Bolarus S.A.
3 285 505 5 1
pracownik produkcji Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam ,często pada pytanie o stawkę godzinową w tym zakładzie ,odpowiadam -pracownik produkcji 14 zł na h BRUTTO

Miron Nowy wpis

Jeden z lepszych pracodawców, z jakimi mialem do czynienia.

Zuki Nowy wpis
@Miron

zgodzę się :) u mnie też wszystko spoko, wspolpraca przebiega bardzo fajnie:)!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Bolarus S.A.?

Darek

Jeśli chodzi o Bolarus, to atmosfera jest spoko, robota ciężka nie jest. Opłaca się popracować dłuzej,podobno istnieje możliwość awansu. Mozna sie nauczyc wiele. Gdyby nie przymus to bym nie odszedł, może kiedyś wróce

Tak1Nie2
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Borys

W firmie Bolarus pracuję w marketingu i się rozwijam. Firma jest duża i cieszy się renomą i się wcale nie dziwię. To tu rozwinąłem swoje pierwsze zainteresowania i mogę pracować w branzy i czuc się szanowany :>

Tak1Nie1
kacperwrobel

Praca jest wymagająca, ale też dużo uczy. Zespół, z którym pracowałem był niezastąpiony, pozdro dla załogi- polecam pracę w tej firmie

Klakier

Bolarus to firma z przyszłością. Ja bardzo dobrze wspominam współpracę z tą firmą. Wynagrodzenie na czas, ludzie w porządku. Nie ma na co narzekać.

piotrek

ale mnie zal lapie jak pomysle ile przesiedzialem w poprzedniej robocie. tu przynajmniej spokoj mam nikt nad glowa nie stoi. normalna firma.

Tak1Nie1
Prado
@piotrek

A zarobkowo ?? 3000 jest osiagalne ?? Godziny nadliczbowe się zdarzają ??

wodzi
@Prado

wiesz no kazdy ma tyle na ile sie umowi raczej. czasem mozna zostac ale mi sie zdarzylo chyba z raz. no i mialem za to extra zaplacone

Jan
@Prado

brutto

Bogdan
@piotrek

"Normalna firma" tzn., że pozytywnie oceniasz tego pracodawcę? Napisz więcej na ten temat. Dzięki.

Nikoś

Ja pracę w Otrębusie wspominam bardzo ciepło. Przemili ludzie, na których zawsze moglem liczyć. Wynagrodzenie też okej.

Marcin

Praca w tej firmie bardzo mi się podobała. Z powodu wyprowadzki, musiałem ja opuścić, ale wspominam ją dobrze. Atmosfera bardzo fajna, z każdym można porozmawiać.Zarobki tez nie najgorsze , a i możliwość rozwoju ciągła. Naprawdę polecam

maria

pracuje już długo i firma mnie szanuje, ja firme również – za stale wynagrodzenie, komfort i bezpieczeństwo ????

Pikus

Jak dla mnie warunki na plus. Pracowałem tam jakiś czas i nie było się do czego przyczepić. Pieniądze zawsze na czas.

Arbuz

Jak się ma doświadczenie i się pracowało już w tym zawodzie to wiadomo jak jest. Wbrew pozorom nie jest to lekki kawałek chleba jak się ludziom może wydawać więc trzeba sie cieszyć, że tu człowiek człowiekowi człowiekiem.

?
@Arbuz

Pewnie że nie jest nikt nie powiedział że będzie może dlatego dobrze płaca

H
@?

A ja bym napisał że na pewno dlatego dobrze płacą.

Gość

Oj praca jak praca. Może zachwycony nie jestem ale jest na tyle okej ze nie mysle o zmianach

Logic

Dobra stabilna praca i uczciwą umowę człowiekowi dają. A jak warunki sa dobre i hajs się zgadza, to wiadomo, że to wszystko się przekłada na zaangażowanie .

Jam
@Logic

To prawda można w Bolarusie zarobic jak się chce

golum

Ogółem atmosfera też w porządku i sama praca mimo, że czasem męcząca też ok...Rozliczenie zgodne z umową i pieniądze na moim koncie punktualnie co do dnia. Pracuję raczej z rozsądku niż z miłości ale prawda jest taka że narzekać tez nie ma na co.

este

Mi ta firma od początku wyglądała w porządku, ale wiadomo, lepiej sobie nie obiecywać za wiele bo jeszcze sie człowiek zawiedzie. Ale powiem tak szczerze, że już po takim okresie pracy śmiało moge stwierdzić, że jest dobrze

TakNie

wiadomo, ze wszędzie są plusy i minusy jednak tu przeważa wiele plusów jeśli chodzi o pracę i ogólne warunki

Nie wiem

Pracuję tu od jakiegoś czasu i wiadomo jak to w pracy raz lepiej raz gorzej ale o zmianie nie myslalam. Moze to ludzie, moze przyzwyczajenie nie wiem

Wyt

Bywaja dni ze czlowiek wraca zmeczony ale rekompensuje to porzadna wyplata pod koniec miesiaca . Jak ktos umie i chce pracowac to bedzie zadowolony.

Krótko
@Wyt

Boże to jest raj na ziemi. Ale czy ktoś w końcu poza stawkę za jaką się tam pracuje ? Konkretną kwotą może by padła, a nie dużo lub jestem zadowolony z wypłaty.

boze
@Krótko

boze a podasz w koncu stanowisko jakie cie interesuje? i czego nie rozumiesz w tym ze zarobki są tez czesciowo zalezne od tego co ustalisz sam?

Paweł
@boze

Wiesz może, czy osoba niemająca doświadczenia zawodowego również może z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Bolarus? Stwierdziłeś, że zarobki uzależnione są od tego, jak ustalimy je w trakcie rozmowy z pracodawcą, dlatego chciałbym zweryfikować, czy nie mając doświadczenia, można w ogóle liczyć na zatrudnienie.

Pono

Troche czasu w Bolarusie spedzilem, wiec wydaje mi sie, ze moja ocena jest wiarygodna -:) przede wszystkim nie ma sie czego obawiac, choc poczatki wydaje sie trudne. Z czasem do wszystkich zasad sie przyzwyczaja i praca idzie sprawnie, przy czym mozna fajnie zarobic.

Paweł
@Pono

A wiesz może, czy nie mając doświadczenia zawodowego również można z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Bolarus? Myślę, że to dosyć ważne pytanie, dlatego mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć. Dobrze jest otrzymać informację od osoby, która pracowała w tej firmie.

Pono
@Paweł

Można. Było kilku co nie miało wczesniej zadnego doswiadczenia i poszli na przyuczenie a czesc z nich zostalo do dzis mimo ze juz kilka lat minelo.

Popuś
@Paweł

Pewnie że można. Załapiesz wszystko na pewno szybko, więc śmiało :)

Dragovic
Nazwa działu: Produkcja

Dziwne te ostatnie pozytywne komentarze , zwłaszcza że w ostatnim czasie część załogi przeszła do konkurencji z n-mic. Czyżby rzeczywiście coś ruszyło ?? Jakie są granice zarobkowe obecnie na produkcji jako monter ??

tak jest
@Dragovic

jak komus nie pasowalo to i tak by odszedl. prawda jest taka ze to demotywujace sluchac ze ktos jest niezadowolony bo musi przyjsc do roboty. i czy bedzie tu czy tam bedzie mowil tak samo, taki typ czlowieka, a swiat jest niestety taki ze nic za darmo nie ma i pracowac trzeba. jakie sa zarobki u innych to ja nie wiem jak sie dogadasz tak masz. ja ci powiem tylko tyle, ze jakbym zarabial ponizej swoich potrzeb to tez by mnie juz tu nie bylo

Tak2Nie
Michalovic
@Dragovic

Ha, pewnie do Juki do Niepołomic poszli. Tam ponoć 3000 zł lekką ręką płacą podstawy.

jasne
@Michalovic

...,własnie.....PONOĆ:))))

Donald
@Michalovic

Czyli lepsze warunki niż w bolarusie ??

jasne
@Donald

...człowieku to była ironia. i pewnie te opinie też napisane przez nich. to sie nazywa nieuczciwa konkurencja

Cziken

Najważniejsze, że pieniądze się zgadzają i człowiek jest traktowany jak człowiek, a nie maszyna. To dla mnie podstawa

Emi
@Cziken

To prawda choć czasem mam takie dni ze przyjsc, zrobic co trzeba, wrocic, ale chyba każdy łapie takie nostalgie :) Choć nie powiem bo w firmie jestem już od kilku lat i o zmianach nie myślę

Pawla

podsumowujac: praca w bolarusie jest okej, trzyma standard , za dobre pieniazki w godziwych warunkach. Stosunki zarowno ze wspolpracownikami jak i tymi wyzej oceniam jako dobre. Nie mam zastrzezen

dsds
@Pawla

Krótko i konkretnie. Dokladnie tak samo oceniam prace w bolarusie

TakNie

według mnie nie ma o co sie przyczepic. Stabilna firma, z porządną kadrą. Nie ma problemu z wynagordzeniami, urlopami itd

adnn
@42

Dokładnie, jest w porzadku, po co na sile sie o cos czepiac?

Lara

Ode mnie tez kilka slow: praca w bolarusie jest niezla, wysoki standard i przyzwoite wynagrodzenie. Na atmosferke tez nie ma co narzekac. Jezeli ktos uwaza, ze jest inaczej - prawdopodobnie nigdy tam nie pracował.

Dixon
@Lara

Każdy może miec jakies ale wiadomo zdarzaja sie lepsze i gorsze dni jak to w pracy ale zgadzam sie bo na ogol nie mozna narzekac. Jak na tą okolice to bardzo ogarnieta robota

Ona

Kilka lat już pracuje w Bolarusie wiec trochę wiem i przeważnie jest tak, że ludzie raczej nie narzekają. Wiadomo, każdy ma czasem gorszy dzień, jak to w pracy. Raz ciężej raz lżej, ale zmieniać pracy na inną bym nie chciała.

Lara
@Ona

W sedno. Jest naprawdę spoko, nie ma wysokiej rotacji, a to chyba najlepiej odzwierciedla jakosc pracy ;)

prod

Coz kazdy ma prawo do swojej opinii ale ja powiem wam tak dopoki mam dobra wyplate na koncie i nikt do mnie nie szczeka to jestem zadowolony. Nikt mi łaski nie robi ze dostaje pieniadze na ktore sam zapracowalem i z kazdym jakos sie idzie dogadac wiec tez nie bardzo wiem co tu mozna jeszcze dodac i nad czym sie rozwodzic

Tak2Nie2
Pawla
@prod

w sedno, praca jak praca, grunt ze za dobre pieniadze i w godziwych warunkach

pracownik produkcji

czy w Bochni są dwie firmy o tej samej nazwie? gdzie znajduje się ten wspaniały zakład?

Tak4Nie
puci
@pracownik produkcji

wspanialy nie wspanialy gruszek na wierzbie tu nie ma ale zeby nieda byla tez nie powiem

Jan
@pracownik produkcji

(usunięte przez administratora)12 kto pisze posty w godzinach pracy

Dd6
@Jan

Haha nie ma to jak hejtowac w godzinach pracy :) Jak my mamy przerwe to odpoczywamy :) Ale każdy spędza czas tak, jak uważa za słuszne :) Zdrówka życzę :)

Ala

Też nie zamierzam sie rozwodzic, praca w bolarusie jest po prostu dobra i nie ma na co narzekac. Grunt ze placa w terminie, całkiem sporo i bez nie wiadomo jakich wymagań

Tak2Nie3
Grzesiek
@Ala

Dokładnie. Nie wiem, czego ludzie oczekują. Praca jest spoko, bez zastrzeżeń z mojej strony

Zostaw opinię o Bolarus S.A. - Bochnia

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie