Opinie o SEGEPO-REFA Sp. z o. o. w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SEGEPO-REFA Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SEGEPO-REFA Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEGEPO-REFA Sp. z o. o. w Świebodzice

Określenie o tym, że wynagrodzenie ustalane jest w oparciu o wiedzę i umiejętności, co oznacza? Jest to czyjaś jednostkowa decyzja, czy kandydat też ma tu coś do powiedzenia? Chodzi mi o słowa zawarte w ogłoszeniu dla ustawiacza automatów tokarskich i nie ukrywam, że zamiast słów, wolałbym by pojawiła się kwota, lub zakres wynagrodzenia. Może, ktoś z pracowników poratuje i poda, ile mniej więcej płacą?

@123

Tak, są prowadzone takie szkolenia. Jak w każdej dziedzinie, jeśli nie opanujesz podstaw, będzie Ci ciężko pójść wyżej, zrozumieć więcej itp. Także jeśli operator jest już na tyle obrotny, opanował podstawy i przede wszystkim chętny, to są szkolenia na ustawiaczy. Szkolenie może trwać pół roku albo więcej. Chodzi o to, że prócz teorii najważniejsza jest praktyka i tu więcej czasu potrzeba na poznanie maszyn. Na koniec jest egzamin - samodzielnie ustawiasz maszynę pod konkretny detal.

Bez znaczenia:-)

Witajcie. Jakie są na tą chwilę zarobki? Jaka panuje tam atmosfera? Pozdrawiam

@Leszek

Zadanych awansow nie ma, zwykly pracownik moze liczyć na awans na ustawiacza, i to wszystko

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w SEGEPO-REFA Sp. z o. o.? Chodzi o pracę jako Operator Cnc, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 1 października.

Robotnik Nowy wpis

Z tego co pamiętam to jest luxmed, dopłaty do okularów i bony na święta. Nie wiem czy coś się zmieniło.

@Robotnik

I te benefity dotyczą każdego stanowiska? Bo akurat zainteresowałem się starym ogłoszeniem dla pakowacza i tam była wymieniona tylko opieka medyczna, chyba, że od niedawna macie poszerzony pakiet benefitów? Rok temu na tym etacie proponowano umowę o pracę, więc dajcie znać czy nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Robotnik Nowy wpis

Był tylko Luxmed wpisany w ogłoszenie, ale wszystko już funkcjonuje od jakiegoś czasu.

@Robotnik

Hej, widzę, że nie tylko ja byłem zainteresowany pracą pakowacza. Ale co do opieki medycznej. Jak ja mam dzieci, to ta opieka dotyczy też ich, czy tylko samego pracownika?

Co do ustawiaczy, operatorów CNC napisano, że wynagrodzenie adekwatne jest właśnie od zdolności. Ogólnie pracowałem parę ładnych lat jako taki operator i myślę żeby do tego wrócić. Średnia teraz takich zarobków na tym stanowisku ile wynosi? Atmosfera faktycznie jest w porządku tak jak napisano w ogłoszeniu?

@Marcin

Kolego ,uzboj się w mega cierpliwość bo jeśli będziesz naprawiac te 60 letnie strupy to sam się przekonasz po 2tyg że karta produkcji opiera się na awariach.brakije wszystkiego:srobek do pyrek,płytek,narzędzi , czerwonych kartek z napisem awaria- poczekaj do czwartku/piątku ???? . ja odszedłem czas temu,miałem umowę na ustawiacza.skończyłem jak guzikowiec.ryba połknela haczyk i ciach dwedke do gory. .ciagle przekładanej terminów na wdrożenie do pracy etc ciągle cos byle byś pracował na stropach , na czymś co do pracy się nie nadaje. podziekowalem,.slowa bez czynów są jak portfel bez pieniędzy.

A kiedy odszedłeś?

@pracownik

W 2023.moja historia jest taka że umówiłem się na jedno, połknąłem haczyk,wyszło drugie. Miałem być ustswiaczem zostałem guzikowcrm, miałem pracować na 2zm ( dla mnie osobiście bylo b.wazne) skończyłem na 3zm. Po mimo prób dopytywania się "kiedy" byłem ignorowany a terminy ciągle przekładane.,ciągle wymówki,co róż inna opowieść tej samej historii. w 2023 na wiosnę odeszło na emerytury 2 najlepszych ustawiacza.-kazdy z nich po 30lat doświadczenia ustawiania tokarek krzywkowych.kadry nie wiedziały?wiedzialy.co zrobiły aby zachować ciągłości produkcji? nic. .rozumiem -2mc max na maszynach jako operator aby się z nimi zapoznać a później przykleić się do ustawiacza i uczyć się zawodu.mino 3mc-nic,6dalei nic .9mc o do widzenia.szkoda mojego czasu.jak żyje neo widziałem tak zdezelowanych maszyn.jakbys powiesić portret Gomułki czy Breżniewa to jak z epoki .maszyny które mają po 40-50lat i ani razu nie byly remontowane(tak twierdzą ludzie którzy pracują tam od początku ) .kostki elektryczne które się rozpadaly że starości ,wyslizgsne sprzęgła ,brak płytek ,śrubek,, wiertła z (usunięte przez administratora)ore się topily i przybieraly postać grzybków..cyrk i dom cudów ,że można wzias popcorn ,bo takiego kina jak tam to nie zobaczysz nigdzie .zapewnienie ciągłości produkcji to temat zagadnienie który jest nieznany ,no bo przecież nie będzie 7 kolizji na to samo i przecież jest niemożliwe ze płytek będzie brakoac etc . inż jaki kadra doskonale wiedzą jak jest,sa pełni tego swiadomi..ich zainteresowanie zerowe,ignorancja inż na twoje problemy ,ty masz rozwiazywac ich problemy.,jeśli będziesz wiedzieć które jest twoim izn, bo ja na okres prawie 1roku ani razu nie widziałem gościa na link .zabezpieczenie procesu poprzez poka yoke -zerowe (tak nie znam się ????????,) niech operator to robi (pytanie jak jest walidowane w FMEA bezpieczeństwo procesu przez operatora?????) Jesteś ignorowany na każdym etapie mawet jak masz kompetencje,wiedzę i doświadczenie. .dam ci taką radę:tam nauczysz się co to znaczy ignorancja, bycie obojętnym na wszystko i zabicie w sobie chęci walki o poprawę czegokolwiek.jezeli będziesz chciał walczyć i coś odrobinę zmienić,to nic z tego.naucz się ignorować wszystko i zadaj sobie pytanie:dlaczego nie ma tam młodych pracowników tylko sam tacy którzy w ciągu 5 lat pójdą na emeryturę?? Ps : będą próbowali cie zmusić od odwalenia kity tzw bambusowe :po godzinach pracy,bezpłatnie ???? same robisz selekcję bubli. Wskaz mi z w kodeksie pracy paragraf który pozwala na coś takiego.takie zwyczaj został w Polsce prawnie zakazany w 1918r, ale mental początku lat 90 i Balcerowicza czy rządów aws-uw dalej jest.jezeli na rozmowie o pracę będą ci mówić o bambusowym masz 2opcje :dziękujesz tu i teraz i wychodzisz (jeżeli jesteś tak traktowany na starcie ,to jak cię będą pozniej traktować?? Dziękuj im za to bo to droga na skróty i przez to nie marnujesz swojego bezcennego czasu ) albo wchodzisz w to i wypieprzasz wszystko od złomu wpisujesz awarie w karę pracy i masz spokój.

Obecny
@Kierownik Pinokio

@Kierownik (usunięte przez administratora)nie pamiętam by jakiś ustawiacz odszedł z linii automatów w tym roku. Dopiero na dniach ma odejść jeden z nich. A ty jak miałeś być ustawiaczem i byś się do tego nadawał , podglądał jak ustawiaczem robią poprawki na maszynach na których pracowałeś, próbował wymieniać narzędzia, robić najprostsze regulacje wymiarów a nie czekać na ustawiacza lub kogoś kto ci poprawi wymiary to byś już był tgz. "Młodszym ustawiaczem" bo na tą chwilę jest ich trzech i mają na maszynach od 5 do 10 lat doświadczenia i szkolą się nadal oraz jus samodzielnie ustawiają maszyny.

@Obecny

Jeden z najlepszych tam ustawiaczy podszedł na emeryturę i (usunięte przez administratora) w gaciach maja, najlepsze to sa ich tabelki z kwalifikacja i kompetencją ustawiacze którzy ustawiaja maszyny: ma kompetencje na ustawiacza, nie ma klasyfikacji do szkolenia innych, jakos tak. Awarie sa co chwile. A co do młodszych ustawiaczy to asy nad asami. Nie chcem wiedziec jak ten zakład bedzie funkcjonował za 2 do 5lat, jak zasłużeni pracownicy oddejda na emeryturę

Huczo
@Obecny

Jaka pensja dla ustawiacza z 20 letnim stażem?

@Joker

Ale co ci przeszkadza w tych młodych osobach? Może dopiero się uczą, nie powinni tam przychodzić Twoim zdaniem? Ja też mam mało doświadczenia ale szukam pracy, bo co mam zrobić, gdzie indziej go nie zdobędę. Przyjmą teraz czy nie w takiej sytuacji?

@Obecny

W 5 lat zostaniesz lekarzem po studiach ,a tutaj może po 10,latach ustawiaczem z naciskiem na może kiedyś tam może ......tam jest potrzeby dr Frankenstein bo maszyny tylko na cmentarz się nadają albo są z cmentarza.jezeli lubisz marnować swoj czas to czekaj na okazje ..może się odoczekasz, może ????

@Kierownik Pinokio

Zastanawiam się czemu szefostwo w to nie inwestuje, część można by było zastąpić nowymi. Firma w jakiś sposób się rozwija? Mnie interesuje taka praca, żeby zdobyć doświadczenie, ale 10 lat czekania na stanowisko, hmm. A jak wyglądają zarobki na starcie? Może to jest plus?

Kierownik pinokio
@Obecny

Kolego.ma ci pokazać dyplom z politechniki ? Czy świadectwa pracy z 10lat pracy w przemyśle maszynowym ? Dalej twierdzisz że nie posiadam kompetencji ?? Dalej twierdzisz że się nie nadaje ???????? dziwne że przedtem i teraz się nadaje,moje kompetencje są wystarczająco dobre ale awaria-repo to już nie.moze jak zrobię doktorat z budownictwa maszyn w USA to poczuje się wreszcie wystarczająco kompetentny aby mieć zaszczyt pracy na 60,letnich strupach w świebodzickim centrum dowodzenia galaktyka. Czy mam ci pokazać umowę o pracę jako ustawiacz która z nimi podpisałem ? Nie było z ich strony od samego początku zamiaru ani woli aby był istawiaczem ,bo ktoś musi zasuwac na produkcji a naiwniak się znalazl..W 5 lat zostaniesz lekarzem lub ,radca prawnym a tam zostaniesz po 10 latach może starszym guzikowcem,który najpierw musi osiągnąć jakieś poziomy wtajemniczenia, po czym może ,kiedyś dostaniesz zaszczytną nagrodę -bedzies maszyny przezbrajal..taki sam system dozala (usunięte przez administratora).juz biegnę po magiczne książeczki poczytać o kosmitach którzy kiedyś przylecą w swoim ufo i mnie zabiorą do lepszego świata.z kosmosu pokażą mi że ziemia jest płaska,a czapka foliowa rzeczywiście chroni .. ......dziękuję,szkoda mojego cennego czasu.za długo żyje na tym świecie aby w takie kocopoly wierzyć.

@Kierownik pinokio

Szkoda Twojego cennego czasu, ale jad Ci się sączy. Piszesz elaboraty z których niewiele wynika. Bo ktoś Cię ustawiaczem nie zrobił. Z tego co wiem, to są szkolenia dla ustawiaczy. Chłopaki ciągle się uczą. A słyszałem o człowieku co chciał być ustawiaczem, a nie mógł ogarnąć najpierw obowiązków operatora, żeby zrozumieć działania procesów. A wymagania, że ho ho. Przypadek, że akurat tu się pojawiają takie wpisy? Nie sądzę. Powodzenia w dalszym rozwoju, a czy firma przetrwa to się okaże. Nie Tobie to osądzać.

Nawet dla pracowników firmy, którzy chcieliby awansować na ustawiacza prowadzone są takie szkolenia? Ile one tak mniej więcej trwają? Na końcu takich szkoleń są egzaminy lub zaliczenia?

@123

Huczo

Dzień dobry, jakie są obecnie zarobki dla ustawiacza 20letnim stażem?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w SEGEPO-REFA Sp. z o. o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator Automatów Tokarskich?
Bez znaczenia:-)

Witajcie. Jakie są na tą chwilę zarobki? Jaka panuje tam atmosfera? Pozdrawiam

@Bez znaczenia:-)

A zarobki jakiego stanowiska chcesz poznać?

@Bez znaczenia:-)

Atmosfera jest OK, raczej nie ma jakiegoś wyścigu szczurów. Zarobki? Zależy jakie stanowisko, doświadczenie, umiejętności itp.

Jane
@Bez znaczenia:-)

Aktualna Dyrektorka jest tylko na pokaz. Pracownicy są niestety niezadowoleni. Zarobki przeciętne. Chcesz coś robić to lepiej gdzie indziej. Poprzedni dyrektor był spoko. Nie idealny ale znaczenie lepszy od aktualnego. Praca sama w sobie jest okey. Ale i tak nie polecam. Szukam pracy gdzie indziej.????

Paulina
@Jane

skoro poprzedni dyrektor byl w porzadku to czemu zostal zmieniony na nową dyrektor? czemu uwazasz ze jest tyko na pokaz, nic nie robi by w firmie bylo jeszcze lepiej ?

@Jane

O zarobkach się nie wypowiem, bo to jest sprawa subiektywna dla każdego. Ale co Tobie zrobiła aktualna Dyrektorka? Czemu jesteś niezadowolona?

@Paulina

Poprzednia Dyrektorka dostała awans na wyższe stanowisko i stąd zmiany kadrowe. Obecna Dyrektorka zna dobrze firmę, bo pracuje to dość długo. Ma swoje pomysły, ale na obecnym stanowisku jest dopiero rok, więc jeszcze poznaje uroki bycia Dyrektorem. Wg mnie trzeba dać trochę czasu na wdrożenie się.

Leszek
@Meg

No tak, na wdrożenie się potrzeba czasu. A jak tutaj z awansami? Bo skoro poprzednia dyrektora poszła wyżej to może zwykły pracownik też może zmienić stanowisko na lepsze? Zdarzają się takie sytuacje?

@Leszek

Wszystko zależy od człowieka, jego predyspozycji oraz chęci. Są różne możliwości, szkolenia. Takie sytuacje się zdarzały.

@Meg

Przedewszystkim trzeba być odpornym na stres, jeśli chodzi o kierownicze stanowisko,w przeciągu 1r zwolnił się kierownik i dwóch liderów

Buba
@Joker

@Joker czy zwolnili się faktycznie z powodu stresu ?

Gabriela
@Joker

Wiadomo co było powodem tych zwolnień? Skoro taka rotacja na samej górze jest to są jakieś rekrutacje na te eksponowane stanowiska?

@Buba

Gdyby było inaczej, nie zwolnil by się od tak o...,liderzy są traktowani "przynieś podaj pozamiataj"

@Joker

W Segepo nie ma liderów ...

@Leszek

@papieżak dlaczego? Nie ma nowych miejsc do pracy w firmie?

anon
@Karolina

Biorąc pod uwagę zmniejszenie produkcji w ostatnim czasie wygląda na to że nie.

@Karolina

Ponieważ firma jest teraz bardziej zainteresowana pracownikami z wschodu.

@Paweł

I co najgorsze, moim skromnym zdaniem są lepiej traktowani niż Polak. No ale nie ma się co dziwić, gdyby nie przybysze że wschodu, braki kadrowe murowane. Nie długo będzie więcej pracowników odchodziło na emeryturę niż zdołają rekrutować i szkolić

Artur
@Joker

Dlaczego, tyle tu osób tuż przed emeryturą pracuje? A młodsi, jaką mają zachętę, by właśnie tu przyjść do pracy? Co firma proponuje w kwestii robienia wspólnych wyjazdów, integracji, czy chociażby świadczeń socjalnych, typu dofinansowanie wypoczynku? A może stawia na atrakcyjne zarobki?

@Artur

Młodzi wola szukać innej pracy z lepszymi i atrakcyjniejszymi zarobkami, nie ma żadnych świadczeń socjalnych

Ktos

Wszystko zależy, gdzie się pracuje i czego się oczekuje.Ja nie mogę narzekać, jeśli wykonujesz swoją pracę rzetelnie, nie powinno być problemu (ja pracuje od dobrych kilku lat w Segepo) Co do nowej Pani dyrektor nie mam zastrzeżeń, stara się zmienić dawniej panujące zasady, wyjść na przeciw pracownikom-nie wszystkim to pasuje wychodzi na to, ale mi jak najbardziej. To co było zaniedbane latamy ciężko nadrobić w kilka miesięcy czy rok. Na pewno atmosfera w pracy się poprawiła. Na rozmowach kwalifikacyjnych przeważnie jest kierownik danego działu na którym są przyjęcia+dyrektor produkcji, jeżeli idziesz na produkcję lub do jakości na pewno znajomość rysunku będzie sprawdzana, wiedzą fachowa. W tej firmie nie ma wyścigu szczurów, na pewno jeżeli potrzebujesz pomocy i jeśli o to poprosisz dostaniesz., Między działami też to funkcjonuje. To prawda w ostatnim czasie jest rotacja pracowników,+trochę odeszło na emeryturę. Moim zdaniem dopóki nie będzie wystarczającej liczby pracowników, pozostali pracownicy mogą mieć dość obłożeniem pracy.

@Ktos

Tu sie z Toba zgodzę, atmosfera i okazanie pomocy jest, ale tym nie nakarmisz rodziny, premie masz ponad 100zl i talon na święta. wystarczy patrzeć na inne oferty pracy, masz premie frekwencja, za wyrobienie normy. A w segepo tylko premia uznaniowa. Nie pójdziesz na sobote masz goła wypłatę. I z tego co mi wiadomo, nic sie w tym kierunku nie zmieni. Obecna dyrektorka jest rozliczana przez Francuzów z każdej wydanej złotowki

Ala

15 sierpnia pojawiło się ogłoszenie dla stanowiska pakowacz. Z tego co firma pisze, zatrudnienie jest na umowę o pracę, natomiast czy się ktoś orientuje po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony? Faktycznie atmosfera jest w porządku a pracownicy dogadują się między sobą? Można z czasem liczyć na jakiś awans albo podwyżki?

@Ala

Witaj, umowa na czas nieokreślony były dawane pracownikom po roku (pierwsza umowa była na rok a kolejna już na czas nieokreślony). Fakt na tym dziale fajne dziewczyny pracują :)

Kornelia

A przed tą umową na rok jest okres próbny? No i bardzo chciałabym wiedzieć czy jak przedłużają umowę to można spodziewać się większej pensji?

@Kornelia

Zwykle jest umowa na okres próbny, a podwyżkę przy przedłużeniu umowy można sobie wynegocjować na rozmowie wstępnej.

Bolek
@Nieznajomy

Tu jest stawka godzinowa, czy stała pensja? I w jakim zakresie można w takim razie negocjować na stanowisko pakowacza? 4 tyś netto podstawy dadzą?

Czy SEGEPO-REFA Sp. z o. o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Izka

Ustawiacz CNC od razu podpisuje umowę o stałą współpracę czy najpierw musi przejść okres próbny? O ile są szanse, że będą jeszcze zatrudniać. Ale kiedyś były oferty i to kilka razy. Mąż pamięta, bo to dla niego.

Nieznajomy

Ustawiacz CNC pracuje na 2 zmiany, a ogłoszenie dalej jest w internecie.

Na co nastawić się na rozmowę kwalifikacyjną? Czego można się spodziewać? I jak ogólnie wygląda praca na maszynach. Proszę o info

Czy zarobki w firmie SEGEPO-REFA Sp. z o. o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Joker

Zarobki kpina, nieadekwatne do odpowiedzialnosci. kontroler/ka znajdzie u Ciebie w koszyku detal nok, to wtedy się zaczyna, wydzieranie mordy jakim prawem produkujesz "złom". Najbardziej się wydzierają na nowych pracownikach,jak jeszcze nie ogarniają na jakie wady spoglądać. A wez na nocce podejdź do ustawiacza-operatora (po długich chwilach poszukiwania) obudzisz takiego gamonia, zmiesza Cie z błotem, pójdzie dalej spać, przyjdzie za jakiś czas, wyreguluje wymiary sam.gamoń niepomysli żeby Ci wytłumaczyć jak to się robi, i tak w kółko.

Aneta
@Joker

A dokładnie? Bo kpina to ogólne słowo. Jak te zarobki wyglądają? Można poznać kwotę? Albo widełki płacowe? Bo chciałabym poznać właśnie, ile wynosi ta kasa. Najbardziej to interesuje mnie pensja dla początkującej nowej osoby w firmie.

@Joker

Ale łżesz aż niemiło. Nigdy nie widziałam, ani nie słyszałam żeby ktoś "darł (usunięte przez administratora). Za takie zachowanie jest upomnienie i sąd koleżeński. Poza tym ustawiacze nie pracują na nocnej zmianie i tyle w temacie.

Buba
@pracownik

Też tak sądzę... jeśli ktoś nie chce pracować to przecież droga wolna...?! Atmosfera nie jest zła, chyba, że jest się samemu marudą, to wtedy nic nigdy nie będzie pasować... :-), a takich niestety pełno. Sami kombinują co zrobić, aby nic nie zrobić, ale wszystko jest zawsze źle. Nie dogodzisz :-).

@pracownik

Napisałem "operator-ustawiacz"(czyli operator który ma kwalifikacje na ustawiacza) nie będę tu robił reklamy tym pracownikom,każdy ma swój punkt widzenia

@Aneta

operator 2.8-3,5tys bez sobót

Halina
@Joker

A nowi pracownicy to jakieś porządne szkolenia mają przed podjęciem pracy, żeby uniknąć tych błędów i krzyków, o których mówisz? Ile trwa w ogóle takie szkolenie i jak wygląda ( kto je prowadzi)?

@Halina

Szkolenie jako takie jest, włączyć wylaczyc maszynę reszty uczysz sie z czasem, tych sytuacji ciężko jest uniknąć, np maszyna produkuje 300-600szt/h tobie się wydaje że wszystkie wymiary są ok, przyjdzie kontrol lotna wyciągnie z koszyka 2lub3szt by skontrolować czy wymiary są zgodne, i akurat wyciągnie ta zła sztukę, i wtedy się tłumacz jak to możliwe, Ty to musisz przebrac po godzinach

Wiktoria

Mąż znalazł ofertę na Operatora Automatów Tokarskich do firmy. Nie ma tam jednak podanych zarobków, ktoś wie czy na tym stanowisku są przyzwoite pieniądze? Poza tym w ogłoszeniu jest wzmianka o systemie zmianowym - powiecie mi jak on wygląda?

@Wiktoria

To zależy co mąż potrafi, czy pracował już na takim stanowisku i ile sam oczekuje. Praca jest trzy zmianowa, od poniedziałku do piątku.

@Nieznajomy

Ok dziękuję, czyli jest pole do negocjacji wynagrodzenia podczas rekrutacji? W jakich godzinach te 3 zmiany się odbywają? Bywają czasem jakieś nadgodziny tak poza tym?

@Wiktoria

Można negocjować wynagrodzenie, lepiej w tą stronę niż podać za niskie i narzekać. 3 zmiany są standardowo: 6-14, 14-22, 22-6. Nadgodziny jeśli są, to głównie w sobotę.

Jaaaa
@Wiktoria

IIIzm. KASA zależy ile pracujesz wydaje mi się że źle nie jest ogólnie polecam pracę jest spokój nikt nie chodzi ci nad głową jak w innych zakładach

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w SEGEPO-REFA Sp. z o. o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Nieznajomy

W zależności jakie stanowisko. Przedstawienie siebie, obowiązków, które do tej pory były wykonywane. Czasami test, np. z użyciem narzędzia pomiarowego. Bez żadnych udziwnień. Zwykła rozmowa.

@Nieznajomy

To nawet nieźle. I to wszystko zamyka się w jednym spotkaniu czy jest jakiś podział na etapy rekrutacji?

@Wiktoria

Zwykle wszystko zamyka się w jednym spotkaniu. Później już tylko ostateczna decyzja.

@Nieznajomy

To fajnie że tak szybko wszystko przebiega :) Zawsze dają odpowiedź zwrotną po rozmowie? :)

@Wiktoria

Ogólnie tak. Choć z tego co wiem, bywa, że jeśli mają dużo osób do rozmów to i czas oczekiwania na odpowiedź wydłuża się.

Iza
@Nieznajomy

Rozumiem, ja też dziękuję za odpowiedź, bardzo byłam ciekawa szczegółów. A można wiedzieć coś więcej o tym czy teraz ogólnie szukacie kogoś? :-)

@Iza

Na (usunięte przez administratora)jest parę ogłoszeń: pakowacz, operatorzy i ustawiacze na maszyny wielowrzecionowe i CNC.

Lidia
@Nieznajomy

A wiesz czy trzeba mieć doświadczenie czy można na miejscu się doszkolić?

@Lidia

Doświadczenie jest mile widziane (jak wszędzie), ale chęci do pracy także. Jeśli są osoby chętne to również szkolą (np. na operatorów).

Wanda
@Nieznajomy

czyli mówisz, że bez doświadczenia też jest szansa się dostać?

Wiecie może, czy w SEGEPO-REFA Sp. z o. o. szukają chętnych na staż?

Ona

Ogólnie nie, a jaki miałby to być staż? Biurowy?

Dawid
@Ona

No tak, raczej o taki najczęściej ludzie pytają : )

Ona
@Dawid

To z tego, co wiem, do biur nie szukają. Choć nikt nie ma problemu, żeby zapytać.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SEGEPO-REFA Sp. z o. o.?

Umowa o pracę

Dawid
@Nieznajomy

I pierwszą dają na 3 miesiące, a potem wchodzi bezterminowa? Czy jak to wygląda tu?

@Dawid

Raczej pierwsza umowa jest na rok, ale nie w każdym wypadku. Następna w zależności od jakości pracy pracownika. Jeśli nie ma zastrzeżeń, to zwykle jest to umowa na czas nieokreślony.

Aneta
@Nieznajomy

A jak z możliwością awansu, podwyzki? :) Jest mowa o tym w umowie czy raczej nie?

@Aneta

W umowach nie ma zapisów o awansach czy podwyżkach, chyba, że ma już coś zagwarantowane. Wtedy umowa jest odpowiednio skonstruowana. Co do zasady. podwyżki są co roku dla każdego pracownika.

Grażyna
@Nieznajomy

I ich wysokość pewnie zależna od wyników? Ale rozumiem, że co roku jakakolwiek podwyżka zawsze jest gwarantowana? O ile najmniej zazwyczaj podwyższają?

@Grażyna

Podwyżki są raczej zależne od wyników, ale dostaje każdy i co roku. Ciężko powiedzieć ile najmniej się dostaje, raczej jest to procentowo wyliczane (ok 3-5%).

Grażyna
@Nieznajomy

Rozumiem. ;) A nakładka jakaś na inflację to proporcjonalnie doliczana czy nie uwzględnia się tego tu w ogóle?

@Grażyna

Inflacja raczej uwzględniania, ale zależy też od wskaźnika i możliwości.

No właśnie nie jest tak jak by mogło się wydawać po wszystkich wpisach, są pozytywne strony w pracy w SEGEPO np dyrektorka daje szanse młodym bez doświadczenia, starym po 50 których nikt już przyjmować nie chce, po za tym wiele wymaga a czasem to uciążliwe może dla tego takie wpisy by dać upust swoim emocją. Uważam że jest wolność słowa i jeśli się z tym nie zgadzamy możemy to pisać i weryfikować między sobą.

Milka

Potwierdzam

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w SEGEPO-REFA Sp. z o. o.?

Znajomy

Zależy o co pytasz. Chodzi o konkretną kwotę?

Jak jest z pakietem medycznym w SEGEPO-REFA Sp. z o. o.? Można dołączyć rodzinę?

Nie można

Iza
@pracownik

To dziwne, bo pakiet medyczny zazwyczaj działa tak, że można podłączyć też członków rodziny. A w ogóle jest taki benefit w tej firmie? Powiedz proszę ogółem, jakie dodatki oferuje pracodawca. Chętnie dowiem się jak najwięcej.

@Iza

Oczywiście, że można dołączyć rodzinę do pakietu. Wiele osób już tak zrobiło. Pakiet medyczny jest dla każdego pracownika, czy to nowego czy już starszego stażem.

Nieznajomy

Można, bez żadnego problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w SEGEPO-REFA Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SEGEPO-REFA Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEGEPO-REFA Sp. z o. o.?

SEGEPO-REFA Sp. z o. o.
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Strefowa 2A
    58-160 Świebodzice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042