"PWPO-T PROMONT" Sp. z.o.o.

58- 160 świebodzice ul. mikulicza 2

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o "PWPO-T PROMONT" Sp. z.o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PWPO-T PROMONT" Sp. z.o.o.

Dani

Zarząd firmy zbytnio się nie pali do tego aby dać jakieś sensowne pieniądze dla ludzi z wykształceniem i umiejętnościami. Ciągłe przesuwanie terminów produkcji i poganianie powoduje nagromadzanie się roboty i ciągłą gonitwę co powoduje w efekcie masę braków/błędów itp itp. Brak możliwości rozwoju. Brak szkoleń dla pracowników !! Brak wykwalifikowanej kadry kierowniczej która uczyła by i pomagała. Ogólnie jak ktoś chce pracować za niską pensję i nie ma co robić w domu to polecam ten zakład.

elektroda
@rsvdvxv 05.02.2016 12:38
Po prostu jesteś debilem. Ani jednego słowa prawdziwego nie napisałeś

Może Ty sfrustrowany człowieczku napiszesz kilka słów prawdy... Myślę że Dani napisał prawdę Byłem pracownikiem tejże Firmy i coś wiem na ten temat jedynie nie mam co narzekać do zarobków w tej firmie

darko
@elektroda 05.02.2016 17:20
Może Ty sfrustrowany człowieczku napiszesz kilka słów prawdy... Myślę że Dani napisał prawdę Byłem pracownikiem tejże Firmy i c...

moim zdaniem również nie ma co narzekać. A oczywiście znadują się w większości nieroby które to robią.

Hrabia

Dobrze prosperujaca firma.Po kilku latach można awansować, jak się wykaże, chęci,(zabłysnie).Duża ilośc nowoczesnych maszyn umożliwia rozwój pracownika.Zdobycie wiedzy i umiejetnosci pracy na maszynach w tej firmie (bezcenne) :) Bardzo dobra atmosfera na każdym z działów tj. spawalnia, malarnia, wymienniki, biura. Nie polecam montażu :)P (Ułomek) System pracy jednozmianowy, dość dobre wynagrodzenie, stażowe za lata pracy, socjal, dużo możliwości rozwoju. Polska firma z tradycjami.

Zostaw opinię o "PWPO-T PROMONT" Sp. z.o.o. - 58- 160 świebodzice ul. mikulicza 2

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PWPO-T PROMONT" Sp. z.o.o.