Opinie o Próchnik S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Próchnik S.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Próchnik S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Próchnik S.A. w Łódź

Grzesiek Nowy wpis

firma faktycznie jest w upadłości?

Martyna Nowy wpis

Jak wygląda rekrutacja?

???????????? Nowy wpis

Ja będę bardzo pozytywnie wspominała prace w Prochnik S.A. Premie były bardzo zadowalające, zgrany zespół. Teraz dopiero sie docenia gdy widzi sie warunki u konkurencji. Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracownikow Prochnika, i mimo wszystko mała nadzieja sie tli, ze jeszcze kiedyś Prochnik powróci..

Hanna Nowy wpis

@Ela faktycznie można znaleźć takie informacje w sieci. Dzięki za informacje. Czy firma wystosowała jakieś oficjalne pismo, czy stanowisko wobec własnych pracowników? To dość nieprzyjemna sytuacja - szczególnie dla wszystkich pracowników, którzy prace w Próchnik S.A. lubili. To ciekawe, jak obecnie firma komunikuje się z aktualnymi pracownikami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zzz

szkoda

Hanna

Rzeczywiście Próchnik S.A. na swojej stronie http://prcwse.com/PL/informacje-strategiczne.html informuje o złożeniu wniosku o postępowanie sanacyjne. Ale to zdaje się jeszcze nie oznacza zupełnego końca. Może jeśli zostanie wdrożony z powodzeniem program naprawczy to są jeszcze szanse na odbudowę marki i poprawę sytuacji. Czy wiadomo co postępowanie sanacyjne oznacza dla pracowników? @Ela Czy mogłabyś się podzielić tym, jakie informacje od firmy otrzymali w tej sytuacji pracownicy?

@Hanna

Ogłoszono upadłość likwidacyjną, czyli wszystko musi być sprzedane, aby pokryć długi, salony są zamykane, koniec. My pracownicy szukamy nowej pracy, szkoda bo pracę w Próchniku będę wspominała z łezka w oku. Świetny towar, odszyty idealnie, klienci z klasą i dziewczyny w pracy... NAJLEPSZE. Teraz właścicielem jest syndyk. Myślę, że do końca lipca nie będzie żadnego salonu. ????????????

Igor

Czy jest tak dobrze , że przestaliście pisać?

@Igor

Firma przestała istnieć,ogłosiła upadłość, koniec

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Ela

Praca zadawalające, wszystko na umowie, targety realne, także premie zadawalające. To jest już inny Próchnik, jednak ma swoje problemy. Atmosfera w pracy zależy tylko od nas samych i tu mam szczęście, bo tworzymy zgrany zespół, który może liczyć na siebie. Polecam pracę w Próchniku, jeśli przetrwa.

Hanna

Podzielcie się opiniami jak Wam się pracuje w Próchnik. Pamiętajcie, że merytoryczne opinie o firmie, na pewno będą pomocne dla innych użytkowników, którzy aktualnie szukają zatrudnienia. Aktualnie rekrutują?

Hanna

@Anna, a na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? Czy firma aktualnie rekrutuje nowych pracowników? Jak przebiega taka rekrutacja w firmie Próchnik? Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia.

Hanna

Czy firma organizuje jakieś szkolenia dla swoich pracowników? Co możecie powiedzieć na ten temat?

@Hanna

Nie organizuje. Podstawa też od stycznia się nie zmieniła a firma z tradycjami i wspierająca polską kulturę i historię szkoda że nie polskiego pracownika. Ogólnie nie jest źle ale praca raczej bez perspektyw i na chwilę. Brak dodatków na święta, mnóstwo ludzi od wszystkiego a zarazem niczego. Chaos i bałagan.

Obecna
@Elllle

Zgadzam sie w 100% A nawet zmienila sie placa wraz z odesciem p.Bauera od 08.2017 mamy wyplacany zarobek w dwoch ratach -porażka

Anna
@Hanna

Nie organizują żadnych szkoleń. Ani dla pracowników ani dla kierowników.

aaaaaaaa

chcą iść w postępowanie sanacyjne..

Poldek

Mam nadzieje, że dobrze pracuje się w firmie. gdyby było inaczej to forum by wrzało.

BomBom
@Poldek

Zależy jaki region Cie interesuje. Ogólnie mówiąc firma upada ( prześledz proszę giełde ). Nie wiem do czego obecne działania firmy mają doprowadzić, ale z tego co widzę do niczego dobrego. Po odejściu p. Bauera wiele się zmieniło, niestety również regionalny Polska Centralna-Wschodnia, którym obecnie jest p. Rafał P. Osobiście jestem na etapie poszukiwań pracy, ponieważ jest w Próchniku bardzo źle. Stąd trzeba uciekać, bo tu nic dobrego nie będzie, a jest tylko gorzej. W chwili obecnej zmieniono system premiowania, który moim zdaniem jest mniej korzystny niż do tej pory był, a do tego marna podstawa. I nie chodzi tu o to, że pracodawca wymaga, żeby pracować.... Jeśli nie chce Ci się pracować i dostawać kasę za pierdzenie w stołek to oczywiście wszedzie będzie Ci źle, bo przecież zły kierownik czy Dyrektor karze pracować. Ja w chwili obecnej nie jestem zadowolony z pracy w Próchniku, nie chcą dać nam zarobić mimo zapierdzielu jaki czasem naprawdę jest. Dobre czasy Próchnika minęły. Życzę powodzenia!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Próchnik? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Jerzy

Miałem nadzieję na jakieś wskazówki o firmie. Mam zamiar aplikować dlatego dopytuję. Jest dobra praca dlatego nie piszecie!

Hanna

@Elllle, raczej dopytuję ze względu na inne osoby, które w Próchniku poszukują pracy. Sama jestem na forum moderatorem i ze względu na to, że brakuje tutaj merytorycznych informacji dotyczących zatrudnienia, dopytuję osób takich jak Ty :) Handel to na pewno ciężki kawałek chleba i też każda praca na swoje plusy i minusy, tak jak napisałaś.

Hanna

@Elllle a Ty na jakim stanowisku pracujesz? Skąd masz takie porównanie - masz sprawdzone informacje na temat innych stawek w firmie? Często te kwestie są bardzo drażliwym tematem, bo oferty pracy w firmach są coraz cześciej i indywidualne. Jak to wygląda w Próchniku?

@Hanna

Informacje mam sprawdzone a ty Hanna jesteś pracownikiem czy zamierzasz aplikować? Nie jestem sprzedawca więc trochę więcej mam informacji ale jeśli chcesz aplikować to życzę powodzenia wiadomo handel to ciężki kawałek chleba:)

Elllle

Kierownicy zarabiają nawet dobre pieniądze ale w porównaniu z tym co muszą robić dla lub za regionalnych to marne grosze. Szkoda że zarząd nie ma o niczym pojęcia. W sumie ważna jest atmosfera i jak się ma fajną ekipę to praca nawet znosna.

Hanna

Dziękuje za odpowiedź @elle, szkolenia to bardzo ważny element zatrudnienia, w ofertach pracy Próchnik o nich nie wspomina, ale myślałam, że może jest coś organizowane. Na jakim stanowisku pracowałaś i w jakim salonie? Jednak firma ma ich całkiem sporo, więc dobrze byłoby doprecyzować o jakim miejscu jest dokładnie mowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Próchnik S.A. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Próchnik S.A.