AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.

Bochnia

Opinie o AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.

Pracownik najemny

Marnie płacą. Atmosfera zła. NIE POLECAM NIKOMU. Chcieliby niewolnika a nie pracownika.

Patrycja

@miejscowy, dużo firm zatrudnia obcokrajowców, skoro w kraju brakuje rąk do pracy to musi jednak ktoś pracować, poza tym Polacy również pracują i są zatrudnieni w innych krajach. Zawsze można negocjować swoje warunki umowy i starać się awansować. Czy w firmie są awanse wewnętrzne czy zatrudnienia znajdują kandydaci z zewnątrz?

Kola

Reklamacje zawsze mogą się zdarzyć nawet najlepszemu i to go nie dyskredytuje w oczach klientów. Jeśli ktoś ma problem w firmie to pewnie z własnego powodu bo firma jest ok.

hudy14777@o2.pl

Jak tam? Pracuje ktoś w tej firmie? Jakie podejście do pracownika i jakie zarobki? Pozdrawiam

nina

bardziej niż tymi ze wschodu to bym się martwiła że jest aż 3 miesięczny okres próbny:/ dość długo:(

miejscowy

Witajcie. Pozytywne opinie w większości to jeden ze wspólników napisał. Bardzo nieuczciwe ale to ich standard. Teraz wolą pracowników za wschodniej granicy którzy i tak nie czytają tu komentarzy.

Wspólnicy proszę nie schlebiajcie sobie na tym forum. To jest dla pracowników. A praca nie jest miła gdy słyszysz o reklamacjach od klientów że ten badziew zardzewiał.

"rajczel" - tak jest były szefie ;-)

niepelnosprawny.org

jak tam jest? tylko o zarobkach piszecie....

bochnia

Nie proponuje kiepsko pracom spawaczom

Vessa

zgadzam się z przedmówcą, praca ciekawa, zarobki wporządku, firma cały czas się rozwija i inwestuje w ludzi i technologię, polecam.

Zostaw opinię o AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j. - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIFO Group Zając Zięcik Stabrawa Sp.j.