Luneos Sp. z o.o.

Opinie o Luneos Sp. z o.o.

Aktualność
Zadowolony Klient to nasza wizytówka.
Zapraszamy do obejrzenia naszej realizacji w Spółdzielni Brenna w Skoczowie. Instalacja fotowoltaiczna w ramach usługi abonamentowej, bez wpłaty własnej i z wydłużoną gwarancją.

Szukam osób, które pracują w dziale marketingu. Ciekawi mnie jak często pojawiają się oferty, bo niestety nie ma nic aktualnego i po prostu nie wiem, czy jest sens czekać:) Na stronie firmy jest trochę informacji na temat procesu rekrutacji — ma aż 4 etapy. Gdyby ktoś zechciał podzielić się swoimi wrażeniami i tak pokrótce o nim opowiedzieć, chętnie poczytam, bo akurat rozmowa jest chyba dla mnie najbardziej stresująca ;)

Nowy wpis

Dzień dobry, na chwilę obecną nie mamy otwartych procesów rekrutacji w Dziale Marketingu, skład zespołu jest dosyć stały i nie planujemy nowych procesów najbliższym czasie. Niemniej zapraszamy do obserwowania naszej strony kariera, gdzie pojawiają się aktualne rekrutacje :)

Kkk

@PracodawcaLuneos jest teraz na etapie udawania szczęśliwej korporacyjnej rodzinki na zdjęciach. Motywacji nie buduje się segregowaniem teamsa na podgrupy. Uśmiechamy się, bo brak uśmiechu, to oskarżenie o brak dobrego podejścia do pracy. HR dla zarządu, nie dla ludzi. Nowy człowiek od zarządzania, mimo teoretycznie dużego doświadczenia, zawodzi manipulacją, toksyczną energią i brakiem realnego wsparcia dla zespołu. Nastawiony na wyciąganie informacji które przekazuje dalej w odpowiedniej narracji, która jest dla niego wygodna. Obgaduje ludzi za ich plecami. Nie przystoi to na tak wysokim stanowisku. Ostatecznie to nie jest zła firma. Pracuje tu wielu wartościowych fachowców. Coś się niestety rozjeżdża. Na teraz, mocno odradzam pracę w tym miejscu.

@Kkk

a jesteś w stanie wskazać jakieś plusy, dla których jednak warto tutaj pracować, skoro uważasz, że ostatecznie nie jest to zła firma? może przywołasz widełki wynagrodzenia, które uzmysłowią, ile można tak około tutaj zarobić? od razu już dziękuję za pomoc.

@Kkk

Szanowny/a Kkk, zawsze cenimy feedback od Pracowników, ponieważ pomaga nam stale doskonalić nasze praktyki i tworzyć lepsze środowisko pracy, pod warunkiem, że ten feedback jest merytoryczny. Rzeczywiście w ostatnim czasie w Luneos wdrożyliśmy i nadal wdrażamy zmiany zgodnie z przyjęta Strategią na 2024, czego konsekwencją jest szereg usprawnień, jak nowy system premiowy i motywacyjny, poprawa procesów sprzedażowych, godziny warsztatów i spotkań nastawionych na poprawę współpracy między działami i programy szkoleniowe, a to tylko początek! Rozumiemy, że nie każdy może się czuć komfortowo z nową rzeczywistością, w której transparentnie się komunikujemy i rzetelnie rozliczamy ze zobowiązań. Mamy nowe wymagania, mamy nowe standardy i nie akceptujemy działania na podstawie pomówień a niestety, w treści komentarza brak jest konkretnych faktów. Jesteśmy zmotywowani, aby kontynuować naszą strategię, zaczynając od takich wartości jak otwartość i szczerość. Zapraszamy każdego, kto ma zastrzeżenia do naszej pracy, do merytorycznej dyskusji. A tymczasem więcej informacji co u nas słychać znajdziesz na bieżąco na naszym profilu LinkedIn https://www.linkedin.com/company/luneos/ pozdrawiamy :) Luneos

Nowy wpis

Szanowny/a CD, pozwolimy sobie odpowiedzieć na to pytanie jako Pracownicy Luneos :) aby zobrazować plusy, dla których warto u nas pracować, chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami z naszej wewnętrznej Ankiety satysfakcji i zaangażowania 2024. Są to odpowiedzi naszych Pracowników na pytanie "Co najbardziej podoba Ci się w Luneos?": • Jest tu masa merytorycznych i zaangażowanych ludzi, którym zależy. To mnie motywuje. • Możliwość pracy w przyjaznym zespole, nowe wyzwania, nauka, zadowolenie z docenienia pracy. • Kanały informacji i spotkania comiesięczne, dzięki którym można być na bieżąco, co dzieje się w firmie • Najbardziej pasuje mi to, że mogę realizować się w swojej dziedzinie i jednocześnie rozwijać i poszerzać wiedzę i umiejętności. • Bezpośredni sposób komunikacji, brak korporacyjnych zasad, sposób zarządzania mojego przełożonego, docenianie pomysłów i zaangażowania. Bardzo cenię współpracowników, którzy dzielą się wiedzą i umiejętnościami. • zadaniowy tryb pracy, hybrydowy model home office - biuro, • Aktualnie najbardziej podoba mi się szereg zmian wprowadzanych od początku roku. • To, że do pracy nie muszę przychodzić z przymusu • jest wiele zaangażowanych osób, nie ma wielu formalizmów, mogę sie rozwijać • Ludzie z wielkimi pokładami energii oraz z olbrzymią wiedzą, którą chętnie się dzielą. • Niekorporacyjny klimat firmy. • swoboda działania, wsparcie w zespole, zaufanie • Swoboda w podejmowaniu decyzji • róznorodnosć • wizja firmy, produkt jaki oferujemy, branża w której działamy. Mamy nadzieję, że te informacje będą pomocne w lepszym poznaniu naszej firmy. pozdrawiamy, Luneos

Jakie są mocne strony pracodawcy Luneos Sp. z o.o.?

Jakub

Jest aktywna oferta dla doradcy ds. klienta. Miejsce prac to cała Polski. Stąd moje pytanie. Dużo czasu spędza się w tygodniu za kółkiem jak trzeba jeździć po całym kraju? Firma zwraca kasę za noclegi albo daje jakieś dodatkowe diety? Czy jak umowa B2B to trzeba samemu sobie wszystko finansować i wrzucać w koszty?

@Jakub

Dzień dobry, Panie Jakubie, Doradcy ds. klienta pracują regionalnie zgodnie z miejscem zamieszkania i terenem działania jest zazwyczaj ich województwo plus ościenne. Jeżeli zdarzają się dalsze podróże firma zwraca koszty noclegu. pozdrawiamy, Luneos

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Luneos Sp. z o.o. na stanowisko Office Assistant / Asystent/ka biura? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Pojawiła się oferta pracy na Account Manager w firmie Luneos Sp. z o.o.. Warto aplikować?

zz

Miałem rozmowę na KAMa, niby wszystko fajnie poza 1ną główną rzeczą dla mnie- brak umowy o prace, wyłącznie umowa B2B. Bez warunków preferencyjnych za składki najzwyczajniej się to bardzo średnio kalkuluje w mojej opinii. Co dają poza umowa b2b: auto z kartą paliwową do rozliczenia , lapek i telefon- czyli standard. Niestety wynagrodzenie też nie porywa 9-15k brutto + premie kwartalne zależne od wyniku

Kamila
@zz

no przy 15 k według Ciebie to się ma nie kalkulować? a jest szansa na objaśnienie obliczeń tak dla własnej świadomości?

Miki
@zz

A jaki jest target miesięczny/kwartalny do wyrobienia za te 9-15 k brutto? Da rady to zrobić?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Cieszymy się, że trafili Państwo na profil naszej firmy w portalu GoWork.pl. To bez wątpienia najlepsze miejsce, aby zasięgnąć rzetelnych, obiektywnych informacji na temat zatrudnienia w Luneos sp. z o.o.

Dziękujemy za wszelkie wpisy – pochlebne, czy też nie, od obecnych i byłych już pracowników organizacji. Każdy z nich przeanalizujemy i wyciągniemy wnioski. Konstruktywna krytyka to doskonałe narzędzie, które pozwoli nam udoskonalać funkcjonowanie naszej organizacji i uczynić ją jeszcze bardziej przyjaznym miejscem pracy. Dołożymy także wszelkich starań, aby uzyskali Państwo odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Cenimy szczery, otwarty dialog, natomiast informujemy, że wpisy, które zawierają treści obraźliwe, pomówienia, oszczerstwa i mają na celu jedynie przedstawienie organizacji w złym świetle, są niezgodne z regulaminem i będą przenoszone przez administratora do archiwum.

Podłącz się do dobrej energii, dołączając do zespołu Luneos. Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj: https://luneos.pl/kariera/

Sprawdź, jak się u nas pracuje https://www.instagram.com/luneos_team/

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego profilu na LinkedIn https://www.linkedin.com/company/luneos/

Pozdrawiamy!
Zespół Luneos

Nie rozumiem za bardzo negatywnych komentarzy dotyczących pracy w Luneos. Pracuje tutaj od kilku msc i nie wyobrażam sobie innego miejsca pracy. Wszystko funkcjonuje dobrze. Czuje się doceniona, liczy się zdanie każdego. Nikt nas nie kontroluje i nie stoi nad nami z batem. A co najwznkejzze firma się NA PEWNO NIE KOŃCZY a wręcz dynamicznie się rozwija :)

Jest karta Multisport, jest opieka zdrowotna w EnelMed, praca hybrydowa, to co zawsze jest napisane w ogłoszeniu jako benefity ma odzwierciedlenie w rzeczywistości :) Co do tego jak płacą to zależy od stanowiska, ale raczej nikt nie narzeka :D Pieniążki na koncie są nawet przed czasem, nigdy nie było żadnego opóźnienia.

Panie Anonimie, Firma, która ma 13 otwartych rekrutacji, 200% dynamikę sprzedaży, oraz buduje własne farmy wiatrowe i fotowoltaiczne, nie może mieć się ku schyłkowi. W 2022 r. nabyliśmy kilkanaście projektów PV na etapie zaawansowanego developmentu/gotowości do budowy o łącznej planowanej mocy 180 MW. To zdecydowanie nie jest moment na „koniec”. Jesteśmy transparentni. Nasze poczynania na bieżąco można śledzić w serwisie LinkedIn, do którego link załączam. https://www.linkedin.com/company/18778093/ Życzymy wszystkiego dobrego i do usłyszenia w połowie marca????

@pracownik

Hybrydowa to znaczy ile dni w biurze a ile zdalnie? Po równo czy jednak praca na miejscu przeważa? Szefostwo podchodzi do tego indywidualnie w zależności od stanowiska?

Karol

Cześć. Szukam pracy w sprzedaży i tak się składa, że firma akurat szuka specjalisty. Zainteresowała mnie oferta tym bardziej że mam doświadczenie. W ogłoszeniu podali, że oferują elastyczne godziny pracy. Mam takie ważne dla mnie pytanie rozliczają z godzin, aby było te 40 tygodniowo, czy bardziej na wynik patrzą? Duża samodzielność jest w działaniu na tym stanowisku?

E
@Karol

Ale o jakie konkretnie stanowisko Ci chodzi? :)

Firma się kończy. Brak sprzedaży, wolne procesy, drogie produkty. Ciekawe do kiedy będzie jeszcze faktury płacić . Nie warto

Ciekawy
@pracownik

Na jakim stanowisku pracujesz ? Duża rotacja pracowników ? Wypłaty zgodnie z terminem na ten moment ? Premie osiągalne ? Samochód służbowy na jakich zasadach ?

czyli
@pracownik

drogie produkty, jakieś przykłady jak to wygląda ?

@pracownik

Szanowny Anonimie, Prosimy nie rozpowszechnić nieprawdziwych informacji. W tym roku firma zamknie sprzedaż z ponad 200% dynamiką. Jesteśmy firmą wprowadzającą wciąż nowe rozwiązania, więc procesy są ciągle udoskonalane i zmieniane pod dynamiczną sytuacje na rynku OZE co należy do plusów zwinnej organizacji. I na koniec kwestia ceny: drogie produkty to pojęcie względne. Nie można kupić Mercedesa w cenie Poloneza. P.S. Liczymy na otwartą komunikacją z osobą podpisującą się z imienia i nazwiska

Bolo
@Luneos Sp. z o.o.

Hahahaaaaaaa. Po imieniem i nazwiskiem nie napisze bo nie mam jeszcze pracy ale po nowym roku chętnie napisze. Zwinna organizacją? Większych bzdur nie cztalem. Pali wam się już grunt pod nogami. Ile sprzedaliście w całej firmie w ostatnich miesiącach? Może się pochwalicie? Pewnie ze nie bo nie ma czym Bez komentaA

@Bolo

A to ciekawe co piszesz bo ja pracuje w Luneos i chwale sobie bardzo tą firmę :). Jak zawsze negatywne komentarze płyną od osób, które po prostu się nie nadają do sprzedaży i myślą, że pieniążki spadną z nieba najlepiej za leżenie i nic nie robienie. Owszem produkt jest drogi ale w cenie klient ma wliczone to czego żadna inna firma nie proponuje. Końcowy efekt jest taki, że przedsiębiorca ma zawsze wyjść na plus a nie na minus. Polecam bardziej skupić się nad sobą i wziąć się po prostu do ROBOTY.

G
@Bolo

Piszesz takie bzdury, że aż głowa mnie rozbolała. Zajmij się może życiem.

Magdalena
@pracownik

Co masz na myśli mówiąc że firma się kończy? Masz jakieś informacje że firma źle funkcjonuje i może się zamknąć? Powiesz cos więcej?

Koniec

Nie polecam. Drogie produkty. Tępe procesy. Potwierdzam , zaraz to upadnie bo sprzedazy nie ma

Po miesiącu pracy jak wyciągną od Ciebie cała wiedzę z poprzedniej firmy, zwalniają pod pretekstem popełnionych błędów???? Resztę można się domyśleć.

firma produkcyjna

Oferta abonamentowa szyta na miarę: duże oszczędności na prądzie co w dzisiejszych czasach jest kluczowe w prowadzeniu działalności. Szybka realizacja i profesjonalne podejście do tematu.

@firma produkcyjna

Czyli nie mają "gotowców" jeśli chodzi o oferty? I dopasowują wszystko pod klienta? Czy co masz na myśli?

Luneos Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Warszawa. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Hej, jasne :) Zależy jakie stanowisko Cię interesuje, rekrutacja na doradców ds. transformacji energetycznej jest na wszystkie regiony :)

Zuzanna
@Ania

Na wszystkie regiony, w sensie że osoba na tym stanowisku jakby obsługuje je wszystkie i jest ciągle w rozjazdach?

ania
@Zuzanna

Nie, obsługujesz teren w Twojej lokalizacji :)

@ania

A jak z umowami? Nowe osoby dostają po okresie próbnym na czas określony? Zależałoby mi na takiej umowie.

Mona
@Karol

Jak wynegocjujesz to tak.

@Mona

Co trzeba zrobić i jakich argumentów użyć, aby wynegocjować?

Drops

Omijać szerokim łukiem. Mega drogi produkt. Raportować będziesz nawet wyjście do toalety. Zresztą najlepiej przyjdz i sam zobaczysz . Pracujesz miesiąc i tyle

Gabi

Współpracuje z Luneosem od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej pracowałam w dużej korporacji, gdzie wszystkie procesy i zasady były sztywno ustalone z góry i nie można było wprowadzić żadnych zmian. W Luneos podoba mi się to, że praca jest elastyczna i realizujemy bardzo ciekawe projekty. Firma mocno stawia na ludzi, dzięki temu pracujemy w fajnej atmosferze.

@Gabi

Zatrudniają od razu na umowę o pracę, na jaki okres? Jak wyglądało wdrożenie / szkolenie? Ktoś pisał, że w firmie jest za dużo raportowania i tego typu spraw, które zabierają jedynie czas. Faktycznie jest w tym coś? Napisz też trochę, czy z szefostwem można otwarcie rozmawiać, nawet gdy coś nie pasuje? Oraz, czy można liczyć na koleżeńską atmosferę?

Ph

Dlaczego kasujecie opinie ??? Dno

Małgorzata
@Ph

Może z regulaminem są niezgodne, po co zaraz węszyć jakiś spisek? Napisz co o nich sądzisz jaka stawka? Chyba coś wiesz skoro tu piszesz. Tylko kulturalnie Haha

@Ph

Szanowna Pani/ Panie, zgodnie z regulaminem archiwizowane są jedynie te opinie, które naruszają regulamin portalu. Każda Państwa opinia jest dla nas bardzo cenna, ponieważ możemy dzięki nim zmieniać się na lepsze. Pamiętajmy jednak przy tym o zasadach i nie wyrażaniu się negatywnie o osobach, które łatwo jest zidentyfikować. Takie zachowania są niedopuszczalne.

PH
@Małgorzata

Omijać szerokim łukiem. Bawią się w korpo. Brak doświadczonych osób do zarządzania firma. Same raporty i wieczny (usunięte przez administratora)

Magda z marketingu

Hej, pracuje w Luneos od kilku miesięcy. Firma daje fajne możliwości rozwoju, szczególnie dla młodych osób. Jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej, mamy elastyczny czas pracy. Nie musimy biec do biura na 8 rano :) Polecam tego pracodawcę :) Magda G.

@Magda z marketingu

Magda, bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że podoba Ci się współpraca z nami :)

Krystyna
@Magda z marketingu

a dział marketingu nie pracuje zdalnie? trzeba chodzić do biura na te 8h czy masz szanse na pracę hybryrodwą, trochę zdalnie trochę w biurze?

lili

@Krystyna

Dział marketingu pracuje hybrydowo, w większości zdalnie:)

@Krystyna

Krystyna, dział marketingu pracuje aktualnie hybrydowo, w większości zdalnie :)

AA

Można pisać różne rzeczy o Luneos. To nie jest firma idealna, ale finansowo rozliczają się z każdym. W czasach covida wypłacili wynagrodzenia wszystkim zgodnie z umową, także to co piszesz to bzdury.

Byly praciwnik
@AA

Jqk by wyplacili, nie pisal bym tego

Firma Luneos Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Konsultant. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 6900 .

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Konsultanta Klienta Biznesowego jest nadal aktualna. Cały czas rozwijamy nasz zespół Contact Center, jest możliwość współpracy zarówno w wersji całkowicie zdalnej jak i stacjonarnej w naszym biurze w Tarnowie. Zarobki są uzależnione od osiąganych wyników. Zapraszamy do aplikacji!

Rekrutacja prowadzona w sposób bardzo nieprofesjonalny, w sumie otrzymałem na koniec tego procesu informacje podana w sposób niemiły, że mam za wysokie oczekiwania finansowe. Jak was nie stać na wykwalifikowanych w branży pracowników, to proszę to otwarcie powiedzieć, a nie ściemniać i zawracać głowę.

Szanowny Kandydacie, w Luneos dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał sprawnie, istotna jest dla nas transparentność od samego początku. Jesteśmy otwarci na oczekiwania finansowe wykwalifikowanych pracowników, a poziom wynagrodzenia dostosowujemy do doświadczenia kandydatów. W przypadku naszej Sieci Sprzedaży mamy również standardowe stawki wynagrodzeń oraz ścieżkę kariery, dla osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje oraz zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Luneos Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Luneos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luneos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luneos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Luneos Sp. z o.o.