Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.

Świebodzice

Opinie o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.

sexiflexi

Pańcia z bhp uważająca się za boginię.... mając wysokie mniemanie o sb, tylko patrzy by nikt jej nie wyraził bo z miejsca wyrzuca ludzi-ponoć ma znaczący wpływ na to kto bd pracować a kto nie... musiała przejść ciężkie chwile gdzie ktoś totalnie ją poniżał i miał gdzieś... bo ciągle podkreśla jakim dobrym jest psychologiem i jaka to z niej "joleczka" joluńcia".... ???????????????????? myślę że ten dobry psycholog powinien zacząć od sb.... za niska samoocena odreagowywana na rekrutach pani "Jolanto"....

marek.m

Witam, ktoś ma jakieś doświadczenie z firma Kelvion na stanowisku technologa lub konstruktora, bo ostatnio widzę ogładzenia ze poszukują absolwentów właśnie na stanowisko technologa.

kuleczka
użytkownik zarejestrowany

atmosfera? jeśli chcesz iść pracować dostawcy wymienników ciepła dla różnych zastosowań to moim zdaniem ma ona akurat drugorzędnie nieco znaczenie, liczy się fachowość tylko

Zostaw opinię o Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.