IGLOO Sp. z o.o.

Opinie o IGLOO Sp. z o.o.

Kacper

Czy warto iść do Igloo na posadę elektromontera?

Mimi

Pracowałam w tej firmie tylko chwilkę i to na tzw. górze. Dramat, nie polecam tej firmy w żadnym wypadku. Mówię zarówno o administracji-księgowości oraz produkcji. Jeśli macie inny wybór to nie wiem jaki będzie ale na pewno lepszy :)

Xyz
@Mimi

Na jakim dziale pracowałaś?

Look7

Komentarze fajne. Trafiłem na ofertę pracy, czytam opinie i... Nie wiem jak jest do końca w firmie, bo nawet nie jestem z okolic. Ponad 100 km, obecnie mieszkam. Wniosek można wysnuć jeden. Powinni się cofnąć chyba do początku i stworzyć zespół. Zespół ludzi którzy się znają. Na produkcji za pracę do której można przyuczyć każdego fury siana ci nie zapłacą. Ale zaznaczam. Nie znam firmy od środka. Wiem tylko, że stworzenie fachowej atmosfery w firmie wśród pracowników i odpowiedzialności za wyrób to podstawa. Pracowałem w takiej i fury siana nam nie płacili, ale atmosfera była. Starsi pilnowali młodszych. Młodzi kuma i zostawali, reszta leciała. Potem atmosfera w tej firmie też siadła, ale nie na tyle by firmę załatwić. Zmotywowany zespół to sukces i nie zawsze chodzi o kasę.

@Look7

tutaj te osoby co piszą to tak zwani mieszacze. zależy im na zmianach kierowników dyrektorow żeby znów się odbijać. nowa kadra kierownicza to ludzie z produkcji z długim stażem znają się na robocie. problem że nie mogą zwolnić tych co przeszkadzają szkodzą. golym okiem widać gdzie jest największa klika np L3.

Mieszacz
@pracownik

Masz rację tam jest była i będzie klika , wystarczy spojrzeć na reklamacje. Niestety i u góry są osoby które robią karierę na czyimś nieszczęściu.

Rysiek
@Mieszacz

Pan to za dużo powiedziano cie, kuta, (usunięte przez administratora) szmaciasz,

Dada

Pampers na kierownika Blacharni !!!

kulaszpiegula
@Dada

Misiu na szefa wszyskich szefów i wszystkich OSP :) I zamiast kamer szpiegujących kazdy ruch portrety Misia który wszystko widzi skrzętnie notuje i ochoczo zadenocuje .

Filip
@kulaszpiegula

Czyli donosiciel i wazeliniarz

lucki
@Filip

Tak, wiele lat temu miał wylecieć z hukiem . Ok , Właściciel oszczędził mu egzekucji ale na jego wniosek ślepo wywali sporo osób które miały pojęcie o wyobrażeniu większe niż on i ślepo go posłuchał . Wydaje mi się że lepiej dla świata było by gdyby przywdział strój dzika i pojechał na polowanie razem z Właścicielem razem z tym panem (z małej litery ) z brodą . Efekt btego jest taki że dziś firma przyjmuje ludzi z łapanki a na hali jest przedszkole i daję sobie ogolić bez mydła że większość tych dzieci ma w (usunięte przez administratora) produkcje , firmę itp

Helmut
@Filip

Co się chłop już nasciemniał w swoim życiu to jego. Że też Wacka zwolnili a nie jego.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
mango

Witam. Jak wygląda praca na magazynie? Praca od poniedziałku do piątku, jedna czy dwie zmiany?

Zasadny

Zgodzę się z Pana opinia-ale w innym czasie , teraz kiedy ludzie boją się zmieniać pracę, potraktuje go z przymrużeniem oka. Sprawa Panie Maćku wygląda następująco, i nie chce tu nikogo obrażać , czasy mamy ciężkie. Atmosfera na produkcji ( pracownik do pracownika bez niebieskich koszul) jest ok. Ludzie sobie pomagają jak mogą. Nie każdy z każdym się lubić musi. Ale jeśli popatrzymy na całą produkcję wraz z niebieskimi a szczególnie tymi co chodzą w pampersie to już zaczynają się schody. O co się nie poprosi to jest zablokowane albo zrobione za rok ("cudem" albo przez przypadek), jeszcze jak było 2 innych Panów u góry to to jakoś szło ale albo ich zwolnili albo sami odeszli z resztą kto by tam z jednym Panem wytrzymał. Wracając do ogółu , współpracuje się ciężko jeśli osoba która ustawia produkcję mało o niej wie, szczególnie kiedy obie ręce są zajęte trzymaniem stołka by zastępca czasem "przypadkiem " nie siadł na nie i pokazał że się jednak da. Fachowo nazywa się to uwstecznienie w rozwoju którego doświadczyłem na własnej skórze. Igloo dużo mi dało i pewnie jeszcze da, idealnego srodowiska pracy nikt nie znajdzie. Szkoda tylko że tutaj , u nas pracaja osoby które siedzą u góry a pojęcia nie mają wogole. Z całym szacunkiem do Panów konstruktorów którzy zawsze pomogą ....

Xyz
@Zasadny

Mówisz o M... Od ustawiania produkcji?

Jacek

Jak pracuje to dramat

Janek

Od ich maseczek ludzie padają jak muchy.

Jacek
@Janek

Przecież im na ludziach nie zależy patrzo ile mają na koncie

Franek!

IGLOO pozwalnialo grupe ludzi,wręczono im umowy za porozumieniem stron co nie jest prawdą tylko oszustwem ze ludzie sami chcieli sie zwolnić zostali ludzie bez prawa do zasiłku dla bezrobotnych świadczenia solidarnościowego ,pochodzącego od rządu a czy zakład nie skorzystał starczy antykrysysowej napewno tak bo rekiny tak (usunięte przez administratora)

GCek
@Franek!

Na pewno tak bo to są rekiny nie liczą się z pracownikami ludzi mają w (usunięte przez administratora)

Jarosław

Czy to prawda, że Igloo zwolniło 100 pracowników?

Hiena
@Jarosław

I mają nadal zwalniać jak się nic nie poprawi. No ale jak żądza tak mają..

Iglotex
@Hiena

Nie zwolnili tylko kazali ludziom podpisać wypowiedzenia że to oni chcą się zwolnić. Moim zdaniem powinny się te osoby spotkać i złożyć zawiadomienie do PIP oraz prokuratory o możliwości popełnienia przestępstwa

Gosiek
@Iglotex

Też słyszałam o tych "zwolnieniach" za prozumieniem stron, z tego wynika że pracownik sam się zwolnił, a to nie prawda bo igloo go zwolnilo, nawet w Urzędzie Pracy są zaskoczeni takimi zwolnieniani, które nie są zgodne z prawdą, pracownicy czują się (usunięte przez administratora)

Brunetka
@Jarosław

Zwalnia nadal. I to długoletnich pracowników którzy „budowali” firmę od wielu lat! Powód???? Bez powodu! Żenada!

@Jarosław

Oczywiście! Głównie w marcu. Dramat organizacyjny!!!

FAKTY

IGLOO już naprawdę musi być zdesperowane skoro ksiądz w Nowym Wiśniczu na ogłoszeniach w Niedzielę mówił o wolnych miejscach w ich firmie (kto nie wierzy może sprawdzić na stronie parafi-ogloszenia parafialne) podejrzewam że Komendant OSP załatwił to za litr wazeliny.

Rysiek
@FAKTY

Mnie się wydaje że za 2 kilogramy wazeliny

Filip

Witam. Czy firma Igloo przyjmuje od razu na umowę o pracę, czy jednak zlecenie? Jeżeli na zlecenie to przez jaki okres? Miesiąc, dwa? Czy w ogóle w obecnej sytuacji przedłużają współprace po takiej formie na umowę o pracę?

Stasiek

To ten nowy zastępca dyrektora nie widzi jak się rysakowa opiernicza ? No i jeszcze elektryk jôzek z Bochni, ten łysy z grzywką, albo łukaszek skalski mistrz poganiania i podpieprzania innych a sam lelum polelum. Czas to skończyć panie Piotrku B!

2razy2
@Stasiek

Pozdrowienia dla Panii KJ-młodej ktora uslyszy 2+2 to się zawiesza na tydzień.

Co wchodzi w socjal IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych?

Kolo

Pasta BHP i buty do kopania rowów, no ewentualnie jeszcze w lecie woda z kranu.

Łukasz G.

Maseczki przeciwko koronawirusowi

Tyson

Witam.Pare miesiecy temu szefostwo firmy igloo zrobilo bardzo dobry krok przyjmujac zastępce głównego dyrektora pana Piotra B.widac ze gosc ma pojecie o pracy,podejscie do pracownika,rozwiazywanie problemów .a nie to co pan (usunięte przez administratora)Mysle ze własciele docenią prace pana Piotra i obejmie stanowisko ģłównego dyrektora .Caly zaklad jest za panem!!!

@Tyson

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią w 100%. Nareszcie przyjęli kogoś,kto ma doświadczenie i świetne podejście do pracowników. Zaczyna panować ład i porządek w firmie. Osobiście życzę Panu Piotrowi awansu na wyższe stanowisko!

Z metra cięta, Krycha, Baśka

Drogie Koleżanki i Koledzy , nie chwaląc się ale to nasza zasługa, że macie tak fantastycznego przełożonego. Współpraca z nim była wielką przyjemnością, doświadczeniem oraz nauką. Życzymy Wam owocnej współpracy z Piotrem. Nie ukrywamy, że bardzo nam go brakuje. Pozdrawiamy.

Obserwator
@Tyson

Prawda jest taka, że to Pan Piotr dźwiga teraz calą produkcję. Pana Pap nie ma... odpuscił.... i wcale nie dziwne...Nieformalnie Pan Piotr przejął władzę i bardzo dobrze... Jest ciężko... a on nas buduje... mimo że 70%

Czy IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych zapewnia kartę multisportu?

Tak, możesz pobiegać od hali do hali a jak Ci mało to budują domy w Krakowie gdzie możesz wzmocnić łapę.

Szymon

Anno H. to nie korzystasz z takich rarytasów?

Filomena

@Janek Nie przesadzaj, dobra firma jak również dobry pracodawca tylko trzeba pracować!

@Filomena

Zależy jakie stanowisko .

Janek

Przy takich rządach firma już upada... Ciągłe poganianie pracownika. I Ci pożal się Boże kierownicy na liniach dramat... proponuję wziąć się za pracę a nie stać z założonymi rękami i cały dzień spisywać braki (L3)

Kuba

.............,szkoda obrażać i złorzeczyć ,sami muszą doświadczyć........zwolniłem sie ztamtąd, szkoda zdrowia.

xyz
@Kuba

*stamtąd Pewnie zwolniłeś się na rzecz powrotu do podstawówki na lekcję jezyka polskiego?

Kuba
@xyz

Tak .

Mario

Witajcie czytam te opinie a jestem byłym pracownikiem. Nie żałuje ani jednego dnia poza Igloo po pierwsze z niewolnika nie ma pracownika , po drugie szefostwo udaje że płaci pracownicy czuja się wykorzystani i poganiani przez „dyrektora”. Pan Władek zapomniał że stan wojenny się skończył a on wyszedł z wojska , zdrowie szwankuje a ludzie widza że już poza bochnia chociaż w targowisku na start jest 16 zł i warunki jak na Polskę przystało Panowie Wł Miłoszu i Przemku dość wyzysku i pogardy dla pracowników jak Ojciec zaczynał to przynajmniej płacił i nas szanował !!!

Cwaniaczyłem troche i dobrze na tym wyszedłem :p

@Tomek

Niestety, nie do końca wiem, do czego wypadałoby odnieść Twoją wypowiedź. Tak czy inaczej - wnioskuję, że pracujesz albo pracowałeś w IGLOO. Szukają tam teraz kogoś, kto obejmie stanowisko Sekretarki - Asystentki. Wiesz może, na jakie (mniej więcej) wynagrodzenie można liczyć na samym początku?

Przemek
@Anna

Poprzednią zwolnili bo mszy nie zamówiła za zmarłego pracownika - jednym słowem "zakład porażka". Nowe rządy doprowadzą zakład do upadku. Może i dobrze bo zniknie gniazdo lizusostwa, donosicielstwa i plotek na których co niektórzy kariery robią.

Gary
@Anna

Aniu sama sobie odpowiedz na to pytanie, przecież rekrutujesz nowych pracowników w tej firmie ????

Edyta
@Gary

@Gary Z Twojego doświadczenia, napisz na jaką umowę zatrudnia IGLOO? Jest to od razu umowa o pracę?

Gary
@Edyta

Z tym pytaniem to chyba do kadr????

Edyta
@Gary

Owszem, można zwrócić się z tym pytaniem już bezpośrednio do kadr. Ale można też przedyskutować tę kwestię tu, na forum - od tego ono właśnie jest. A jak był w Twoim przypadku? Od razu pracowałeś w oparciu o umowę o pracę czy jednak zlecenie?

Jak wygląda podstawa w IGLOO Producent Urządzeń Chłodniczych?

Pracownikck

12-13 zł za godzinę, brak premii, nadgodziny płacone +2zl do godziny i dyrektor stojący ze stoperem nad pracownikiem.

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOO Sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

• Jak się pracuje w IGLOO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IGLOO Sp. z o.o.