Kobyłecki Elektroinstalacje

Brzesko

Opinie o Kobyłecki Elektroinstalacje

wojtek

wojtuś ma to do siebie ze lubi sobie kogoś upatrzec i gnębic az w końcu zwolnić a sam nie potrafi odróżnić gipsu budowlanego od cementu

wojtuś

tylko dlatego w firmie zatrudniają na okres letni a pozniej jak przychodzi grudzien zwalniają na zime ? i to ma byc dobra i stabilna firma ? pan prezes sobie kogos np upatrzy i bedzie go gnebil hmm bardzo fajna firma

Znasz dobrze firmę Kobyłecki Elektroinstalacje lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o Kobyłecki Elektroinstalacje - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kobyłecki Elektroinstalacje