IGLOO Sp. z o.o.

Opinie o IGLOO Sp. z o.o.

Twister

Na jakie zarobki można liczyć przyjmując się na produkcję?

Jakie narzędzia pracy zapewnia IGLOO Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tak, telefon oczywiście, zarówno do celów służbowych jaki i również prywatnych, firma to wszystko załatwia. To duży plus :)

Alibaba

Zanim zdążysz się doczekać firmowego telefonu to prędzej się zwolnisz...

@Alibaba

Przyznanie telefonu firmowego przebiega według procedur, po spełnieniu danych warunków, telefon jest wydawany do użytkowania. Szczegółów udzielają zawsze kierownicy poszczególnych działów.

@IGLOO Sp. z o.o.

Telefony może były jeszcz rok temu, ale się skończyły i już nie ma. A żeby dostać telefon trzeba było pracować w firmie conajmniej rok czasu.

Haha

I nawet przepracowany rok czasu nic nie zmieniał bo ich wiecznie nie ma , a jak juz jakimś cudem są to dają totalne badziewie.

@Haha

Odnośnie telefonów komórkowych potwierdzamy iż trzeba przepracować dłużysz okres czasu aby otrzymać telefon. Staramy się aby były jak najlepszej jakości z dostępnej oferty na rynku ( w przypadku nowych telefonów, w przypadku używanych są one również sprawne i dobrze funkcjonujące)

@IGLOO Sp. z o.o.

Zgadzam się poniewaz pracuje już kilka lat i widzę jak firma się stara robić wiele rzeczy, w tych trudnych czasach kryzysu abysmy mieli pracę a nie jak inne niektóre firmy z okolic !

@Haha

Nie jest tak, chyba miałeś pecha jak ty dostałeś taki, bo ja nie słyszałem aby badziewie ktoś dostal

Haha
@Tomek

Jak dla ciebie nowy telefon , który posiada 2GB pamięci RAM i nadaje się do wysłania SMS jest super to nie widzę sensu nawet tej rozmowy.

TwójGalaxy
@Haha

@Haha Rozumiem że Twoje kompetencje są równie wysokie jak wymagania, może zaaplikuj więc na stanowisko z lepszym wynagrodzeniem, nie będziesz musiał korzystać z tego co dostajesz za darmo tylko sobie kupisz najnowszego iphone'a - w czym problem?

@TwójGalaxy

Telefony dla wszystkich są z tej samej półki cenowej i są przekazywane wraz z kartą SIM która posiada abonament opłacany przez pracodawcę. Można indywidualnie zainwestować i kupić sobie flagowy model a od pracodawcy zabrać tylko kartę z nielimitowanymi połączeniami i dostępem do Internetu jeśli ma się inne oczekiwania dot modelu telefonu..

Hmm
@IGLOO Sp. z o.o.

Telefonów od 2 lat nie ma a kierownicy nic nie wiedzą na ten temat, może "@Pracodawca" zorientuje się co się w firmie dzieje?

@Hmm

Z czego w takim razie wynika ten wspomniany brak wiedzy w przytoczonym temacie? Jesli pracownicy czegoś oczekują i uważają swoje potrzeby za adekwatne to dlaczego nie wyrażają ich wprost? kiedy ostatnia jakakolwiek była zgłaszana i na co?

Jaki jest wkład kierownictwa IGLOO Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Weronika

jeśli tak uważasz to jaki przykład sytuacji może na to wskazywać? czy kierowane były skargi lub ogólne zwrócenie uwagi w tym kierunku? jakie jest ewentualne odniesienie to problemu? o jakich ewentualnie mowa?

Michu

NIe bądź idiotą i nie zgłaszaj się na kontrolera jakości. Wypuszczają marną jakość a ty masz podpisać że wszystko jest ok. Półki się gną w ladach. Regały to kompromitacja. A w cztery litery dostaniesz ty.

@Michu

Witamy serdecznie Jeśli uważasz że półki się uginają, są kiepskiej jakości etc. To proszę pokaż przykład, wyślij zdjęcie - chętnie zobaczymy i jesli tak jest to poprawimy naszą jakość. Posiadamy Dział Kontroli jakości, który zawsze wszystko sprawdza i rozwija się z dnia na dzień aby nasi Klienci byli jak najbardziej zadowoleni. podaję e-mail: info@igloo.pl

Bolek
@IGLOO Sp. z o.o.

To proszę wytłumaczyć jakim cudem kiedyś urządzenie wyjechało bez agregatu z podbitą kontrolą jakości XD Przykład z życia wzięty.

@Bolek

Tak jak słusznie zauważyłeś to było KIEDYŚ :) Teraz staramy się wszyscy unikać takich sytuacji, ale raz na ileś tam może się tak zdarzyć. W końcu IGLOO produkuje dziesiątki tysięcy różnych urządzeń rocznie :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Aaaa

Cześć, Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Co powiecie o stanowisku specjalisty do spraw jakości? Czy warto aplikować na tą ofertę pracy?

@Aaaa

Ciekawa jestem dlaczego nikt się nie odniósł do dzisiaj. Chodzi o Kontrolera Jakości, tak? Widzę, że ogłoszenie wygaśnie za 10 h, aplikacja mimo wszystko złożona? Piszą o wynagrodzeniu adekwatnym do umiejętności, to kiedy ostateczną stawkę się ustala? nie na rozmowie tylko po okresie próbnym jak wszystko zweryfikują?

bambik

Za niedługo Dariusz wykonuje a Pampi razem z nim. Kto im dalej te pompy to samobójca. To paranoja. Ciekawe ile kosztowała ta nagroda ip....swoją drogą pompy są energooszczędne bo jak coś nie pracuje to nie ciągnie prądu, racja

Targi ENEX
@bambik

W sprawie nagrody i jej kosztów zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu: https://www.targikielce.pl/enex/dla-wystawcow/konkurs-dla-wystawcow Zgłoszenie do konkursu kosztuje 170zł.

wtff

Ogólnie firma się rozwija. Wprowadzono nawet 4 dzienny tydzień pracy a płacą ja za 5 #blacharnia. Dali wam to na piśmie? XDD

@wtff

a z jakich przyczyn miałyby wejść tego typu zmiany? przybliżysz okoliczności i najlepiej wyjaśnisz? co do dawania czegokolwiek na piśmie jak deklaracje tego typu są tu w ostateczności respektowane?

Jaro

Coraz mniej pracy. A to co wyjeżdża z Igloo jest coraz gorsze jakościowo.

Bolek
@Jaro

Myślę, że pracy jest i będzie coraz więcej, bo rynek się rozwija. Jakościowo urządzenia są coraz lepsze, bo są coraz to nowe technologie i energooszczędne.

@Bolek

wyjaśnicie te rozbieżności w zdaniach? jesteście na innych stanowiskach, macie jakieś odmienne predyspozycje lub warunki pracy czy o co chodzi?

@Weronika

Ze strony firmy, różne są stanowiska i zakresy obowiązków - istnieje kilkanaście działów w firmie, stąd też wynikają różnice.

@Pracodawca

Dziękuję. Czyli na dzień dzisiejszy na którym z działów występują najkorzystniejsze warunki pracy i co jest tego powodem?

Tadeo

Na żadnym. W tym roku przyjmują a w ubiegłym chyba z 3 razy zwalniali

@Pracodawca

Jakie różnice haha jak wysyłacie na uw a inni (ciągle ci sami) robią nadgodziny

Łukasz
@Piotr

+1.1/4 zakładu wysłana na przymusowe urlopy, ale inni nadgodziny robią ...

@Łukasz

i jak to w zasadzie jest wyjaśniane? skoro piszecie o tym tutaj również w firmie ten temat był poruszany? jakiego powodu miałoby do takiego rozkładu godzin dochodzić?

NoToChodz
@Tadeo

Sama prawda , kto tutaj pracował ten wie jak jest a że firma sobie koloryzuje dowoli gowork to ściąga kolejne nowe osoby.

@NoToChodz

Jeśli nawet już była wzmianka o tych nowych osobach to jak na dzień dzisiejszy może wyglądać tutaj poziom rotacji? Do tego ile nowych osób dołączyło do firmy wraz z początkiem tego miesiąca? Jak są aktualnie wdrażane?

SzybkiBill

Pozdrawiam Jarka, super gość.

xddd
@SzybkiBill

A ja Arka, "kierowniku" kiedy będą jakieś zamówienia? Na całym zakładzie zmowa milczenia to chociaż powiedzcie czy szukać pracy. Miał być inwestor i cisza.

@xddd

Witamy i również serdecznie pozdrawiamy wszystkich którzy udzielają się na portalu GoWork. Firma funkcjonuje zgodnie z przyjętymi harmonogramami i realizuje załozone cele. Nie ma tutaj mowy o redukcjach, firma się rozwija i przykładem są prowadzoen obecnie kolejne rekrutacje :)

@SzybkiBill

Witamy, również pozdrawiamy Jarka :)

Długoletni
@IGLOO Sp. z o.o.

Firma miała wielu dobrych pracowników i nie miała argumentów by ich zatrzymać,a to przez metody zarządzania którymi pewien człowiek "zbajerował" szefostwo firmy,dlatego jest ta rekrutacja na taką skalę.

Wiekowy
@Długoletni

Dokładnie i kompetentne osoby zarządzające. Pseudo kierownicy i brygadziści. .. a montaż dalej nadgodziny robi chociaż nie ma co robić i gasi światło żeby szef nie widział. Firma działa jak nasz rząd, w nocy, po ciemku

longtimework
@Długoletni

I pewnie dlatego nie ma chętnych do pracy pomimo tyłu ofert Tu nawet ludzi szantażują. A z drugiej strony po co pracownicy jak nie ma roboty a ludziom od roku wciska się że robota jest i będzie. .. kto uciekł miał rację

XYZ
@longtimework

Kto uciekł ten wie , że jest dużo innych ciekawszych ofert pracy.

@Wiekowy

Montaż urządzeń jest końcowym etapem procesu produkcyjnego, a co za tym idzie opóźnienia w działach poprzedzających, w dużej mierze wynikające z dostaw komponentów, nakładają się na siebie, w związku z czym aby dotrzymać terminów realizacji nierzadko należy wydłużyć czas pracy. Jednakowoż niejednokrotnie pracownicy działów poprzedzających, również proszeni byli o pracę w godzinach nadliczbowych ze względu na dobrze pojęty interes przedsiębiorstwa Staramy się dopasować elastycznie aby efekt końcowy był jak najlepszy.

Od kilku lat sytuacja w firmie IGLOO poprawia się ! :) Podejście Zarządu do Pracowników jest teraz bardzo PRO !!! Jest czytelna komunikacja i jasny przekaz. Odbywają się regularne spotkania, na których wyjaśniane są wszystkie tematy bieżące. Widać również że kadra zarządzająca, dyrektorki i dyrektorzy coraz lepiej sobie radzą i pilnują firmy ! Polecam firmę w której pracuję, bo daje stabilizację i regularny rozwój !

pracownik od lat

zgadzam się ale tylko z tą kwestią odnośnie zarządu, obaj panowie z zarządu to kompetentni bardzo dobrzy fachowcy na odpowiednich miejscach, bardzo dobry ruch właścicieli aby te osoby sterowały firmą bo doświadczenie jakie mają oraz wiedzę jaka przekazują działa tylko na korzyść wszystkich. Natomiast co do dyrektorów i dyrektorek to pozostawię bez komentarza, bo niektórzy niezasługują żeby mówić Pani czy Pan przez swoje zachowanie do osób które pracują nieraz dłużej w tej firmie i wiedzą więcej o niej oraz tego jak ona się rozwijała. Wiele osób z firmy w tym ja wspominam czasy pracy Pana Władysława, wtedy czuć było rodzinną atmosferę, codzienne obowiązki powodowały że człowiek chciał iść na przód ramie w ramię z Szefem, bez podcinania skrzydeł jak to się dzieje nieraz dziś właśnie przez "doświadczonych gniewnych i gniewne podkreślane na każdym kroku". Wywyższanie się niektórych widać już od bramy z momentem kiedy ją przekraczają. Mimo to firmę bardzo szanuję za możliwość rozwoju którą mi dała oraz doświadczenie.

@pracownik od lat

Ciekawe co napisałeś. Jeśli tak by było że super zarządzanie, kompetencja to uważam że byłoby porostu lepiej. W mojej ocenie jest zupełnie odwrotnie i dlatego właśnie tak jest. Oczywiście możemy szukać tłumaczeń typu covid wojan, bo zawsze się jakieś znajdzie. Np w przyszłym roku to może być zbyt długa zima :)

Henryk

A ja też widze poprawe sytuacji, pojawiło sie duzo mlodych, ambitnych ludzi, ktorym sie chce pracowac. a nie tylko daj daj daj. Pokazuja co potrafią i sie im uda ! dyrektory i kierowniki sie zmieniaja - i powoli zmieni sie tez calosc na lepsze, tak czuje bo idzie w dobrą srtone

Aga

a widzicie, wielu osobm sie tu podoba, w tym mi. Jestem tu dopiero 3 rok, ale osiągnęłam wiele. Oprócz wiadomo, stałego zatrudnienia i stabilizacji, dokształcam się i byłam na 2 kursach. Mam blisko do domu, wiec nie trace czasu na godzinne dojazdy.

W porównaniu do tego co się działo 10 lat temu, to teraz to jest profesjonalne działanie. kiedyś był chaos, produkcja, wysyłki, na już na wczoraj, a teraz to jak słyszę już sie poukładało. nigdy nie jest idealnie, ale ważne żeby było lepiej. Oby tak dalej.

Witam, firma stara się w trudnych czasach działać jak najbardziej sprawnie i profesjonalnie. Ostatnie lata nikogo nie rozpieszczają, długotrwała pandemia i jej skutki gospodarcze mają duży wpływ na funkcjonowanie firm. Obecnie konflikt inwazji / wojny, która się toczy tuż obok naszego kraju również nie pomaga w prowadzeniu biznesu. Firma jednak stara się aby oferować stabilną i stałą pracę, dawać szanse rozwoju Pracownikom. Obecnie trwają również płatne staże dla młodych osób przyuczających się do zawodu. Cieszą się dużym zainteresowaniem co świadczy o dużym potencjale w tej branży i możliwościach rozwoju.

BYŁEMWIDZIAŁEM

wpadła mi ta opinia i sie z nia zgadzam. nie kazdemu sie dogodzi / ale jest lepiej u mnie na dziale montazu jest LEPIEJ, mniej gadania wiecej normalnej pracy

@BYŁEMWIDZIAŁEM

Witam Dziękujemy za opinię, cieszymy się wprowadzane zmiany są zauważane w różnych działach naszej firmy.

Zion
@Henryk

To " AMBITNY" może nie wytrzymac konkurencji - no i kebabów zabraknie :)

Witam Dziękujemy za opinię. Firma stara się polepszyć jak najlepsze warunki pracy, równocześnie rozwijając się wewnętrznie i współpracując jak najlepiej z firmami zewnętrznymi.

t2tm
@Zion

Ambitny ma bad sektory i sie wyminował -- firma zaoszczedzi na kebabach --Alleluja

Luter
@Aga

Ciśnie sie na usta --- Szefie Pan jak Ojciec a firma jak matka . Wiesz ze Ambicja to chora religia .

Noa (Mawi)
@Aga

No, a te kursy dofinansowywała firma?

JACKIE

Kiedy ktoś zrobi porządek z tym (usunięte przez administratora) i rozdartym Damianem?

Edyta

Cześć, jaka umowa jest oferowana dla Specjalisty ds. eksportu? Mam na myśli stanowisko z ogłoszenia, jakiś czas temu było takie opublikowane. Mowa o kimś, kto nie ma jeszcze dużego doświadczenia.

@Edyta

Trzeba zobaczyć o dokładne warunki na stronie igloo, https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

@Edyta

Zapraszamy po szczegółowe informacje na: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

Zbyszek

Dlaczego niektórzy pracownicy muszą pracować bez nadgodzin a inny nic nie robią przez 8 godzin i w nagrodę dostają nadgodziny?

@Zbyszek

Witamy w zależności od zapotrzebowania na danym dziale kierownicy poszczególnych jednostek ustalają harmonogramy, dlatego są różnice w ilości godzin. Proces produkcyjny jest skomplikowany i złożonym systemem działań, stąd niektóre części wymagają innego dłuższego zaangażowania aby je wytworzyć, stąd czasami potrzebne są nadgodziny pracy aby zdążyć to zrealizować w określonym terminie.

Lolek
@IGLOO Sp. z o.o.

A to ciekawe że nadgodziny mają jedne i te same osoby szkoda gadać i dziwne ze nikt się nie zorientował jak to niektórzy pracownicy i "kierownicy" celowo naciągają czas. Poganianie mistrza Shu i klaskanie w ręce nic nie daje Jeden wielki chaos i tylko zgrzyt między pracownikami

@Lolek

Jeśli faktycznie tak jest z tymi nadgodzinami to nikt z was jeszcze nie rozmawiał o tym z kimś jeszcze wyżej? Bo rozumiem, że są osoby, które o tym nie mają jeszcze pojęcia i dlatego tak się dzieje?

@Lolek

W wielu przypadkach decyzje podejmowane są wewnątrz wydziałów, zawsze do dyspozycji są Kierownicy, którzy udzielają wszystkich informacji, warto z nimi bezpośrednio porozmawiać, jeśli są jakiekolwiek wątpliwości. Osoby udzielające informacji dostępne są praktycznie codziennie. :)

@IGLOO Sp. z o.o.

No i w tym problem ze rozmowy nie mają sensu bo pseudo kierownicy sami robią wszystko byle mieć nadgodziny i konkretne osoby je miały a szkoda ze dyrektor tego nie zauważa że naciągają i jego i szefa To jest aż żenujące patrzeć jak przez cały tydzień się nic nie robi a w piątek płacze że potrzeba sobota bo niewyrobka klasyka. Kto pracuje już długo ten to zna ale to widocznie taki klimat tej placówki

Zbyszek2
@Zbyszek

Bo Leon tak zdecydował

Witold
@Zbyszek2

A decyzja tego Pana jest w firmie nie do podważenia? Jest opcja żeby system pracy i nadgodzin przedyskutować, tak by nie było pokrzywdzonych?

Roman
@Witold

I to jest chyba najlepsze rozwiązanie. Przedyskutować wewnętrznie i ustalić szczegóły. Tak trzeba zrobić.

Gabryś

Widziałem ogloszenie o pracy do serwisu. Czy ktoś może napisać jak tam jest? warunki ? Ktoś pracował i napisze jak było?

@Gabryś

Witamy, Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat pracy w serwisie, który regularnie rozwija się ( zarówno pod kątem specjalistów, szkoleń i bazy technologicznej): https://www.igloo.pl/assets/praca/pracownik%20serwisu.pdf Pozostałe oferty pracy są dostępne: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

zainteresowana
@Gabryś

Dzień dobry, czy w obliczu informacji o ilości osób które w ostatnim czasie z własnej woli zwolniła się z Państwa firmy w dalszym ciągu prowadzona jest rekrutacja czy faktycznie firma raczej zmniejsza załogę i obniża koszty? I jak z atmosferą, gdyż opinie słyszy się różne. Wiem już o pakietach medycznych i innych profitach, raczej interesuje mnie atmosfera i ludzie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Krystyna
@IGLOO Sp. z o.o.

Czy ten rozwój o którym tu mówicie to jest okazja do awansów pracowników niższego szczebla? Zastanawia mnie po prostu czy to dobre miejsce dla ambitnych osób, które chcą w pracy się rozwijać? Macie jakieś szkolenia?

@zainteresowana

Witamy W każdej dużej firmie następuje rotacja pracowników ( z własnej woli kończą współpracę lub następuje to ze strony pracodawcy), jest to naturalny proces w organizacjach, które zatrudniają setki osób. W obecnej chwili firma wchodzi w dynamiczny okres rozwoju ( pomimo panującego kryzysu gospodarczego) oferując nowe produkty i rozwiązania Klientom. Z naszej wiedzy atmosfera panująca w pracy jest dobra, warto zapytać się bezpośrednio pracowników z różnych działów, i wyciągnąć własną obiektywną opinię. ( mamy nawet przykłady pozdrowień na portalu, między pracownikami :) )

Krystyna
@Pracodawca

Skoro już się tu udzielacie, dalibyście znać jak to z tymi awansami? To dla mnie naprawdę ważny temat.

Kinga
@Krystyna

Pracuje tu już trochę lat i jedne jakie było to z segregacji (usunięte przez administratora) a wiadomo I tak gdzie lądują skarpa

@Kinga

Witam Przygotowany jest cały program szkoleniowy dla Pracowników, od niższych szczebli po wyższe. Możliwa jest ścieżka rozwoju zarówno pionowa jak i pozioma - pomiędzy wydziałami lub działami, jak również co często się zdarza do firm zależnych lub współpracujących. Część z naszych pracowników dokształca się na uczelniach wyższych ( otrzymują od firmy dofinansowanie na ten cel). Możliwości rozwoju i awansów jest wiele. Zapraszamy :)

Malpka
@Kinga

Haha a co będzie jak zieloni wpadną

Dentasticks

Marcin czy na NFZ refundują protezy?

@Dentasticks

Witamy, odnośnie pakietów zdrowotnych ( między innymi NFZ) warto zwrócić się o dokładną ofertę do lekarza rodzinnego lub w przypadku Pracownika firmy do pracodawcy ( w naszym przypadku do Działu Kadr).

Xyz

Czy firma Igloo oferuje pracownikom benefit w postaci karty MultiSport?

@Xyz

Witamy, Posiadamy szeroki pakiet benefitów, natomiast nie posiadamy w ofercie karty Multisport. Oferujemy pakiety medyczne oraz współpracujemy z Centrum Sportu Bellatores w Bochni.

@IGLOO Sp. z o.o.

Jest tak dobrze i pakiety medyczne działają tak dobrze że największy krzykacz w zakładzie (wtajemniczeni wiedzą) ani z pakietu ani z nadgodzin nie ma na zęby. Tak dobrze!!!!

@Marcin

Witamy serdecznie, Ze strony firmy oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług medycznych w ramach dostępnych pakietów ( to czy ktoś korzysta lub też nie , jest jego indywidualną decyzją). W ofercie znajdują się między innymi: konsultacje lekarskie ze specjalistami bez skierowania, z gwarantowanym terminem oczekiwania: - 1 dzień roboczy – do lekarza rodzinnego, internisty i pediatry,- 5 dni roboczych – do lekarza specjalisty. ( jest ok 40 różnych). Pracownicy korzystają z tych usług (wariant podstawowy) już mają dostęp do szerokiego zakresu badań i konsultacji m. in. - konsultacje specjalistyczne – 40 specjalności lekarskich, - zabiegi ambulatoryjne, m. in. pielęgniarskie, chirurgiczne, okulistyczne, laryngologiczne, urologiczne, ginekologiczne - szczepienie przeciw grypie - podstawowe badania biochemiczne, hematologiczne, serologiczne, USG - EKG, audiometria, spirometria, RTG Oferowane pakiety mogą być rozszerzone w zależności od oferty firmy, która oferuje usługi.

Aplikowaliście do pracy w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Serwisant są korzystne?

Zenon

Tak, oferta mega dobra, bo warunki są stabilne i dobrze płatne ! Dobra praca - Dobra płaca !

Jak widać psioczenie to nasza natura, chyba narodowa. Też mi się zdarzało wcześniej, a tera to pracuję, i robię swoje. Widzę, że się skarży jeden z drugim, ale wypłatę to się bierze i nic nie mówi, prawda? uważam, że to dobra firma, popytajcie się innych w innych firmach to zobaczycie co tam sie dzieje ! ja trzymam się tego miejsca ! i polecam !

r2d2
@Monika

W zasadzie racja lepiej siedzmy cicho póki płacą za nie robienie nic przez 8h a martwić się będziemy w razie w. Może zamówień kiedyś będzie więcej A przynajmniej kotek i Jacki chan na liniach ludzi nie gonią; ???? także póki co jest fajnie

@r2d2

Czyli na dzień dzisiejszy starać się o pracę tutaj? ;)

Ela
@Weronika

Biorąc pod uwagę te zwolnienia i że nadal się ludzie zwalniają oraz fakt że roboty po prostu nie ma i perspektywy też to uderzać radzę gdzieś indziej jednak ... dla własnego dobra bo komentarze z perspektywy pracodawcy zawsze są pozytywne a później przychodzi rzeczywistość

Tak serdecznie zapraszamy ! https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

@Ela

Witamy, rotacja na stanowiskach w dużych firmach jest naturalna przy prowadzeniu biznesu. Jest możliwość zmian stanowisk pracy, awanse poziome lub pionowe, szkolenia, dopłaty do kursów zawodowych itp. Firma proponuje nawet płatne praktyki dla uczniów, którzy potem mogą uzyskać pracę w zawodzie. Zawsze warto zapytać się o szczegóły bezpośrednio. Zapraszamy do kontaktu.

Rozrabiaka

Widzę wpisy i na plus i minus, a może ktoś się wypowie czy są jakieś BONUSY oprócz kasy? medyczne, wczasy pod gruszą, czy szkoleniowe ????????????????????????

Klaudia

Dobra, jak widzę wakacje w pełni. I dużo pracy jest w różnych miejscach, ale płacą tyle że aż strach... jak na rękę dają 1,6 tyś, to ciężko aż pomyśleć co z tym zrobić hahaha a ile można zarobić w IGLOO?

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOO Sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

• Jak się pracuje w IGLOO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IGLOO Sp. z o.o.