SEGEPO-REFA Sp. z o. o.

Świebodzice

Opinie o SEGEPO-REFA Sp. z o. o.

Patrycja

@Były dzięki za informację. Twój nick sugeruje, że jesteś już byłym pracownikiem SEGEPO-REFA Sp. z o. o. Mógłbyś podzielić się swoimi doświadczeniami o tej firmie jako pracodawcy. Na jakich warunkach opierała się Twoja współpraca z tą firmą? Użytkownicy zainteresowani SEGEPO-REFA Sp. z o. o. chętnie dowiedzą się o niej czegoś więcej.

Patrycja

Witajcie, Nie mogę odnaleźć żadnej oferty pracy w firmie która posiada aż 6 oddziałów w kraju, czy to możliwe, że nie prowadzą rekrutacji?

Były
@Patrycja 03.08.2017 12:39

Ma 6 oddziałów na świecie. Nie w kraju. W Polsce tylko w Świebodzicach.

Maciej

Witam jak na tą chwilę wyglądają warunki pracy w tej firmie?? ogółem chciałbym dostać jakąś obiektywną odpowiedz z góry dziękuję

Ignacy

@M niestety nie ma nic na temat pracy czy kariery na stronie internetowej SEGEPO-REFA Sp. z o. o.. Szkoda, czasami fajnie jest poczytać, jak wygląda proces rekrutacji. Musimy być cierpliwi i czekać na ogłoszenie na goworku. :)

syk

sytuacja opisana przez kyssy jak najbardziej prawdziwe I wciaz aktualne, takze zastanow sie 3 razy przed zatrudnieniem sie tam. chodzi wlasnie o atmosphere w pracy, a jest to przeciez wazne. bo jaki szef taka atmosfera czyli beznadzieja. najpierw naopowiada ci bajek a po kilku tygodniach zderzysz sie z przykrą rzeczywistoscia

Anna

Witam, proszę o opinię na temat aktualnej atmosfery pracy w sagepo w działach administracji. Z góry dziękuję :-)

Robert

Jestem zainteresowany pracą w SEGEPO-REFA , co powinienem zrobić, jakie dokumenty należy złożyć? Czy istnieje możliwość odbycia stażu u nich, nie wiem co już mam robić- od dłuższego czasu nie mogę znaleźć stałej normalnej pracy. podpowiedzcie mi jak to wygląda w tej firmie i co zrobic aby dostac sie chociaz na staz.

ona

Michał, Anakonda, oni rekrutują albo przez ten formularz na stronie albo na podstawie złożonych w firmie CV. Nie muszą się ogłaszać, bo wpływa tyle CV, że zawsze jest z czego wybrać.

miki

A jak sprawa wyglada z nocna zmiana, czy jest jakis dodatek.?

miki

Cześć wszystkim mam wrarzenie ze dawno nikt sie nie wypowiadal na forum na temat sajepo, a te z przed dwóch czy trzech lat moga byc juz nie prawdziwe.Napiszcie prosze jak jest w tej chwili w firmie jakie klimaty miedzy pracownikami i jak kadra? To ze trzeba pracowac to nie nowosc więc pisanie że trzeba robic coraz wiecej to zadna nowosc to jest biznes . Napiszcie prosze czy sa premie a jesli tak to za co ...i czy osiagniecie jej co miesiac jest w ogóle możliwe?!

obelix

Mam pytanie odnosnie spraw socjalnych czy istnieje możliwość ubezpieczenia grupowego lub karta medical cover ? Pozdrawiamy

abcd

GDZIE SĄ MOJE PIENIĄDZE ???? PRZELEWU JAK NIE BYŁO TAK NIE MA(usunięte przez administratora)

No właśnie nie jest tak jak by mogło się wydawać po wszystkich wpisach, są pozytywne strony w pracy w SEGEPO np dyrektorka daje szanse młodym bez doświadczenia, starym po 50 których nikt już przyjmować nie chce, po za tym wiele wymaga a czasem to uciążliwe może dla tego takie wpisy by dać upust swoim emocją. Uważam że jest wolność słowa i jeśli się z tym nie zgadzamy możemy to pisać i weryfikować między sobą.

Najgorsze w tej firmie jest to że trzeba pracować (straszne) Palic wolno tylko w palarnii, pić wolno tylko poza pracą i nie wolno przyjść pijanym. Okropność. Chorzy francuzi tak się nie da pracować Najfajniej jest na przerwach śniadaniowych. Poza tym ok

Witam Ludzie zastanówcie sie czasami co piszecie. Wbrew pozorom internet nie jest tak anonimowy jak się wydaje. Polecam artykuły Chipa o możliwościach policji -bardzoo cieeekawe. Niektórzy mylą wolność słowa z przyzwoleniem na chamstwo.

Te odpowiedzi już są kulturalne, świadczy to o autorze, który przypuszczam długo tam pracuje...w ogóle, załoga na produkcji to fajni i kulturalni ludzie, z niektórymi miałem dobry kontakt ale i tak z większą ilością jak z tymi z kadry... Pozdrawiam wszystkich a najbardziej właśnie produkcję...tych zawsze miło wspominam choć naturalnie - też nie wszystkich...

y

bo tam gdzie trzeba to nie można usłyszysz proszę się nie odzywać nie przyszłam tu DYSKUTOWAĆ

No cóż wszyscy się na to godzą, więc nie miejmy pretensji do (usuniete przez administratora)tylko do Nas Samych pozwalamy się gnoić, godzimy się na wszystko, mówimy dużo tam gdzie nie powinniśmy a mało tam gdzie trzeba.

kyssy

sprawa jest prosta nie musisz nie przyjmuj sie tam: szefowa- opętana pracą, destrukcyjnie wpływająca na pracowników z poważnymi objawami pracoholizmu ( nie wiem jak we francjii ale u nas to choroba) - kadra kierownicza- totalnie, bezgranicznie podporzadkowana w/w chorej kobiecie, nawet w spr biznesowych nie mająca kompletnie swojego zdania, na codzien upokarzana inspektor BHP - figurantka sprowadzona prosto z rodzimej francji ,za nic mająca przepisy bhp, skłonna do kazdej głupoty na polecenie w/w chorej kobiety -pensja : na 100 % dostaniesz minimalną na 3 mies. nie myśl ze wynikami zasłużysz na podwyżke. kazda fanaberia szefowej ( nieudany kontrakt, ktos powiedział "nie") skutkuje typową dla starych panien frustracją czyli zwolnieniem :) - plaisz papierosy w ogóle nie rozważaj zatrudnienia w tym [usuniete przez moderatora] - jeżeli jesteś płci męskiej prędzej czy pożniej trafisz na automaty, tam czekają cię same przyjemnosci : -maszyny ustawione na 130% (choc bys sie zesrał i tak bedziesz za darmo po pracy przebierał) permamentny brak narzedzi ( szefowa nie zauważyła ze kryzys sie skonczył bo jest zbyt zapracowana), cotygodniowe spotkania z przełozonymi ( poznasz pana andzrzeja posłuchasz, zrozumiesz swój błąd :) - przyjda swięta wiec myślisz że jak w każdej normalnej firmie ktos wynagrodzi twoją prace w końcu byle pracownik w byle firmie w około dostał te 300-500 zł talonu, hehe dostniesz pomędzy 100- 200 zł po czym w ciągu kilku miesiący znajdzie sie pretekst aby wszystkim zabrać premie co w ogólnym rozrachunku sprawia ze dokładasz do świąt. - "fiszka"jest tak skonstruowana ze nic nie zrozumiesz (mam w rodzinie ekonomiste który był w szoku) tylko po to bys nie zadawał zbyt wielu pytan a twój socjał idzie na .... nikt nie wie gdzie -dysponowanie twoim prywatnym czasem jest na porzadku dziennym (zdobądz nr firmy i nigdy go nie odbieraj) - nie dziel się przmysleniami z załogą sa wśród nich konfidenici choć 99% załogi to w porządku ludzie NIE ZATRUDNIAJ SIĘ TAM- moja rada wiem co mówę

Marcin

Witaj, choć nie wiem kim jesteś... Tak, firmę swoją prowadzę ale po niespełna roku ciężko powiedzieć czy się udało bo to zbyt wcześnie...zdecydowanie jednak lepiej - no i u siebie :) Pozdrawiam

To Ja :)

Witam Marcinie. Odchodząc mówiłeś o rozkręcaniu biznesu, udało się ?

DI.

PRACOWAŁAM TAM PONAD ROK .WIADOMO WSZĘDZIE WYMAGAJĄ .ALE CHŁOPAKI BYLI SUPER (,CZASAMI TĘSKNIE ZA NIMI).SERDECZNIE POZDRAWIAM .

Marcin

Jasne, że tak - nie warto ciągnąć tego tematu...przypuszczam, że pamiętasz mnie chyba, że pracujesz dopiero od czasu po moim odejściu...ja Cię obrażał nie będę bo akurat pracowników dobrze wspominam i mam o nich dobre zdanie... Pozdrawiam

piotr.w.

SEGEPO-REFA TO PORAŻKA CHORY ZAKŁAD.

agusia28

nikomu nie polecam.[usunięte przez moderatora]

Marcin

To zależy. Ja pracowałem tam i mimo wszystko dobrze wspominam to miejsce pracy ze względu na to, że mogłem się sporo nauczyć. Szefowa jest po prostu wymagająca. Pozdrawiam

Monika

Mogę się również pod tym podpisać, atmosfera fatalna i [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEGEPO-REFA Sp. z o. o.