Opinie o Euro-zoo w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro-zoo o rekrutacji.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-zoo w

XXX Nowy wpis

Atmosfera jest rewelacyjna ............ bo firmy już nie ma

pracownik Nowy wpis

To przepraszam wy taktu piszecie to Euro zoo funkcjonuje znowu?

traczu Nowy wpis

myslisz o jakichś bonach i dodatkach w tego typu firmie ? chyba już dawno nie byłeś w żadnej pacy i zaczyna Ci się coś mieszać. Wydaje mi się , że mała jest szansa od Euro zoo na coś więcej w pracy niż zwykła wypłata, bo i na to pewnie firma musi często długo zbierać grosz do grosza... poprawcie mnie jesli się mylę

aaaaaaaaa

Firma Euro zoo już dawno nie istnieje.Niestety nie przemyślane inwestycje doprowadziły firmę do bankructwa.

chętny
@aaaaaaaaa

prezes zaprasza na rozmowy mają ruszać od nowa. Ciekawe czy wszystkie batony będą miały robotę...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euro-zoo? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
bambi

Kiedy patrzę hen za siebie,W tamte lata co minęły,Czasem myślę, co przegrałem,Ile diabli wzięli,Co straciłem z własnej woli,Ile przeciw sobie.Co wyliczę, to wyliczę,Ale zawsze wtedy powiem,Że najbardziej mi żal .......... Ref: Kolorowych jarmarków,Blaszanych zegarków,Pierzastych kogucików,Baloników na drucikuMotyli drewnianych,Koników bujanych,Cukrowej waty,Z piernika chaty. Ale to już było i nie wróci wiecej....

Damian

Pracowałem w EZ 4 lata, jak dla mnie świetna firma, ale niestety wszystko co dobre też się kiedyś kończy. Kto PRACOWAŁ nie ma co narzekać:) Szacunek dla BS Bydgoszcz, pozdrowienia dla magazynu, dz. reklamacji, MSI, pomocnych SDS i oczywiście dla AKO za świetną robotę i KNI za zaj..te przywódźtwo, ze spotkań dzięki niemu wychodziłem naładowany i wiele wyniosłem na przyszłość:) pozdrowienia dla tych, którzy z sentymentem do EZ tu zaglądają, niestety nigdy się to już nie powtórzy.

JOGI

CZYNNE TO W MARKACH JESZCZE JEST?

długowłosa

itam wszystkich! Pracowałam w euro zoo 3 lata.Jak odchodziłam to miałam straszne zdanie o tej firmie ale wtedy to już tam działo się ŹLE. Po pierwsze to zgadzam się ,że "na górze" były osoby niekompetentne, niektórzy obrośli w piórka a inni nie dajac nic od siebie oczekiwali "gwiazdki z nieba". Ogólnie trzeba przyznać,że zarobki nie były najgorsze (prawda jest taka ze konkurencja płaci mniej), że z samochodu słubowego mozna było korzystać w celach prywatnych... Zresztą skoro tam pracowaliscie to tragedii nie mieliści, bo nikt nikogo nie zmuszał do tej pracy-WYSTARCZYŁO DAĆ WYPOWIEDZNIE (ja tak zrobiłam :) )

xxx

Nie mam zdania

Maniek

W tej firmie było różnie,czasami trzeba było zacisnąć zęby i (usunięte przez administratora) a czasami się wykazać żeby coś osiągnąć i to bez włażenia komuś w "(usunięte przez administratora).Trzeba było być pracownikiem i aktorem jednocześnie aby swa rolę dobrze odegrać{jeden aktor różne sceny}idlatego przepracowałem tyle lat, i nie tylko ja.Teraz po zakończeniu działalności firmy to może każdy na każdego popsioczyć a i tak to nic nie zmieni,dlaczego firma padła wiedzą to nieliczni,my pracownicy jesteśmy tylko pionkami.Nie miałem nic do nikogo i nikt do mnie też nie miał.Poznałem wielu porządnych ludzi z którymi fajnie się pracowało i to nie tylko rok pięć lat ale piętnaście,pozdrawiam ich z tego miejsca,a jak czytam historie o braciach itp.to poprawiam sobie humor.Piszę tu pierwszy i ostatni raz i nie będę się ukrywał pod jakimś pseudonimem,pozdro całe EURO-ZOO w Markach i całej Polsce. (usunięte przez administratora)

hehe

(usunięte przez administratora)szkoda tylko tych normalnych co zostali bo sie męczą chlopakk.ta firma wyglada juz jak ta pani brygadzistka od ciastwk:-) (usunięte przez administratora)

dsa

Gorące pozdrowienia od firmy Vi...... jeszcze 2 lata temu euro-zoo nas niszczyło teraz my na tym korzystam :)

zbyś

(usunięte przez administratora)Firma się kończy, lada moment sporo ludzi zerwie sie na L4 Chyba do szefa dotarła wiadomość o kłopotach bo do tej pory ściemniali mu (usunięte przez administratora)

on

jest nieoficjalna wiadomośc 26.04 nastąpi zakonczeńie działalnosci euro zoo Dziekujemy wszystkim za wysiłek pot i łzy...

byk

tak to prawda pomoc jest potrzebna jeden magazynier sklada zamówienia (ale tylko 2 - 4 godziny ) trzech jeździ do Nasielska sprzątac... Obie panie jakie zostały siedzą po 6 godzin w szatni i piją kawy i herbaty, pozostale dwie - sprzątanie...pozostali na urlopach T(usunięte przez administratora)

Do Pana Prezesa

Panie Prezesie bardzo prosimy o wiekszą ilośc pracy Niechcemy ciągle sprzątac To jest jak udawanie... nikt tego nie powie ale martwimy się Bardzo Pana prosze o pomoc

pismak

a co tu jeszcze pisać?Firma na wykonczeniu,przepaścią,skonczona jak kto woli.Wiadomo dzięki komu ,czyli (usunięte przez administratora)pluja mi w pysk,a ja mówie ze deszcz pada:,ale pomijając juz ten fakt,nie wyciagaja zadnych wniosków

pewnik

tyle ze tam raczej przy nazwiskach nie ma nic obrazliwego.ewentualnie wchodzą w gre pomówienia ,ale i to niestety jest do obalenia w sądzie ,bo łatwo mozna na podstawie tego wszystkiego wykazac ze to prawda.No i tez scigane z prowodztwa cywilnego.Jk ktos napisał ze go tesciowa ciagnie za uszy w góre w firmie to jest to prawda,nie pomówienie,prawda do wykazania.Ze firma słabo przedzie dzieki pewnym osobom-prawda nie pomówienie.itd itd.wiec jakby tutaj tez nic nie wskóra

praktyk

informatyk - 2013-03-14 18:08:00 tak ci sie myslicielu zdaje .... a chlopaki niech ida na policje bo wtedy sprawa jest z urzedu i mozna za darmoche pozwac tych wszystkich ..... batony do roboty informatyku wszak internet kopalnia wiedzy,tym bardziej dla ciebie.To i tyle na policji zdziałają a i na poczatek powiem że musi być pomówiony z nazwiska a nie przezwiska które ktoś tam dostał od kogos itd,a wiec: Art.216 Znieważanie osoby § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. to tyle przepisy prawa karnego

kolega

w tej firmie więcej dyrekcji niż pracowników więc jak ma się to utrzymać ?? I nie ma znaczenie czy ten pracuje czy jest krewnym Proporcje są śmieszne Ratujmy nasze miejsca pracy Niech każdy napisze list ( proponuje wersje papierową ) do Prezesa co trzeba zrobić by to zmienić

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-zoo

Euro-zoo