Euro-zoo

Opinie o Euro-zoo

XXX

Atmosfera jest rewelacyjna ............ bo firmy już nie ma

To przepraszam wy taktu piszecie to Euro zoo funkcjonuje znowu?

traczu

myslisz o jakichś bonach i dodatkach w tego typu firmie ? chyba już dawno nie byłeś w żadnej pacy i zaczyna Ci się coś mieszać. Wydaje mi się , że mała jest szansa od Euro zoo na coś więcej w pracy niż zwykła wypłata, bo i na to pewnie firma musi często długo zbierać grosz do grosza... poprawcie mnie jesli się mylę

aaaaaaaaa

chętny
@aaaaaaaaa 16.10.2014 17:19
Firma Euro zoo już dawno nie istnieje.Niestety nie przemyślane inwestycje doprowadziły firmę do bankructwa....

prezes zaprasza na rozmowy mają ruszać od nowa. Ciekawe czy wszystkie batony będą miały robotę...

bambi

Kiedy patrzę hen za siebie,W tamte lata co minęły,Czasem myślę, co przegrałem,Ile diabli wzięli,Co straciłem z własnej woli,Ile przeciw sobie.Co wyliczę, to wyliczę,Ale zawsze wtedy powiem,Że najbardziej mi żal .......... Ref: Kolorowych jarmarków,Blaszanych zegarków,Pierzastych kogucików,Baloników na drucikuMotyli drewnianych,Koników bujanych,Cukrowej waty,Z piernika chaty. Ale to już było i nie wróci wiecej....

Damian

Pracowałem w EZ 4 lata, jak dla mnie świetna firma, ale niestety wszystko co dobre też się kiedyś kończy. Kto PRACOWAŁ nie ma co narzekać:) Szacunek dla BS Bydgoszcz, pozdrowienia dla magazynu, dz. reklamacji, MSI, pomocnych SDS i oczywiście dla AKO za świetną robotę i KNI za zaj..te przywódźtwo, ze spotkań dzięki niemu wychodziłem naładowany i wiele wyniosłem na przyszłość:) pozdrowienia dla tych, którzy z sentymentem do EZ tu zaglądają, niestety nigdy się to już nie powtórzy.

JOGI

CZYNNE TO W MARKACH JESZCZE JEST?

długowłosa

itam wszystkich! Pracowałam w euro zoo 3 lata.Jak odchodziłam to miałam straszne zdanie o tej firmie ale wtedy to już tam działo się ŹLE. Po pierwsze to zgadzam się ,że "na górze" były osoby niekompetentne, niektórzy obrośli w piórka a inni nie dajac nic od siebie oczekiwali "gwiazdki z nieba". Ogólnie trzeba przyznać,że zarobki nie były najgorsze (prawda jest taka ze konkurencja płaci mniej), że z samochodu słubowego mozna było korzystać w celach prywatnych... Zresztą skoro tam pracowaliscie to tragedii nie mieliści, bo nikt nikogo nie zmuszał do tej pracy-WYSTARCZYŁO DAĆ WYPOWIEDZNIE (ja tak zrobiłam :) )

xxx

Nie mam zdania

Maniek

W tej firmie było różnie,czasami trzeba było zacisnąć zęby i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a czasami się wykazać żeby coś osiągnąć i to bez włażenia komuś w "(usunięte przez administratora).Trzeba było być pracownikiem i aktorem jednocześnie aby swa rolę dobrze odegrać{jeden aktor różne sceny}idlatego przepracowałem tyle lat, i nie tylko ja.Teraz po zakończeniu działalności firmy to może każdy na każdego popsioczyć a i tak to nic nie zmieni,dlaczego firma padła wiedzą to nieliczni,my pracownicy jesteśmy tylko pionkami.Nie miałem nic do nikogo i nikt do mnie też nie miał.Poznałem wielu porządnych ludzi z którymi fajnie się pracowało i to nie tylko rok pięć lat ale piętnaście,pozdrawiam ich z tego miejsca,a jak czytam historie o braciach itp.to poprawiam sobie humor.Piszę tu pierwszy i ostatni raz i nie będę się ukrywał pod jakimś pseudonimem,pozdro całe EURO-ZOO w Markach i całej Polsce. (usunięte przez administratora)

hehe

(usunięte przez administratora)szkoda tylko tych normalnych co zostali bo sie męczą chlopakk.ta firma wyglada juz jak ta pani brygadzistka od ciastwk:-) (usunięte przez administratora)

dsa

Gorące pozdrowienia od firmy Vi...... jeszcze 2 lata temu euro-zoo nas niszczyło teraz my na tym korzystam :)

zbyś

(usunięte przez administratora)Firma się kończy, lada moment sporo ludzi zerwie sie na L4 Chyba do szefa dotarła wiadomość o kłopotach bo do tej pory ściemniali mu (usunięte przez administratora)

on

jest nieoficjalna wiadomośc 26.04 nastąpi zakonczeńie działalnosci euro zoo Dziekujemy wszystkim za wysiłek pot i łzy...

byk

tak to prawda pomoc jest potrzebna jeden magazynier sklada zamówienia (ale tylko 2 - 4 godziny ) trzech jeździ do Nasielska sprzątac... Obie panie jakie zostały siedzą po 6 godzin w szatni i piją kawy i herbaty, pozostale dwie - sprzątanie...pozostali na urlopach T(usunięte przez administratora)

Do Pana Prezesa

Panie Prezesie bardzo prosimy o wiekszą ilośc pracy Niechcemy ciągle sprzątac To jest jak udawanie... nikt tego nie powie ale martwimy się Bardzo Pana prosze o pomoc

pismak

a co tu jeszcze pisać?Firma na wykonczeniu,przepaścią,skonczona jak kto woli.Wiadomo dzięki komu ,czyli (usunięte przez administratora)pluja mi w pysk,a ja mówie ze deszcz pada:,ale pomijając juz ten fakt,nie wyciagaja zadnych wniosków

pewnik

tyle ze tam raczej przy nazwiskach nie ma nic obrazliwego.ewentualnie wchodzą w gre pomówienia ,ale i to niestety jest do obalenia w sądzie ,bo łatwo mozna na podstawie tego wszystkiego wykazac ze to prawda.No i tez scigane z prowodztwa cywilnego.Jk ktos napisał ze go tesciowa ciagnie za uszy w góre w firmie to jest to prawda,nie pomówienie,prawda do wykazania.Ze firma słabo przedzie dzieki pewnym osobom-prawda nie pomówienie.itd itd.wiec jakby tutaj tez nic nie wskóra

praktyk

informatyk - 2013-03-14 18:08:00 tak ci sie myslicielu zdaje .... a chlopaki niech ida na policje bo wtedy sprawa jest z urzedu i mozna za darmoche pozwac tych wszystkich ..... batony do roboty informatyku wszak internet kopalnia wiedzy,tym bardziej dla ciebie.To i tyle na policji zdziałają a i na poczatek powiem że musi być pomówiony z nazwiska a nie przezwiska które ktoś tam dostał od kogos itd,a wiec: Art.216 Znieważanie osoby § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. to tyle przepisy prawa karnego

kolega

w tej firmie więcej dyrekcji niż pracowników więc jak ma się to utrzymać ?? I nie ma znaczenie czy ten pracuje czy jest krewnym Proporcje są śmieszne Ratujmy nasze miejsca pracy Niech każdy napisze list ( proponuje wersje papierową ) do Prezesa co trzeba zrobić by to zmienić

GANDALF

(usunięte przez administratora)Ludzie którzy już nie pracują w ez mają swoją godność i w końcu ktoś może nie wytrzymać

BYŁA PRACOWNICA

pracownik - 2012-08-29 09:11:02 Moja opinia, pracownika ze sporym stażem. (usunięte przez administratora)... w tej firmie nie mają znaczenia kompetencje. Absolutnie nie szanuje sie tu ludzi,przykładów jest wiele zachowanie normalnych relacji przełożony- podwładny jest dalekie od normalności na palcach jednej ręki moge policzyc osoby z którymi ta firma rozstała sie ok.Jest sporo materiału w necie na ten temat.Osoby wypowiadajace się pozytywnie, podszywajac się pod szeregowych pracowników zwyczajnie kłamią dobrze wiedzą co się dzieję.Robią to z chęci ratowania wizerunku i swoich posad no bo niby coś jest nie tak ? To że wszyscy pracownicy których znam uważają tą firmę za totalny syf jest chyba wyraznym sygnałem że cos jest nie tak Ludzie tu siedzą z przyzwyczajenia z bliskości dojazdu z braku ambicji ze stra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] że nic nie znajdą itd Co ciekawe sporo ludzi deklaruje że jakby co to zaraz odejdzie ale myśle że tylko część z nich sie na to zdobędzie.Jest tu kilka osób ( łącznie z tymi dwoma kolegami ) które są zadowolone mają spore pensje i zawsze będą popierać taką politykę firmy. PS Nie każdy pracownik jest idiotą mogę udawać kretyna i usmiechać sie jak (usunięte przez administratora) ale swoje wiem :)Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Pracowałam kilka ładnych lat. Dodam jeszcze ZGNILIZNA na "górze" BRAK KOMPETENCJI i BRAK SZACUNKU dla pracownika. Płytkość, marność i żenada. Prostactwo i buractwo. Tak wspominam pożal się Boże Kadrę Zarządzającą w Euro Zoo...co do ludzi z którymi WTEDY pracowałam - specjalistów d/s ... i managerów - rewelacja, to oni trzymali podwaliny tej firmy i jakoś to się jeszcze kiedyś kręciło. KIEDYŚ. TERAZ nie ma już znacznej większości tych uczciwych i wspaniałych ludzi...uciekli, zostali zwolnieni bo ....??? (usunięte przez administratora)

rico

frekwencji nie ma fili nie ma biur sprzedaży nie ma towaru nie ma kilku akwizytorów jeździ jeszcze plus jeden były z awansu siedzi u nas w biurze (usunięte przez administratora) plaszczy(usunięte przez administratora)

szybki

a tak a propos jak tam frekwencja,ilu normalnych i przewidujacych pracowników jest na L4.I co nadal nie ma pracy dla innych? No to znaczy ze firma jest w rozkwicie hehehe

bojar

chyba wesoło jest ? Napiszcie upadają czy nie ? Pracy więcej ? Co słychac bo jak się czyta te wpisy to masakra...

fan euro

cała ta firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora]

rici

patrząc na stronę euro zoo w zakładkach kontakt kiedyś centrala filie prawie dwie strony a teraz nawet biura sprzedaży pozamykali hehe

aaa

Pewnie jeszcze nie wiecie ale [usunięte przez moderatora] kupił już 51% firmy i wynosi się z całym bałaganem do Nasielska.Chce tam zrobić centrum dystrybucyjne na wschód.Nie jest to żadna plotka tylko potwierdzona informacja. Chociaż pewnie w firmie nikt o tym jeszcze nie mówi.Powiedzą wam dzień przed przeprowadzką. Pozdrowienia dla pracowników magazynu.A dla biura nie!!!!!

prawie

tak to prawda ,ma byc zmiana branźy chcą szyć portfele dla kilku duźych firm

Kij

Podobno Niemcy już kupili i kazali zwolnić 20 osób

lysy pingwin

nie wiedzą biedacy ze nie pójdą już do pracy, wszyscy Polacy na jednej leżą tacy. Fajnie się tam kiedyś pracowało

ciotka

mnie nie złapią ide na L4

orange

Ostatnie zwolnienia w tej firmie świadczą tylko o tym że nie długo będzie koniec.Ile jeszcze dajecie Euro zoo miesiąc,dwa a może trzy miesiące? Może zrobie im psikusa i sam się zwolnie :D

domis

chyba lada moment będzie koniec a mielismy nie robic nerwowych ruchów wszyscy się zastanawiają kto będzie nastepny

WIELKI BRAT

(usunięte przez moderatora) był solidnym KIEROWNIKIEM trzymał to w garści.

buty

kari - 2013-01-31 23:15:16 były - 2013-01-31 15:15:59 a co się dzieje z niejakim (usunięte przez moderatora) . jak przyjeżdżał do nas to był super ważny, teraz nadal jeździ i podpie......rdziela ludzi ?Chłopie nie ma gdzie jeździć, wszystko pozamykane. Siedzi na tyłku i drapie się po czole dobry i jeden miesiąc jeszcze, na adidasy będzie miał lato idzie

kari

były - 2013-01-31 15:15:59 a co się dzieje z niejakim (usunięte przez moderatora) jak przyjeżdżał do nas to był super ważny, teraz nadal jeździ i podpie......rdziela ludzi ?Chłopie nie ma gdzie jeździć, wszystko pozamykane. Siedzi na tyłku i drapie się po czole

były

a co się dzieje z niejakim (usunięte przez moderatora) ak przyjeżdżał do nas to był super ważny, teraz nadal jeździ i podpie......rdziela ludzi ?

mim

mis - 2013-01-29 20:04:36 co Wy gadacie (usunięte przez moderatora) ma tokupićbyła taka gadka- nie będę zmieniał auta tylko dobiorę parę groszy z bgż i wezmę to gówno...

co Wy gadacie (usunięte przez moderatora) ma tokupić

julia

dla niemca pracują już od dobrych 5 lat jak przyszedł z tarnówka

Pek

Czyli bedziecie harować dla niemca jak za Ii wojny

Krystyna

janda - 2013-01-27 14:01:29 tak Niemiec Niemcom sprzedał firmę a tak na serio słyszałem że biura sprzedawszy pozamykali taka firmato Jurgen był Niemcem ???

janda

sab

podobno sie sprzedaja niemcom

za

sab - 2013-01-24 22:27:43 podobno sie sprzedaja niemcomto prawda chciała to przejąć tetra

sab

podobno sie sprzedaja niemcom

mis

komornik zrobi inwentaryzację,na pewno nic nie będzie przepisywał...

sarto

od kilku lat nie ma porządnej inwentaryzacji , boją sie zrobić , przepisują tylko stany, ile razy brakowało całych palet żwiru. a stary kierowniczek (usunięte przez moderatora) nawet cos tam znajdywał za siatką

mis

można było w tej firmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...... towaru porządna firma.

Zostaw opinię o Euro-zoo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-zoo