IGLOO Sp. z o.o.

Opinie o IGLOO Sp. z o.o.

Deren

O tej firmie książkę można by napisać. Źle jest nie tylko na produkcji. Wystarczy wejść do "biura" żeby poczuć gęsta atmosferę, skład totalnie zmieniony w każdym dziale co też o czymś świadczy. Same nowe twarze, pomijam żeby chociaż się znały na rzeczy-ba!Im mniej tym lepiej, a pewność siebie większa. Sporo osób czeka, aby z radością wbić szanownym koleżankom i kolegom szpilę w plecy. Oby głęboko i oby pokazać kto ma większe racje albo jeszcze lepiej - chody, co zazwyczaj wiąże się z wiaderkiem wazeliny. No i ploty na każdym kroku ploty. Kiedyś przynajmniej wchodziło się do biura na luzie, było tak normalnie i swojsko. Kultura Osobista a przede wszystkim kompetencje osób "zarządzających" w firmie - pozostawiają wiele do życzenia ale to akurat żadna nowość. To ludzie - wydmuszki niewiele reprezentujący a już na pewno nie wiedzę. Aż dziw że nikt się jeszcze nie obudził i nie zrobił z nimi porządku. Przykre że tacy "kierują" ludźmi którzy często przewyższają ich umiejętnościami, rzetelnością i oczywiście doświadczeniem. Coraz więcej ludzi szuka sobie nowej, godnej pracy w normalnych warunkach, atmosferze i za lepszy pieniądz -bo naprawdę można normalnie. Ciekawe dlaczego ogłoszenia o pracę wiszą tygodniami i co chwilę pojawiają się nowe. Możliwości rozwoju? Zerowe. Jednakowo dla wszystkich ???? Firma rodzinna? Błagam - zrobią wszystko żeby Ci pokazać że to praca jest najważniejsza. Najlepiej jak jesteś starą panną albo kawalerem bez życia prywatnego. Rzucają ludźmi po działach jak im się podoba. Takim podejściem wypracowaliście sobie ZEROWY szacunek pracownika do firmy i ludzi "na górze". Ludzie, którzy naprawdę tworzyli tą firmę już się wymiksowali albo pozostało ich kilkoro.

Pracowniczek

Firma się sypie. Mało pracy bardzo niskie zarobki atmosfera do .... .

@Pracowniczek

Co sprawia, że wg. Ciebie "Firma się sypie"? Każda taka opinia powinna być poparta odpowiednimi argumentami, żebyśmy mogli mieć dokładny obraz obecnej sytuacji w tym miejscu pracy.

Jan

Witam zauważyłem że firma igloo poszukuje pracowników praktycznie na każde stanowiska czym to jest spowodowane ?? Jak wyglądają zarobki plus minus na montażu lub magazynie ??

Pracownick
@Jan

Poszukują ludzi na każde stanowisko bo się starzy pracownicy zwalniają. Na montaż 13zl na rękę na start, po roku może dostaniesz 15. Co miesiąc brak premii i nadgodziny płacone +2zł do stawki godzinowej

@Pracownick

Dzień dobry, rzeczywiście wiele rekrutacji prowadzą, podsyłam link dla zainteresowanych (https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html). A doświadczeni pracownicy nie otrzymują dodatkowo jakichś dodatków stażowych itp? I na podwyżki nie ma co liczyć w IGLOO?

DANIEL R

Nawiało sie makaron na uszy

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Baja

Było źle

Baja

Ciężka robota na przygotówce trzeba myśleci choć ja byłam naw szlachetnych parownikach

Noc
@Baja

Tak na przygotówce zwłaszcza jak sie (usunięte przez administratora)(nie wolno rozmawiać kamera patrzy :) )pucuje a z za winkla po przepitku luka (usunięte przez administratora)dywersant .

Nikodem

Kiedy miałem tam praktyji było dobrze letka robota wypłacali za praktyki mili pracownicy NAWIALIŚMY MAKARON NA USZY byłem na parowwnikach

Wiktor

(usunięte przez administratora) firemka wszystko mi pasowało pratykant nie może chcieć więcej płatne praktyki w godzinach lekcyjnych "ze szkoły" Robota nie ciężka

Nocny pracownik

Dzisiaj (18.06) o godzinie 13:30 można było zobaczyć do jakiego stanu "władza" doprowadziła ten zakład. Nikt nie przyszedł na ochotnika żeby po nocy, w niedziele i święta klepać szafy na piankach za "znaczne dodatkowe wynagrodzenie" oraz premię za obecność w całym "projekcie". Może teraz zrozumieją jakie morale są na hali. Jak ludzie prosili o podwyżki i premię to nie było. Teraz myśleli że jak oni poproszą to się tłumy zlecą.

Dowódca metafizycznych podróży
@Nocny pracownik

Widzisz Kolego problem tkwi nie w pracownikach nie ważne czy młodych czy starych bo ci starzy maja punkt odniesienia kiedy własnym potem budowali firme kiedy Szef był blisko ludzi kiedy załoga była "prawie rodziną" .Firma zaczeła rosnąć a w raz z nią pojawili się teoretycy ubrani w niebieskie koszulki . Z czasem zaczęto wysyłać ich na rózne szkolenia gdzie uczono ich jak z pracownika fizycznego wycisnąć uszami DNA chociaż większość z nich nie ma bladego pojęcia z kąd się chleb bierze. Smutny jest fakt że jeżeli masz niebieski kaftanik i coś zawalisz to nie ponosisz konsekwencji , i ważne jest to aby klima działała firma kupiła kawe i był dostęp do neta :) a wine zawsze można zwalić na robola bo przecież to tylko robol tępy spocony i smierdzi po 8 godz :). (usunięte przez administratora)

Pracov nick
@Nocny pracownik

Władza tzn kto bo wydaje mi się że Własciciele nie maja do końca wiedzy co sie tak naprawde dzieje a Kierownicy przekazuja im wiadomości takie które im nie zagrażają i moga spokojnie spać

Albert
@Dowódca metafizycznych podróży

Zgadza się, prawie każdy z tych noszących niebieską koszulkę nie ma pojęcia jak się firma przez lata rozrastała i ile ludzie wkladali serca w pracy, te czasy już nie wrócą bo za dużo jest tam już donosicieli i nie robów którzy za 50 gr sprzedadzą innych uczciwie pracujących, za kolejne 50 gr będą tuszować niedomagania kierowników którzy za nic nie biorą odpowiedzialności, tak było na jednym dziale jak dwie panie rządziły i miały problem czytania ze zrozumieniem, z ówczesnym kierownikiem produkcji nie jakim rozómem chcieli zabłysnąć lecz czas bardzo szybko zweryfikował ich wyższe wykształcenie i możliwości intelektualne, napoleon też był dobry w tym co robił najlepiej wychodziło mu noszenie brakujących elementów na montaż, obecnie szkoda słów o tym całym bajzelku kierowanym przez samozwańczego pioniera i wizjonera zarządzania. Sama praca nie była by taka zła gdyby nie ta szopka trwająca już kilka lat a której końca nie widać.

Wiwewu
@Albert

Na szczęście te Panie w porę wiedziały kiedy sobie pójść a wy tkwicie w tym (usunięte przez administratora) dalej. Pozdrawiam

Hieronim
@Wiwewu

Prawda jest taka że te panie zostały niejako zmuszone do opuszczenia tego zakładu bo to one w pewnym sensie zaczęły ten bajzel swoją ignorancją i swoim wielkim fałszywym i nie odpowiedzialnym zachowaniem,dlatego też są tylko 3 polubienia tego postu tzn jedna kłoda i jedna para.

Blue_is_a_new_grey
@Albert

Ehhh te niebieskie koszule.. a z szarakami jest czasami tak jak z gołębiem grać w szachy , poprzewraca wszystkie pionki , "narobi" na sam środek szachownicy i stwierdzi że wygrał... Zrezygnuj z pracy jak ci źle albo ja nie możesz na niebieski patrzeć :) na studia pójdź to może ten niebieski pokochasz... Pozdrowienia dla tych którym słoma z butów nie wystaje.

Albert
@Blue_is_a_new_grey

No widzisz chyba niedoceniasz ludzi a nawet napewno, i jak widać jesteś następnym ignorantem po studiach który uważa że to wyższe wykształcenie daje prawo obrażania fizycznych pracowników dzięki którym możesz sobie siedzieć w pracy w klimatyzowany pomieszczeniu w takie upały, i właśnie o to chodzi że gdybyście mieli na tyle przyzwoitości i szacunku dla tych co przez x lat budowali tą firmę ciężką pracą i potem to nie było by tego bajzelku i przerzucania winy na innych za opóźnienia w produkcji,

50/100

No tak, jak juz zakład jest w totalnej (usunięte przez administratora) produkcyjnej i ma zaległości ponad 2 tygodnie to nagle proponują pracownikom wynagrodzenie za nadgodziny 50/100% po to żeby robili po 12 godzin. A jak wyjdzie na prostą to i tak to pewnie cofną. O ile wgl wcześniej to wszystko nie upadnie

Greg

Jakby było tak źle jak piszą tu niektórzy, to nie byłoby pracowników co robią już po 20 lat i więcej. A jakoś są a teraz zmienić przecież by było łatwo.

@Greg

masz rację, przecież teraz można zmieniac do woli. zaraz się skończy rynek pracownika... ludzie uciekajcie

robol
@Greg

Ilu jest takich co pracują 20 lat?10 ?20? na firmę która zatrudnia 300 pracowników ?Pracownik pracuje 10 lat w firmie i ma stawkę 12-13 zł .Sprawdź stawki np w Niepołomicach na start zwykły pracownik fizyczny dostaje 14-15 zł .Bochnia i okolice stawki słabe a wymagają cudów i z łaski dają ci premie 200 zł co 3 mies. obudź się człowieku.

Ziko
@Greg

A ilu jest tych starych pracowników ? Sami konfidenci , skala rysikowa nieroby i podjebywacze ale maja długi język na długość kiszki stolcowej Władzia ????

bezduszny
@Greg

starzy pracownicy jeszcze robią bo mają blisko do pracy i na stare lata nie chce się im szukać innej roboty chociaż zarobiliby dużo więcej

Za co żyć?
@Greg

Bo w tej firmie nie patrzą czy jesteś dobry w tym co robisz tylko na to jak długo pracujesz.

Za co żyć?

Mam ochotę dodać screena ostatniego przelewu jaki otrzymałem za miesiąc ciężkiej pracy w upale gdzie temperatura w hali sięgała 45'C. TAK JAKBY KTOŚ NAPLUŁ MI W TWARZ!!!!! Na każdym kroku kamera żebyś przypadkiem sobie na chwilę nie przystanął. NIE POLECAM !!!! PROSZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Ziko

Junior Graphic Designer Rozumiem że jakie stanowisko taka wypłata ? Junior stanowisko>>baby wypłata ... angielskie nazewnictwo afrykańskie warunki. To już Chwastki lepiej płacą

Zenon

Ta firemka to farsa, typowy polski zakład pracy. Współczuję wszystkim, którzy tam pracują.

Robol

Porażka...i te kaizeny, moje pomysły weszły w życie a kasy nadal nie ma..coraz gorzej się dzieje, dyrektor i jego lachociągi..

Mała MI
@Robol

Ile kaizenów nie zostało wypłaconych ? czy to jest po to aby z ludzi pozyskac pomysły ? Jeżeli tak to jest to kradzież

Witam Jak wygląda kwestia zarobków na stanowisku elektryk pomiarowy/kontrola jakości?Jak z zarobkami i atmosfera w pracy.pozdrawiam

Maniek

Mają wiele reklamacji. Ludzie nie chcą pracować. Przyjmują każdego. A mało kto się zna. Coraz mniej zamówień.

Zenek Martyniuk
@Maniek

Masz rację, od kilku lat równa pochyła Ale jak się ma takich zarządzających to się nie ma co dziwić, a papirz to się chyba minoł z powołaniem bo to co on robi to ni jak ma się do zarządzania, nie będzie dobrze doputy dopóki będą rządzić donosiciele i nie roby które nic nie umieją prucz za swoje nierubstwo zrzucić winę na innych

Jakie stawki oderuje firma igloo czy zarobi tam te marne 3 bez żadnych godzin ani sobót?

Montażysta
@Gość

Nie ma takiej opcji. Ostatnia premia jaka była to za styczeń - luty i wynosiła okolo 200-300zl. Jeżeli nie jesteś kierownikiem albo brygadzista to nie wyciągniesz 3 długo.

Montażysta

Na start proponują 12-13zl na godzinę i tak zwykle zostaje przez dłuższy okres czasu(bo co chwila wstrzymują rozmowy o podwyżki) . Na początek umowa zlecenie, po 3 miesiącach umowa o pracę. Premii brak a jak jest to około 150-200zl na rękę. Za nadgodzinę placą +2 zł do stawki godzinowej. Teraz przyjmują samych emerytów i starsze osoby bo nikt inny już nie chce tam przychodzić do pracy. Firma idzie na ilość a nie na jakość, ustalają wysokie limity wykonanych urządzeń, po przekroczeniu których pracownicy dostają " premię". Później sie dziwią ze jest tyle zgłoszeń reklamacyjnych. Firmę "nie stać" na wymianę narzędzi i maszyn i większość pracuje na starych gratach. Generalnie nie polecam.

Krzysiek

Na stronie internetowej są oferty pracy na pracowników administracji i kadr, czy ktoś tam pracujący mógłby wyrazić swoją opinię na temat pracy w biurze, zarobków, atmosfery itp.?

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOO Sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

• Jak się pracuje w IGLOO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IGLOO Sp. z o.o.