Opinie o Bolarus S.A. w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bolarus S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bolarus S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bolarus S.A. w Bochnia

Oj praca jak praca. Może zachwycony nie jestem ale jest na tyle okej ze nie mysle o zmianach

Logic

Dobra stabilna praca i uczciwą umowę człowiekowi dają. A jak warunki sa dobre i hajs się zgadza, to wiadomo, że to wszystko się przekłada na zaangażowanie .

Jam
@Logic

To prawda można w Bolarusie zarobic jak się chce

golum

Ogółem atmosfera też w porządku i sama praca mimo, że czasem męcząca też ok...Rozliczenie zgodne z umową i pieniądze na moim koncie punktualnie co do dnia. Pracuję raczej z rozsądku niż z miłości ale prawda jest taka że narzekać tez nie ma na co.

este

Mi ta firma od początku wyglądała w porządku, ale wiadomo, lepiej sobie nie obiecywać za wiele bo jeszcze sie człowiek zawiedzie. Ale powiem tak szczerze, że już po takim okresie pracy śmiało moge stwierdzić, że jest dobrze

Pracownik Produkcji

Sprawnie i szybko.

Pytania związane z wykonywanym zawodem.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

wiadomo, ze wszędzie są plusy i minusy jednak tu przeważa wiele plusów jeśli chodzi o pracę i ogólne warunki

Nie wiem

Pracuję tu od jakiegoś czasu i wiadomo jak to w pracy raz lepiej raz gorzej ale o zmianie nie myslalam. Moze to ludzie, moze przyzwyczajenie nie wiem

Pono

Troche czasu w Bolarusie spedzilem, wiec wydaje mi sie, ze moja ocena jest wiarygodna -:) przede wszystkim nie ma sie czego obawiac, choc poczatki wydaje sie trudne. Z czasem do wszystkich zasad sie przyzwyczaja i praca idzie sprawnie, przy czym mozna fajnie zarobic.

@Pono

A wiesz może, czy nie mając doświadczenia zawodowego również można z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Bolarus? Myślę, że to dosyć ważne pytanie, dlatego mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć. Dobrze jest otrzymać informację od osoby, która pracowała w tej firmie.

Pono
@Paweł

Można. Było kilku co nie miało wczesniej zadnego doswiadczenia i poszli na przyuczenie a czesc z nich zostalo do dzis mimo ze juz kilka lat minelo.

Popuś
@Paweł

Pewnie że można. Załapiesz wszystko na pewno szybko, więc śmiało :)

Cziken

Najważniejsze, że pieniądze się zgadzają i człowiek jest traktowany jak człowiek, a nie maszyna. To dla mnie podstawa

Emi
@Cziken

To prawda choć czasem mam takie dni ze przyjsc, zrobic co trzeba, wrocic, ale chyba każdy łapie takie nostalgie :) Choć nie powiem bo w firmie jestem już od kilku lat i o zmianach nie myślę

Pawla

podsumowujac: praca w bolarusie jest okej, trzyma standard , za dobre pieniazki w godziwych warunkach. Stosunki zarowno ze wspolpracownikami jak i tymi wyzej oceniam jako dobre. Nie mam zastrzezen

dsds
@Pawla

Krótko i konkretnie. Dokladnie tak samo oceniam prace w bolarusie

według mnie nie ma o co sie przyczepic. Stabilna firma, z porządną kadrą. Nie ma problemu z wynagordzeniami, urlopami itd

adnn
@42

Dokładnie, jest w porzadku, po co na sile sie o cos czepiac?

Lara

Ode mnie tez kilka slow: praca w bolarusie jest niezla, wysoki standard i przyzwoite wynagrodzenie. Na atmosferke tez nie ma co narzekac. Jezeli ktos uwaza, ze jest inaczej - prawdopodobnie nigdy tam nie pracował.

Dixon
@Lara

Każdy może miec jakies ale wiadomo zdarzaja sie lepsze i gorsze dni jak to w pracy ale zgadzam sie bo na ogol nie mozna narzekac. Jak na tą okolice to bardzo ogarnieta robota

Ona

Kilka lat już pracuje w Bolarusie wiec trochę wiem i przeważnie jest tak, że ludzie raczej nie narzekają. Wiadomo, każdy ma czasem gorszy dzień, jak to w pracy. Raz ciężej raz lżej, ale zmieniać pracy na inną bym nie chciała.

Lara
@Ona

W sedno. Jest naprawdę spoko, nie ma wysokiej rotacji, a to chyba najlepiej odzwierciedla jakosc pracy ;)

prod

Coz kazdy ma prawo do swojej opinii ale ja powiem wam tak dopoki mam dobra wyplate na koncie i nikt do mnie nie szczeka to jestem zadowolony. Nikt mi łaski nie robi ze dostaje pieniadze na ktore sam zapracowalem i z kazdym jakos sie idzie dogadac wiec tez nie bardzo wiem co tu mozna jeszcze dodac i nad czym sie rozwodzic

Pawla
@prod

w sedno, praca jak praca, grunt ze za dobre pieniadze i w godziwych warunkach

pracownik produkcji

czy w Bochni są dwie firmy o tej samej nazwie? gdzie znajduje się ten wspaniały zakład?

puci
@pracownik produkcji

wspanialy nie wspanialy gruszek na wierzbie tu nie ma ale zeby nieda byla tez nie powiem

Jan
@pracownik produkcji

(usunięte przez administratora)12 kto pisze posty w godzinach pracy

Dd6
@Jan

Haha nie ma to jak hejtowac w godzinach pracy :) Jak my mamy przerwe to odpoczywamy :) Ale każdy spędza czas tak, jak uważa za słuszne :) Zdrówka życzę :)

Ala

Też nie zamierzam sie rozwodzic, praca w bolarusie jest po prostu dobra i nie ma na co narzekac. Grunt ze placa w terminie, całkiem sporo i bez nie wiadomo jakich wymagań

Grzesiek
@Ala

Dokładnie. Nie wiem, czego ludzie oczekują. Praca jest spoko, bez zastrzeżeń z mojej strony

Firma Bolarus porażka , kadra zarządzająca również szczególnie kierownik produkcji który chamstwem i poganianiem chcę zrobić karierę. Gość do wywalenia w pierwszej kolejności zwłaszcza że w poprzedniej pracy został zwolniony za (usunięte przez administratora) więc coś o tym świadczy . Pozdrawiam biednych ludzi którzy zgubili swoje oczy i duszę a co najważniejsze punkt widzenia bo ten punkt narzuca im wspaniała kadra zarządzająca ,zarządzanie rodem z Afryki , wódz lepiej zarządza swoim ludem Szczerze polecam tą pracę dla desperatów albo ślepych na własne wartości bo tam wartością najważniejsza jest zysk właścicieli. I pamiętaj c*elu z wielką d*upa wszędzie wejdziesz z wielkim ryjem już nie koniecznie. Pozdro

zrazik

dobra robota nie ma co sie rozpisywac. jak komus nie pasuje znaczy ze zycia nie zna. i zarobic sie da i porobic. kazdy wie co do niego nalezy i nie ma a zrob jeszcze to lub tamto. i mi takie cos pasuje.

Misioł
@zrazik

I tu Ci przyznaje racje. Jeśli chodzi o organizację to faktycznie trzymają się tego, żeby robić swoje. A co do hajsu to fakt tragedii nie ma. Grunt, że firma się rozwija, to wiadomo że się na wynagrodzenie przekłada.

Bolarus to naprawdę spoko firma. W porównaniu do tego, co przeżywałem w poprzedniej robocie to chyba nie mogę narzekać na warunki.

D
@Gość

Ja też uważam, że jest spoko. Mogę nawet powiedzieć, że całkiem lubię tą pracę. Bo mój zespół jest fajny. Z takimi ludźmi to aż się chce :)

James

Moim zdaniem bardzo uczciwe warunki. Mam jasno określone obowiązki a co do godzin, można się dogadać, atmosfera jest bardzo pozytywna :)

bazy
@James

no to prawda nie ma ze ktos sie krzata bez celu i nie wie w co rece wlozyc. dla mnie to duzy plus ze jest dobra organizacja. nie ma ze robie za kogos. wiadomo, jak trzeba to pomoge, ale nie na zasadzie ze to moj obowiazek. raczej dobra wola. w poprzedniej robocie to wykorzystywali ludzi do granic mozliwosci. moze dlatego teraz bardziej doceniam spokoj w pracy???? pozdrawiam....

Ponczek

Praca jest całkiem spoko. Grunt, że mam stabilność i się nie przejmuję jak to będzie dalej. Firma dobrze sobie radzi na rynku. Mam nadzieję, ze popracuje tu jeszcze kilka lat.

Dzisiejszy
@Ponczek

To na pewno nie kojarze zeby jakies duze rotacje byly. Raczej kazdy zostaje w Bolarusie na dłużej. Przynajmniej u nas w dziale jest staly zespol

Misiek
@Dzisiejszy

a jest jakas alternatywa?? to najlepsza robota w okolicy to zostaja, proste

Stan42
@Misiek

Tez mi sie tak wydaje. Przynajmniej kasa jest na czas i nie trzeba się o nic martwic

Zostaw merytoryczną opinię o Bolarus S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Bolarus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolarus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolarus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bolarus S.A.?

Kandydaci do pracy w Bolarus S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bolarus S.A.
2.6/5 Na podstawie 285 ocen.

Bolarus S.A.