Bolarus S.A.

Bochnia

Opinie o Bolarus S.A.

Makuszewski

W starej firmie lodowkowej co to w Bochni sie rozrosla po naradzie majowkowej zatrudniono kucykosła Chodzi osioł w pełnej gali nie kumając co ma robić krzyczy, żeby mu przytakiwali bo on musi coś zarobić! Jednak przyszłość jest dlań marna więc zaczyna smutno kroczyć wszędzie d..pa jak kruk czarna wystraszone ma wciąż oczy. Sen u niego niespokojny prześladują go już mary wszczyna ze wszystkimi wojny samobójcze ma zamiary Wreszcie patrzy co to, co to? co złowrogo mnie nawiedza? Zacznij kumać Ty idio.to: to jest marna twoja wiedza. Wielki strach więc padł na osła, a nie miał on tego w planie, rzeczywistosc go przerosła było ku..wa zostać w MANie !!!

gerry

Niestety negatywne opinie są tutaj kasowane na bieżąco. A to co zostaje jest produkowane taśmowo - pewnie przez jedną osobę (patrząc na bardzo podobną stylistykę). Krótko mówiąc - jeżeli chcesz poznać opinię o firmie pogadaj z kimś z pracowników, byłych lub obecnych. Bo tutaj się prawdy nie dowiesz.

Szalony

Czyżby kogoś zabolały ostatnie dwie opinie? Widzę że dwie ostatnie zniknęły niczym kamfora. Szanowni panowie prawda boli ale w ten sposób nie poprawicie dobrego zdania o firmie.Zacznijcie traktowac pracowników jak ludzi ,a nie jak wałkoni.

pod wrazeniem

Przeszdłem tutaj dopiero co od konkurencji..... I puki co jest na prawde nie źle. Jestem tu traktowany z szacunkiem, nikt sie nie czepia bez powodu. Bylem ciekaw czy wyplata przyjdzie w terminie ale tak jestem po pierwwszej wyplacie i przyszla ona bez zadnego opoznienia. Wiec jak dla mnie bolarus wygrywa.

ktosiek

Polecam pracę w Bolarus S.A.

łosiu

W Bolarusie mi się bardzo podoba. Jest to moja 3 z kolei taka praca, w sensie jako pracownik produkcji. Wcześniej starsznie się stresowalem w pracy, bo kieronicy bylu okropni. Strasznie źle nas traktowali. Tutaj płaca mi podobnie, ale traktowanie mam duzo lepsze.

m80

Praca na produkcji - wiadomo czasem ciężka. Ale jest ok. Ja nie narzekam. Pieniądz mam z tego ok. Nie ma spóźniania z wypłatami. Kolegów i przełożonych w pracy też mam całkiem spoko. Ogólnie po prostu jest normalnie. Nie ma co wydziwiać.

użytkownik zarejestrowany

@zibi to nie miejsce na takie uwagi w kierunku pracownika firmy Bolarus S.A. Zalecam zapoznanie się z regulaminem forum: http://www.gowork.pl/regulamin Czy wszyscy już czytali wywiad z pracodawcą? Jest tutaj dostępny: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14195,wywiad-jakub-nieczaj Zawarte jest w nim wiele ciekawych informacji o firmie.

tajniak

śmieszy mnie jak ludzie nie potrafią zmienić pracy jak im się nie podoba albo powiedzieć w twarz ludziom co o nich myślą.... W tej firmie na prawde jest spoko, a czepiają się lenie i nieroby.

Krzychu

Praca na produkcji w bolarusie jest w porządku. Ja tu pracuję długo, i ogólnie juz w niejednej firmie na produkcji robiłem. Bolarus wypada naprawde dobrze. Płacą tutaj całkiem nieźle. Kierownictwo też jest do dogadania się. Jak się jest uczciwym i sumiennym pracownikiem to firma też jest wobec ciebie w porządku. Ja polecam.

@Krzychu 3 tygodnie temu

Jakoś dużo tych pozytywów ostatnio się pojawiło. Czyżby głupio zrobiło się kierownictwu że takie marne opinie? Jakoś dużo nowych pracowników widzę w opiniach ale w zakładzie coś ich nie widac. Ktoś tu mocno ściemnia. Ktoś ma za dużo cukru.

Cabrio

Sceptycznie byłem nastawiony do pracy na produkcji... Ale stwierdziłem, że zaryzykuję… i jest naprawdę ok. W poprzedniej firmie non stop spóźniali się z wypłatami, a przeicież tyle jest rachunków co miesiąc zapłacenia…. Starsznie to było męczące. W bolarusie nie spóźniają się i kase mam lepszą więc raczej jestem zadowolony.

Anton

Pracuję jako zaopatrzeniowiec w tej firmie obecnie. Jak dla mnie praca jak praca. Mam dogodne godziny, spoko kontakt z przełożonymi. Poza tym firma jest wypłacalna i stabilna. Nie mam się o co tu przyczepić. Ważne, że jest pewna kaska w portfelu co miesiąc

w.o.w.

Uważam bolarusa za dobrego pracodawcę. Poza tym dojazd mam ok, godziny pracy też mi pasują. Dosatje kase co miesiąc, żadnych opóźniem. Atmosfera w pracy ujdzie. Ale ja mam to gdzieś, bo nie lubię za bardzo kontaktu z ludźmi. Polecam pracę tu, a co

BANAN

Bez cukru lukru i cukierków - po prostu pracuje mi się tu OK. Wypłaty przychodzą w terminie, kasa się zgadza z tym co by ustalane. Z kierownictwem można się dogadać.

w

Pracuje na blacharni w bolarusie i jest ok. Praca jak praca. Nie prawda że jakaś super ciężka. Wiadomo, ze to nie jest praca umyslowa. Zwykla praca fizyczna. Dla mnie jest spoko. Kasa też może być.

Sędzia

Pracowałem u konkurencji i pod prawie wszystkimi względami było gorzej!!! Bardzo źle mnie tam traktowali, były opóźnienia w wypłatach, stawka okropnie niska, T R A G E D I A! A w bolarusie jest w porządku, terminowe wypłąty, stawkę dostałem lepszą, dobre podejscie do pracownika tu mają.

btbw

Ja miło, że co bardziej prawdziwe komentarze znikają w cudowny sposób... Ok, idźcie i przekonajcie się, jak bardzo super jest. W sumie każdy ma prawo popełniać własne błędy. A jeżeli problemami ze sobą ktoś nazywa posiadanie własnego zdania... Można i tak :) Mierny, bierny ale wierny - typowy pracownik bolarusa.

WARTEK

Ja polecam prace w tej firmie, jest ok, wypłaty na czas, atmosfera w porząsiu, idzie się dogadać ze wszystkimi.

@

Ludzie, którym nie chciało/nie chce sie pracować mszczą się na firmie. A ja wiem, że w Bolarusie jest bardzo ok, atmosfera jest spoko, nie mialem nigdy tak żeby mi się jakoś strasznie nie chciało iść do pracy. Wypłaty terminowe, z przełożonymi łątwo się dogadać.

Czarek

w tej firmie na produkcji pracuje się ok, nie ma na co narzekać. co miesiąc pewna wypłpata, nie spóźniają się z przelewami.

jest GIT

Pracuje w bolarusie jako handlowiec przeszło 2 lata. Cenie sobie atmosfere i czas pracy. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych :)))

Ika
@jest GIT 22.09.2017, 12:37
Pracuje w bolarusie jako handlowiec przeszło 2 lata. Cenie sobie atmosfere i czas pracy. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych :))...

Ja również jestem zadowolona i też pozdrawiam ;D

a

Praca na produkcji w bolarusie to praca dla ludzi, którzy chcą pracować. A ci ktorym to nie odpowiada i mają jakies problemy ze soba to radze powiedziec wszystko w twarz a nie wylewac zale na portalach. Dziecinne bardzo.

MIREK

praca w bolarusie jest ok, uczciwa firma, ja pracuje tu już dlugo i nie narzekam.

staruszek

Przejeżdżam obok tego zakładu codziennie i widzę, że trwają jakieś remonty. Szykuje się jakieś przejęcie czy po prostu mają tyle kasy na to wszystko? Z tego co pamiętam właściciel już niemłody, kto to przejmie?

użytkownik zarejestrowany

@AP a opowiesz coś więcej na temat rozmowy o pracę w Bolarusie? Jak przebiegała rozmowa? Czy były jakieś dodatkowe zadania? Ktoś miał takie same doświadczenia związane z rozmową? Dla zainteresowanych Przedstawiciel firmy Bolarus S.A. udzielił jakiś czas temu wywiadu specjalnie dla portalu Gowork.pl. Znajduje się w oznaczonej na czerwono zakładce wywiad lub pod linkiem http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14195,wywiad-jakub-nieczaj Znajdziecie tam odpowiedź na dużą liczbę pytań, które często pojawiają się w głowie, gdy szukamy informacji o pracodawcy. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

ja byłem
@Joanna 21.09.2017, 14:59

Ja byłem u nich na rozmowie niedawno, ale byłem raczej zadowolony. Też do działu handlowego. Wydaje mi się, że nie dostałem pracy, bo nie miałem żadnego doświadczenia w tym temacie, ale to zrozumiałe. Rozmową przebiegła w bardzo miłej atmosferze, była rzeczowa, wyglądało to dość profesjonalnie. Mam wrazenie, że ludzie w dzisiejszych czasach są zbyt przewrażliwieni na punkcie dosłownie wszystkiego.......

Swój chłop

Że Ciebie Wojtek jeszcze nie wywalili to niedopatrzenie chyba

hahaha
@Swój chłop 3 tygodnie temu
Że Ciebie Wojtek jeszcze nie wywalili to niedopatrzenie chyba

Za to dobrze, ze leni i nierobów wywalili, bo żal na was patrzeć! Pozdrawiam, zadowolony pracownik, któremu chce sie pracować i nie narzeka :)))

nikt

Pracuję w Bolarusie, jestem magazynierem i poki co całkiem dobrze mi w tej pracy. Kasa pewna, a praca jak to praca, nie ma co narzekać.

żal

Na jaką firmę nie wejść na tym portalu to masa negatywów. Istnieje w ogóle jakaś firma naświecie spełniająca wasze oczekiwania? moj brat pracuje w firmie ktora super traktuje swoich pracownikow i wiem z pierwszej reki że tak jest na prawde a jak wyszukalem ją tutaj to jakaś tragedia. Wydaje mi sie że to są po prostu zagrywki konkurencji. I tutaj też tak jest. Pracowałem w bolarusie i po prostu bylo ok, stabilna praca i pewna kasa. Nigdy nie slyszalem o wszystkich tych zlych rzeczach które wypisujecie o tej firmie. Wiec dorga konkurencja troche szacunku do samych siebie bo takie zagrania sa na bardzo niskim poziomie.,

on

Jezu, ale tu ludzie grubo przesadzają, w każdą możliwą strone...... Ja pracuje na produkcji i może nie jest tak super kolorowo ale na pewno nie jest JAK W KOŁCHOZIE! To już jest po prostu przegięcie pały. Praca czasem jest cięzka ale tak zawsze jest na produkcji,nie ma to tamto. Jak sie komuś tak nie podoba to po cholere wylewa tu zale zamiast sie zwolic. A jak sie kasa komus nie podoba to chyba wiedzial na co sie godzi. Dla mnie jest spoko bo po prostu mam pewną prace i mi tu odpowiada.

juliuszCezar

Uczciwy pracodawca a to chyba jest nawaznejsze przynajmniej dla mnie......... Kasa może bez szału, ale zawsze pewny pieniądz w kieszeni. Przeszedłem tu z konkurencji i jestem zadowolony

alvin
@juliuszCezar 19.09.2017, 11:29

Potwierdzam też przeszedłem od konkurencji i w bolarusie jest mi dużo lepiej. Tam atmosfera była tragiczna

tomek

Praca w porządku, zarobki takie jak oczekiwałem, jest czym wykarmić rodzinę :P praca jak praca

Marynarz

Ale jak nie będziemy TU pisać, to gdzie? Czy my nieprawdę mówimy? Czy kłamiemy? Sami zobaczcie co piszą ludzie, którzy byli na rozmowach o pracę. Po kilkunastu minutach rozmowy mają podobne zdanie, więc o co chodzi? Jak zwykle o pieniądze i atmosferę. I nie piszcie, że w biurowcu jest tak super, bo Nowy pokazał, że może nie być. Jak sie kumus wydaje, że jest miło bo siedzimy bliżej żłoba, to sie myli, bo tu najłatwiej dostać po głowie. Piszecie o zarobkach w konkurencji, że takie niskie - ale jednak ludzie od nas tam uciekają. Po co to robią? Napewno im tu źle, bo to zasługa głównie kilku osób na górze, a moim zdaniem głównie tego jednego, bo jak wiadomo - taka jest atmosfera jaką szef wprowadza. Nowym odradzam, a starym jak ja - polecam tak jak ja szukać nowej pracy.(usunięte przez administratora)

gb

a w Bolarusie to są jacyś chłodnicy? serwisanci chłodnictwa? Można gdzieś z nimi porozmawiać?

raf

Nie, wypłata na czas to nie jest CUDO, ale pracuję już w którymś miejscu z kolei i wiem, że to nie jest standard. Brzmi to niby śmiesznie, ale to jest w cholere ważne. Chyba nikt nie chce pracować w firmie gdzie jest probelm z wypłącaniem kasy. A tak na pewno nie jest w Bolarusie, czemu mam pisać nieprawdę? Jaki jest szef? Według mnie w porządku, nic do niego nie mam. I tyle. A ludzie i atmosfera jest na prawdę spoko, można o tym poczytać nie tylko tutaj. Mówiłem, że jak się jest narzekajacym bucem to niestety nic nie bedzie pasowało

kk

Polecam Bolarusa przyszłym pracownikom. W pracy jest spoko atmosfera, nie czuć presji. Co najważniejsze: kasa spoko i wypłacana na czas (co w niektórych pożal się boże firmach nie jest normą). Ogólnie zachęcam do przyjścia jak bedzie rekrutacja

nowy

Trafiłem na super pracodawcę, godnego polecenia. Wszystko się zgadza z tym co było na rozmowie o pracę. Teraz czekam tylko na pierwszą wypłatę, ale z tego co gadalem z kolegami z pracy to nie ma zadnych problemow :)

raf

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Bolarusie. Złej baletnicy przekadza rąbbek u spódnicy ;) Płacą przyzwoicie, na czas. Co do atmosfery to jak się jest busem to nie można oczekiwać, że wszyscy będą Cię lubili. Ja jestem dość otwarym człowiekiem, dlatego też według mnie atmosfera w Bolarusie jest bardzo przyjazna.

marketing

witam, obecnie szukają pracownika na stanowisko specjalista ds marketingu, mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, czy warto iść? ile zarabia się na tym stanowisku ale tak naprawdę. Czy ma ktoś kontakt do Pana Jakuba Nieczaj? On faktycznie już tam nie pracuje ? Proszę o odpowiedź.

Szalony

W firmie o nazwie BOLARUS nie pracuje jeden marketingowiec, wiem bo tam pracuję a widzę że masz informację wzięte z księżyca.Mówisz jedną prawdę że zarobki są marne a atmosfera jak już niejedna osoba pisała nie najlepsza. Dlatego śmieszy mnie gośc który udziela wywiadu w którym bredzi takie głupoty.

Wiem co mówię
@Szalony 12.09.2017, 20:09

Nie wiem gdzie Ty pracujesz, ale chyba tylko się przechadzasz po firmie, jesli nie wiesz, że jest tam JEDEN marketingowiec. Atmosfera dobra? To dlaczego ludzie uciekają i w konkurencji jest pełno ludzi z Bolarusa, a odwrotnie jakoś nie. Dlaczego? Dobre zarobki - pewnie powtórzysz obiegowy zwrot, że na tle Bochni Bolarus nie wypada źle, a to nie jest prawda. W konkurencji zarabiaja dużo lepiej, a równanie się do najmniej płacących to stara metoda tych co nie chcą płacić ludziom niczego. Zobacz jakie zarobki na godzinę maja w Bolarusie, a potem pisz bzdury że tam pracujesz. No chyba, że masz na imię wszystkowiedzący (usunięte przez administratora)? :)

użytkownik zarejestrowany

@btbw a czemu uciekli? Tak źle im się pracowało? Mógłbyś wyjaśnić o co chodziło? Chciałbyś tez zweryfikować słowa pracodawcy w tym wywiadzie?: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14195,wywiad-jakub-nieczaj? Czy tak to wygląda jak opowiada w firmie Bolarus? Bo rozumiem, że byłeś pracownikiem tej firmy.

Zadowolony bo z konkurencji

To najlepszy przykład jak ŚWIETNIE jest w tej firmie! Uciekajcie wszyscy

Laki

Co piszecie to dla mnie dziecinada jak ktoś ma jakiś problem to wali prosto do kierownictwa lub do przełożonego a nie bawienie się w chowanego.

@Laki 12.08.2017, 16:32

Albo nie jesteś pracownikiem bolarusa (i to by tłumaczyło twoją wypowiedź)albo rzeczywiście zmień lekarza .

czytelnik

Widać, że wszyscy tutaj to byli lub obecni pracownicy tej firmy, bo najlepiej jest obgadywać anonimowo lub za plecami. Trochę godności i konkretna rozmowa w cztery oczy. W tej firmie wszyscy tylko żyją bojkami i obgadywaniem, a później tego brakuje i wykorzystuje poważny portal do brudnej zabawy. Przestańcie wypisywać tutaj żale. Trochę kultury i godności.

czytelnik

Chodzi mi o to, że to nie miejsce na wylewanie takich żali. Pomyliłeś portale. A z każdy następny post jest coraz bardziej wulgarny. Nikt nigdy w tej firmie nie powiedział wprost o co mu chodzi. Paplanie wszędzie i do wszystkich na kogoś, byle nie do zainteresowanego. Wiem, że łatwiej coś powiedzieć gdy jest się anonimowym. To właśnie główny problem w tej firmie. Szeptanie po kątach i narzekanie, ale tak żeby wyżej nie doszło bo premię zabiorą. Nikogo nie bronię i nie oczerniam, ale jeżeli ta firma jest dla Ciebie domem to nie wyciągaj anonimowo brudów na publicznym portalu.

3##"

Heh dobre Ten opisany wyzej to dopiero ma kompleksy. Ale co mozna duzo pisac o gosciu ktory pewnie ma mala kuske i dlugi pelen bialych pypci (krost) jezyk :) Za robote niech sie zabierzie a nie pisze postow na forum podszywajc sie pod kogos innego bo tyle widocznie ten facet umie . Obraza innych a obstawiam ze nie narysowal w zyciu kreski ;) P.S. Obstawaiam ze nikt w firmie Cie nie szanuje Jesli masz jaja to sam sie zwolnij

Adwokat

Ciekawe ilu juz z wasz tutaj piszacych ma sprawe sadowa o pomowienia i oszczerstwo pod adresem osob pracujacych jeszcze w firmie oraz bylych pracownikow

@Adwokat 07.08.2017, 19:13

Nie strasz adwokat bo już się boję .Za prawdę mogą podac mnie do sądu ,zobaczymy kto na tym więcej straci. "Haczyków " przez ten okres pracy pewnie bym znalazł dośc sporo.Tak że SPOKO.Adwokacie.

Zwykły

Fakt, że wazelina straszna, a o ludziach których nie znasz to sie nie wypowiadaj. Taka rada

Maciek

Ale jest coraz gorzej. I każdy to widzi. Sprzedaż myśli że będzie jeszcze gorzej.

Szalony

Prawda niestety boli zainteresowanych(usunięte przez administratora) i byc może niektóre opinie znikają.

soltys

witam, szukam chłodników do pracy w firmie chłodniczej z krakowa. Atrakcyjne zarobki. zapraszam gbrak@poczta.fm

użytkownik zarejestrowany

@As co to oznacza dla pracowników?

oko demona
@Joanna 27.06.2017, 14:58
@As co to oznacza dla pracowników?

to oznacza - kiszka

As

Mało pracy. I ciągle mniej.

użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje między innymi osoby na stanowisko Konstruktor. Jak wygląda praca w Bolarus S.A. w tym charakterze? Czego mogą się spodziewać aplikujący?

oko demona
@Joanna 31.03.2017, 09:54

Jak wyżej

Zostaw opinię o Bolarus S.A. - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bolarus S.A.