Aifo Group

Bochnia

Opinie o Aifo Group

Joanna

Obecnie Aifo Group poszukuje między innymi kandydatów na Inżyniera Budowy - Inżyniera Projektu. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy na tym właśnie stanowisku? Jak wygląda praca w tym dziale firmy? Czy warto pracować właśnie w Aifo Group?

tom

Zastanawiam się, dlaczego niektóre oferty pracy są wywieszone od końca kwietnia? W Aifo Group jest po prostu stałe zapotrzebowanie na takich pracowników, jak Przedstawiciel Handlowy czy z czego to wynika?

Większość tych komentarzy to właściciele napisali.

Zostaw opinię o Aifo Group - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aifo Group