IGLOO Sp. z o.o.

Opinie o IGLOO Sp. z o.o.

ON

Jeśli się nie zmieni kadra rządząca to firma upadnie. To ludzie którzy tylko eliminują ludzi mających swietne pomysły

Bolek

Jak tacy ludzie mogą zarządzać taką firmą rozpacz żenada kpina

Rysiek

A to jest prawda tego (usunięte przez administratora)jeszcze nie bylo w zakładzie i co on o tym może wiedzieć

Rysiek

A to jest prawda czy nie A uważam że jest to prawda

olo

mysle że Pan który rządzi na hali powinien miec codziennie robiony przed praca test na obecność substanci (usunięte przez administratora)w organizmie

To prawda

@ON

A czym Ty sie przejmujesz , Upadnie to upadnie a raczej nie upadnie tylko zostanie sprzedana albo cos innego Lepiej mysleć o sobie i dbac o siebie igloo to nie wyrok :)

Agnieszka
@Tomek

Co wtedy z pracownikami? Pomyślałeś o tym? Ludzie pewnie się przejmują i martwią o swoją przyszłość.

@Bolek

Żenada jest to że te kilkanaście osób które mieszaly pod przykrywką że chcą dobrze zamieszaly i dzisiaj jak jest każdy widzi. I to jest żenada. Tym osobom zależy na tym żeby było właśnie tak i żeby przetrwać do emerytury bo są to długoletni pracownicy i wiemy doskonale o kim mowa. A z problem zostaje tylko właściciel.

Kaziu

Jest całkowity zakaz nadgodzin ale kierownicy na montażu dalej walą ściemę i przychodzą na 6 ciekawe dlaczego nikt tego nie kontroluje!

Nik2

No to KJ popisał się po raz kolejny... Ciekawe czy teraz też zamiotą sprawę pod dywan albo kroś coś zmieni.

FAKTY

Gratulacje!!! Jestem dumny ze zmian w Firmie Igloo :) trzymajcie tak dalej!

Enka
@FAKTY

nic sie nie zmieni to tylko chwilowe uspokojenie fermentu za niedługo wszystko wruci do "normy" może w innej formie ale dalej scenariusz pozostanie tak jak w "ziemi obiecanej " (usunięte przez administratora)

sc

S a zby prośći i "dumni" to nie są ludzie których stać na -- przepraszam -- . Lepiej nie zawracać sobie głowy manufakturą . Najlepiej brać los w swoje rece bo szkoda życia . A igloo to tylko jedna z wielu firm i nikt nie jest skazany na odbywanie w niej kary . (usunięte przez administratora)

c

A dla czego nie

Agnieszka
@FAKTY

Napisz o co chodzi bo niewtajemniczeni nie wiedzą, a myślę że każdemu kto chce się zatrudnić przyda się ta wiedza :)

Bałamut cw*l
@FAKTY

Zmian ? jakich zmian dalej jest cyrk i nie szanowanie pracownika Mała produkcja zwalniają ludzi zatrudniają kolejnych i tak w kółko

@FAKTY

Firma jest jak najbardziej w porządku , pewne komentarze negatywne piszą jacyś frustraci. W każdej firmie trzeba pracować być zdyscyplinowanym i wykazać minimum zaangażowania.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Brak doceniania długoletnich pracowinków, fatalne zarobki . Jeden wielki nieład i chaos. O jakiejkolwiek premii można tylko pomarzyć.

Do Nicka

Kolego bardzo cię proszę o nie pisanie głupot!!!Jak ci jest tak źle to się zwolnij idź do innej firmy i zobaczysz jak jest. Piszesz że się nic nie zmieniło...Wydaje mi się że kolega długo siedział na L4 i nie wie co się na zakładzie dzieję. Zmienił się detektor który chce odbudować zakład po poprzedniku. Nie porównuj atmosfery za czasów dawnego dyrektora teraz widać że załodze się chce pracować i jest normalnie .Pozdrawiam krytykantów

Spod zakładu

Jak wyglada praca przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki warunki pracy?

Tak

Słabe zarobki,pracownik długoletni zarabia tyle co młody od razu po szkole.

Wiktoria

Ciekawe czy panna z (L5) jak wychodzi co godzinkę na papieroska i nie ma jej po 15 min czy się odbija, powinien być całkowity zakaz palenia!!!

Aktualność
Cześć !
Dziękujemy, że odwiedziłeś/aś nasz profil na gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, możesz dowiedzieć się kim jesteśmy, dlaczego warto u nas pracować, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.
Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy merytoryczny i konstruktywny komentarz pojawiający się na tym forum.

Dzięki Wam zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres: media@igloo.pl , abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Sora

Ja jestem ciekawa kiedy wszystko wróci do punktu 0...

zx

7 nie kradnij na kartonie szefostwo napisało robiąc aferę po tym jak kilku niedorozwojów wynosiło blachę . Czy to przykazanie obowiązuje tylko w jedną stronę . Czy można bezkarnie okradać pracownika ? Teoretycznie jeżeli firma zatrudnia 300 osób i każemu cos sie zajuma to na składkach ZUS można spokojnie rocznie przytulając około bańki . Myślę że należało by wsiąść sie też za pion dowódczy z "Misiem też :) ponieważ mieli świadomość że biorą udział w procederze i sie na to godzili chociaż Misiu ma tez inne brudy za uszami) nie znajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności ---Prestiż legną w gruzach fałszu

Vip-pega
@zx

Kiedyś myślałem że jest ogromna przepaść między igloo a inna firma zajmują się identyczna produkcja ...ale niestety bardzo się pomyliłem. Tam jest przynajmniej szczerość aż do bólu a tu fałszywość , strach a nawet zastraszanie podpisywanie oświadczeni .. niech ktoś wspomnie np. Zozeniu związków zawodowych To Chłopa już nie zobaczycie w robocie .

Filip

Oni się nie boją bo mają kasę (usunięte przez administratora)

Jano

Doszło do kierownika blacharni że mu zaczyna ludzi brakować że pojawiła się oferta na prasę? Tylko z takim poszanowanie i dbaniem o pracownika i dotrzymywaniem slowa nikt długo posady nie zagrzeje i zostaną sami długoletni pracownicy których można policzyć na palcach jednej ręki

Vip-pega
@Jano

Właśnie tu jest duży błąd firmy . I zaczyna się od samej góry i zaraza kolejnych . HALLLO pora się ogarnąć i porozmawiać jak równy z równym jak człowiek z człowiekiem a nie wrzucić wszystkich do jednego kotła bo kiedys trafił na paru (usunięte przez administratora). PS. Kierownik blacharni zastanów się nad odpowiednim kursem odpowiedniego podejścia do ludzi a zwłaszcza tych młodych I naprawdę to działa.

@Vip-pega

Tych młodych już powoli nie ma. Jednego wgl nie ma ,dwóch na wypowiedzeniu. Za niedlugo jaśnie Pan brygadzista z brodą może dostanie szansę wykazania się i skoczy na maszynę

Dokładnie , ej ej

Andżej
@Jano

Ten co zachowuje się jakby miał grupę upośledzenia? Może kierownik jest zdania, że nadrabia czymś innym albo faktycznie ma grupę... chmm... Szkoda tylko, że niewidzi że gość większość czasu w pracy spendza nad zagadywaniem innych pracowników a atmosfera jest coraz gorsza. Może nie ma czasu żeby to widzieć. W końcu na pełny etat pracuje jako klawisz a w igloo siedzi resztę wolnego(?) czasu.

Jola

W końcu tego pajaca zwolnili

Pola

W końcu tego (usunięte przez administratora) zwolnili Kiedy zwolnił misia

Lidka
@Jola

Kiedy zwolnią misia tego nieroba wazeliniarz

Bob

Ludzie zostali zwolnieni za porozumieniem stron, to tak jakby sami się zwolnili, a to igloo zwolnilo w związku z kryzysem, pracownicy dostlali do podpisania i trzeba było podpisać, ale czy to jest zgodne z prawem w taki sposób zwolnić pracownika, żeby potem okazało się że przez 3 miesiące nie przysługuje płatne bezrobocie,? Coś tu jest nie tak !!

Look7
@Bob

Jak można podpisać takie wypowiedzenie ? Nie rozumiem ? Od razu zgłosić do PiP, albo innych organów. Jak firma cię zwalnia to musi ci dać wypowiedzenie. Pewnie chcieli uniknąć zwolnień grupowych ? A jak zwolnienia grupowe to i odprawa się należy. Na zwolnienie za porozumieniem stron muszą wyrazić zgodę dwie strony ? Przepisów nie znacie ?

Klient
@Look7

Z plotek słyszałem że dyrektor typował sam tych pracowników do zwolnienia , a za niedługo Pana Piotra B.też wytypuje...Merytorycznie BP nie ma z nim szans, obstawia się ludźmi którzy "uprzejmie donoszą". Już jednego Pana który miażdżył go wiedzą i kulturą osobistą wydelegował do innego biurowca a drugiego zwolnił pod jego nieobecność. Jak można szkolić ludzi skoro nie potrafi się zapanować nad miejscem którym się opiekuje. Góra to widzi i jest obojętna, dalej będzie pozwalać na to by stano nad ludźmi ze stoperem. Będą zmieniać kierownika produkcji , brygadzistów . Tylko to żadnych owoców nie przynosi. Jest chaos a niektórym w takim chaosie dobrze się żyje bo ukrywają tam swoje brudy i brak kompetencji. Awansują ludzi którzy nie mają wiedzy i tylko żerują na innych. Co przyjdzie pracownik który potrafi się wysłowić użyć argumentów to albo sam odchodzi widząc to wszystko, albo go zwolnią.

Jani

o kim kolego piszesz ??

Aris
@Bob

Teraz przyjęto dużą grupę kobiet ' znając ta firme ' za trzy miesiące zwialnia te Panie.

xyz
@Aris

Nie ma szans na umowę o pracę po 3 miesiącach?...

Belek

Życzę mu wszystkiego najgorszego ze by się w trumnie sesr,,,

Kuba

Jestem ciekawy Kiedy ta sprawo zajmie się Zuzi i Pip

Mimi
@Bob

Dlaczego to podpisali ?!!!!!!!

Filip
@Bob

Tym powinna zajądz się prokuratura a dupek powinien za to odpowiedzieć

Jacek
@Bob

Pan o to za dużo powiedziane powinien zarzodzac miejskimi toaletami a nie firmą mysle tu o PB

Magda
@Bob

Zwolnili ludzi nie by za porozumieniem stron co nie jest prawda tylko wielkim oszustwem ludzie sami się nie zwalniali (usunięte przez administratora)

Felek
@Bob

A igloo uwarza ze jest to zgodne z prawem

Jola
@Bob

Ciekaw jestem czy igloo bedzie się ubiegać o pomoc rzodowo w marcu zwolnili ludzi niby za porozumieniem co jest wielkim kłamstwem i oszustwem tym powinni zająć się odpowiednie służby

@Bob

Nie tylko nie ma bezrobocia ale i odszkodowanie nie przysługuje. Z tym, że skoro ktoś jest głupi to powinien ponosić tego konsekwencje - nie trzeba było podpisywać tylko czekać aż sami zwolnią

Kuba laska
@Bob

I nie ponieśli żadnych konsekfeci

@Bob

Wreszcie tego pajaca zwolnili to pójdzie zarzodzac miejskimi toaletami

@Bob

I nie ponieśli żadnych i jeszcze dostali od rzodu tarczę antykrzsowo

Jak długo trwa proces awansu w IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych?

Ciotka

Na jaki awans liczysz, możesz rozwinąć temat ?

Janusz

Z doświadczenia mogę powiedzieć że to zależy od zaangażowania, umiejętności i efektywności jaką się pokazuje w pracy. Awanse mogą być pionowe w swoim dziale lub poziome, przejście do innego działu lub nawet spółki, która współpracuje z IGLOO. Najczęściej awanse następują po około 1 roku pracy :)

Janusz
@Janusz

Po roku to awansujesz do magicznej listy Dyrektora - do zwolnienia.

Luter

Długość skraca sie w prost proporcjonnalnie do ilości pustki po mózgowej i ilości wazeliny tak jak u Miśka

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych?

Paper Puntss

Pampers najlepszy konstruktor

xxxx

szkoda sliny i nerwow i tak sie nic nie zmieni chyba ze na gorsze

Edyta

Nie za bardzo rozumiem, co masz na myśli. Chodzi o to, że szef ma duże wymagania, czy bardziej o napiętą atmosferę? Widzę, że teraz jest dużo wolnych wakatów, https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html, dlatego zastanawiam się, jak się pracuje w IGLOO.

Gieńtellmen

Jakiegoś mobbingu wobec pracowników blacharni nie zauważyłem, trzeba się po prostu umieć porozumieć. A jeżeli ktoś ma słabą psyche to do psychologa, w obecnym pokoleniu mało jest osób które potrafią podołać obowiązkom wynikającym z stosunku pracy(umowa o prace).Zdecydowana większość wychodzi z założenia że:"ja tu jestem od zarabiania, nie od pracowania, płacić macie mi że to że tu jestem".Przecież do pracy nikt nikogo nie zmusza, to wolny wybór.

Naoczny
@Gieńtellmen

(usunięte przez administratora) jaka praca taka płaca czy może jak , jaka płaca taka praca . I to jest wasz problem bo nie doceniacie tych co się naprawdę starają bo wychodzicie założenia że dostają kasę I to ich obowiązek by się starać. I macie konflikt obu stron , zresztą jeśli wy niedotrzymujecie danego słowa po podpisaniu umowy obiecując rozwój, nauczenia się czegoś nowego i podwyżki, tylko zbywanie go za każdym razem to powiedz mi jak, taki pracownik ma szanować swoją pracę i pracodawcę ,czuje się od razy (usunięte przez administratora) i wykorzystany . I się zaczyna bunt pracownik-pracodawca jeden drugiego oskarża i krytykuje i powstaje nie miał atmosfera co odbija się na wykonanej pracy i braku zaangażowania się co przekłada się na ilość i jakość pracy. Jako firma powinniście jako piersi pokazać że potraficie docenić dobrego pracownika. Każda szanująca się firma pierwsza wychodzi z inicjatywą co pozwala też przekonać się co do wartości pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOO Sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

• Jak się pracuje w IGLOO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IGLOO Sp. z o.o.