Opinie o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. w Stary Wiśnicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. w Stary Wiśnicz

Maćko
Kandydat

Firma koszmar. Praca u nich taka sama jak jakość produktów. Koszmar.

Maniek

Firma dramat. Omijać dużym łukiem. Nie polecam.

Pytanie Nowy wpis

Czy MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie Nowy wpis
@Pytanie

Tak.

Maćko
Kandydat

Firma koszmar. Praca u nich taka sama jak jakość produktów. Koszmar.

Aleksander
@Maćko

Dlaczego tak uważasz? Dobrze że masz swoje zdanie i dzielisz się swoją opinią, jednak może jakoś wyjaśnisz dlaczego tak negatywnie oceniasz pracę w MILOO-ELECTRONICS? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać.

On Nowy wpis
@Maćko

Siema, spoko robota w firmie Patrol. Zaproponowali mi bardzo dobre warunki, rozmowa byla bardzo przyjemna i w sumie te dwa aspekty przesadzily o tym że postanowiłem się podjac tej pracy. pozdro dla wszystkich

On Nowy wpis
@Maćko

Siema, spoko robota w firmie Miloo. Zaproponowali mi bardzo dobre warunki, rozmowa byla bardzo przyjemna i w sumie te dwa aspekty przesadzily o tym że postanowiłem się podjac tej pracy. pozdro dla wszystkich

Aneta

Witajcie :) Przeglądałam sobie stronę internetową Miloo Electronicsu i zauważyłam, że potrzebują obecnie pracownika wydziału logistyki. Firma oferuje pakiet benefitów i są to między innymi bezpłatne świadczenia medyczne. Chciałabym więc się dowiedzieć co jeszcze wchodzi w ten pakiet? :D Czy inne benefity są również bezpłatne? :)

Miłosz W.
Klient

Czy nazwa Miloo pochodzi od imienia Miłosz?

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.?

Marta

@maniek poprzesz to argumentami?

Maniek

Firma dramat. Omijać dużym łukiem. Nie polecam.

Żyrosław
@Maniek

No a ile można tam zarobić z 10 letnim doświadczeniem?

Wanda
@Żyrosław

10 - letnie doświadczenie już imponuje. Też chętnie się dowiem, jak firma MILOO-ELECTRONICS płaci takim doświadczonym osobom. Akurat na ten moment szukają tam Regionalnego Kierownika Sprzedaży i Spawacza: https://www.emiloo.pl/o-nas/praca.html To w którymś z tych obszarów pracujesz?

Ja
Klient
@Maniek

Dlaczego dramat? Można więcej szczegółów? Chciałem tam aplikować z chęcią dowiem się czegoś więcej

Witam jak wyglada obecnie sytuacja w firmie ? Jaka atmosfera pracy i warunki zatrudnienia ?

Miloovirus
@Pytanie

Atmosfera spora, zarobki gęste.

abbyss

Zarobki na poziomie 2000 netto to max co można osiągnąć . Atmosfera beznadziejna . Ciągle straszenie że jesteś obserwowany przez kamery . "Karierę" mogą zrobić tylko ci którzy donoszą na innych i podlizują się przełożonym . Praca w tej firmie to strata czasu i łudzenie się że będzie lepiej. Nie doceniają pracowników którzy mają jakąś wiedzę . Najlepszy pracownik to taki co się nie odezwie

@abbyss

Informacja o zarobkach być może jest prawdziwa i ok ale beznadziejna atmosfera? No bez jaj...większość pracowników to młodzi ludzie, można się z każdym dogadać bez żadnego problemu. Monitoring? Przecież to normalne w każdej firmie, chyba, że chcesz w garażu pracować albo na podwórku u siebie....

Franciszek
@pracownik

Rzeczywiście kwota 2000 zł netto jest kwotą maksymalną, którą można osiągnąć za pracę w tej firmie? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to zastanawiam się, czy pracodawca oferuje może świadczenia dodatkowe, które zwiększyłyby poziom otrzymywanego wynagrodzenia. Dasz znać, jak to wygląda?

Franek
@Franciszek

Na stanowisko z doświadczeniem, wykształceniem szukali pół roku temu kogoś i proponowali 5 tys brutto. No ja nie aplikowałem, bo chciałem 5000 ale netto.

Franciszek
@Franek

Rozumiem, jednak 5 tys. brutto dla niektórych może to być atrakcyjna kwota. Zaniepokoiło mnie to, co podał użytkownik @abbyss, dlatego chciałem zweryfikować wysokość pensji. Dowiadywałeś się może, czy poza pensją podstawową istnieją również jakieś dodatki?

Franek
@Franciszek

Niestety nie, bo ja miałem kontakt ledwie z hedahunterką, co szukała dla nich pracownika.

Aaa
@Franek

5 tys brutto??? Aż się wierzyć nie chce. Prawda jest taka, że okolice 2,5 netto to max. Zarobki nieadekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu obowiazkow. Firma dla młodych i szukających doswiadczenia

Mick

Warunki żadne, śmieszne wynagrodzenie, pracownik dla nich to nikt. Odradzam pracę.

Andrzej
@Mick

Napisałeś o niezbyt dobrym wynagrodzeniu. Czy mógłbyś sprecyzować, ile można zarobić, będąc pracownikiem tej firmy? Po Twoim wpisie mogę sądzić, że występuje również problem z atmosferą. Podasz jakieś przykłady, które potwierdzą Twój wpis?

Max

Za edytowanie komentarzy na tej stronie płaca co miesiąc fakture 300 zł netto ;) To wiele powinno mówić o tej firmie

Andrzej
@Max

Skąd masz takie informacje? Są to Twoje przypuszczenia, czy dysponujesz dowodami, które potwierdzą Twój komentarz? Wszedłem na tę stronę z nadzieją, że dowiem się czegoś o stanowisku, na które obecnie poszukiwany jest nowy pracownik. Chodzi o stanowisko operatora CNC. Mógłbyś napisać, czy warto aplikować?

Obserwator

Coś się zatrzymali z budową tej hali, podejrzana sprawa czyżby kryzys finansowy.

True
@Obserwator

Skończyły się dodaje to pieniążków nie ma ;) ahh a tacy duzi ;)

Józef

Szkoda się wypowiadać na temat pracy w tym zakładzie

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Tadeusz

Nową hale budują więc się chyba produkcja powiększyć musiała tylko co z tego jak zarobić nie dadzą

True
@Tadeusz

Typowe Miloo. Pracownik to nikt. Do tego umowa zlecenie

Pracodawca

Odpowiedź na opinię "Joanna 2017-06-29 16:16" Szanowna Pani, w naszej firmie jedynym miejscem gdzie występuje proces lakierowania jest hala SMT, w tej hali zainstalowane są maszyny i urządzenia z "górnej półki", które wymagają utrzymania stałej temperatury otoczenia, dlatego klimatyzacja, wymienniki powietrza muszą działać stale. Oczywiście zdarzają się sytuacje awaryjne, które w celu utrzymania odpowiedniego reżimu technologicznego usuwane są w możliwie najkrótszym czasie.

Szerszeń
@MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.

Dosłownie taka jest prawda jak pracodawca napisał cytuję : "w celu utrzymania odpowiedniego reżimu......" To było mocne

Dawno nikt z pracowników MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Prawda

Kiepska praca. Brak warunków do rozwoju. Co za tym idzie praca za grosze. Raczej nie polecam.

koko
@Prawda

a pracujesz w tej firmie?

Prawda
@koko

Pracowałem. I żałowałem, że w ogóle podpisałem takową umowę. Była to tylko strata czasu.

Elwira

Świetna firma ale niestety jeszcze nie spotkałam się z tym żeby wszyscy byli zadowoleni!!!

CV

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, to co pisano tu wcześniej mnie nie zniechęciło. Wydawało mi się że jak wisi bilbord po lewej stronie na drodze w stronę Brzeska " Pracuj u siebie zarabiaj jak w Krakowie" to pewnie i pieniądz też dobry, i się rozczarowałem tym co mi zaproponowano, osoby rekrutujące zrobiły na mnie dobre wrażenie. Ale za takie pieniądze jako...., to są lepsze oferty. Co do możliwości rozwoju i zdobycia nowej wiedzy hmm

Pracownik Najwmny
@CV

Wcześniej wisi bilbord największa hurtownia elektryczna mikro fhu Bochnia złap się tam też jest niby duży Makro żenada

Zostaw merytoryczną opinię o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 128 ocen.
MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.