IGLOO Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IGLOO Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Cześć !
Dziękujemy, że odwiedziłeś/aś nasz profil na gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, możesz dowiedzieć się kim jesteśmy, dlaczego warto u nas pracować, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.
Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy merytoryczny i konstruktywny komentarz pojawiający się na tym forum.

Dzięki Wam zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres: media@igloo.pl , abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.


Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Franek
Pracownik

W takich czasach to szkoda robić burzę w szklance wody, tylko pracować trza i tyle. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wyleciałem z roboty z dużej firmy w Bochni z dnia na dzień, bez powodu, bez zbędnych gadek i nikomu tam się nie żaliłem. Tutaj przyjęli mnie ponad rok temu i daję z siebie ile mogę i dalej pracuję. Moja rada to pracować a nie wylewać żale !

Aga
Pracownik
@Pracownik

a widzicie, wielu osobm sie tu podoba, w tym mi. Jestem tu dopiero 3 rok, ale osiągnęłam wiele. Oprócz wiadomo, stałego zatrudnienia i stabilizacji, dokształcam się i byłam na 2 kursach. Mam blisko do domu, wiec nie trace czasu na godzinne dojazdy.

4
Pracownik
Pracownik

Od kilku lat sytuacja w firmie IGLOO poprawia się ! :) Podejście Zarządu do Pracowników jest teraz bardzo PRO !!! Jest czytelna komunikacja i jasny przekaz. Odbywają się regularne spotkania, na których wyjaśniane są wszystkie tematy bieżące. Widać również że kadra zarządzająca, dyrektorki i dyrektorzy coraz lepiej sobie radzą i pilnują firmy ! Polecam firmę w której pracuję, bo daje stabilizację i regularny rozwój !

7
pracownik od lat
Pracownik
@Pracownik

zgadzam się ale tylko z tą kwestią odnośnie zarządu, obaj panowie z zarządu to kompetentni bardzo dobrzy fachowcy na odpowiednich miejscach, bardzo dobry ruch właścicieli aby te osoby sterowały firmą bo doświadczenie jakie mają oraz wiedzę jaka przekazują działa tylko na korzyść wszystkich. Natomiast co do dyrektorów i dyrektorek to pozostawię bez komentarza, bo niektórzy niezasługują żeby mówić Pani czy Pan przez swoje zachowanie do osób które pracują nieraz dłużej w tej firmie i wiedzą więcej o niej oraz tego jak ona się rozwijała. Wiele osób z firmy w tym ja wspominam czasy pracy Pana Władysława, wtedy czuć było rodzinną atmosferę, codzienne obowiązki powodowały że człowiek chciał iść na przód ramie w ramię z Szefem, bez podcinania skrzydeł jak to się dzieje nieraz dziś właśnie przez "doświadczonych gniewnych i gniewne podkreślane na każdym kroku". Wywyższanie się niektórych widać już od bramy z momentem kiedy ją przekraczają. Mimo to firmę bardzo szanuję za możliwość rozwoju którą mi dała oraz doświadczenie.

Pracownik
Pracownik
@pracownik od lat

Ciekawe co napisałeś. Jeśli tak by było że super zarządzanie, kompetencja to uważam że byłoby porostu lepiej. W mojej ocenie jest zupełnie odwrotnie i dlatego właśnie tak jest. Oczywiście możemy szukać tłumaczeń typu covid wojan, bo zawsze się jakieś znajdzie. Np w przyszłym roku to może być zbyt długa zima :)

Henryk
Pracownik
@Pracownik

A ja też widze poprawe sytuacji, pojawiło sie duzo mlodych, ambitnych ludzi, ktorym sie chce pracowac. a nie tylko daj daj daj. Pokazuja co potrafią i sie im uda ! dyrektory i kierowniki sie zmieniaja - i powoli zmieni sie tez calosc na lepsze, tak czuje bo idzie w dobrą srtone

4
Aga
Pracownik
@Pracownik

a widzicie, wielu osobm sie tu podoba, w tym mi. Jestem tu dopiero 3 rok, ale osiągnęłam wiele. Oprócz wiadomo, stałego zatrudnienia i stabilizacji, dokształcam się i byłam na 2 kursach. Mam blisko do domu, wiec nie trace czasu na godzinne dojazdy.

4
Były pracownik
Pracownik
@Pracownik

W porównaniu do tego co się działo 10 lat temu, to teraz to jest profesjonalne działanie. kiedyś był chaos, produkcja, wysyłki, na już na wczoraj, a teraz to jak słyszę już sie poukładało. nigdy nie jest idealnie, ale ważne żeby było lepiej. Oby tak dalej.

Pracodawca

@Były pracownik

Witam, firma stara się w trudnych czasach działać jak najbardziej sprawnie i profesjonalnie. Ostatnie lata nikogo nie rozpieszczają, długotrwała pandemia i jej skutki gospodarcze mają duży wpływ na funkcjonowanie firm. Obecnie konflikt inwazji / wojny, która się toczy tuż obok naszego kraju również nie pomaga w prowadzeniu biznesu. Firma jednak stara się aby oferować stabilną i stałą pracę, dawać szanse rozwoju Pracownikom. Obecnie trwają również płatne staże dla młodych osób przyuczających się do zawodu. Cieszą się dużym zainteresowaniem co świadczy o dużym potencjale w tej branży i możliwościach rozwoju.

BYŁEMWIDZIAŁEM
Pracownik
@Pracownik

wpadła mi ta opinia i sie z nia zgadzam. nie kazdemu sie dogodzi / ale jest lepiej u mnie na dziale montazu jest LEPIEJ, mniej gadania wiecej normalnej pracy

Pracodawca

@BYŁEMWIDZIAŁEM

Witam Dziękujemy za opinię, cieszymy się wprowadzane zmiany są zauważane w różnych działach naszej firmy.

Zion
Pracownik
@Henryk

To " AMBITNY" może nie wytrzymac konkurencji - no i kebabów zabraknie :)

Pracodawca
Pracodawca
@Pracownik

Witam Dziękujemy za opinię. Firma stara się polepszyć jak najlepsze warunki pracy, równocześnie rozwijając się wewnętrznie i współpracując jak najlepiej z firmami zewnętrznymi.

t2tm
Pracownik
@Zion

Ambitny ma bad sektory i sie wyminował -- firma zaoszczedzi na kebabach --Alleluja

Luter
Były pracownik
@Aga

Ciśnie sie na usta --- Szefie Pan jak Ojciec a firma jak matka . Wiesz ze Ambicja to chora religia .

Noa (Mawi) Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@Aga

No, a te kursy dofinansowywała firma?

SzybkiBill
Były pracownik

Pozdrawiam Jarka, super gość.

xddd
Pracownik
 Pytanie
@SzybkiBill

A ja Arka, "kierowniku" kiedy będą jakieś zamówienia? Na całym zakładzie zmowa milczenia to chociaż powiedzcie czy szukać pracy. Miał być inwestor i cisza.

Pracodawca

@xddd

Witamy i również serdecznie pozdrawiamy wszystkich którzy udzielają się na portalu GoWork. Firma funkcjonuje zgodnie z przyjętymi harmonogramami i realizuje załozone cele. Nie ma tutaj mowy o redukcjach, firma się rozwija i przykładem są prowadzoen obecnie kolejne rekrutacje :)

Pracodawca

@SzybkiBill

Witamy, również pozdrawiamy Jarka :)

Długoletni
Były pracownik
@IGLOO Sp. z o.o.

Firma miała wielu dobrych pracowników i nie miała argumentów by ich zatrzymać,a to przez metody zarządzania którymi pewien człowiek "zbajerował" szefostwo firmy,dlatego jest ta rekrutacja na taką skalę.

Wiekowy
Pracownik
@Długoletni

Dokładnie i kompetentne osoby zarządzające. Pseudo kierownicy i brygadziści. .. a montaż dalej nadgodziny robi chociaż nie ma co robić i gasi światło żeby szef nie widział. Firma działa jak nasz rząd, w nocy, po ciemku

longtimework
Pracownik
@Długoletni

I pewnie dlatego nie ma chętnych do pracy pomimo tyłu ofert Tu nawet ludzi szantażują. A z drugiej strony po co pracownicy jak nie ma roboty a ludziom od roku wciska się że robota jest i będzie. .. kto uciekł miał rację

1
XYZ Nowy wpis
Były pracownik
@longtimework

Kto uciekł ten wie , że jest dużo innych ciekawszych ofert pracy.

Jaro
Pracownik

Coraz mniej pracy. A to co wyjeżdża z Igloo jest coraz gorsze jakościowo.

Bolek
Pracownik
@Jaro

Myślę, że pracy jest i będzie coraz więcej, bo rynek się rozwija. Jakościowo urządzenia są coraz lepsze, bo są coraz to nowe technologie i energooszczędne.

Weronika
@Bolek

wyjaśnicie te rozbieżności w zdaniach? jesteście na innych stanowiskach, macie jakieś odmienne predyspozycje lub warunki pracy czy o co chodzi?

Pracodawca
Pracodawca
@Weronika

Ze strony firmy, różne są stanowiska i zakresy obowiązków - istnieje kilkanaście działów w firmie, stąd też wynikają różnice.

Weronika
@Pracodawca

Dziękuję. Czyli na dzień dzisiejszy na którym z działów występują najkorzystniejsze warunki pracy i co jest tego powodem?

Tadeo
Pracownik
@Weronika

Na żadnym. W tym roku przyjmują a w ubiegłym chyba z 3 razy zwalniali

Piotr
Pracownik
@Pracodawca

Jakie różnice haha jak wysyłacie na uw a inni (ciągle ci sami) robią nadgodziny

Łukasz
Pracownik
@Piotr

+1.1/4 zakładu wysłana na przymusowe urlopy, ale inni nadgodziny robią ...

Weronika Nowy wpis
@Łukasz

i jak to w zasadzie jest wyjaśniane? skoro piszecie o tym tutaj również w firmie ten temat był poruszany? jakiego powodu miałoby do takiego rozkładu godzin dochodzić?

NoToChodz Nowy wpis
Klient
@Tadeo

Sama prawda , kto tutaj pracował ten wie jak jest a że firma sobie koloryzuje dowoli gowork to ściąga kolejne nowe osoby.

JACKIE
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Pracownik
 Pytanie

Kiedy ktoś zrobi porządek z tym (usunięte przez administratora) i rozdartym Damianem?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia IGLOO Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak, telefon oczywiście, zarówno do celów służbowych jaki i również prywatnych, firma to wszystko załatwia. To duży plus :)

Alibaba
Były pracownik
@Pracownik

Zanim zdążysz się doczekać firmowego telefonu to prędzej się zwolnisz...

Pracodawca

@Alibaba

Przyznanie telefonu firmowego przebiega według procedur, po spełnieniu danych warunków, telefon jest wydawany do użytkowania. Szczegółów udzielają zawsze kierownicy poszczególnych działów.

Edyta

Cześć, jaka umowa jest oferowana dla Specjalisty ds. eksportu? Mam na myśli stanowisko z ogłoszenia, jakiś czas temu było takie opublikowane. Mowa o kimś, kto nie ma jeszcze dużego doświadczenia.

Monika
Pracownik
@Edyta

Trzeba zobaczyć o dokładne warunki na stronie igloo, https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

Pracodawca

@Edyta

Zapraszamy po szczegółowe informacje na: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

Zbyszek
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego niektórzy pracownicy muszą pracować bez nadgodzin a inny nic nie robią przez 8 godzin i w nagrodę dostają nadgodziny?

Pracodawca

@Zbyszek

Witamy w zależności od zapotrzebowania na danym dziale kierownicy poszczególnych jednostek ustalają harmonogramy, dlatego są różnice w ilości godzin. Proces produkcyjny jest skomplikowany i złożonym systemem działań, stąd niektóre części wymagają innego dłuższego zaangażowania aby je wytworzyć, stąd czasami potrzebne są nadgodziny pracy aby zdążyć to zrealizować w określonym terminie.

Lolek
Pracownik
@IGLOO Sp. z o.o.

A to ciekawe że nadgodziny mają jedne i te same osoby szkoda gadać i dziwne ze nikt się nie zorientował jak to niektórzy pracownicy i "kierownicy" celowo naciągają czas. Poganianie mistrza Shu i klaskanie w ręce nic nie daje Jeden wielki chaos i tylko zgrzyt między pracownikami

Weronika
@Lolek

Jeśli faktycznie tak jest z tymi nadgodzinami to nikt z was jeszcze nie rozmawiał o tym z kimś jeszcze wyżej? Bo rozumiem, że są osoby, które o tym nie mają jeszcze pojęcia i dlatego tak się dzieje?

Pracodawca

@Lolek

W wielu przypadkach decyzje podejmowane są wewnątrz wydziałów, zawsze do dyspozycji są Kierownicy, którzy udzielają wszystkich informacji, warto z nimi bezpośrednio porozmawiać, jeśli są jakiekolwiek wątpliwości. Osoby udzielające informacji dostępne są praktycznie codziennie. :)

@Lolek
Pracownik
 Problem
@IGLOO Sp. z o.o.

No i w tym problem ze rozmowy nie mają sensu bo pseudo kierownicy sami robią wszystko byle mieć nadgodziny i konkretne osoby je miały a szkoda ze dyrektor tego nie zauważa że naciągają i jego i szefa To jest aż żenujące patrzeć jak przez cały tydzień się nic nie robi a w piątek płacze że potrzeba sobota bo niewyrobka klasyka. Kto pracuje już długo ten to zna ale to widocznie taki klimat tej placówki

Zbyszek2
Pracownik
@Zbyszek

Bo Leon tak zdecydował

Witold
@Zbyszek2

A decyzja tego Pana jest w firmie nie do podważenia? Jest opcja żeby system pracy i nadgodzin przedyskutować, tak by nie było pokrzywdzonych?

Roman
Pracownik
@Witold

I to jest chyba najlepsze rozwiązanie. Przedyskutować wewnętrznie i ustalić szczegóły. Tak trzeba zrobić.

Gabryś
Kandydat
 Pytanie

Widziałem ogloszenie o pracy do serwisu. Czy ktoś może napisać jak tam jest? warunki ? Ktoś pracował i napisze jak było?

Pracodawca

@Gabryś

Witamy, Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat pracy w serwisie, który regularnie rozwija się ( zarówno pod kątem specjalistów, szkoleń i bazy technologicznej): https://www.igloo.pl/assets/praca/pracownik%20serwisu.pdf Pozostałe oferty pracy są dostępne: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

zainteresowana
Pracownik
 Pytanie
@Gabryś

Dzień dobry, czy w obliczu informacji o ilości osób które w ostatnim czasie z własnej woli zwolniła się z Państwa firmy w dalszym ciągu prowadzona jest rekrutacja czy faktycznie firma raczej zmniejsza załogę i obniża koszty? I jak z atmosferą, gdyż opinie słyszy się różne. Wiem już o pakietach medycznych i innych profitach, raczej interesuje mnie atmosfera i ludzie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Krystyna
@IGLOO Sp. z o.o.

Czy ten rozwój o którym tu mówicie to jest okazja do awansów pracowników niższego szczebla? Zastanawia mnie po prostu czy to dobre miejsce dla ambitnych osób, które chcą w pracy się rozwijać? Macie jakieś szkolenia?

Pracodawca
Pracodawca
@zainteresowana

Witamy W każdej dużej firmie następuje rotacja pracowników ( z własnej woli kończą współpracę lub następuje to ze strony pracodawcy), jest to naturalny proces w organizacjach, które zatrudniają setki osób. W obecnej chwili firma wchodzi w dynamiczny okres rozwoju ( pomimo panującego kryzysu gospodarczego) oferując nowe produkty i rozwiązania Klientom. Z naszej wiedzy atmosfera panująca w pracy jest dobra, warto zapytać się bezpośrednio pracowników z różnych działów, i wyciągnąć własną obiektywną opinię. ( mamy nawet przykłady pozdrowień na portalu, między pracownikami :) )

Krystyna
@Pracodawca

Skoro już się tu udzielacie, dalibyście znać jak to z tymi awansami? To dla mnie naprawdę ważny temat.

Kinga
Pracownik
@Krystyna

Pracuje tu już trochę lat i jedne jakie było to z segregacji (usunięte przez administratora) a wiadomo I tak gdzie lądują skarpa

Pracodawca

@Kinga

Witam Przygotowany jest cały program szkoleniowy dla Pracowników, od niższych szczebli po wyższe. Możliwa jest ścieżka rozwoju zarówno pionowa jak i pozioma - pomiędzy wydziałami lub działami, jak również co często się zdarza do firm zależnych lub współpracujących. Część z naszych pracowników dokształca się na uczelniach wyższych ( otrzymują od firmy dofinansowanie na ten cel). Możliwości rozwoju i awansów jest wiele. Zapraszamy :)

Malpka
Pracownik
@Kinga

Haha a co będzie jak zieloni wpadną

Dentasticks
Pracownik
 Pytanie

Marcin czy na NFZ refundują protezy?

Pracodawca

@Dentasticks

Witamy, odnośnie pakietów zdrowotnych ( między innymi NFZ) warto zwrócić się o dokładną ofertę do lekarza rodzinnego lub w przypadku Pracownika firmy do pracodawcy ( w naszym przypadku do Działu Kadr).

Xyz
Kandydat
 Pytanie

Czy firma Igloo oferuje pracownikom benefit w postaci karty MultiSport?

Pracodawca

@Xyz

Witamy, Posiadamy szeroki pakiet benefitów, natomiast nie posiadamy w ofercie karty Multisport. Oferujemy pakiety medyczne oraz współpracujemy z Centrum Sportu Bellatores w Bochni.

Marcin
Pracownik
@IGLOO Sp. z o.o.

Jest tak dobrze i pakiety medyczne działają tak dobrze że największy krzykacz w zakładzie (wtajemniczeni wiedzą) ani z pakietu ani z nadgodzin nie ma na zęby. Tak dobrze!!!!

Pracodawca

@Marcin

Witamy serdecznie, Ze strony firmy oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług medycznych w ramach dostępnych pakietów ( to czy ktoś korzysta lub też nie , jest jego indywidualną decyzją). W ofercie znajdują się między innymi: konsultacje lekarskie ze specjalistami bez skierowania, z gwarantowanym terminem oczekiwania: - 1 dzień roboczy – do lekarza rodzinnego, internisty i pediatry,- 5 dni roboczych – do lekarza specjalisty. ( jest ok 40 różnych). Pracownicy korzystają z tych usług (wariant podstawowy) już mają dostęp do szerokiego zakresu badań i konsultacji m. in. - konsultacje specjalistyczne – 40 specjalności lekarskich, - zabiegi ambulatoryjne, m. in. pielęgniarskie, chirurgiczne, okulistyczne, laryngologiczne, urologiczne, ginekologiczne - szczepienie przeciw grypie - podstawowe badania biochemiczne, hematologiczne, serologiczne, USG - EKG, audiometria, spirometria, RTG Oferowane pakiety mogą być rozszerzone w zależności od oferty firmy, która oferuje usługi.

Administrator

Aplikowaliście do pracy w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Serwisant są korzystne?

Zenon
Pracownik
@Administrator

Tak, oferta mega dobra, bo warunki są stabilne i dobrze płatne ! Dobra praca - Dobra płaca !

Monika
Pracownik
 Pytanie

Jak widać psioczenie to nasza natura, chyba narodowa. Też mi się zdarzało wcześniej, a tera to pracuję, i robię swoje. Widzę, że się skarży jeden z drugim, ale wypłatę to się bierze i nic nie mówi, prawda? uważam, że to dobra firma, popytajcie się innych w innych firmach to zobaczycie co tam sie dzieje ! ja trzymam się tego miejsca ! i polecam !

r2d2
Pracownik
@Monika

W zasadzie racja lepiej siedzmy cicho póki płacą za nie robienie nic przez 8h a martwić się będziemy w razie w. Może zamówień kiedyś będzie więcej A przynajmniej kotek i Jacki chan na liniach ludzi nie gonią; ???? także póki co jest fajnie

Weronika
@r2d2

Czyli na dzień dzisiejszy starać się o pracę tutaj? ;)

Ela
Pracownik
@Weronika

Biorąc pod uwagę te zwolnienia i że nadal się ludzie zwalniają oraz fakt że roboty po prostu nie ma i perspektywy też to uderzać radzę gdzieś indziej jednak ... dla własnego dobra bo komentarze z perspektywy pracodawcy zawsze są pozytywne a później przychodzi rzeczywistość

Pracodawca

@Weronika

Tak serdecznie zapraszamy ! https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

Pracodawca

@Ela

Witamy, rotacja na stanowiskach w dużych firmach jest naturalna przy prowadzeniu biznesu. Jest możliwość zmian stanowisk pracy, awanse poziome lub pionowe, szkolenia, dopłaty do kursów zawodowych itp. Firma proponuje nawet płatne praktyki dla uczniów, którzy potem mogą uzyskać pracę w zawodzie. Zawsze warto zapytać się o szczegóły bezpośrednio. Zapraszamy do kontaktu.

Rozrabiaka
Pracownik
 Pytanie

Widzę wpisy i na plus i minus, a może ktoś się wypowie czy są jakieś BONUSY oprócz kasy? medyczne, wczasy pod gruszą, czy szkoleniowe ????????????????????????

Klaudia
Pracownik
 Pytanie

Dobra, jak widzę wakacje w pełni. I dużo pracy jest w różnych miejscach, ale płacą tyle że aż strach... jak na rękę dają 1,6 tyś, to ciężko aż pomyśleć co z tym zrobić hahaha a ile można zarobić w IGLOO?

Ktoś
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie 5 miesięcy i naprawdę jestem zażenowany postawa niektórych pracowników byłem tu nowy wiec musiałem na początku zdobyć doświadczenie ale ciężko było ponieważ za kazdy błąd byłem srogo op*erdolony za przeproszeniem. Niektórzy mieli wyrozumiałość że dopiero się ucze i bledy są normą ale zdecydowana większość traktowała mnie jako osobę która po tygodniu musi umieć wszystko! Ciężko było to wszystko znieść przez co moja praca byla w ciągłym strachu co powodowało że popełniałem więcej błędów Nie wspomnę tu o sytuacjach gdzie pracownik chodził po hali i kontrolował innych mimo że to nie leżało w jego interesie a sam nie pracował a zarząd nic z tym nie zrobił na koniec dostałem wypowiedzenie a powodem była mało efektywna praca

Aldi
Były pracownik
@Ktoś

Myśle, że w wielu firmach jest taka sytuacja, pracownicy pracownikom wilkami są.

Pracodawca

@Ktoś

Dziękujemy za opinię, oczywiście przekażemy informację do Dyrekcji, aby ten wątek sprawdzić. W każdej pracy i na każdym stanowisku mogą zdarzyć się pomyłki, tym bardziej, że osoba która przyuczana do zawodu niektóre czynności wykonuje po raz pierwszy. Staramy się polepszyć warunki pracy z każdej strony, tak więc zwrócimy uwagę aby tego typu sytuacje się nie pojawiały.

Ktoś2
Pracownik
 Pytanie
@Ktoś

To by rozjaśniało sytuację jaka od kilku miesięcy ma miejsce w firmie . Masowe niemal zwolnienia, ludzie zwalniają się sami ... co będzie za miesiąc, dwa?

Pracodawca

@Ktoś2

Witamy, na przestrzeni kilku ostatnich lat sytuacja na rynku uległa zmianie. Okres pandemii znacznie ograniczył możliwości rynkowe wielu firmy, w tym IGLOO, natomiast nastąpiła restrukturyzacja działów jak również zmiany procesowe, w tym związane z zatrudnieniem. Nastąpiły zwolnienia pracowników w pierwszym okresie, natomiast w późniejszych terminach, również zatrudniono wiele nowych osób. Wiele osób również przeniosło się pomiędzy wydziałami, zmieniając swój zakres pracy. W każdej dużej firmie następuje migracja pracowników do innych firm, i to jest proces "naturalny", na ich miejsce przychodzą nowe osoby. Firma stara się również podnosić kwalifikacje obecnych pracowników poprzez szkolenia i kursy specjalistyczne, dając nowe możliwości rozwoju.

Lolek
Pracownik
@Ktoś

Święte i prawdziwe słowa. KomUŚ na górze się coś wymyka spod kontroli, a kierownicy którymi się otoczył to dno. IQ rozgwiazdy albo ledwo po podstawówce albo gestapo z ZK. Coraz niższy poziom a cierpią na tym szeregowi pracownicy. ... jedyna nadzieja w Szefach. Może się zorientują że jakie zarządzanie taka firma i to właśnie od tego trzeba zacząć. Zwłaszcza że rynek się rozrasta

Dobra Dusza
Kandydat
 Pytanie

Czy w okresie po wakacyjnym opłaca się podjąć prace w iglooo? są jakieś miejsca pracy?

Pracodawca

@Dobra Dusza

Witam, aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html Zachęcamy do kontaktu do Działu Kadr.

Grzegorz M.
Pracownik

Po przepracowaniu 34 latach pracy odszedłem na zasłużoną emeryturę. W tym w fabryce prawie połowę z tego. Dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję dzielić trudy codzienności, poznałem wspaniałych ludzi. Dziękuję wszystkim, w szczególności moim koleżankom i kolegom z Igloo, elektrykom i montażystom !

Pracodawca

@Grzegorz M.

Dziękujemy za wszystko. Życzmy odpoczynku i mile spędzonych chwil w gronie rodzinnym ! :)

Idylla
Pracownik
 Pytanie

A dlaczego kolejni ludzie są zatrudniani po tylu zwolnieniach ? i to za lepsze pieniądze ?

Pracodawca

@Idylla

Witam, rynek pracy dynamicznie zmienia się w ostatnim roku, a nawet miesiącach. Osoby, które już nie pracują w firmie zatrudniane były na warunkach, które odpowiadały potrzebom rynkowym, które zmieniły się. Tryb pracy zmienia się, są nowe projekty wdrożone do realizacji, stąd jest potrzeba zatrudnienia nowych osób. Zmieniają się natomiast ich zakresy obowiązków, potrzebne są inne kwalifikacje zawodowe, stąd inne jest również wynagrodzenie.

John Nick
Kandydat
 Pytanie

Mój brat pracował w Brzesku do wczoraj oczywiście, bo był koniec miesiąca i poleciał. Czy możecie tutaj poradzić czy jest tu praca?

Pracodawca

@John Nick

Witam, oczywiście serdecznie zapraszamy do procesu rekrutacji, który odbywa się na bieżąco. Poszukiwane są osoby o różnych kwalifikacjach. Regularne informacje na ten temat pojawiają się na portalach o pracę jak również na stronie internetowej: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

Franek
Pracownik

W takich czasach to szkoda robić burzę w szklance wody, tylko pracować trza i tyle. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wyleciałem z roboty z dużej firmy w Bochni z dnia na dzień, bez powodu, bez zbędnych gadek i nikomu tam się nie żaliłem. Tutaj przyjęli mnie ponad rok temu i daję z siebie ile mogę i dalej pracuję. Moja rada to pracować a nie wylewać żale !

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOO Sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w IGLOO Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy IGLOO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOO Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 24 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IGLOO Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii