AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.

Bochnia

AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.

Opinie o AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Polecam oczywiscie komus kto naprawde szuka pracy a nie miejsca gdzie mozna sie obijac przez 8 h Mloda firma duzy potencjal

xyz

Polecam firmę AiFO wszystkim osoba zainteresowanym pracą na magazynie, lini produkcyjnej lub praca biurowa. Firma dba o rozwoj pracownikow oferujac szkolenia- czytaj pranie mózgu na różne sposoby, cieżka praca po 8h jest wyplacana na czas i wystarcza od 10-go, do 20-go tego samego miesiaca, a czas za nadgodziny mozna sobie odebrac w swoj wolny weekend i platne 0 zl/h. Armosfera w pracy totalnie do bani- obgadywanie, narzekania,kopanie dołków pod wspłpracownikami, ciagla kontrola, monitoring, mobilizowanie przez brak premii. Genaralnie, miejsce pracy dla desperatów i osob o malych aspiracjach zawodowych. Brak mozliwosci awansowania, chyba ze przesuniecia poziome, aby chwilowo zalatac dziury w braku rak do pracy. Pracodawca jest tak atrakcyjny, ze wystepuja czeste rotacje nowych pracownikow, a koledzy za wschodzniej granicy dziekuja za współprace. Nie polecam.

Patrycja

@Pracownik najemny, rozumiem, że nie odpowiada Ci AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j. jako pracodawca. Ale to, co Tobie się nie podobało, może dla kogoś innego nie będzie problemem. Niestety nie mamy również wpływu na to z kim współpracujemy. Jeżeli współpracownicy odpowiadają za niekorzystną atmosferę to warto wyjaśnić z nimi powody ich zachowań. W najgorszym wypadku można coś takiego zgłosić bezpośrednio przełożonym. Jakie Twoim zdaniem plusy może mieć praca w AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.?

Patrycja

@miejscowy, dużo firm zatrudnia obcokrajowców, skoro w kraju brakuje rąk do pracy to musi jednak ktoś pracować, poza tym Polacy również pracują i są zatrudnieni w innych krajach. Zawsze można negocjować swoje warunki umowy i starać się awansować. Czy w firmie są awanse wewnętrzne czy zatrudnienia znajdują kandydaci z zewnątrz?

Kola

Reklamacje zawsze mogą się zdarzyć nawet najlepszemu i to go nie dyskredytuje w oczach klientów. Jeśli ktoś ma problem w firmie to pewnie z własnego powodu bo firma jest ok.

hudy14777@o2.pl

Jak tam? Pracuje ktoś w tej firmie? Jakie podejście do pracownika i jakie zarobki? Pozdrawiam

nina

bardziej niż tymi ze wschodu to bym się martwiła że jest aż 3 miesięczny okres próbny:/ dość długo:(

miejscowy

Witajcie. Pozytywne opinie w większości to jeden ze wspólników napisał. Bardzo nieuczciwe ale to ich standard. Teraz wolą pracowników za wschodniej granicy którzy i tak nie czytają tu komentarzy.

Wspólnicy proszę nie schlebiajcie sobie na tym forum. To jest dla pracowników. A praca nie jest miła gdy słyszysz o reklamacjach od klientów że ten badziew zardzewiał.

"rajczel" - tak jest były szefie ;-)

niepelnosprawny.org

jak tam jest? tylko o zarobkach piszecie....

bochnia

Nie proponuje kiepsko pracom spawaczom

Vessa

zgadzam się z przedmówcą, praca ciekawa, zarobki wporządku, firma cały czas się rozwija i inwestuje w ludzi i technologię, polecam.

Zostaw opinię o AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j. - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.