Opinie o Nis#1 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nis#1 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nis#1 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nis#1 Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Firma Nis#1 Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Asystent / Asystentka. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Instalator Nowy wpis

Hej byłem technikiem nis rok czasu ale się rozstaliśmy z wiadomych przyczyn szukam firmy która działa w podobnych obszarach (mazowieckie Lubelskie)

Aaa Nowy wpis

Chce się ubiegać o prace na magazynie, ale nie daje mi spokoju jeden z ostatnich komentarzy tutaj. O co chodzi z tym, że pracy coraz więcej a kasy mniej? Obniżyli wam wynagrodzenia czy o co chodzi? Przyszedłem tu podpytać o regularność w podwyżkach, a tu takie informacje na mnie czekają. No, nie wygląda to dobrze. ;) Ktoś pracuje jako magazynier i napisze coś o obecnych warunkach? Stawce, nadgodzinach, benefitach? Opieka medyczna i multisport jedynie oferują?

Sebastian Nowy wpis

Pracowałem w tej (usunięte przez administratora) firmie 4 lata i już mam dość zero kontaktu z szefostwem wymagań coraz wiecej a kasy coraz mniej kary za byle co jakieś (usunięte przez administratora) noty obciążające o wypłatę trzeba się prosić księgowej o ile łaskawie ktoś odpisze na @ lub odbierze telefon najlepiej dla nich jak byś pracował za (usunięte przez administratora) chcesz spokojnie pracować szukaj innej firmy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nis#1 Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Projektant / Projektantka - sieci światłowodowe.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Raks

Porażka, faktury wystawiane z miesięcznym terminem płatności, a i tak nie płacone na czas, albo nie płacone wcale. Bezpodstawnie wystawiane noty księgowe, technicy obciążani za błędy nie pracujących już osób, później zero odzewu na maile czy telefony. Omijać szerokim łukiem

Dzień dobry, czy na stanowisku technika naprawdę panują tak złe warunki, jak piszecie? Za co te kary, bo to, że za wszystko to mi niewiele wyjaśnia. Ile mniej więcej w takim razie idzie zarobić, odejmując to paliwo itp? Jak rotacja, mają jednak chętnych techników, czy ludzie rezygnują?

Nie interesuj się

Nie zawracaj sobie tą firmą głowy szkoda, żeby potem nie wypłacili Ci pieniędzy jak większości technikom jak zerwało UPC z nimi umowę.

@Nie interesuj się

Tylko z tego powodu doszło do takich komplikacji? Na bieżąco w zasadzie jeszcze nie jestem ale co było przed zerwaniem tej wspomnianej umowy? Jakie warunki? wtedy warto było się interesować? i czy możliwe ze to jeszcze się ustabilizuje?

Nie interesuj się

Współpracowałem z tą firmą dwa lata jako podwykonawca UPC i nic dobrego nie mogę powiedzieć, !!! niezapłacone faktury !!! , utrudniony kontakt z osobami na samej górze. Zero organizacji, po rozmowach z paroma osobami, które dowoziły nam materiały można wywnioskować, że dzieję się w tej firmie źle, unikajcie tego miejsca jest dużo więcej porządnych firm będzie będziecie cieszyć się ze swojej pracy. #UCIEKAJCIE

Technik

Jeżeli chcesz pracowac jako technik to zapomnij. W ogłoszeniu cuda, a na rozmowie zupełnie co innego. Potrzeba działalności, własnego auta, własnego paliwa. Termin płatności to półtora miesiąca! Jak chcesz zajeździć siebie i swoje auto i jeszcze dołożyć do interesu bo oczywiście twoje instalacje będą kontrolowane i za instalacje internetu zapłacą ci 60zl, a dostajesz kare 150. To komedia. Firma (usunięte przez administratora).

Lidia
@Technik

A ta kara to za co? Pytam, bo chyba nie zostało to wyjaśnione albo nie rozumiem kontekstu. Za co mogliby je przyznawać? To jest na umowie jakoś opisane? W jaki sposób jeśli już? Co niepoprawnie można tu wykonać?

Technik
@Lidia

Jak chca. Mogą za wszystko.

ASAP_CASE

Osoby zarządzające wywodzące się z korpo wychodzące z założenia, że dobry bajer to połowa sukcesu. Menadżerowie najwyższego stopnia na każdym kroku próbujący udowodnić jak wiele robią, a to dreptanie w miejscu... Wydajność pracy liczona w kilometrach ruszonych myszką. Firma postkorporacyjna (inaczej nie potrafią) tylko kasa nie ta i zasoby nie takie... Raczej odradzam.

Jolanta
@ASAP_CASE

To jakiego rzędu zarobki masz w takim razie na mysli?

Gd
@ASAP_CASE

Dariuszu,Włodziu, toż to śmiech na sali co wy wyrabiacie. Nowi nic nie zmienią.Sprzataczek tu nie potrzeba.

Lidia
@Gd

Mnie to zastanawia skąd wiesz jak możesz się do nich zwracać? To skoro na Twoje oko nowi nie zmienią to jakieś inne sugestie masz?

Gd
@Lidia

Skąd wiem jak mam się do nich zwracać? A co to za głupie pytanie ? Sugestie? Tutaj mało kto może pomóc . Szefostwo i dyrektorzy tylko przytakują UPC (od zawsze) (usunięte przez administratora)

Wkręcamwykręcam

Nie polecam Nie znam decyzji po której nie byłoby większych kłopotów i trudności dla pracowników . Zarząd i dyrektorzy kombinują jak tylko mogą aby się nachapać i zabrać pieniądze pracownikom. Organizacja - 2/10 Zarząd - 1/10 Odpowiedzialność 2/10 Uczciwość - 1/10 Kultura - 0/10

Zostaw merytoryczną opinię o Nis#1 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nis#1 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nis#1 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nis#1 Sp. z o.o.?

Nis#1 Sp. z o.o.
  • Pilchowicka 14