się załapał, zwłaszc za, że dbają o stabilne zatrudnienie co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest na czas.

carter

Praca na stanowisku technika w tej firmie to jakaś kpina. Pomiatają człowiekiem na prawo i lewo, nadgodzinny za które nie płacą, brak kadry (wspomaganie się mało wykwalifikowanymi podwykowawcami) to w Compie standard. Firma dobra na 3 lata zaczynając kariere.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Key Account Manager (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Key Account Manager: Najbardziej nie podobało mi się w Key Account Manager:

Zostaw opinię o Comp SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comp SA