Opinie o Bolarus S.A. w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bolarus S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bolarus S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bolarus S.A. w Bochnia

Mango

Dlaczego usuwane są negatywne komentarze... I to za każdym razem? Przecież strona służy do wyrażania opinii na temat firm... To jest nie fer ze strony firmy...

Zatroskany

Czy to jest portal opinie o firmie? Czy samych pozytywów?

antek
@Zatroskany

Nie zauważyłem aby opinie negatywne były usuwane, o ile są zgodne z regulaminem serwisu, nie obrażają innych ludzi, nie naruszają ogólnie przyjętych zasad dobrego wychowania i zachowania wobec innych. Lecz jeżeli ktoś wylewa swoje frustracje i daje upust emocjom w komentarzach, jednocześnie obrażając, łamiąc prawo lub zniesławiające innych to nie powinno chyba nikogo dziwić likwidowanie takich wpisów...

BOLARUS S.A.

W związku z naruszeniami ustawy o ochronie danych osobowych (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 ro-ku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz naruszenia dobra w postaci renomy Spółki, wpis użytkownika "Paweł" z dnia 20.02.2020 14:38, zostanie ponownie usunięty przed Administratora serwisu gowork.pl

borsuk

Pracuje na produkcji, praca jak praca, da się ogarnąć i w miarę szybko nauczyć. Zarobki ok jak na pracownika fizycznego, da się dorobić do wypłaty na dodatkowych zleceniach. Ogólnie jestem zadowolony.

Pracownik Produkcji

Sprawnie i szybko.

Pytania związane z wykonywanym zawodem.

Justyna

@brutus w takim razie jaki był powód Twojego odejścia z firmy ?

Brutus
@Justyna

Otrzymanie propozycji pracy w wyuczonym zawodzie.

Brutus

Pracowałem niedawno w Bolarusie i ceniłem sobie relacje miedzy współpracownikami, każdy pomógł jak czegoś nie wiedziałem lub sobie nie radziłem, stawka godzinowa to może nie kokosy ale z premiami tez nie mało jak na okoliczne firmy w podobnym stanowisku/dziale. Dobrze wspominam tą pracę.

dj bobi

Bardzo dobry pracodawca, zakres obowiązków jest zgodny z umową, wypłata zgodnie z ustalonymi harmonogramami. Dobre relacje pracownik - przełożony. Polecam tego pracodawcę.

Muszę przyznać że jestem zdziwiony pozytywnymi opiniami, bo gdzie by nie wszedł na gowor kto sama krytyka. Gratuluje dyrekcji, bo widać po opiniach że dbacie o swoich pracowników. GRATULUJ Ę!!

Joke
@99

Haha stawka 16 brutto a piszą że świetne warunki pracy , chyba wszyscy tam żyją i mamy pod spódnicą .Nie róbcie sobie żartów nawet Ukraińcy by się nie podjęli pracy za taki kwit .

pracownik produkcji

Witam ,często pada pytanie o stawkę godzinową w tym zakładzie ,odpowiadam -pracownik produkcji 14 zł na h BRUTTO

Krzysztof
@pracownik produkcji

Nie pomyliłeś się może? Przecież obecnie stawka godzinowa (najniższa krajowa) wynosi 14,70 zł brutto? Napiszesz też w jakim systemie pracujecie na produkcji?

Miron

Jeden z lepszych pracodawców, z jakimi mialem do czynienia.

Zuki
@Miron

zgodzę się :) u mnie też wszystko spoko, wspolpraca przebiega bardzo fajnie:)!

Darek

Jeśli chodzi o Bolarus, to atmosfera jest spoko, robota ciężka nie jest. Opłaca się popracować dłuzej,podobno istnieje możliwość awansu. Mozna sie nauczyc wiele. Gdyby nie przymus to bym nie odszedł, może kiedyś wróce

Borys

W firmie Bolarus pracuję w marketingu i się rozwijam. Firma jest duża i cieszy się renomą i się wcale nie dziwię. To tu rozwinąłem swoje pierwsze zainteresowania i mogę pracować w branzy i czuc się szanowany :>

kacperwrobel

Praca jest wymagająca, ale też dużo uczy. Zespół, z którym pracowałem był niezastąpiony, pozdro dla załogi- polecam pracę w tej firmie

Klakier

Bolarus to firma z przyszłością. Ja bardzo dobrze wspominam współpracę z tą firmą. Wynagrodzenie na czas, ludzie w porządku. Nie ma na co narzekać.

piotrek

ale mnie zal lapie jak pomysle ile przesiedzialem w poprzedniej robocie. tu przynajmniej spokoj mam nikt nad glowa nie stoi. normalna firma.

Prado
@piotrek

A zarobkowo ?? 3000 jest osiagalne ?? Godziny nadliczbowe się zdarzają ??

wodzi
@Prado

wiesz no kazdy ma tyle na ile sie umowi raczej. czasem mozna zostac ale mi sie zdarzylo chyba z raz. no i mialem za to extra zaplacone

Jan
@Prado

brutto

Bogdan
@piotrek

"Normalna firma" tzn., że pozytywnie oceniasz tego pracodawcę? Napisz więcej na ten temat. Dzięki.

Nikoś

Ja pracę w Otrębusie wspominam bardzo ciepło. Przemili ludzie, na których zawsze moglem liczyć. Wynagrodzenie też okej.

Praca w tej firmie bardzo mi się podobała. Z powodu wyprowadzki, musiałem ja opuścić, ale wspominam ją dobrze. Atmosfera bardzo fajna, z każdym można porozmawiać.Zarobki tez nie najgorsze , a i możliwość rozwoju ciągła. Naprawdę polecam

maria

pracuje już długo i firma mnie szanuje, ja firme również – za stale wynagrodzenie, komfort i bezpieczeństwo ????

Pikus

Jak dla mnie warunki na plus. Pracowałem tam jakiś czas i nie było się do czego przyczepić. Pieniądze zawsze na czas.

Arbuz

Jak się ma doświadczenie i się pracowało już w tym zawodzie to wiadomo jak jest. Wbrew pozorom nie jest to lekki kawałek chleba jak się ludziom może wydawać więc trzeba sie cieszyć, że tu człowiek człowiekowi człowiekiem.

?
@Arbuz

Pewnie że nie jest nikt nie powiedział że będzie może dlatego dobrze płaca

H
@?

A ja bym napisał że na pewno dlatego dobrze płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o Bolarus S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Bolarus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolarus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolarus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bolarus S.A.?

Kandydaci do pracy w Bolarus S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bolarus S.A.
2.6/5 Na podstawie 285 ocen.

Bolarus S.A.