Adres: 289, 32-720 Stary Wiśnicz

3 294 108 5 1

Opinie o IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych

Filtruj opinie po kryteriach:

Tomek

Cwaniaczyłem troche i dobrze na tym wyszedłem :p

Zizu

Michasia powinno się badać alkomatem po każdym weekendzie a i w tygodniu też by nie zaszkodziło, to może się w końcu zajmie pracą a nie donoszeniem

DANIEL R

Nawiało sie makaron na uszy

TakNie
Baja

Było źle

Baja

Ciężka robota na przygotówce trzeba myśleci choć ja byłam naw szlachetnych parownikach

Tak1Nie
Noc
@Baja

Tak na przygotówce zwłaszcza jak sie (usunięte przez administratora)(nie wolno rozmawiać kamera patrzy :) )pucuje a z za winkla po przepitku luka (usunięte przez administratora)dywersant .

Nikodem

Kiedy miałem tam praktyji było dobrze letka robota wypłacali za praktyki mili pracownicy NAWIALIŚMY MAKARON NA USZY byłem na parowwnikach

Wiktor

(usunięte przez administratora) firemka wszystko mi pasowało pratykant nie może chcieć więcej płatne praktyki w godzinach lekcyjnych "ze szkoły" Robota nie ciężka

Tak7Nie
Nocny pracownik

Dzisiaj (18.06) o godzinie 13:30 można było zobaczyć do jakiego stanu "władza" doprowadziła ten zakład. Nikt nie przyszedł na ochotnika żeby po nocy, w niedziele i święta klepać szafy na piankach za "znaczne dodatkowe wynagrodzenie" oraz premię za obecność w całym "projekcie". Może teraz zrozumieją jakie morale są na hali. Jak ludzie prosili o podwyżki i premię to nie było. Teraz myśleli że jak oni poproszą to się tłumy zlecą.

Tak25Nie
Dowódca metafizycznych podróży
@Nocny pracownik

Widzisz Kolego problem tkwi nie w pracownikach nie ważne czy młodych czy starych bo ci starzy maja punkt odniesienia kiedy własnym potem budowali firme kiedy Szef był blisko ludzi kiedy załoga była "prawie rodziną" .Firma zaczeła rosnąć a w raz z nią pojawili się teoretycy ubrani w niebieskie koszulki . Z czasem zaczęto wysyłać ich na rózne szkolenia gdzie uczono ich jak z pracownika fizycznego wycisnąć uszami DNA chociaż większość z nich nie ma bladego pojęcia z kąd się chleb bierze. Smutny jest fakt że jeżeli masz niebieski kaftanik i coś zawalisz to nie ponosisz konsekwencji , i ważne jest to aby klima działała firma kupiła kawe i był dostęp do neta :) a wine zawsze można zwalić na robola bo przecież to tylko robol tępy spocony i smierdzi po 8 godz :). (usunięte przez administratora)

Tak31Nie
Pracov nick
@Nocny pracownik

Władza tzn kto bo wydaje mi się że Własciciele nie maja do końca wiedzy co sie tak naprawde dzieje a Kierownicy przekazuja im wiadomości takie które im nie zagrażają i moga spokojnie spać

Tak19Nie1
Albert
@Dowódca metafizycznych podróży

Zgadza się, prawie każdy z tych noszących niebieską koszulkę nie ma pojęcia jak się firma przez lata rozrastała i ile ludzie wkladali serca w pracy, te czasy już nie wrócą bo za dużo jest tam już donosicieli i nie robów którzy za 50 gr sprzedadzą innych uczciwie pracujących, za kolejne 50 gr będą tuszować niedomagania kierowników którzy za nic nie biorą odpowiedzialności, tak było na jednym dziale jak dwie panie rządziły i miały problem czytania ze zrozumieniem, z ówczesnym kierownikiem produkcji nie jakim rozómem chcieli zabłysnąć lecz czas bardzo szybko zweryfikował ich wyższe wykształcenie i możliwości intelektualne, napoleon też był dobry w tym co robił najlepiej wychodziło mu noszenie brakujących elementów na montaż, obecnie szkoda słów o tym całym bajzelku kierowanym przez samozwańczego pioniera i wizjonera zarządzania. Sama praca nie była by taka zła gdyby nie ta szopka trwająca już kilka lat a której końca nie widać.

Tak17Nie1
Wiwewu
@Albert

Na szczęście te Panie w porę wiedziały kiedy sobie pójść a wy tkwicie w tym (usunięte przez administratora) dalej. Pozdrawiam

Tak4Nie2
Hieronim
@Wiwewu

Prawda jest taka że te panie zostały niejako zmuszone do opuszczenia tego zakładu bo to one w pewnym sensie zaczęły ten bajzel swoją ignorancją i swoim wielkim fałszywym i nie odpowiedzialnym zachowaniem,dlatego też są tylko 3 polubienia tego postu tzn jedna kłoda i jedna para.

Tak18Nie1
Blue_is_a_new_grey
@Albert

Ehhh te niebieskie koszule.. a z szarakami jest czasami tak jak z gołębiem grać w szachy , poprzewraca wszystkie pionki , "narobi" na sam środek szachownicy i stwierdzi że wygrał... Zrezygnuj z pracy jak ci źle albo ja nie możesz na niebieski patrzeć :) na studia pójdź to może ten niebieski pokochasz... Pozdrowienia dla tych którym słoma z butów nie wystaje.

Tak10Nie3
Albert
@Blue_is_a_new_grey

No widzisz chyba niedoceniasz ludzi a nawet napewno, i jak widać jesteś następnym ignorantem po studiach który uważa że to wyższe wykształcenie daje prawo obrażania fizycznych pracowników dzięki którym możesz sobie siedzieć w pracy w klimatyzowany pomieszczeniu w takie upały, i właśnie o to chodzi że gdybyście mieli na tyle przyzwoitości i szacunku dla tych co przez x lat budowali tą firmę ciężką pracą i potem to nie było by tego bajzelku i przerzucania winy na innych za opóźnienia w produkcji,

Tak5Nie4
50/100

No tak, jak juz zakład jest w totalnej (usunięte przez administratora) produkcyjnej i ma zaległości ponad 2 tygodnie to nagle proponują pracownikom wynagrodzenie za nadgodziny 50/100% po to żeby robili po 12 godzin. A jak wyjdzie na prostą to i tak to pewnie cofną. O ile wgl wcześniej to wszystko nie upadnie

Tak7Nie2
Greg

Jakby było tak źle jak piszą tu niektórzy, to nie byłoby pracowników co robią już po 20 lat i więcej. A jakoś są a teraz zmienić przecież by było łatwo.

Tak3Nie5
@Greg

masz rację, przecież teraz można zmieniac do woli. zaraz się skończy rynek pracownika... ludzie uciekajcie

Tak11Nie2
robol
@Greg

Ilu jest takich co pracują 20 lat?10 ?20? na firmę która zatrudnia 300 pracowników ?Pracownik pracuje 10 lat w firmie i ma stawkę 12-13 zł .Sprawdź stawki np w Niepołomicach na start zwykły pracownik fizyczny dostaje 14-15 zł .Bochnia i okolice stawki słabe a wymagają cudów i z łaski dają ci premie 200 zł co 3 mies. obudź się człowieku.

Tak22Nie1
Ziko
@Greg

A ilu jest tych starych pracowników ? Sami konfidenci , skala rysikowa nieroby i podjebywacze ale maja długi język na długość kiszki stolcowej Władzia ????

Tak5Nie1
bezduszny
@Greg

starzy pracownicy jeszcze robią bo mają blisko do pracy i na stare lata nie chce się im szukać innej roboty chociaż zarobiliby dużo więcej

Tak3Nie1
Za co żyć?
@Greg

Bo w tej firmie nie patrzą czy jesteś dobry w tym co robisz tylko na to jak długo pracujesz.

Za co żyć?
Nazwa działu: Produkcja

Mam ochotę dodać screena ostatniego przelewu jaki otrzymałem za miesiąc ciężkiej pracy w upale gdzie temperatura w hali sięgała 45'C. TAK JAKBY KTOŚ NAPLUŁ MI W TWARZ!!!!! Na każdym kroku kamera żebyś przypadkiem sobie na chwilę nie przystanął. NIE POLECAM !!!! PROSZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Tak15Nie1
Ziko

Junior Graphic Designer Rozumiem że jakie stanowisko taka wypłata ? Junior stanowisko>>baby wypłata ... angielskie nazewnictwo afrykańskie warunki. To już Chwastki lepiej płacą

Tak9Nie1
Zenon

Ta firemka to farsa, typowy polski zakład pracy. Współczuję wszystkim, którzy tam pracują.

Tak8Nie
Robol

Porażka...i te kaizeny, moje pomysły weszły w życie a kasy nadal nie ma..coraz gorzej się dzieje, dyrektor i jego lachociągi..

Tak13Nie1
Mała MI
@Robol

Ile kaizenów nie zostało wypłaconych ? czy to jest po to aby z ludzi pozyskac pomysły ? Jeżeli tak to jest to kradzież

Tak12Nie
hłodnik

Najlepiej wynagradzani są ,,kapusie,, którzy donoszą na swoich kolegów jeden z nich jest chyba ze Starego Wisnicza który włazi do odbytu ,,dyktatora,, za free.

Tak25Nie
Jagoda afrykańska
@hłodnik

Jeszcze niedawno handlował kainerem który sam wynosił z zakładu. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
Zainteresowany

Witam Jak wygląda kwestia zarobków na stanowisku elektryk pomiarowy/kontrola jakości?Jak z zarobkami i atmosfera w pracy.pozdrawiam

Maniek
Nazwa działu: Produkcja

Mają wiele reklamacji. Ludzie nie chcą pracować. Przyjmują każdego. A mało kto się zna. Coraz mniej zamówień.

Tak17Nie
Zenek Martyniuk
@Maniek

Masz rację, od kilku lat równa pochyła Ale jak się ma takich zarządzających to się nie ma co dziwić, a papirz to się chyba minoł z powołaniem bo to co on robi to ni jak ma się do zarządzania, nie będzie dobrze doputy dopóki będą rządzić donosiciele i nie roby które nic nie umieją prucz za swoje nierubstwo zrzucić winę na innych

Tak9Nie
Gość
Nazwa działu: Produkcja

Jakie stawki oderuje firma igloo czy zarobi tam te marne 3 bez żadnych godzin ani sobót?

TakNie7
Montażysta
@Gość

Nie ma takiej opcji. Ostatnia premia jaka była to za styczeń - luty i wynosiła okolo 200-300zl. Jeżeli nie jesteś kierownikiem albo brygadzista to nie wyciągniesz 3 długo.

Tak4Nie1
Montażysta
Nazwa działu: Produkcja

Na start proponują 12-13zl na godzinę i tak zwykle zostaje przez dłuższy okres czasu(bo co chwila wstrzymują rozmowy o podwyżki) . Na początek umowa zlecenie, po 3 miesiącach umowa o pracę. Premii brak a jak jest to około 150-200zl na rękę. Za nadgodzinę placą +2 zł do stawki godzinowej. Teraz przyjmują samych emerytów i starsze osoby bo nikt inny już nie chce tam przychodzić do pracy. Firma idzie na ilość a nie na jakość, ustalają wysokie limity wykonanych urządzeń, po przekroczeniu których pracownicy dostają " premię". Później sie dziwią ze jest tyle zgłoszeń reklamacyjnych. Firmę "nie stać" na wymianę narzędzi i maszyn i większość pracuje na starych gratach. Generalnie nie polecam.

Tak11Nie3
Krzysiek

Na stronie internetowej są oferty pracy na pracowników administracji i kadr, czy ktoś tam pracujący mógłby wyrazić swoją opinię na temat pracy w biurze, zarobków, atmosfery itp.?

Tak2Nie3
niki

polecam tego pracodawcę!

Tak4Nie9
New123

O ..... znikają negatywne komentarze ..... Czy za to się płaci ........ ?

Tak41Nie
Old

Masz kredyt ,nie masz wykształcenia,i boisz się powiedzieć co myślisz to zostajesz . Firma porażka i coraz gorzej.

Tak29Nie
@Old

to spadaj :)

Waldek

Chyba czas odejść. Praca tutaj jest bez sensu.

Tak45Nie
@Waldek

To odejdz co za problem. Moze przyjdzie mlody pracownik ktoremu bedzie sie chcialo pracowac a nie spacerowac i udawac

Janusz
@pracownik

Tak przyjdzie młody na rozmowę i was wysmieje za taką stawkę, albo jak mu dacie więcej to i tak nie zrobi tego co doświadczony pracownik. Trzeba umieć docenić doświadczonych pracowników bo już nie raz ratowali du.. tym śmiesznym kierownikom nie ważne na którym dziale, A potem tylko wpatrując kiedy któryś z szefów na hale wchodzi i biegnie się pochwalić jaki to on mądry i co wymyśliłem np. Prosiak, wszystko byle by ktoś z pracowników wcześniej nie powiedział jak było na prawdę. Śmieszne.

Tak16Nie

@Janusz

masz racje wiele razy ratowaliśmy i w sumie ja nie narzekam doświadczony pracownik czyli jaki, ten kto długo pracuje ? czy doświadczony to ten który umie kombinowac jestes doswiadczony masz pomysly idz pomagaj nie masz odwagi bo tutaj piszac masz

TakNie

Janusz
@pracownik

Doświadczony to taki który zna się na robocie, ma pomysł na usprawnienie tego i owego, lecz dzieląc się tymi pomysłami z innymi ludźmi to właśnie tacy jak ty który jesteś pewnie jednym z tych tzw. Prawych rąk czy donosicielem lecisz po kryjomu żeby zabłysnąć w oczach kierownika, więc zamilcz bo pewnie rotowanie w twoim przypadku polegało na donoszeniu na współpracowników do kierownika. Wręcz przeciwnie nie brakuje mi odwagi gdyż na codzień głośno mówię o tym co myślę i co można zrobić żeby coś usprawnić i po jakimś czasie dopiero te pomysły są wdrażane jako pomysły innych Pozdrawiam wszystkich z montazu

Tak10Nie
@Janusz

Nie. nie, nie będę milczał. Bo w końcu wzięli się za montaż i dobrze. Ja również pozdrawiam pracowników montażu którym się chce :) Bo nie chce pracować na wydziale który ma ciągle jakieś problemy a tak na prawdę, w tyłku ma pracę.

Tak2Nie1
New123

He he dobre sobie kasa na czas ... Czy to coś wielkiego ... ?? Nie ma się czym chwalić !!! Ale dalej stawka +2 zł za nadgodzinki tym się można chwalić... Social żaden wysoki poziom .. opieka medyczna to tez już std. A co do problemów to podobno nie ma ich ten kto nic nie robi zatem pozdro dla autora postu, real jest całkiem inny ......

Tak7Nie

fta231

Kasa na czas, dodatkowy socjal, nie ma problemów. Jak najbardziej na tak.

Kuba

Pracowałem tam kilka lat. Chętnie bym wrócił bo tu gdzie teraz robię to jakiś dramat jjest. Niestety mam za daleko…

Bonzo

Nie wiem czemu tak duży ból doopy jest w komentarzach. Pominięci przy awansie piszą? Robię w Igloo 4 rok i jakoś wszystko jest w porządku. Chce ci się pracować to nikt się nie czepia. Pewnie że są różni ludzie ale to jak wszędzie.

Robson

A mi się podoba. Nie ma źle. Jak się umie żyć z ludźmi w zgodzie, to nie ma problemów. Płaca OK i bonusy jak np. opieka medyczna.

Tak2Nie1
Józef

Atmosfera w pracy do bani, kasa słaba, za to ci śmieszni kierownicy i ich tzw. Prawe ręce przewyższają się w wymyslaniu wręcz idiotycznych metod pracy, brakuje spokojnej i ustabilizowanej harmonii w pracy

Tak26Nie
Ablamabóla
@Józef

Jakiej harmonii ci brakuje? To chyba normalne że chce się optymalizować produkcję. Może czassem jakaś metoda sie nie sprawdza ale po to sie zmienia, żeby wyoracować jak najlepsze.

TakNie2
@Józef

smieszni sa ci co udaja ze pracuja. oby sie wkoncu za nich wzieli. jakos podwyzki sa. dla tych co sie staraja, chca.

@Józef

Józef o ktorym wydziale piszesz ? bo chyba o montazu. najpierw nazekacie ze nie macie elementow. jak bedziecie mieli to zrobicie sztuki na dzien ale tak nie jest. potem jak macie elementy to wymowka ze urlopy. na innych wydzialach tez sa urlopy i sie planu trzymamy. jak czyta ktos z "smiesznych" kierownikow zrobcie premiowanie wydzialowe

Tak3Nie1

Zostaw opinię o IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych - Stary Wiśnicz