Opinie o RTB House

Tomasz

Wiele dobrego piszecie o firmie. Warto aplikować? Firma ma jakieś oferty?

xyz

Absolutnie nie polecam. Rekrutacja trwa długo, musisz przejść 2 testy psychologiczne i trzy spotkania. Masówka. Niedoprecyzowane role i zakres obowiązków. (usunięte przez administratora) Bardzo duża rotacja. Menedżerowie nie mówią dokładnie czego chcą, (usunięte przez administratora) Brak szacunku do współpracowników. Jedyny plus to wynagrodzenie (dostaniesz ile chcesz ), i ew. godziny pracy (dość elastyczne). To mimo wszystko mało jak na to jak chcą być postrzegani :-)

współpracownik
@xyz 11.12.2017 15:46

Masówka jest wtedy gdy się zatrudnia wiele osób i w jak najkrótszym czasie z szkodą dla jakości. To, że rekrutacja trwa długo i jest wiele etapów świadczy właśnie o tym, że nacisk na rekrutację jest duży i wcale nie tak łatwo jest się dostać. I nadal, mimo takiego procesu, zdarzają się błędy rekrutacyjne, które kończą się niezadowoleniem obu stron. nie zgadzam się z argumentem dotyczącym braku szacunku. Właśnie nacisk na rekrutację czy częste rozmowy i diagnozowanie problemów świadczą o tym, że na współpracę i szacunek kładzie się duży nacisk. Dla mnie to jest nawet cenniejsze niż wynagrodzenie, można powiedzieć co się myśli, być wysłuchanym, dostaje się feedback na bieżąco a oczekiwania są formułowane w sposób bardzo jasny. Wbrew opiniom rotacja nie jest tak duża jak się wydaje, większość zespołu pracuje od samego początku.

Ja

Pracuje tu miesiąc i jest mi dobrze. Ogólnie firma nie dla osób leniwych. Nie poobijasz się, nie możesz tez być niemiły dla innych. Wprowadzanie złej atmosfery nie jest rzeczą porządaną, za to tez można wylecieć. Owszem nie ma umów o prace. Jest tylko zlecenie albo własna działalność. Tak czy siak - jesteś dobrze. Naprawdę, za Twoja prace - firma się chętnie odwdzięczy. Dobrymi pieniazkami i fajnymi ludzmi.

T
@Ja 12.12.2017 17:11

Hehe, jak pracujesz miesiąc to super, poczekaj kolejne ;-) Mój kolega został zwolniony po 4 miesiącach za „niedopasowanie” cokolwiek to znaczy bo feedbacku nie dostał jako takiego. A obiecywali złote góry na rekrutacjach (w sumie trzech spotkaniach, zadaniu i teście psychologicznym), do tego musiał założyć działalność którą zaraz musiał zamykać i przepadła mu szansa na niski ZUS u nowego pracodawcy. Szacunek mają może do kandydatów bo do swoich pracowników już mniej. Jedyna spoko rzecz to kasa bo wydaje się ze ta firma ją ma. Ja dziękuje Bogu ze nie przeszedłem dalej bo tez aplikowałem a wylądowałbym tak jak on. Jak chcesz zarobić spoko kase na chwilę to miejsce dla Ciebie. Ludzie ogólnie spoko, ale sama atmosfera mocno nieszczera, tyle wiem z relacji i z swojego uczestnictwa w samej rekrutacji. Pozdro

Matic

Firma daje mega perspektywy rozwoju ale wyłącznie dla ludzi którym się chce.. Nie tolerowane jest podejście "czy sie stoij czy się leży - to wypłata mi się należy". Gorąco polecam - pracowitym ;)

Maja

@LIT a czy Ty nie próbowałeś się skontaktować z pracodawcą telefonicznie? @Zadowolony w takim razie jakie trzeba spełniać wymagania, aby dostać się do firmy RTB House? Ile lat doświadczenia trzeba mieć, aby móc tutaj pracować?

LIT

Jeśli chciałbyś odbyć 3 rozmowy kwalifikacyjne, przejść online testy shl, a potem po wielokrotnych próbach kontaktu z rekruterką nie otrzymać żadnej informacji zwrotnej, to śmiało aplikuj do RTB House.

Zadowolony

RTB House to świetna firma nowoczesnych technologii. Może nie podoba się niektórym system prowadzenia rekrutacji ale tu jest praca dla ludzi z odpowiednim wykształceniem i przygotowaniem zawodowym. Nie każdy może tu pracować i to nie jest złośliwość z mojej strony.

Chaberek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji ? Aplikuję na stanowisko ds. kadr i płac i chciałabym wiedzieć jak się w firmie pracuje? Czy są organizowane jakieś imprezy integracyjne? Może jest jeszcze coś o czym powinnam wiedzieć przed rozmową?

dominiq
@Chaberek 20.06.2017 18:48

Hej, też aplikowałam na to stanowisko. Niestety zero kontaktu z rekruterem. Żadnej informacji zwrotnej. To już dla mnie źle świadczy o firmie.

Chaberek

Co ciekawego dzieje sie aktualnie w firmie? Kiedyś pracowałam i czasami chcę dowiedzieć się co słychać. Poczytałam opinie i widzę, że bardzo narzekacie na rekruterów? Może warto przetrzymać ten etap żeby pracować.

jhdsf

Po 3 rozmowach face2face z przedstawicielami firmy oraz wypełnieniu online testów SHL, rekruterka urwała kontakt. Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu.

Iza

Czy coś na temat pracy dla programmatic full-stack developer . Czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Jak przebiega sam proces rekrutacji? Na co trzeba sie przygotować, słyszałem że firma jest spoko , może warto?

MJ

jak kształtują się zarobki na stanowisku technical account manager/ senior technical account manager?

MJ
@MJ 16.03.2017 14:52

Maja

@jo próbowałeś skontaktować się bezpośrednio z firmą? Czasem wypadki losowe mogą wpłynąć na brak kontaktu.

Maja

@Chaberek nie znalazłeś żadnej oferty, czy żadna nie była dla Ciebie interesująca? Obecnie trwają rekrutacje do firmy RTB House. Szukają między innymi Senior Technical Manager, PR Coordinator, czy też osoby na stanowisko Traffic - Junior Developer. Pracujesz już w firmie? Jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Chaberek

Chciałbym pracować w RTB ale nie mogę znaleźć żadnej oferty. Robiłem rozeznanie i mam o nich dobre opinie.

tak

Może wiecie jakich przeciętnych zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na odpowiednie premie, bo doliczają jakieś dodatki do nich, co już jest dobrym znakiem.

abc

takie firmy powinny byc zakazane. oprogramowanie tego typu czyli doklejanie reklam to wirus. Precz z reklamami. Kazdą firmę która korzysta z tej usługi olewam.

Kakałko

Nie ma żadnych umów o pracę!!!

Rekrutacja zakończona sukcesem :) ale ze względu na ciągły wzrost firmy poszukujemy jeszcze jednej (już 3 osoby) do poszukiwania najlepszych na rynku RTB. Zachęcam od przesłania CV na adres : career@rtbhouse.com

grzedu

Wie ktoś może, czy oferta pracy na stanowisko Talent Acquisition Specialist jest dalej aktualna? Minął miesiąc od jej pojawiania się, ale jest bardzo w porządku.

omam

jeśli umowa o pracę miałaby być moim jedynym wyznacznikiem, to nawet bym tutaj nie zajrzał @pesko. Po pierwsze, treść ofert przyciąga. Wymagania są duże, a to podnosi renomę RTB.

grzedu

Każdy ma prawo do wypowiedzenia sie oczywiscie najlepiej gdyby to były szczere odpowiedzi i osoby ktore mialy stycznosc z firma pracownicy lub byli pracownicy nie chodzi tu o oczernianie a o dowiedzenie sie o pracy jak wyglada w niej specyfika i warunki umowy.

hgb

czytałem raczej pozytywne opinie na temat firmy RTB House na różnych stronach w internecie, wiem że aktualnie poszukują osoby na stanowisko Key Account Manager w Warszawie oferują pracę w firmie wiodącej w swojej branży,możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej

Marta

Mam zapytania ile zarabia Account manager, godziny pracy i miejsce pracy ( Ponieważ adres firmy jest na Złotej czy może mają jakieś biura na peryferiach Wawy ) ???????????????

Aktualny pracownik

No nie do końca zgodzę się z opinią kolegi. Umowa śmieciowa owszem jest, ale jak się rozchorujesz to przynosisz L4 i problem z głowy. Może były pracownik pracował na tyle krótko, że nie zdążył się rozchorować :-) Ja zdążyłem to wiem. Zadziwiająco często spotyka się opinie szeregowych pracowników, że podczas gdy oni zasuwają to menadżerowie nic nie robią. Może gdybyś harował więcej to dostąpiłbyś zaszczytu dołączenia do grona menadżerów. A wtedy to już wiesz... tylko siedzieć i nic nie robić ;-) No może czasem tylko zerknąć czy kasa wpływa. Co do pensji poszczególnych pracowników to się nie wypowiem, bo nie mam pojęcia ile kto zarabia i szczerze mówiąc nie interesuje mnie to. Każdy dba o swój tyłek i tak jest w każdej firmie. Rotacja owszem jest, ale to normalne zjawisko. A tutaj wcale nie jest taka duża jak na ilość zatrudnionych pracowników. Pomijam już to, że nie rotują wszystkie działy, a tylko niektóre.

byly pracownik

Niestety nie jest tak rozowo jak kolega wyzej opisal. Idac tam do pracy zapomnijcie o umowie o prace, firma daje tylko umowe smieciowa. Z tym wiaze sie fakt ze nie macie szansy na zaden urlop, a jak sie rozchorujecie to zadne zwolnienia lekarskie ich nie obchodza - po prostu nie dostaniecie kasy za czas kiedy Was nie bylo. Co wiecej pensje sa niskie, nie ma zadnych szkolen podnoszacych kwalifikacje, a dostep do wiedzy jest bardzo ciezki. Jest tam zatrudnionych wielu managerow sredniego szczebla ktorzy nic nie robia a Ty jako szeregowy pracownik musisz na nich pracowac - to bardzo smutne i demotywujace. Firma jest nastawiona tylko i wylacznie na zarabianie kasy i nic wiecej ich nie obchodzi. Dlatego tez rotacja jest ogromna. Jedynym plusem pracy tam jest praca w nowoczesnej branzy. Podsumowujac: smieciowa umowa = smieciowa firma

Pomijając opinie, PR-owe czy nie, mnie zastanawia, jak kształtują się zarobki w firmie - zwłaszcza na stanowiskach typu Junior Technical Account Manager. Lucky, szczęściarzu, uchyl rąbka tajemnicy ;)

Lucky

Nie każda pozytywna opinia musi oznaczać, że została ona napisana przez właściciela. Jeśli zaś niepokój budzi formalny język mojej poprzedniej wypowiedzi, to w kwestii sprostowania mogę napisać tylko: tak już mam. A rozwijając nieco swój poprzedni post a) bardzo przyjazna atmosfera i elastyczne godziny pracy: atmosfera jest nieformalna co znaczy, że komunikacja w firmie przebiega w przyjaznej i koleżeńskiej formie, ale z zachowaniem i w granicach świadomości hierarchii organizacyjnej. Oznacza to, że idąc chociażby do przełożonego z problemem, nie idziesz z nastawieniem "O matko, zaraz zbiorę opi..." ale z nastawieniem "idę zasięgnąć rady i omówić wspólnie problem. Wierzcie lub nie, w wielu firmach problemy załatwiane są na boku tylko dlatego, że nie ma współpracy z przełożonymi, a jest jedynie autokratyczny model zarządzania. Poza tym ludzie się integrują, spędzają ze sobą czas nie tylko w pracy ale i poza. b) elastyczne godziny pracy - wiadomo, że są stanowiska na których taki model się nie sprawdza. Szczególnie kiedy chodzi o prace z klientem. Jednak pod tym względem RTB jest naprawdę elastyczne i tam gdzie mogą uwzględniają potrzeby człowieka, tzn. wiedzą że czasami trzeba gdzieś wyjść, coś załatwić itp. i nie robią z tym problemów 3. Co do możliwości rozwoju zawodowego, to RTB jest jedną z nielicznych firm na polskim rynku, oferującą prace w technologii RTB, nie wspominając już o innych innowacyjnych produktach (jak TANDEM Effect jesli ktoś czytał) więc można się tam wiele nauczyć.

Unlucky

Opinia Lucky wygląda jakby pisał ją właściciel firmy...

Lucky

Świetna firma! Bardzo przyjazna atmosfera, możliwość rozwoju zawodowego w każdym obszarze, elastyczne godziny pracy. Naprawdę polecam.

Zostaw opinię o RTB House - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RTB House