counter
2 22 12 5 1
Administrator Nowy wpis

Jakim firma wamag jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Iza Nowy wpis

Szkoda!!

Agnieszka Nowy wpis

@Byly skąd masz takie informacje? Są one sprawdzone? To fundamentalna sprawa dla osób, które są zainteresowane pracą w firmie. Co się dzieję z jej aktualnymi pracownikami?

Agnieszka

Jak oceniacie wamag na dzień dzisiejszy? Ostatnie komentarze są z ubiegłych lat. Jak od tego czasu rozwinęła się firma? Jakie zaszły zmiany? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Jakie dostrzegacie plusy w pracy, a co według Was wymaga zmiany?

Były Nowy wpis
@Agnieszka

WAMAG Sp. z o.o. w likwidacji i upadłości

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ulrich

@gcvbnm z tego, co się orientuje - a tę chwilę wamag nie poszukuje żadnych nowych pracowników, co mnie również martwi. Przeglądam goworka na bieżąco, mam nadzieję, że to się zmieni.

znawca firm

kopex Was kupił? no to paszła kolejna dobra firma w [usunięte przez moderatora]

polak nie ślązak

To już nie WAMAG to KOPEX Machinery - hehehehe śmiech na sali. [usunięte przez moderatora] zabijają ponad 100 lat tradycji. Rozkradają i degradują - czego dobrego spodziewać się po [usunięte przez moderatora]? :)

TakNie

WAMAG - ok. WAMAG-KOPEX: dno!

TakNie

WAMAG jak i KOPEX to jedna wielka pomyłka. O [usunięte przez moderatora] rozbić takie dziadowskie firmy. Ludzi nie szanują. Płacą marnie. Zwolnieniami sieja na prawo i lewo.

TakNie

Firma ta jest tak [usunięte przez moderatora] że aż żal. Nikt w tej firmie nad niczym nie panuje a ten [usunięte przez moderatora] jest tak głupi że głupszego nie ma. Nie dziwię się że otacza się przydupasami i [usunięte przez moderatora]. Jedn z których woda sodowa udeżyłą do głowy to pan nikt czyl [usunięte przez moderatora]. Cwaniaczek i nic więcej no i jeden z [usunięte przez moderatora], ale i na niego przyjdzie kolej, kiedyś ktoś mu tważyczkę oklepie. Ogólnie firma ta i zarządzający to jeden wielki syf.

gall anonim

Praca ok tylko sposób zarządzania jast słaby i mało sensowny gdyż robi się jedno a zaraz przerywają żeby coś innego robić. Następnie złe rozplanowanie pracy albo roboty nie ma albo jest za dużo. Zarobki takie sobie, socjal ok pod tym względem jest dobrze. Prezes jest nie sympatyczny i gburowaty. Nie doceniają starych pracowników. Stary zakład z starymi zasadami dużo rzeczy uchodzi płazem.[usunięte przez moderatora] Z pozytywnych rzeczy to nowoczesne maszyny których przybywa oraz nowe inwestycje takie jak nowy dach , ubrania robocze , nowa spawalnia, dobra atmosfera w pracy między pracownikami bo nadzór wprowadza raczej zła atmosfere.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Wamag - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wamag
2/5 Na podstawie 22 ocen.