Stary Wiśnicz

Opinie o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.

Pracownik najemny

@Pracownik najemny 13.11.2017 22:48
Nie warto. Produkt za drogi jak na obecny czas. Atmosfera zła. Nie polecam zwłaszcza jako przedstawiciel handlowy....

Dziękuję Panu za subiektywny komentarz, cena jest adekwatna do jakości produktu. Co do charakteru pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, jeżeli pojawiły się jakieś uwagi, proszę o kontakt pod adres mailowy opinie@emiloo.pl.

Marek

Jestem zadowolony z pracy, poznałem nowe technologie, wiedzy nigdy za dużo.

hela

Milo niczym się nie wyróżnia od innych firm z regionu, może zarobkami które są bardzo niskie i narzekającymi pracownikami. System angielski : sami kierownicy a pracownika ledwo widać.

pracodawca

Odpowiedź na opinię "Joanna 2017-06-29 16:16" Szanowna Pani, w naszej firmie jedynym miejscem gdzie występuje proces lakierowania jest hala SMT, w tej hali zainstalowane są maszyny i urządzenia z "górnej półki", które wymagają utrzymania stałej temperatury otoczenia, dlatego klimatyzacja, wymienniki powietrza muszą działać stale. Oczywiście zdarzają się sytuacje awaryjne, które w celu utrzymania odpowiedniego reżimu technologicznego usuwane są w możliwie najkrótszym czasie.

NOWY

Pracuję w tej firmie, jest o moja pierwsza praca, zarobki podobne do proponowanych w innych firmach, mam nadzieję, że będzie lepiej :) Atmosfera w pracy zależna od mojego zaangażowania, gdy się obijam to atmosfera "gęstnieje".

pracodawca

HERMETIC PLUS to niezawodny lider wśród opraw przemysłowych przeznaczonych do skrajnie wysokich wymagań. Idealnie sprawdza się w wysokiej temperaturze. Dzięki aluminiowej obudowie i wbudowanemu zabezpieczeniu termicznemu może bezawaryjnie pracować ponad 100 000 godzin w halach produkcyjnych, a nawet w hutach.

CV

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, to co pisano tu wcześniej mnie nie zniechęciło. Wydawało mi się że jak wisi bilbord po lewej stronie na drodze w stronę Brzeska " Pracuj u siebie zarabiaj jak w Krakowie" to pewnie i pieniądz też dobry, i się rozczarowałem tym co mi zaproponowano, osoby rekrutujące zrobiły na mnie dobre wrażenie. Ale za takie pieniądze jako...., to są lepsze oferty. Co do możliwości rozwoju i zdobycia nowej wiedzy hmm

Joanna

Klimatyzacja jest ale wyłączona okna zamknięte aby się nie kurzyło i człowiek pracuje w duchocie i zapachu lakieru – ale jak była inspekcja środowiska to nagle można było wierzyć i otwierać okna, klimatyzacja pracowała i normalna temperatura była oczywiście tylko przez dwa dni.

Sab

Pieniądze małe, faceci tam pracują bo robią studia zaoczne – a jest jedna zmiana, wiec im pasuje mieć taki układ pracy ale w rozmowach widać ze po skończeniu od razu się wynoszą.

Zostaw opinię o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.