Stary Wiśnicz

Opinie o IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych

New123

O ..... znikają negatywne komentarze ..... Czy za to się płaci ........ ?

Greg

Jakby było tak źle jak piszą tu niektórzy, to nie byłoby pracowników co robią już po 20 lat i więcej. A jakoś są a teraz zmienić przecież by było łatwo.

@Greg 10.09.2018 14:59

masz rację, przecież teraz można zmieniac do woli. zaraz się skończy rynek pracownika... ludzie uciekajcie

robol
@Greg 10.09.2018 14:59

Ilu jest takich co pracują 20 lat?10 ?20? na firmę która zatrudnia 300 pracowników ?Pracownik pracuje 10 lat w firmie i ma stawkę 12-13 zł .Sprawdź stawki np w Niepołomicach na start zwykły pracownik fizyczny dostaje 14-15 zł .Bochnia i okolice stawki słabe a wymagają cudów i z łaski dają ci premie 200 zł co 3 mies. obudź się człowieku.

Old

Masz kredyt ,nie masz wykształcenia,i boisz się powiedzieć co myślisz to zostajesz . Firma porażka i coraz gorzej.

@Old 13.09.2018 20:48

to spadaj :)

Waldek

Chyba czas odejść. Praca tutaj jest bez sensu.

@Waldek 24.07.2018 07:10

To odejdz co za problem. Moze przyjdzie mlody pracownik ktoremu bedzie sie chcialo pracowac a nie spacerowac i udawac

@pracownik 18.08.2018 00:12

Tak przyjdzie młody na rozmowę i was wysmieje za taką stawkę, albo jak mu dacie więcej to i tak nie zrobi tego co doświadczony pracownik. Trzeba umieć docenić doświadczonych pracowników bo już nie raz ratowali du.. tym śmiesznym kierownikom nie ważne na którym dziale, A potem tylko wpatrując kiedy któryś z szefów na hale wchodzi i biegnie się pochwalić jaki to on mądry i co wymyśliłem np. Prosiak, wszystko byle by ktoś z pracowników wcześniej nie powiedział jak było na prawdę. Śmieszne.

@Janusz 19.08.2018 11:45

masz racje wiele razy ratowaliśmy i w sumie ja nie narzekam doświadczony pracownik czyli jaki, ten kto długo pracuje ? czy doświadczony to ten który umie kombinowac jestes doswiadczony masz pomysly idz pomagaj nie masz odwagi bo tutaj piszac masz

@pracownik 20.08.2018 19:35

Doświadczony to taki który zna się na robocie, ma pomysł na usprawnienie tego i owego, lecz dzieląc się tymi pomysłami z innymi ludźmi to właśnie tacy jak ty który jesteś pewnie jednym z tych tzw. Prawych rąk czy donosicielem lecisz po kryjomu żeby zabłysnąć w oczach kierownika, więc zamilcz bo pewnie rotowanie w twoim przypadku polegało na donoszeniu na współpracowników do kierownika. Wręcz przeciwnie nie brakuje mi odwagi gdyż na codzień głośno mówię o tym co myślę i co można zrobić żeby coś usprawnić i po jakimś czasie dopiero te pomysły są wdrażane jako pomysły innych Pozdrawiam wszystkich z montazu

@Janusz 21.08.2018 15:58

Nie. nie, nie będę milczał. Bo w końcu wzięli się za montaż i dobrze. Ja również pozdrawiam pracowników montażu którym się chce :) Bo nie chce pracować na wydziale który ma ciągle jakieś problemy a tak na prawdę, w tyłku ma pracę.

New123

He he dobre sobie kasa na czas ... Czy to coś wielkiego ... ?? Nie ma się czym chwalić !!! Ale dalej stawka +2 zł za nadgodzinki tym się można chwalić... Social żaden wysoki poziom .. opieka medyczna to tez już std. A co do problemów to podobno nie ma ich ten kto nic nie robi zatem pozdro dla autora postu, real jest całkiem inny ......

fta231

Kasa na czas, dodatkowy socjal, nie ma problemów. Jak najbardziej na tak.

Kuba

Pracowałem tam kilka lat. Chętnie bym wrócił bo tu gdzie teraz robię to jakiś dramat jjest. Niestety mam za daleko…

Bonzo

Nie wiem czemu tak duży ból doopy jest w komentarzach. Pominięci przy awansie piszą? Robię w Igloo 4 rok i jakoś wszystko jest w porządku. Chce ci się pracować to nikt się nie czepia. Pewnie że są różni ludzie ale to jak wszędzie.

Robson

A mi się podoba. Nie ma źle. Jak się umie żyć z ludźmi w zgodzie, to nie ma problemów. Płaca OK i bonusy jak np. opieka medyczna.

Józef

Atmosfera w pracy do bani, kasa słaba, za to ci śmieszni kierownicy i ich tzw. Prawe ręce przewyższają się w wymyslaniu wręcz idiotycznych metod pracy, brakuje spokojnej i ustabilizowanej harmonii w pracy

Ablamabóla
@Józef 26.07.2018 00:38

Jakiej harmonii ci brakuje? To chyba normalne że chce się optymalizować produkcję. Może czassem jakaś metoda sie nie sprawdza ale po to sie zmienia, żeby wyoracować jak najlepsze.

@Józef 26.07.2018 00:38

smieszni sa ci co udaja ze pracuja. oby sie wkoncu za nich wzieli. jakos podwyzki sa. dla tych co sie staraja, chca.

@Józef 26.07.2018 00:38

Józef o ktorym wydziale piszesz ? bo chyba o montazu. najpierw nazekacie ze nie macie elementow. jak bedziecie mieli to zrobicie sztuki na dzien ale tak nie jest. potem jak macie elementy to wymowka ze urlopy. na innych wydzialach tez sa urlopy i sie planu trzymamy. jak czyta ktos z "smiesznych" kierownikow zrobcie premiowanie wydzialowe

Jan Kowalski

Atmosfera do bani, co drugi patrzy jak by się z tąd wyrwać zwodzony za nos, o pieniądzach szkoda gadać bo są tylko dla donosicieli i nie robów. Trzeba będzie się rozglądać za inna pracą A i jeszcze jedno, za cały ten bajzel odpowiadają kierownicy w większości i część tzw. Brygadzistów.

Mirek
@Jan Kowalski 23.07.2018 01:08

Szkoda tylko, że przez niekompetencję ludzi, którzy kierują tym bajzelkiem cierpią zwykli pracownicy.

@Jan Kowalski 23.07.2018 01:08

To prawda ze jest duzo nie robow, rozpuszczonych krzykaczy. Przez nich cierpia ci co chca pracowac. oby ich wyplewili

Jasiek

Zawsze oszczędzali na wszystkim. Marne materiały. Oby tylko wytrzymało 12 miesięcy. Potem wynocha. Oszczędzali na pracownikach. Ale już dalej nie można. Odchodzą dobrzy ludzie. Czas o tym pomyśleć.

Adolf
@Jasiek 02.08.2018 18:14

Bez przesady z tą oszczędnością, co jak co ale chyba widzisz, ze inwestują i ciagle coś budują i się dzieje

Regan

Ile może liczyć na zarobek inżynier automatyk?

@Regan 11.08.2018 16:04

3000 brutto

Miś

Coraz gorzej. I gorzej. Mało pracy, słaba kaska.

Juliusz

I znowu zmiany, ciekawe na jak długo Zero tolerancji dla donosicieli Robota coraz mniej przyjemności sprawia mi, a tu nawet ucichły dogadywania że jak nie pasuje to się zwolnij

Janka
@Juliusz 16.06.2018 21:05

I tej roboty coraz mniej.

Janusz

Powodzenia życzę nowym brygadzistą, przyda się, a i wytrwałości w samodzielnym zarządzaniu, czas pokaże ile w was ambicji Ps.jak nie będzie szło to lepiej zrezygnować niż donosić

ekspert kadrowy

znalazłem tylko jedną opinię o firmie, reszta to portal kadrowy dla ludzi, którzy wiedzą lepiej od właścicieli jak zarządzać firmą i jej pracownikami. to cieszy, że mamy tyle dobrej kadry zarządzającej, biznesy rozwiną się w okolicy jak grzyby po deszczu

monter urządzeń chłodniczych
@ekspert kadrowy 18.05.2018 06:35

mylisz się kolego, nie chodzi tu o to jak firmą zarządzają właściciele bo w gruncie rzeczy mają od tego właśnie "szeroką kadrę zarządzającą " i to o nich jest mowa we wpisach , widać pewnie jesteś jednym z tych śmiesznych kierowników którzy mają za wysoko nos zadarty a na zarządzaniu i współpracy z pracownikami się nie znają ,więcej pokory i zrozumienia metody pracy w tym zakładzie bo puki co atmosfera wskazuje na to że chyba wam "kierownikom " zarządzanie nie idzie , może czas przestać wsłuchiwać się w głosy donosicieli którzy po za podpierda....... nic nowego nie wnoszą do procesu produkcji

@Szerszeń ciekawe skąd Ty wiesz co myślą szefowie tej firmy, kto ma 'smykałkę i wiedzę' a kto nie ma...daj trochę czasu ludziom...

Szerszeń
@pracownik 16.05.2018 16:33

Oj zdziwił byś się kolego, widać jesteś chyba krótki czas w firmie, więc Ci powiem że jakiś czas temu jak po zmianie nazwijmy to zarządu nowy kierownik produkcji narobił tyle zaległości że nie dużo brakowało żeby się to wszystko posypało, kilka osób doprowadziło to do porządku nie dostając nic w zamian po czym odsunęli się w cień, a na ich miejsce weszli donosiciele i karierowicze właśnie bez "wiedzy i doświadczenia" i jak im nie idzie to są zastepowani przez osoby z jeszcze mniejszym doświadczeniem Rewolucja tam trwa już kilka lat i nic się nie zmieniło na lepsze

Stefan

Jestem użytkownikiem lady chłodniczej IGLOO, jestem bardzo zadowolony, jakość i niezawodność! Gratuluje firmie dobrego produktu a sobie dobrego wyboru

Wanda
@Stefan 16.05.2018 18:17

Co za bzdura ! Popracuje rok i się spieprzy.

Tom

Oferty pracy mają tutaj: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

Skoczek
@Tom 13.03.2018 10:58

Szukają bo każdy wartościowy człowiek uciekł :) Nie jest to związane z rozwojem bo takowy nie istnieje, co pragnę zauważyć.

mały
@Skoczek 20.03.2018 14:11

Pracujesz w tej firmie?

Skoczek
@mały 27.03.2018 12:00

Miałem tą nikłą przyjemność pracować. Nigdy więcej małych "firemek".

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Czy jakieś dodatki socjalne macie?

Łukasz
@Zainteresowany 12.03.2018 23:45

Piszesz cv przyjeżdżasz do firmy zanosisz do kadrowej i czekasz lub wyślij na e-mail, zero socjalu, nawet stołówki już nie ma, tylko pączki kobitka przywozi,za to masz kamery nad każdym stanowiskiem pracy, byś się przypadkiem nie rozleniwił, a jak będziesz chciał się postawić to zaraz znajdą nagranie gdzie stoisz o minutę za długo, zakaz palenia i używania telefonu komórkowego na zakładzie

Zabawne
@Łukasz 13.03.2018 10:26

To prawda z zakazem telefonów. Każdy inny pracownik (oprócz produkcji) z takowym sobie lata i korzysta. Śmiech na sali.

Kolo
@Zabawne 20.03.2018 14:13

Kierowca prowadzący samochód też ma zakaz rozmowy przez telefon komórkowy, a piesi obok gadają jak najęci. Śmiech na sali

Mocny
@Zainteresowany 12.03.2018 23:45

Jaki socjal ? Zobacz opisy poniżej.

@Kolo 21.03.2018 06:03

Tylko "idioto" kierowca jeżeli chce sobie pogadać, może kupić zestaw głośnomówiący lub założyć słuchawki.

Kolo
@:) 27.03.2018 11:54

tutaj piszą http://bit.ly/2GevEId, że sama rozmowa dekoncentruje i nie jest ważne czy masz "wolne ręce", głowa dalej jest zajęta rozmową a nie obsługą maszyny - BHP!!!

Bolek

Zero atmosfery w pracy z tym kierownikiem dawniej to było lepiej

@Bolek 09.03.2018 16:18

We dwóch nadają się do tarcia chrzanu :)

Zenek

Nawet nadgodziny nie są wypłacane zgodnie z art kodeksu pracy tylko plus dwa złote do stawki

To jest śmieszne
@Zenek 13.03.2018 10:30

Jak o tym usłyszałem na hali walnąłem śmiechem. Za dwa złote więcej w sobotę nawet nie ruszyłbym palcem.

współpracownik

Współpracuję z Firmą od ponad 10 lat, nie mogę powiedzieć złego słowa o właścicielach, pracownikach szczebla kierowniczego i personelu administracyjno-biurowym. Wynagrodzenie godziwe, płacone w terminie. Atmosfera pozytywna. Czego więcej można oczekiwać ze strony Firmy.

Józek
@współpracownik 09.08.2017 08:49

Bo cała reszta na was pracuje i właśnie nikt tego nie widzi

Zenek

Cała prawda wyszła na jaw kilka lat temu jak wszyscy pracownicy zostali potraktowani jak (usunięte przez administratora) a wszystko to przez dwie czarne owce, pozdrawiam serdecznie wszystkich z pierwszego działu

Nowy

Warto zainteresować się pracą w tej firmie, olbrzymie roboty ziemne wskazują na jej rozwój, przybędzie miejsc pracy, aby zatrudniać nowych pracowników muszą dać dobre oferty pracy tym bardziej, że obecnie rynek pracy staje się rynkiem pracownika :)

Pracownik najemny

Odradzam każdemu zwłaszcza że marnie płacą. (usunięte przez administratora) NIE DLA MNIE

pracodawca
@Pracownik najemny 26.11.2017 01:13

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od rodzaju wykonywanej pracy, stanowiska, wiedzy i doświadczenia, wydajności i w końcu od specyfiki rynku pracy.

John
@IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych 27.11.2017 09:31

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z firmą

John
@IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych 27.11.2017 09:31

Pracujesz dajesz z siebie wszystko i zero podwyżki przez siedem lat i nagle doceniają twoją pracę,doświadczenie i wiedzę i umiejętności i złotówka podwyżki , zapomniałem tylko dodać że nowo przyjęci pracownicy bez żadnej wiedzy i doświadczenia na wejściu mają stawkę większą niż ty

Benek

Pracowałem w IGLOO, pod wpływem różnych opinii szukałem pracy w innych firmach, płaca dwukrotnie wyższa, dodatki socjalne ... rodzinna atmosfera - realia są jednak inne, niestety sprawdziłem to na własnej skórze. Powiem jedno: Czas wracać do IGLOO

Jaś
@Benek 02.02.2018 07:29

To wracaj. Sa wolne miejsca bo wielu odchodzi.

Benek
@Jaś 05.02.2018 07:02

Ale Ty pracujesz dalej, super, czyli jest OK

Janka

Coraz mniej pracy. Ludzie chcą odchodzić.

Miś
@Janka 02.02.2018 06:47

Ludzie nie chca, ale sukcesywnie juz odchodzą ;)

anonymous

Marna praca, taka sama płaca. Słabe warunki. Czas odejść.

Zostaw opinię o IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych - Stary Wiśnicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych