Bolarus S.A.

Bochnia

Opinie o Bolarus S.A.

smok

Świetna atmosfera w pracy, można robić kilka przerw w ciągu zmiany, szefowie bardzo przychylni.

@smok 14.12.2017 14:24

O jakich przerwach mówisz . Jest przerwa piętnastominutowa i spróbuj ją przedłużyć to pójdziesz bez premii. A tak w ogóle to przestańcie pierzyć głupoty .Pracuję w tej firmie od lat i takiego bagna jak teraz to nie było za najgorszych czasów. wypłata w terminie ?jeden telefon do inspekcji pracy i firma tej wielkości ma problemy.

Tak, właśnie tak

Pracuję już tutaj od dwóch lat i sobie chwalę pracę. Tym, którzy się jeszcze zastanawiają to polecam przekonać się na własnej skórze.

Alfa

Pracowałem już w dwóch firmach, ale dopiero w tej jest przyjemnie. Zarobki ok, czas pracy można ustalić z szefem pod swoje prośby grafikowe.

gosc
@faktycznieee 11.12.2017 15:03
Zarobki są naprawdę zadowalające. Można zdobyć dodatkowe pieniążki do wypłaty za wykonanie zlecenia bardzo rzetelnie i szybko....

ile zarabiasz?

szalony
@gosc 12.12.2017 23:51
ile zarabiasz?

Proponuję niech wyśle ci skan wypłaty ,tylko,żebyś nie pękł ze śmiechu .

taaaaaaa

Praca jak najbardziej w porządku, nie ma tak dużego zmęczenia jak niektórzy sobie wyobrażają.

Deżanejro

Przychodząc tam do pracy zobaczyłem że jest mega dużo osób które sa bardzo dobrze wykwalifikowane do danego zadania i bardzo pracowici pracownicy . Nie ma tam żadnego obijania się , każdy robi to co musi i nikt w drogę sobie nie wchodzi . Duże zaskoczenie jak na firmę produkcyjną ale to Bolarus.

Szalony
@Q. 22.11.2017 09:37
To prawda w bolarusie nie ma obijania się. Ale nie zgodzę się z tym, ze wszyscy sa pracowici, jest dużo obiboków., tą są takie...

No chyba tych u góry, bo fizycznych gonicie bez przerwy do roboty. Dobrze że jeszcze co niektórzy nie dostali batów do ręki , bo stali by na antresoli i poganiali ludzi

hę?
@Szalony 06.12.2017 19:46

kto ''gonicie''? Do kogo Ty piszesz? Pracownicy gonią sami siebie?

PRAWDA

Zastanawiające jest to, że nagle na jednej stronie prawie same pozytywy. Wszystkim się świetnie pracuje, sa zadowoleni, jest super i okejasnie. Ja pierdziu, chyba mówimy o dwóch róznych firmach, bo tu gdzie jestem, to jest (usunięte przez administratora) i muł. Zacznicie pisac prawdę

ho ho hooo
@PRAWDA 05.12.2017 22:00

OHO Widze ze konkurencja nie spi

wypieczony
@ho ho hooo 06.12.2017 11:46
OHO Widze ze konkurencja nie spi

Zastanawiające jest to, że bywają momenty jakiegoś totalnego hejtu, jak również to, że ludziom się chce wchodzic na takie portale tylko po to zeby się żalić. DO ROBOTY!!!

andrzej s.

Bardzo dobre zarządzanie skutkuje, że klientów mamy dużo. Jakby było źle to przy dzisiejszym rynku firma by dawno upadła, a jest zupełnie odwrotnie - firma ma się świetnie i stale brnie do przodu.

Moja wola
@andrzej s. 24.10.2017 11:11

No głupszego wpisu tu nie czytałem. Dobrze zarządzana?? A co ty człowieku wiesz o zarządzaniu skoro takie głupoty walisz??

Jestem na tak

polecam prace w firmie Bolarus. Miła atmosfera w pracy , mili współpracownicy nic do zarzucenia .

Zdecydowanie na NIE!!!!!!!!!!!
@Jestem na tak 22.11.2017 13:58

Przestań bzdury pisać, bo się buty ze śmiechu marszczą

Bambini

Na magazynie chwilami jest trudni ale no czego by się inne spodziewac po takiej pracy. Ogólnie to jest i tak lepiej niż w innych firmach bo jest taki w miare luz i mozna sie praktycznie ze wszystki dogadac. Poza tym stawkę też dają całkiem spoko.

tomek

Praca w porządku, zarobki takie jak oczekiwałem, jest czym wykarmić rodzinę :P praca jak praca

tomek
@agent-tomek 02.12.2017 08:24
A robisz cos wiecej w swoim zyciu oprocz pracy i karmienia rodziny....? A na jakis odpoczynek i korzystanie z zycia masz zapla...

Weź człowieku się zajmij i trochę szacunku do ludzi. Owszem, mam czas na odpoczynek. Odpoczynek dla mnie to czas spędzony z rodziną. Moje życie nie jest nędzne bo jestem szczesliwym czlowiekiem. Żal mi Ciebie bo Ty nigdy nie bedziesz szczesliwy z tym wiecznym marudzeniem.

:///
@agent-tomek 02.12.2017 08:24

Co za kultura zenada... do budy.

K. Łukomski

Polecam firme bolarus, mamy od nich lady chłodnicze i jestesmy zadowoleni. Sprzęt niezawodny, widać, ze wysokiej jakości i solidny. Ja polecam tą firme każdemu,

kraina pingwina

Witam, firma jest w okresie dużych zmian po wielu latach stagnacji i braku rozwoju. Dla większości pracowników jest to swoisty szok bo nagle ktoś wymaga więcej, wprowadzane są innowacje na dużą skalę, reorganizacja - sądzę, że stąd narzekania. Patrząc obiektywnie firma ma się całkiem dobrze i zapewnia stabilne zatrudnienie do tego ma ambitne plany rozwoju. Co do warunków pracy - płace stosunkowo niskie w regionie ale porównywalne z innymi firmami z branży.

@kraina pingwina 20.11.2014 09:51

Innowacje - pracownik z ukrainy :)

marketing

witam, obecnie szukają pracownika na stanowisko specjalista ds marketingu, mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, czy warto iść? ile zarabia się na tym stanowisku ale tak naprawdę. Czy ma ktoś kontakt do Pana Jakuba Nieczaj? On faktycznie już tam nie pracuje ? Proszę o odpowiedź.

Wiem co mówię

Nie wiem gdzie Ty pracujesz, ale chyba tylko się przechadzasz po firmie, jesli nie wiesz, że jest tam JEDEN marketingowiec. Atmosfera dobra? To dlaczego ludzie uciekają i w konkurencji jest pełno ludzi z Bolarusa, a odwrotnie jakoś nie. Dlaczego? Dobre zarobki - pewnie powtórzysz obiegowy zwrot, że na tle Bochni Bolarus nie wypada źle, a to nie jest prawda. W konkurencji zarabiaja dużo lepiej, a równanie się do najmniej płacących to stara metoda tych co nie chcą płacić ludziom niczego. Zobacz jakie zarobki na godzinę maja w Bolarusie, a potem pisz bzdury że tam pracujesz. No chyba, że masz na imię wszystkowiedzący (usunięte przez administratora)? :)

Ziomal
@marketing 11.09.2017 18:31

Zastanow sie dlaczego juz nie pracuje :) Tak samo jak jego poprzednik ktory poszedl do konkurencji i robi niezla robote. Nikt mu klod pod nogi nie rzuca jak w tej najlepszej na swiecie firmie na gooworku :)

nikt

Pracuję w Bolarusie, jestem magazynierem i poki co całkiem dobrze mi w tej pracy. Kasa pewna, a praca jak to praca, nie ma co narzekać.

hahaha
@nikt 20.09.2017 14:52

....zawsze wódy mozna sie nachlac ....to jest git :)

Anton

Pracuję jako zaopatrzeniowiec w tej firmie obecnie. Jak dla mnie praca jak praca. Mam dogodne godziny, spoko kontakt z przełożonymi. Poza tym firma jest wypłacalna i stabilna. Nie mam się o co tu przyczepić. Ważne, że jest pewna kaska w portfelu co miesiąc

@Anton 26.09.2017 16:23

W zaopatrzeniu pracuje tylko jeden chlopak :) a z tego co wiem to on by czegos takiego nie napisal :) ....dogodne godziny pracy .... codziennie od 7 do 20 a placone za 8 godzin.....heheh .......ach i jeszcze ta pewna kasa 1650 Netto :) .... w sumie na maslo za 8 zl i paliwo do pracy wystarczy

Hyhyhy

Czemu usuwacie komentarz na temat pakietów, które można kupić od gowork.pl? Można wtedy usuwać negatywne komentarze. I zostawiać pozytywne. Sztuczny obraz firmy jest kreowany.

mono

Co ja co ale po pracy w kilku miejscach na ''produkcji'' bolarus wypada na prawdę nieźle. Warunki pracy git, kasa co miesiąc pewna, mozliwosc awansu jakas tam jest. Dla mnie- OKEJ.

Joanna

@Szalony w serwisie gowork.pl nie można kupić usuwania wpisów. Wpisy są usuwane przez administratora tylko w przypadku naruszenia regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin Dużo pozytywnych opinii się pojawiło na temat pracy w Bolarus S.A., ale nikt zbytnio ich nie uargumentował. Czy jakieś np benefity powodują takie zadowolenie u pracowników?

człek
@Hyhyhy 22.11.2017 16:54
Żenada goni żenadę. Oczywiście, że można wykupić odpowiedni pakiet. Niestety w tych czasach można manipulować wszystkim. Kto za...

Można wykupić pakiet zadowolonych z pracy pracowników? :DD Śmieszne. Może niektórzy po prostu uwaga.... bedzie ostro... LUBIĄ SWOJĄ PRACĘ I NIE MARUDZĄ?? Nie no, przecież tak się nigdy i nigdzie nie zdarza. Cała ludzkość jest zmuszona do pracy w miejcach, których nienawidzi, na Świecie nie ma ani jednego człowieka, który byłby usatysfakcjonowany swoją pracą. Hahahah.

btbw
@człek 23.11.2017 09:15

Tak super jest, że kadra zmieniła się trzykrotnie w ciągu 5 lat. Ludzie nie mogą znieść nadmiaru szczęścia i dlatego odchodzą :)

ejaaa

Dużo ludzi tu gada na temat tej firmy jaka ona nie jest , praca jak każda inna , mnie zadawala bardzo . Dobre zarobki.Więc jakie tu są ''ale'' ? ja ich nie widzę .

prochnik

Firma ktura jest stabilna i wypłacalna!!Mi sie tu dobrze pracuje,bardzo zgrany zespuł,lubie ludzi z pracy

m&M

wypłacalna firma w ktorej moge pracowac bez starchu ze mnie zwolnia albo nie wyplaca mi kasy

Praca jakich wiele na plus jest wielkosc i terminowość wypłat. Z przełożonymi można się dogadać, nie są źli.

do pracy

Hej ho do pracy by się szło nanananana a ja akurat nie ide bo jestem na L4 hahahaha dlatego żem se tu wszedł i powiem wam ludziska że źle tu sie nie pracuje!!! Ja lubię tą pracę, tą firmę jest bardzo okejaśnie

bolarusek

Jak ktoś pisze, ze tu jest tak starsznie to na pewno nie pracowal u konkurencji. Nie znają się a wypowiadają. Bolarus na prawdę jest fair wobec swoich praconikow, nie to co inne firmy...

BUCZKO
@anonymous 12.11.2017 12:29
Co za zmiany w firmie .Coraz lepiej,będę musiał przeprosic za poprzednie wpisy.Patrzę na godzinywpisów i widzę że teraz można...

XDDDD Co Ty chrzanisz człowieku. Nie ogarnąłeś jeszcze, że jest coś takiego jak przerwa?? BUHAHAHAHA

@BUCZKO 15.11.2017 09:52

Wygląda że przerwa jest od 9 do 15

sylwek

Pracuje w Bolarusie na blacharni i jestem zadowolona, duzo sie tu nauczylem. Bardzo fajne jest to, ze do stawki godzinowe dochodzi mi jeszcze 15% premii. Dobry pracodawca.

wigor

Praca dosyć prosta za dobrą kasę, mi to odpowiada. Z resztą mi dużo do szczęścia nie trzeba...

nickoś

Jest w porządku, nie wiem skąd się biorą jakieś negatywy na temat tej firmy. Serio. Wygląda jakby jedna osoba je pisała, najwyraźniej konkurencja... co za niemoralne praktyki :/// Tak jak mówiłem, xle tu nie jest i z tego co wiem większośc pracownkow jest zadowolona.

Szalony
@nickoś 07.11.2017 17:15

Z życia .A konkurencja nie musi pisac negatywnych opinii,bo i po co. Większośc to u ciebie to jest chyba tylko kilka osób. Mogę policzyc te osoby na palcach rąk.

iii haaa

No totalnie szkoda czasu, w ogole na czytanie tego Twojego szamba. Zabierz się za robotę wreszcie a nie siedzic na tym goworku non stop. Nie wiem czy zauwazyles, ale niektore opinie są byłych pracownikoów. Ale to chyba za mało na Twoj ptasi móżdżek ...

Podoba mi się to, że pójdę - zrobię swoje - mogę wrócić o normalnej godzinie do domu i pobyć trochę z rodziną. Nie zabieram pracy ze sobą do domu, praca to praca i tyle.

Leszko Mieszko

Praca w firmie Bolarus nauczyła mnie systematyczności i cierpliwości. Nie chciałbym już pracować gdzieś indziej.

38.9

Firma, firmie nie jest równa, dlatego lepiej przekonać się samemu. Tą, w której ja pracuję bardzo sobie chwalę. Zarobki i atmosfera w pracy bardzo spoko.

mariano intaliano

ani cięzko ani lekko, normalnie sie tu pracuje, kasa może być, możliwosć wzięcia urlopu też oceniam dobrze

Super

Nie ma co narzekać, źle tu ne jest. Idzie sie ze wszystkim dogadac. A i pieniadz co miesiac pewny w kieszeni

Tomalo

Ile ludzi tyle opinii. Jakże trafne jest to powiedzenie na tym portalu. Chyba nie widziałem firmy, która miałaby same pozytywy albo same negatywy. Wszędzie znajdą się jacyś hate'rzy. Ja uważam, że jak się komuś chce to będzie miał to na co zasłużył. Ja się nie obijam, odwalam kawał dobrej roboty i dzięki temu jestem doceniany w pracy i czuję się tu dobrze. Nie stresuję się, nie mam problemu z przyjściem tu codziennie rano. Trzeba być uczciwym i przyjrzeć się najpierw sobie zanim zacznie się oceniać innych.

nick

Produkcja to może nie jest jakieś marzenie..... Ale narzekać też nie mogę. Jak patrzę na oferty konkurencji to w bolarusie jest na prawdę spoko. Nikt się nie wpieprza do tego co robię, wszyscy są wobec siebie w porzadku, godziny pracy dogodne, wypłaty zawsze na czas. No źle nie jest!

Wojtek
@nick 30.10.2017 15:44

Ja pracowalem wlasnie u tej konkurenci i no po prostu dno. Tutaj jest o.k. Zgadzam się z wszystkim co napisales,

blac
@nick 30.10.2017 15:44

naprawdę szok ze wypłaty są na czas niepsotykane co za luksus

jack

bardzo w porządku firma, nie mam jej praktycznie nic do zarzucenia, płacą dobrze, terminowo

on

dobre zarobki, spoko praca, znośna atmosfera

KOsioł

Gdzie jest wierszyk...

bolarus worker

Firma bardzo w porządku. Nie oszukuje pracowników ani klientów. Uczciwi, solidni. Ja tu pracuję i ręczę, że dobrze się tu zarabia i dobrze się tu czuje. Polecam serio.

wirus
@OKO DEMONA 26.10.2017 16:56
Jak to czytam to się zastanawiam czy aby pracujemy w tej samej firmie . (usunięte przez administratora)...

Ja też się zastanawiam, bo znam samych spoko ludzi, a nie takich obrażających innych.

wirus

Chyba nie bardzo kojarzysz ;) A ogarniasz w ogóle, że w pracy są przerwy?? Czy to też za dużo na Twój mały móżdżek?

K.R.

Niedawno dostałem tu prace. To moja pierwsza na produkcji. Trochę się obawiałem że będzie ciężko, ale dałem radę. Początki zawsze takie są. Teraz jest okej.

gosc
@K.R. 26.10.2017 16:29

nieznam firmy jaka jest

i tak to wlasnie jest

Bardzo uczciwy pracodawca ja go szanuję a pracowalem juz w kilku firmach i bylem robiony w konia non stop tutaj czuje sie dobrze i nie bede dlugo zmieniac pracy oj dlugo

J.

Bolarus zapewnia mi stabilną sytuację życiową. Nie muszę się martwić o wypłaty, czuję się tu pewnie. Mam stałą pracę, stałą pensję. Jest bardzo okej.

btbw

Durango
@btbw 25.10.2017 15:35
Ciekawe... Same pozytywne komentarze a ocena pracodawcy 2/6. Można usunąć negatywne komentarze, ale nie ocenę :)...

Ocenę tez można zmienić

Otto

Okej, kokosów nie ma. Ale jest stała praca z pewnym pieniądzem co miesiąc w kieszeni. Mi to pólki co wystarcza. Do tego jak czegos nie umiesz to wszystkeigo cie w tej firmie douczą.

Wojtek

Pracołaem tu zaraz po szkole, sporo się nauczylem i bardzo sobie cenię to doświadczenie. Poza tym jak już sam się przekonałem, ta firma dobrze wygląda w CV. Kasa też jak dla początkującego była znośna. Nie narzekałem.

robal

Dobrze prosperująca firma. Stale widać, że zwiększa zasięg swojej działalności. Dobre produkty więc caly czas liczba klientow sie zwieksza. A i pracownikow zaczelo się tu szanować, nawet podwyżka wpdla, nieduzo, ale zawsze coś. Pozytywnie widze pracę tutaj.

Płatek1

Może i więcej maszyn, ale są czynności których nie zastąpią maszyny. Taki pan, który jest w firmie od początku to skarb dla takiej firmy, więc nie dziwne, że ma traktuje nas trochę z góry. Na szczęście nie nadużywa tego...

wulkan

Zależy mi na tej pracy i myślę, że jak ktoś się zastanawia to mogę doradzić - postaraj się na rozmowie. Potem szkolenie - szybko złapiesz o co chodzi. A potem? Musisz ogarniać wiele rzeczy, ale jak złapiesz rytm to już będzie to dla Ciebie norma :)

Leo Messi

Szkoleń jest całkiem sporo, więc nie ma co się bać z początku pracy. Chłopaki mają na produckji trochę ciężko, ale bezpiecznie. Pensja też jest w porządku.,

czesiek czesio

Praca nadal w porządku. Problem się pojawia jak na hali zostają ludzie którzy nie mają do tego jakichkolwiek kompetencji i robią to bardziej na przypale niż właściwie...

Zostaw opinię o Bolarus S.A. - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bolarus S.A.