Stary Wiśnicz

Opinie o IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych

anonymous

Marna praca, taka sama płaca. Słabe warunki. Czas odejść.

Pracownik najemny

Odradzam każdemu zwłaszcza że marnie płacą. (usunięte przez administratora) NIE DLA MNIE

@Pracownik najemny 26.11.2017 01:13

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od rodzaju wykonywanej pracy, stanowiska, wiedzy i doświadczenia, wydajności i w końcu od specyfiki rynku pracy.

spawacz

jakies opinie o stanowisku spawacza? warunki, płaca, atmosfera ?

Pracownik najemny

Ja nie polecam. (usunięte przez administratora) Nie jest to przyjazne miejsce ani pracodawca

@Pracownik najemny 13.11.2017 22:52

Szanowny Panie Dziękujemy za komentarz, prosimy jednak o rozwinięcie problemu i przesłanie na adres opinie@igloo.pl.

pracodawca

Odpowiedź na opinię "Bodzio 2017-07-11 09:15" Szanowny Panie Staramy się tworzyć optymalne warunki pracy dla naszych pracowników, proszę przesłać na adres opinie@igloo.pl więcej szczegółów.

swojak

Firma znana w okolicy Bochni i dalej, pracowałem tu kilka lat, pracują tu ludzie tacy sami jak w innych firmach, zarobki porównywalne z innymi firmami, atmosfera w pracy OK i w dużer mierze zależy od nas samych, polecam dla młodych na początek kariery zawodowej

współpracownik

Współpracuję z Firmą od ponad 10 lat, nie mogę powiedzieć złego słowa o właścicielach, pracownikach szczebla kierowniczego i personelu administracyjno-biurowym. Wynagrodzenie godziwe, płacone w terminie. Atmosfera pozytywna. Czego więcej można oczekiwać ze strony Firmy.

Bodzio

Jeszcze pracuję. Ale nie polecam.

Zostaw opinię o IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych - Stary Wiśnicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych