Opinie o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. w Stary Wiśnicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. w Stary Wiśnicz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.? 4 listopada na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Projektant Oświetlenia. Ktoś z Was aplikował?

Śpieszę z odpowiedzią Nowy wpis
@Pytanie

W Miloo electronics zarobisz od 4 do 4,5 tys zł netto.

Administrator Nowy wpis

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. jako Kierownik Sprzedaży. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Nie Nowy wpis
@Administrator

Tak.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.?

Sss
@Pytanie

Nie polecam się tu przyjmować

@Sss

Czemu? Bo samo nie polecam niewiele mi mówi. Nie możesz napisać co ci się nie podoba w zatrudnieniu? Za mało płacą, czy chodzi o atmosferę?

maks
@Aleksander

Płaca niewiele. Nie ma żadnych podwyżek.

@maks

Cóż znaczy to tajemnicze "niewiele"? Bo dla ciebie niewiele to może być 5000 i co wtedy? :) Podaj konkretne liczby lepiej.

Kierownik
@Aleksander

No ja kiedyś aplikowałem na kierownika laboratorium. Chciałem 5 na rękę, a oni oferowali 5 brutto.

Nie

Tak.

Aneta
@Nie

Kurczę, to super, że pracując tutaj można się rozwijać :D Fajnie by było się też dowiedzieć jakie to są szkolenia i jakie konkretnie kompetencje można podnosić :)

@Aneta

To są tzw. nadgodziny :P

@Andrzej

Chodziło o szkolenia a nie o nadgodziny. Ale jak już o tym wspominasz to jaka jest wtedy stawka? Dużo wyższa?

@Aleksander

Niewiele wyższa, nie ma co się nastawiać.

@On

Niewiele to znaczy ile? Jak są płacone te nadgodziny tutaj?

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży.
logo firmy MAGAZYNIER
Wola Dębińska
Aquaforest sp. z o.o. sp. k.
(4 opinie)
logo firmy Manager Projektu
Pcim
KLGS Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy PMO Assistant
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
(246 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Projektant Oświetlenia. Może ktoś planuje aplikować?

Ss

Nie polecam brak szacunku do pracownika pozdrawiam dwóch panów w starszym wieku co lubią procenty :)

Józek

Nie polecam tej firmy ludzie z góry kryją się nawzajem zarabia ten kto donosi normalny pracownik dla nich nie istnieje masz na głowie dużo więcej obowiązków niż zwykły pracownik z produkcji a i tak nie dadzą Ci nic więcej już nie mówiąc o tym jak wygląda magazyn szkło porozwalane na ziemi i totalny (usunięte przez administratora)

Wsh

Nie polecam płaca najniższa krajowa kierownik produkcji znany z donoszenia sam popełnia błędy do tego chodzi w smierdzącej bluzie

Maćko
Kandydat

Firma koszmar. Praca u nich taka sama jak jakość produktów. Koszmar.

@Maćko

Dlaczego tak uważasz? Dobrze że masz swoje zdanie i dzielisz się swoją opinią, jednak może jakoś wyjaśnisz dlaczego tak negatywnie oceniasz pracę w MILOO-ELECTRONICS? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać.

@Maćko

Siema, spoko robota w firmie Patrol. Zaproponowali mi bardzo dobre warunki, rozmowa byla bardzo przyjemna i w sumie te dwa aspekty przesadzily o tym że postanowiłem się podjac tej pracy. pozdro dla wszystkich

@Maćko

Siema, spoko robota w firmie Miloo. Zaproponowali mi bardzo dobre warunki, rozmowa byla bardzo przyjemna i w sumie te dwa aspekty przesadzily o tym że postanowiłem się podjac tej pracy. pozdro dla wszystkich

Aneta

Witajcie :) Przeglądałam sobie stronę internetową Miloo Electronicsu i zauważyłam, że potrzebują obecnie pracownika wydziału logistyki. Firma oferuje pakiet benefitów i są to między innymi bezpłatne świadczenia medyczne. Chciałabym więc się dowiedzieć co jeszcze wchodzi w ten pakiet? :D Czy inne benefity są również bezpłatne? :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.?

Marta

@maniek poprzesz to argumentami?

Maniek

Firma dramat. Omijać dużym łukiem. Nie polecam.

Żyrosław
@Maniek

No a ile można tam zarobić z 10 letnim doświadczeniem?

Wanda
@Żyrosław

10 - letnie doświadczenie już imponuje. Też chętnie się dowiem, jak firma MILOO-ELECTRONICS płaci takim doświadczonym osobom. Akurat na ten moment szukają tam Regionalnego Kierownika Sprzedaży i Spawacza: https://www.emiloo.pl/o-nas/praca.html To w którymś z tych obszarów pracujesz?

Ja
Klient
@Maniek

Dlaczego dramat? Można więcej szczegółów? Chciałem tam aplikować z chęcią dowiem się czegoś więcej

Witam jak wyglada obecnie sytuacja w firmie ? Jaka atmosfera pracy i warunki zatrudnienia ?

Miloovirus
@Pytanie

Atmosfera spora, zarobki gęste.

abbyss

Zarobki na poziomie 2000 netto to max co można osiągnąć . Atmosfera beznadziejna . Ciągle straszenie że jesteś obserwowany przez kamery . "Karierę" mogą zrobić tylko ci którzy donoszą na innych i podlizują się przełożonym . Praca w tej firmie to strata czasu i łudzenie się że będzie lepiej. Nie doceniają pracowników którzy mają jakąś wiedzę . Najlepszy pracownik to taki co się nie odezwie

@abbyss

Informacja o zarobkach być może jest prawdziwa i ok ale beznadziejna atmosfera? No bez jaj...większość pracowników to młodzi ludzie, można się z każdym dogadać bez żadnego problemu. Monitoring? Przecież to normalne w każdej firmie, chyba, że chcesz w garażu pracować albo na podwórku u siebie....

Franciszek
@pracownik

Rzeczywiście kwota 2000 zł netto jest kwotą maksymalną, którą można osiągnąć za pracę w tej firmie? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to zastanawiam się, czy pracodawca oferuje może świadczenia dodatkowe, które zwiększyłyby poziom otrzymywanego wynagrodzenia. Dasz znać, jak to wygląda?

Franek
@Franciszek

Na stanowisko z doświadczeniem, wykształceniem szukali pół roku temu kogoś i proponowali 5 tys brutto. No ja nie aplikowałem, bo chciałem 5000 ale netto.

Franciszek
@Franek

Rozumiem, jednak 5 tys. brutto dla niektórych może to być atrakcyjna kwota. Zaniepokoiło mnie to, co podał użytkownik @abbyss, dlatego chciałem zweryfikować wysokość pensji. Dowiadywałeś się może, czy poza pensją podstawową istnieją również jakieś dodatki?

Franek
@Franciszek

Niestety nie, bo ja miałem kontakt ledwie z hedahunterką, co szukała dla nich pracownika.

Aaa
@Franek

5 tys brutto??? Aż się wierzyć nie chce. Prawda jest taka, że okolice 2,5 netto to max. Zarobki nieadekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu obowiazkow. Firma dla młodych i szukających doswiadczenia

Mick

Warunki żadne, śmieszne wynagrodzenie, pracownik dla nich to nikt. Odradzam pracę.

@Mick

Napisałeś o niezbyt dobrym wynagrodzeniu. Czy mógłbyś sprecyzować, ile można zarobić, będąc pracownikiem tej firmy? Po Twoim wpisie mogę sądzić, że występuje również problem z atmosferą. Podasz jakieś przykłady, które potwierdzą Twój wpis?

Max

Za edytowanie komentarzy na tej stronie płaca co miesiąc fakture 300 zł netto ;) To wiele powinno mówić o tej firmie

@Max

Skąd masz takie informacje? Są to Twoje przypuszczenia, czy dysponujesz dowodami, które potwierdzą Twój komentarz? Wszedłem na tę stronę z nadzieją, że dowiem się czegoś o stanowisku, na które obecnie poszukiwany jest nowy pracownik. Chodzi o stanowisko operatora CNC. Mógłbyś napisać, czy warto aplikować?

Obserwator

Coś się zatrzymali z budową tej hali, podejrzana sprawa czyżby kryzys finansowy.

True
@Obserwator

Skończyły się dodaje to pieniążków nie ma ;) ahh a tacy duzi ;)

Józef

Szkoda się wypowiadać na temat pracy w tym zakładzie

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie klientów o firmie MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 129 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.