IGLOO Sp. z o.o.

Opinie o IGLOO Sp. z o.o.

Dobra Dusza

Czy w okresie po wakacyjnym opłaca się podjąć prace w iglooo? są jakieś miejsca pracy?

@Dobra Dusza

Witam, aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html Zachęcamy do kontaktu do Działu Kadr.

Grzegorz M.

Po przepracowaniu 34 latach pracy odszedłem na zasłużoną emeryturę. W tym w fabryce prawie połowę z tego. Dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję dzielić trudy codzienności, poznałem wspaniałych ludzi. Dziękuję wszystkim, w szczególności moim koleżankom i kolegom z Igloo, elektrykom i montażystom !

@Grzegorz M.

Dziękujemy za wszystko. Życzmy odpoczynku i mile spędzonych chwil w gronie rodzinnym ! :)

Idylla

A dlaczego kolejni ludzie są zatrudniani po tylu zwolnieniach ? i to za lepsze pieniądze ?

@Idylla

Witam, rynek pracy dynamicznie zmienia się w ostatnim roku, a nawet miesiącach. Osoby, które już nie pracują w firmie zatrudniane były na warunkach, które odpowiadały potrzebom rynkowym, które zmieniły się. Tryb pracy zmienia się, są nowe projekty wdrożone do realizacji, stąd jest potrzeba zatrudnienia nowych osób. Zmieniają się natomiast ich zakresy obowiązków, potrzebne są inne kwalifikacje zawodowe, stąd inne jest również wynagrodzenie.

John Nick

Mój brat pracował w Brzesku do wczoraj oczywiście, bo był koniec miesiąca i poleciał. Czy możecie tutaj poradzić czy jest tu praca?

@John Nick

Witam, oczywiście serdecznie zapraszamy do procesu rekrutacji, który odbywa się na bieżąco. Poszukiwane są osoby o różnych kwalifikacjach. Regularne informacje na ten temat pojawiają się na portalach o pracę jak również na stronie internetowej: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
PRACA WRE

To ja ze swojej strony dodamy, że poprawiło się w tej naszej firmie znacznie. ! ha dodam wiecej. Zawsze to dział tak kto się kogos czepia, a tytuaj idzie ku normalnosci. montaz z kontrola jakosci pracuje znacznie lepiej, pomagaja sobie, znikaja jakies niedopowiedzenia, szukanie winnych tylko jest praca i za to płaca, tak powinno byc

Wanda
@PRACA WRE

No to super jak faktycznie coś się poprawia. A co wpłynęło na taką poprawę? Rozmowa z szefem czy coś innego?

PRACA WRE
@Wanda

wydaje mi sie że jasne sygnały doszły w końcu do Zarządu, który MUSIAŁ zareagować ! i to zrobił ! poza tym ludzie tez chyba sie zmieniają i zmieniają swoje podejście. Pojawiło się wiecej młodych ludzi, którym zależy na tym co robią. i to zaczyna sie rozchodzić na innych.

Sanek
@PRACA WRE

@praca wre Skończcie z tą propagandą, bo nie da się tego czytać. Możesz patrzec na siebie w lustrze pisząc takie rzeczy ? Więcej nie napiszę bo szkoda klawiatury. Dobrze radzę, jak większość pracowników omijać ten zakład szerokim łukiem.

Alladyn
@Sanek

I tu się zgodzę.

@Alladyn

Ze strony firmy obserwujemy wypowiedzi i staramy się odpowiadać na oczekiwania naszych Pracowników. Każdy ma prawo do swojej opinii, zarówno negatywnej jak i negatywnej - według swojego subiektywnego punktu widzenia. Regularnie poprawiamy warunki pracy. Zawsze warto zasięgnąć informacji wszędzie. Nadmienimy, że niektórzy pracownicy mają staż ponad 20 lat pracy i dalej aktywnie biorą udział w rozwoju firmy.

Alladyn
@IGLOO Sp. z o.o.

Dobrze napisaliście cytując waszą wypowiedź ,,zarówno negatywnej jak i negatywnej'' bo innej się napisać nie da o tej firmie.

@Alladyn

Witam serdecznie, oczywiście nastąpiła literówka odnośnie tego stwierdzenia, w której powinno być: "Każdy ma prawo do swojej opinii, zarówno negatywnej jak i pozytywnej - według swojego subiektywnego punktu widzenia" Staramy się polepszać warunki pracy i wysłuchiwać każdych sugestii, które się pojawiają. Wiele z opinii i sugestii, dotyczące jakości i warunków pracy, które zostały przedstawione zostały wdrożone. Dziękujemy za każdy rodzaj opinii.

CUDA NA KIJU

A wakacje coraz blizej, czy ktos wie czy przyjmuja NOWYCH ludzi na okres wakacyjny, a jak sie sprawdzą to moze zostaną na dłużej? Nawet bez doswiadczenia za duzego ale osoby ambitne, takie jak ja :)

@CUDA NA KIJU

Witamy, cały czas trwają procesy rekrutacji na nowe stanowiska. Zapraszamy :) Aktualne oferty: https://www.gowork.pl/panel/1037786/oferty

EX PRACOWNIK

Jako że jest to portal o opniach, to ja wyraże swoją ! :) :) :) Pracowałem w firmie 7 lat, w sumie to na 2 działach, Przyznam, że praca nie bya na początku lekka, dużo jej było, szybkie tempo i wiele zmian. Z perspektywy czasu przyznam, że dużo się nauczyłem, poznałem wspaniałych ludzi, przeszedłem szkolenia, nabrałem obycia w zawodzie a teraz .... prowadzę swoją firmę ! :) Tak więc dziękuję za praktykę, doświadczenie i szanse jakie dostałem ! Jest mi teraz bardzo dobrze ! :)

Nadgodziny

Zakaz pracy od 6 i nadgodzin a wybrańcy chodzą jak chcą i pracują ile chcą zero dyscypliny.

@Nadgodziny

Godziny pracy są elastyczne i uzależnione od każdego działu i potrzeb jakie generują zamówienia. Nie ma tutaj mowy o "wybrańcach", wszyscy są traktowani tak samo. Zdarzają się dodatkowe godziny pracy jeśli jest potrzeba specjalistycznego działania, a terminy realizacji są krótkie.

Luter
@Nadgodziny

A co myslałeś że bedą "Kuchenne rewolucje "? Nie nie bedzie to nie Ciechocinek i uswiadom sobie ze jestes na końcu łancucha pokarmowego przed Toba jest ilus ludzi za biurkiem którzy 30 proc poswiecaja pracy reszte czasu poswiecaja na FB .picie jawy za pieniadze firmy i ploty. Kilku Derektotów ( celowa pisownia) z zawodu i powołania "Szwagier złomiarz emeryt podobno ) brygadzista poganiacz a na konnnnnnnnnnnncu szarym Ty . I to Ty wytwarzasz zysk . To teraz omysl jaką część tego zysku otrzymujesz . zacznij pracowac na siebie nie na innych.

@Luter

Od dłuższego czasu wprowadzono systematyczne działania poprawiające jakość pracy ( nastąpiła ogólna optymalizacja , w tym między innymi łączenie działów dla skuteczniejszej współpracy). W firmie występuje jak w każdej dużej organizacji hierarchia i podział zadań oraz kompetencji. Wszyscy pracownicy pracują na profity firmowe, stąd są między innymi wynagrodzenia dla każdego, i zawsze są regulowane na czas ! Oprócz standardowych / koniecznych szkoleń dla podnoszenia kompetencji są również przewidziane dodatkowe szkolenia i ścieżki awansów ( najprostszy sposób do komunikacja poprzez kierownika do działu HR). Zachęcamy do skorzystania.

Dobra firma

Jerzy

Super, cieszę się. A coś więcej powiesz czy nic już z siebie nie wydusisz?

Do Jerzego
@Jerzy

Ty to zawsze jesteś nie zadowolony????????????

pracowałem w tej firmie więcej niż raz, nie wiem na którym stanowisku było gorzej.. ludzie i atmosfera w pracy tragiczna, każdy na siebie nadaje i każdy jest fałszywy, są układy i układziki, równi i równiejsi, oko przymyka się na zbyt wiele negatywnych aspektów, jak np. podejście niektórych pracowników do pracy, bo to jest kpina, żeby pracowac polowe swojego życia w jednej firmie, i praktycznie nic tam nie robić, to musi mieć głębsze podłoże. Stawka początkowa nieporównywalnie mała co do ilości narzucanych obowiązków, jeszcze się z czymś takim nie spotkałem, IGLOO - idealny przykład wyzysku. Ile biznesów szef tej firmy musi jeszcze otworzyć, żeby to wszystko „dzialalo” i nie trzeba będzie co rok zwalniać 50-60 Bogu ducha winnych, wieloletnich pracowników i nie maja się gdzie podziać?

@były pracownik

Witam serdecznie W każdej firmie istnieją różne stanowiska, które są różnie płatne w zależności o zakresu obowiązków. Schemat organizacyjny jest tak przygotowany aby jak najbardziej pilnować jakości wykonywanej pracy, w wielu przypadkach są to procesy bardzo złożone i skomplikowane, stąd często wykonywanych jest wiele czynności. Migracja pracowników między działami odbywa się regularnie w zależności od potrzeb Pracowników ( najczęściej na ich prośbę) i potrzeb rynkowych ( nowe zamówienia na nowe urządzenia). Rotacja pracowników odbywa się jak w każdej dużej firmie, zatrudnienie obecne jest już poziomie ponad 400 osób, i cały czas rośnie - w zależności od zapotrzebowania ( nowe wyzwania rynkowe). Obecnie trwają kolejne rekrutacje na nowe stanowiska w obecnych i nowo utworzonych działach. Firma stale rozwija się od ponad 35 lat, zwiększając swój potencjał Pracowniczy ( ilość zatrudnionych, warsztaty, szkolenia etc.) jak również produkcyjny.

Dobra Dusza

Jestem osobą niepalącą, pracuje tutaj juz ze 4 lata i draznilo mnie to ze wciaz ktos chodzil na fajke a ja siedzialem caly czas w pracy. teraz to sie zmienilo i odbijaja sie ludzie jak wychodza i BARDZO dobrze. Dobra decyzja. Mozna jeszcze tak zrobic ze osoby ktore pala deklaruja się i pracuja 0,5 godziny dluzej, tez to jest wtedy sprawiedliwe. Widac poprawe jakości pracy i szybkosci ! :)

@Dobra Dusza

nie wiem kto ci się odbija jak wychodzi na fajkę… poza tym, kto nie pali robi dalej

@pracownik

Robert, Andrzej, Aneta...jest ich sporo

Jager

Widać że firma nie radzi sobie z złymi opiniami i próbuję ratować się czym może tuszując je , dokonując współpracy z goworkiem i dodająć opinie jako pracodawca ;)

@Jager

Witam serdecznie, Profil platformy nie pozwala na współpracę z firmą GO WORK - tzw. tuszowaniem. Jakby się Pan przyglądnął tejże informacji ( Pracodawca, czyli firma), powieliła treść dodaną przez Klienta - uważamy że była ona pozytywna i autentyczna, stąd zostało to zrobione :) Na portalu pojawiają się pozytywne jak i negatywne opinie, po to jest ta platforma aby wymieniać się informacjami, a my jako firma w tym uczestniczymy, aby również udzielać informacji.

Jager
@IGLOO Sp. z o.o.

Czyli jeśli by była negatywna i rzeczywista to nie zostanie dodana? Mając takie możliwości dodawania opinii jako pracodawca ,uważam że modernizacja niektórych opinii jest jak najbardziej dostępna.

@Jager

Donosząc się do profilu działania platformy, opnie są dodawane regularnie ( zarówno negatywne jak i pozytywne, nienaruszające prawnych aspektów i zgodne ze stanem faktycznym), widać to po ilości tematów i wątków, które są komentowane. Pojawią się różnego typu zapytania, komentarze sytuacji bieżącej oraz odpowiedzi, które nurtują Pracowników, Kandydatów czy też Klientów.

Igloooooo
@Jager

BO MOGĘ!!! I do (usunięte przez administratora)pana ten przesiew w opiniach, byleby tylko nikt nic nie napisał jest ŻAŁOSNY. Kupilam (usunięte przez administratora) igloo filet piccante ????Jeszcze rok temu przepyszne, dzisiaj rozwodniony (usunięte przez administratora). Fuj, nigdy więcej!

@Igloooooo

Witamy serdecznie, Dziękujemy za informacje, nie dotyczą one jednak NASZEJ FIRMY ! Nie jesteśmy producentem żywności ! Niestety jest to pomyłka.

ROSITA z Głogowa

Muszę przyznać, że wiele informacji się ukazuje tutaj i wiele się o tej firmie mówi w okolicy. Ja poinformuje z pierwszej ręki, że moje dzieci chodzą na praktyki i są one płatne ! Są zadowolone, zdobywają wiedze, uczą się. Chodzą równocześnie do szkoły i wspaniale godzą obowiązki i domowe i zawodowe :) Z tego co wiem i od Dyrekcji szkoły i nauczycielom, to dzięki inicjatywie IGLOO tak się dzieje. I zapytam gdzie jest podobnie że młodzi ludzie mają płacone za naukę ???

Skierniewice
@ROSITA z Głogowa

Wszędzie młodzi mają płacone za praktyki jest to odgórne żadna nowość

@Skierniewice

Zadałam pytanie, gdzie są takie płatne praktyki ? ( odpowiedź "wszędzie" jest taka sama, jak: ile się tutaj zarabia " dużo" ) :) Konkrety są najważniejsze, a nie odpisywanie tylko po to aby zabrać głos, nie mając nic do powiedzenia. Ponawiam pytanie, gdzie ( powiat bocheński) odbywają się płatne praktyki dla uczniów?

Skierniewice
@ROSITA z Głogowa

Nie będę wyjawiał nazw firm , wystarczy zapytać znajomych myślę że każdy odpowie. Powiat bocheński nie ogranicza się do jednej firmy.

@Skierniewice

Oczywiście, bo jak się nie ma wiedzy, tak się właśnie podsumowuje. Słaba wymiana informacji, która mi nic nie wnosi. Jest KTOŚ inny kto ma coś merytorycznego do dodania w tej kwestii? ( tylko konkrety proszę :) )

KTOŚ STĄD

OOO, to ja po swietach musze dac info że jak tak odpocząłem to od razu mi sie lepiej wraca do pracy :) czasami jest duzo pracy i ciezko, ale bywaja coraz czesciej okresy ze jest duuuuzo pracy ale pracuje sie o wiele lepiej niz w tamtym roku

Helga von Zilberstein
@KTOŚ STĄD

No o pracy i o pracy to mozna tak jak o polityce lub o religi przy wódce -- a jak z bodzcem motywacyjnym tzn kasa bo przeciez nie robisz tego tylko dla pracy lub w czynie społecznym .

KTOŚ STĄD
@Helga von Zilberstein

@Helga von Zilberstein, nie pracą samą człowiek żyje. Zarabianie pieniędzy jest naturalne w pracy, po to się głównie ją podejmuje ( chyba że się już ją wygrało albo dostało w spadku). Kasa mi wpływa regularnie co miesiąc i terminowo. W niektórych firma w okolicy dostaje się w częściach albo po 2 miesiącach. Dlatego ja jestem zadowolony.

Krzyś Obieżyświat
@KTOŚ STĄD

BRAWO !!! dobra odpowiedź !!! :)

A moja firma współpracuje z IGLOO już długo, chyba ok 15 lat ! W tak długim okresie były i wzloty i upadki, ale zawsze wychodzilismy z tego obronną ręką, do Klientów. Urządzenia są dobrej jakości, serwis w ostatnim czasie również zdecydowanie się polepszył ( chyba kierownik nabrał doświadczenia w biznesie ), i wszystko działa poprawnie. mam porównanie do innych firm ( bo handluje w tej branży praktycznie wszystkim), i przyznaję 9 na 10 punktów firmie IGLOO.

@IGLOO Sp. z o.o.

Nie ukrywamy, że miło zobaczyć powyższy wpis, tym bardziej iż jest on od Klienta, który z nami współpracuje od wielu lat :)

Dystrybutor - Wielkopolska

A moja firma współpracuje z IGLOO już długo, chyba ok 15 lat ! W tak długim okresie były i wzloty i upadki, ale zawsze wychodziliśmy z tego obronną ręką, do Klientów. Urządzenia są dobrej jakości, serwis w ostatnim czasie również zdecydowanie się polepszył ( chyba kierownik nabrał doświadczenia w biznesie ), i wszystko działa poprawnie. mam porównanie do innych firm ( bo handluje w tej branży praktycznie wszystkim), i przyznaję 9 na 10 punktów firmie IGLOO.

Henry IX Waza

Pracowałem tutaj ponad 10 lat, było raz gorzej, ale w większości lepiej. Miło wspominam te czasy, bo ludzie budowali atmosferę, która była dobra !!! To ludzie ją budują, w pracy i to Ci obok Ciebie co z nimi pracujesz. Brakuje w tych czasach integracji, spotkań ( ta pandemia popsuła już chyba wszystko), może się to zmieni znowu. W tym czasie moja córka skończyła szkołę, żona przeszła na emeryturę więc wiele się zmieniło. Pozytywnie wspominam te czasy :)

Nie polecam tej firmy. Po przepracowaniu kilku miesięcy można zauważyć i odczuć jak rządzący traktują pracowników. Bardzo źle. Na prawdę dziwie się, że długoletni pracownicy to wytrzymują. Słyszy się, że co chwile ktoś się zwalnia, myślę, że w końcu ktoś powinien się zainteresować co jest tego powodem. Niektórzy może faktycznie się zwalniają z powodu niskich zarobków ale myślę, że u większości powodem zwolnienia jest atmosfera która panuje. Atmosfera którą tworzy między innymi starsza Pani na linii numer 1 oraz sam kierownik montażu. Poza nimi, znajdzie się jeszcze kilka "dobrych" dusz które tylko uprzykrzają życie innym. Jeżeli dalej tak pójdzie to firma odniesie na prawdę duże straty ponieważ nie będzie miał kto pracować. Niestety problem nie jest tylko na produkcji w dziale montażu ale również w innych działach. Można powiedzieć, że w prawie każdym dziale. Firma szuka oszczędności tylko szkoda, że tam gdzie nie trzeba. Już sama sytuacja z lakiernią mówi sama za siebie. Poza zmianą dyrektora, zwolnieniu "misia" i ułożeniu w inny sposób linii 3 i 5 nie zmieniło się w tej firmie nic no chyba, że na gorsze. To by się zgadzało, ponieważ od dłuższego czasu jest coraz gorzej. Osobiście proponuje przemyśleć porządnie zanim ktoś przyjdzie tutaj pracować.

Trafnie to napisałaś. Tendencja spadkowa w każdym obszarze. Jeżeli ktoś sobie nie radził że sterylisami to jak ma dac radę. Oboecywaniem? Dogadywaniem się pod Hala? Słuchaniem donosów? Imprezowaniem z pracownikami? Ktoś go tam posadził i niech trwa :)

Do Pracownik

Ale ty jesteś daremny. Nikomu nie dogodzi. Może ty obejmiesz to stanowisko i zobaczymy czy będziesz taki mądry.

Do Pracownik

Pewno cię zwolnili i tak wypisujesz głupoty

Niecierpliwy

Kilka lat zaniedbań i marnotrawstwa zrobiło swoje. Niestety dopiero teraz to widać. Trochę czasu upłynie zanim zmiany wyprowadzoną firmę na lepszy tor. Widać dużo się dzieje, zwłaszcza" u góry". Kto tego nie widzi,chyba po prostu nie chce tego zobaczyć. Słaba atmosfera, ktora była głównym problemem jest na pewno lepsza niż za poprzednika, reszta jest do poprawy a może i w trakcie poprawy. Prawda jest taka, że ciężki czas na tego typu osądy i każdy kto twardo stąpa po ziemi dobrze o tym wie. Zobaczymy co będzie się działo w sezonie.

Produkcja
@Do Pracownik

Nie nazekam pracy mało stawka dobra nadgodziny są . podwyrzki od kwietnia atmosfera fajna

Terminator
@Produkcja

@Produkcja Kolego/ koleżanko to po tych „ podwyrzkach”( poprawna forma podwyŻki) koniecznie zainwestuj w słownik ortograficzny i poświęć trochę czasu na jego studiowanie. Może zrozumiesz wtedy trochę więcej niż teraz i „nazekanie” (poprawna forma to naRZekanie) będzie dla Ciebie bardziej zrozumiałe ;)

tom
@Produkcja

ale glupoty opowiadasz pracy mało bo nie ma zamówień a nadgodziny to chyba na twoim dziale bo na innych nie było mowy o czymś takim podwyżek nie zobaczysz bo teraz poleciało okolo 30 pracowników w tym ja a kolejne 30 jest w planach także pieniedzy nie ma

Ilona
@tom

to teraz były jakieś masowe rotacje z powodu faktycznie braku pieniędzy ? Przykro mi bardzo że Ciebie to spotkało

Informator

Jak widać każdy może wyrazić swoją opinię nie podpisując się i to jest najwygodniejsze. Zawsze pozostaje pytanie czy jest to prawda? Szukanie oszczednosci to chyba prawidlowa forma prowadzenia firmy, bo jak sie bedzie wydawalo nie wiadomo na co i po co to, bedzie to bez sensu. o ile mi wiadomo, to zarobki nie sa takie niskie w porównaniu do podobnych firm w okolicy. Nie dosc że jest tu blisko, łatwo dojechać, wypłaty są na czas, to jeszcze są pakiety medyczne - dla siebie i też dla całej rodziny, dodatkowo mozna miec. wszyscy wiedzą że zmienili sie dyrektorzy i kierownicy jakis czas temu, chyba trzeba dać im czas żeby coś zmienili realnie, nie na papierze.

Robert
@Informator

To fajnie że dają taki benefit jak prywatna opieka lekarska. Są też inne dodatki? Np. bony na święta albo dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Bo to by mi pasowało.

@Robert

Tak oczywiście, benefitów jest o wiele więcej! :) Regularnie Pracownicy otrzymują bony zakupowe. Pracownicy mają możliwość bezpłatnego otrzymania i użytkowania telefonów komórkowych, pakiety medyczne ( są rozbudowane), możliwość jest również wsparcia finansowego dla Pracowników ( pożyczki nieoprocentowane lub nisko oprocentowane itp.), programy wspierające rozwój - kursy, staże, dofinansowania do kształcenia ( studia itd.). Firma ma wiele do zaoferowania.

SmiechNaSali
@IGLOO Sp. z o.o.

Jakby tak było to tyle ludzi by się nie zwalniało.

@SmiechNaSali

Witamy serdecznie, Od kilku lat przygotowany jest cały pakiet benefitów dla Pracowników. Wymienione powyżej korzyści są tylko częścią oferowanych przez firmę., a jest ich o wiele więcej. Z naszej strony staramy się zaoferować jak najlepsze warunki ( finansowe oraz poza finansowe oraz wartości dodane). Każdy z Pracowników firmy ma dostęp do pełnej listy benefitów i może w każdej chwili z nich skorzystać na specjalnie przygotowanych warunkach.

noname

myślę o aplikowaniu do pracy w IGLOO. jak wyglada sytuacja w firmie finansowa? czy jest to pracodawca stabilny? czy czesto ludzie sie zwalniaja? co jest najwieksza wada a co najwieksza zaletą tej firmy?

@noname

Lepiej popytaj ludzi na portalach społecznościowych bądź na festynie w kościele czy też spacerze:)

zuzia

słabe zarobki szkoda zawracać sobie głowę

Informator
@noname

Pracując tutaj kilka lat zawsze otrzymywałem pensje na czas, każdego interesuje kiedy i czy dostanie swoje pieniądze. firma ma ponad 30lat, to troche na rynku jest. A ludzie się zwalniają, tak jak wszedzie, i szukaja lepszej pracy albo ich zwalniaja, tak jest juz na rynku pracy. Kazdy szuka dla siebie gdzie mu lepiej. Zalety, to na pewno stabilizacja w duzej firmie, są pakiety opieki medycznej etc. Sporo tego. A wady to miejsce, daleko od miasta, bo to jednak fabryka. Podsumowując to jak się dobrze wynegocjuje warunki to można tu pracować :)

ON

Jeśli się nie zmieni kadra rządząca to firma upadnie. To ludzie którzy tylko eliminują ludzi mających swietne pomysły

Bolek

Jak tacy ludzie mogą zarządzać taką firmą rozpacz żenada kpina

Rysiek

A to jest prawda tego (usunięte przez administratora)jeszcze nie bylo w zakładzie i co on o tym może wiedzieć

Rysiek

A to jest prawda czy nie A uważam że jest to prawda

olo

mysle że Pan który rządzi na hali powinien miec codziennie robiony przed praca test na obecność substanci (usunięte przez administratora)w organizmie

To prawda

@ON

A czym Ty sie przejmujesz , Upadnie to upadnie a raczej nie upadnie tylko zostanie sprzedana albo cos innego Lepiej mysleć o sobie i dbac o siebie igloo to nie wyrok :)

Agnieszka
@Tomek

Co wtedy z pracownikami? Pomyślałeś o tym? Ludzie pewnie się przejmują i martwią o swoją przyszłość.

@Bolek

Żenada jest to że te kilkanaście osób które mieszaly pod przykrywką że chcą dobrze zamieszaly i dzisiaj jak jest każdy widzi. I to jest żenada. Tym osobom zależy na tym żeby było właśnie tak i żeby przetrwać do emerytury bo są to długoletni pracownicy i wiemy doskonale o kim mowa. A z problem zostaje tylko właściciel.

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOO Sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

• Jak się pracuje w IGLOO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IGLOO Sp. z o.o.