Próchnik

Łódź

Opinie o Próchnik

Hanna

@Elllle, raczej dopytuję ze względu na inne osoby, które w Próchniku poszukują pracy. Sama jestem na forum moderatorem i ze względu na to, że brakuje tutaj merytorycznych informacji dotyczących zatrudnienia, dopytuję osób takich jak Ty :) Handel to na pewno ciężki kawałek chleba i też każda praca na swoje plusy i minusy, tak jak napisałaś.

Hanna

@Elllle a Ty na jakim stanowisku pracujesz? Skąd masz takie porównanie - masz sprawdzone informacje na temat innych stawek w firmie? Często te kwestie są bardzo drażliwym tematem, bo oferty pracy w firmach są coraz cześciej i indywidualne. Jak to wygląda w Próchniku?

@Hanna 04.09.2017 07:47

Informacje mam sprawdzone a ty Hanna jesteś pracownikiem czy zamierzasz aplikować? Nie jestem sprzedawca więc trochę więcej mam informacji ale jeśli chcesz aplikować to życzę powodzenia wiadomo handel to ciężki kawałek chleba:)

Elllle

Kierownicy zarabiają nawet dobre pieniądze ale w porównaniu z tym co muszą robić dla lub za regionalnych to marne grosze. Szkoda że zarząd nie ma o niczym pojęcia. W sumie ważna jest atmosfera i jak się ma fajną ekipę to praca nawet znosna.

Hanna

Dziękuje za odpowiedź @elle, szkolenia to bardzo ważny element zatrudnienia, w ofertach pracy Próchnik o nich nie wspomina, ale myślałam, że może jest coś organizowane. Na jakim stanowisku pracowałaś i w jakim salonie? Jednak firma ma ich całkiem sporo, więc dobrze byłoby doprecyzować o jakim miejscu jest dokładnie mowa.

ktos

Czy moze ktos sie wypowieddziec jakie pieniadze zarabiaja kierownicy ?

Hanna

@Elllle Dlaczego uważasz, że praca w Próchnik nie ma perspektyw? Nie widzisz tu możliwości awansu? Ścieżka awansu to bardzo ważny czynnik motywujący dla wielu pracowników. Jak wygląda to w tej firmie?

Hanna

Czy firma organizuje jakieś szkolenia dla swoich pracowników? Co możecie powiedzieć na ten temat?

@Hanna 27.03.2017 15:30

Nie organizuje. Podstawa też od stycznia się nie zmieniła a firma z tradycjami i wspierająca polską kulturę i historię szkoda że nie polskiego pracownika. Ogólnie nie jest źle ale praca raczej bez perspektyw i na chwilę. Brak dodatków na święta, mnóstwo ludzi od wszystkiego a zarazem niczego. Chaos i bałagan.

Maja

Pracuję w Próchniku i nie wierzę ,p.M.B?Człowiek o wysokiej kulturze osobistej,konkretny,rzeczowy,pomocny.Straszne rzeczy-wymaga wiedzy, a dla niektórych to za dużo zdecydowanie. Nic nie robi bo pewnie kurz z tych nie ofoliowanych koszul powinna rolować.

mfjsiddi

Cała prawda regionalna działa na niekorzyść firmy to co robila z inwentaryzacjami to szok zabierała z naszego sklepu ciuchy i wysyłała do drugiego żeby prezes sie nie denerwował ogólnie fałszywa baba sama nic nie robiła ..

Podstawa to 1350 zlotych więcej nie dostaniecie .. są premie Ale prezes trzyma łapę w jednym sklepie dostaniecie w drugim nie jak zrobisz 20 tyś to masz 800zl + podatek.. inwentaryzację jak są duże braki zabierają premie ciągła rotacja ludzi przez to .. wymagają target a brak rozmiarów w sklepie.. regionalna Małgoska B. Nic nie robi jedyne co wprowadziła do sklepów to wyższe target bo ma ambicje i kazała ofoliowac koszule śmiech na sali.. za 1300 zł macie znać produkt od podszewki historię firmy i za brak znajomości promocji są nagany to wszystko dostajecie do nauki ... naloty na sklepy ciągłe myślą że nic nie robicie tragedia nabawilam sie w tej firmie nerwicy .. nie doceniają pracowników na poziomie 50-60 tysięcy regionalna w każdym sklepie ma swojego konfodenta i zarazem największego nieroba..

erd

Świetnie, że można liczyć na profesjonalne szkolenia @qwerty, bo prościej przez to wypełnia się obowiązki. Wiecie tylko czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo znacznie umila to zatrudnienie, a przez to zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków.

ANN

Dostałam ofertę pracy do tej firmy, nie skorzystałam i nie żałuję. Bardzo słaba podstawa i ewentualna premia do wyrobienia. Socjalu żadnego nie ma. Miałam ofertę na kierownika, który jest tam zwykłym sprzedawcą, nie mającym na wiele rzeczy wpływu. Pracowałam w dwóch korporacjach zagranicznych i niestety muszę z przykrością stwierdzić, że ta polska firma jeszcze sie wiele musi nauczyć. Ogólnie praca na przeczekanie.

selerek

Chyba powinieneś w takim razie złożyć aplikację, żeby wiedzieć jakie są tam warunki umowy

adam

a ile zarabia tam sprzedawca. to ze szybko mozna awansowac to tylko plus, ale zarobki tez sa dobre?

adam

Bezrobotna

witam wszystkich , bardzo proszę o szczera informacje jak jest w prochniku jak wygląda współpraca z regionalnymi , jaki jest system wynagrodzenia i jak wyglądają umowy szczerze chodzi mi o Poznań ?Będę wdzięczna o szczera odpowiedz bo nie wiem co mam robić !!!

gość_

Praca w Próchniku jest naprawdę godna polecenia. Pracuje dość długo i jestem zadowolona. Firma bardzo przyjazna i traktująca pracowników z poszanowaniem jeżeli się dobrze pracuje to na 100% zostanie to zauważone i docenione w formie awansu i podwyżki :)

Nie polecam pracy na magazynie !!! Masakra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

gość -były pracownik

Nie polecam pracy w tej Firmie ,żałuję że porzuciłam inną pracę dla obiecanek cacanek,już tam nie pracuje a dzień w którym się zwolniłam uważam za najlepszą decyzje w moim życiu.Jedna wielka sitwa, możesz się dorobić nie awansu ale garba.A wszyscy ludzie którzy maja olej w głowie po prostu się zwolnią.

Gość

Nie polecam pracy w Próchnik. Po kilku miesiącach pracy jako sprzedawca, awansowałam na kierownika, ale w momencie kiedy kończyła mi się powoli umowa o pracę na czas określony, to regionalna bez podania konkretnej przyczyny podziękowała mi za współpracę. Czas wypowowiedzenia umowy? Zapomnijcie! Dowiedziałam się na kilka dni przed zwolnieniem.

gość - pracownik

Polecam pracę w firmie Próchnik, dobry system motywacyjny uzależniony od wkładu pracy. Miła atmosfera, liczne szkolenia, wysoki samorozwój. Praca stała i pełne zadowolenie. Mówię o pracy na stanowisku sprzedawca. Trzeba być dobrym sprzedawcą

xoxox

Byłam w Szczecinie na dniu probnym, nie polecam, pracowalam 6 godzin po czym nikt do mnie nawet nie zadzwonil podziekowac. Dziewczyny pracujące tam są bardzo mile i nie wiem jak one wytrzymują w tym sklepie. Opinie o kierowniczce jak najbardziej trafione. Brak kultury i obgadywanie klientów to norma. Poprostu wyzysk i próba załatania braków w personelu naiwnymi ludzmi, na infoludku znowu ogloszenie ze poszukuja do pracy. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!

fiki

a ja pracuje w Vistuli i odchodzę tam jest wyzysk też a pracy mega,idę do próchnika za większą kasę niż na dzień dzisiejszy zarabiam.Mam tylko nadzieje ze popracuje w tej firmie długo i ze to zmiana na lepsze.

Loa

No trudno się dziwić. Z dnia na dzień zamykają sklepy, tną, tną, koszą

Obserwator

UUUU po wypowiedzi TTT można powiedzieć kij w morowisko a reczej jednostkę ADMINISTRACYJNĄ bravo Tofik czy WAZA jak zwał mniejsza o to , chyba coś w wypowiedzi było realnego ze sie sypią po mału kolejne wypowiedzi .

TTT2

A co do pracy to szczerze odradzam. Jest to praca dla osób które juz nic lepszego nie znajdą i nie mają aspiracji na nic więcej. Poza tym teraz juz nie zatrudnia sie na firme ale na podwykonawce, zeby doic jeszcze bardziej. pozdro 600

TTT2

Pani Ewka zawsze w formie

TTT

Tak tofik wszyscy cie dobrze pamiętamy przyszedłeś na magazyn na najlepszych warunkach finansowych miałeś lepiej niż ludzie pracujący od kilku lat. Przepracowałeś,, chwilę''... dokładnie tydzień hehe :) po czym stwierdziłeś, że nie ogarniasz tematów, niby za dużo informacji :) Już na początku dostałeś ksywę ,, WAZA'' ciekawe dlaczego?? pomyśl.. NADGODZINY?? Tylko dla tych którzy chcą mieć więcej kasy nikt nikogo do nich nie zmusza. Przecież wiesz bo nigdy nie chciałeś zostawać i nie zostawałeś. (usunięte przez administratora)

Witam serdecznie, chcciałabym przestrzec przed pracą w tej firmie począwszy od zarobków po wymagania.

oczko

czu ktoś pracował w próchniku w lodzi prosze o opinie sklep magazyn i ogólnie o tym pracodawcy

wstręt i obrzydzenie

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Kierowniczka sklepu widzi tylko czubek własnego nosa. Zero empatii, zero taktu, wyczucia, totalna znieczulica, obłuda, brak zainteresowania pracownikiem, ocenia po pozorach. Zastanawiam się, jakim cudem może spokojnie spać po nocach? Skoro jest zdolna do najgorszego świństwa, potrafi potraktować człowieka jak śmiecia.

yeti

Nie polecam nikomu pracy w tej Firmie. Szkoda mówić. Byłam pracowałam i odeszłam.

Zostaw opinię o Próchnik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Próchnik