METERTEST Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o METERTEST Sp. z o.o.

ss

obowiązują TYLKO I WYŁACZNIE pełne umowy o pracę + darmowa opieka zdrowotna + możliwości rozwoju w zależności od tego jak sie pracuje + mozliwe kursy dla KAZDEGO nie zgadzam się z @QUR

Qur

umowy tak, darmowa opieka zdrowotna - takie coś nie istnieje, pracownik dokłada się do tego systemu, a to już nie jest darmowe. Kursy powiadasz, to może wyliczysz ile i dla kogo za obecny rok było, albo za poprzedni. Śmiało!

Qur

Proces rekrutacyjny - tak sobie, i tak zatrudnią tego co ma najniższe wymagania (czytaj: zgodzi się na minimalną). Zarobki po roku - 100 PLN więcej niż minimalna (jak się upomnisz o podwyżkę). Premia - zależna od fantazji kierownika i twojej uległości. Twoje praca nie przełoży się na twoją premię. Premię dostaniesz jak jesteś miły dla szefa rodziny - tylko produkcja, inni mogą śnić o premii. System zarządzania - minikorporacja, wszystko raportujesz i jesteś rozliczony co do minuty z czasu i pracy. Polecam jak nie masz żadnej pracy/nie polecam, lepiej mieć nie będziesz jak masz jakąś pracę. Aha, choćby nie wiem jak się napinać to kariery tu się nie robi!!!

Dominika

@SM - w sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Czy możesz napisać, jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko? Jakie są Twoje doświadczenia związane z zatrudnieniem w METERTEST Sp. z o.o.? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

sm
@Dominika 31.08.2017 16:06

trudno mi powiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny, nie widziałem ogłoszenia

SM

1) to zalezy jakiej pracy szukasz 2) jeśli szukasz pracy to po prostu złóż CV

metertest, he he he...

bbb

Ja byłem tam, pracowałem. Może napiszę co ja widziałem. Ta firma robi ciekawe rzeczy, można coś się nauczyć. Jak kogoś zatrudniają to mają duże wymagania i żle jest widziane jak się nie poświęcisz dla firmy. Pracują ludzie w nadgodzinach, i w soboty i nie dlatego że oni chcą, ale dlatego, że im się każe. Może zarobią więcej, tylko w jakich warunkach? Nie ma szanowania pracownika. Jak jest żle to wina na ludzi, taki nacisk. Robote rozliczają na minuty, za spóznienia jest kara. Pochwała jest rzadko, szybko upomnienie. Prezes nie rozmawia z nikim, nawet się nie wita. Jak się do kogoś odezwie to tylko ma pretensje. I jeszcze rodina pracuje, trzeba uważać. Jak chcesz tam robić to idż, ale schowaj ambicje i honor.

adas

w Świdnicy @marian to teraz szukają montera elektromechaniki

szymon

aktualnie, rzeczywiście trwa rekrutacja do działu sprzedaży jako osoba odpowiedzialna za proces, zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia ogłoszenia ( usunięte przez administratora )

Krzysztof

Jeśli chodzi o kadrę zarządzającą to potwierdzam powyższe opinie, firma niestety nie trzyma standardów biznesowych. Pycha, upór, brak samokrytycyzmu, a nawet uprzejmości. Relacji pracowniczych nie znam.

Jakis

Nawet jak sie szybko uczysz a nie jestes znajomym kogos z zarzadu i dobrze z nim nie zyjesz to marne szanse na podwyzke

wolnoć Tomku...

Firma rodzinna tzn. osoby decyzyjne w zarządzie, które wszystko wiedzą najlepiej, a raczej takie mają przekonanie. Nie potrafią słuchać i wyciągać wniosków, co mogłoby skutkować korzyściami i rozwojem firmy. Niereformowalne niestety... wystarczy spojrzeć na zaściankowe logo i stronę internetową, nie mówiąc już o atmosferze i stosunku do pracownika, o czym była mowa wcześniej. Ambitnym profesjonalistom stanowczo odradzam, wyrobnikom, którym nie zależy na rozwoju i tak będzie wszystko jedno.

władysław k.

pisaliście już o tym że firma być może potrzebuje dużej ilości młodych ludzi do pracy, a jak jest z tymi starszymi? ja obecnie mam już 55 lat i dobrze jestem zorientowany w tej branży jestem ale te nowe technologie to dla mnie trochę wyścig z czasem z góry skazany na porażkę. jednak muszę mieć pracę. czy w moim wieku człowieka przyjmą?

ktos

Na początek najniższa krajowa prawie dla każdego

ziom

ziom
@ziom 26.08.2014 20:48
ale tez kadra zarzadzajaca ktora nie jest za ciekawa. Jezeli chodzi o wynagrodzenie to tez nie jest za dobre jak na wymagania...

a co kolekcjonujesz pracodawcow :) kazdego mozna wpisac do cv

Tom

Ja tam byłem zadowolony z tej pracy. Robić swoje trzeba. w polsce mamy dziwne wychowanie,że ludzie szukają pracy,gdzie nic nie trzeba robić,a przy byle jakich trudnościach szukają powodu do zwolenienia. Praca w firmie jest miła,pracuję około 25osób w biurze i na produkcji,wszyscy się znają i traktują po koleżeńsku. W pracy nie ma monotonii,ponieważ robi się maszyny na zamówienie i zawsze trzeba zrobić wszystko po kolei,więc nie ma nudy w stylu,robienia dzień w dzień tego samego. Z kasą średnio zależy na jakim stanowisku i z jakimi uprawienieami. Pozdrawiam Obiektywnych

ss
@Tom 30.07.2014 23:21

Nie zgodzę się, wcale nie jest tam tak kolorowo.

WWWW

SKLADAJ KTORĘDY CHCESZ MASZ CHYBA NA ICH STRONIE MAILA

ddd

masz na stronie maila do nich moze sie nie obraza jak na niego wyslesz

niestety

Firma "garażowa", (usunięte przez administratora) stawki co najwyżej przeciętne a praca za darmo po godzinach jest tam normą i wychodzenie po 8h jest bardzo niemile widziane. Pruski dryl, ciągła inwigilacja, kontrola postępów i wprowadzanie fatalnej atmosfery to główne zasługi prezesa. Firma nie szanuje ludzi. Bez szans na rozwój (brak kadry - nikt normalny tam długo nie wytrzyma). Przepaść jeśli chodzi o dzisiejsze standardy pracy w branży IT.

EEEE
@niestety 07.03.2014 16:55

ZGADZAM SIĘ I NIE POLECAM TRAKTOWANIE LUDZI JAK ZWIERZĘTA TO W TEJ FIRMIE NORMALKA .

wlodi
@niestety 07.03.2014 16:55

Zgadzam sie z tym co kolega napisal

Zostaw opinię o METERTEST Sp. z o.o. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METERTEST Sp. z o.o.