Steel.s Poland Sp. Z o.o.

Żarów

Opinie o Steel.s Poland Sp. Z o.o.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@jula, a jakie stanowisko Cię interesuje? Zarobki, wakaty, warunki pracy są zależne właśnie od konkretnego stanowiska.

barrono
użytkownik zarejestrowany

Są jeszcze możliwości zatrudnienia się na stanowiska handlowców, tylko musisz mieć doświadczenie w zawodzie

jula

Witam .Czy może ktoś wie czy potrzebują do pracy .A jak jest w tej firmie z zarobkami .

ada

Witam czy mógłby mi ktoś napisać jak długo pracuje się przez podfirmę , bo chcą mnie przyjąć ale tylko w taki sposób i nie wiem czy się zgodzić , bo nie chciałabym długo tak pracować

A powiedźcie mi czy jak pracuję w dsse to mogę się starać o pracę w steels , bo słyszałem , że w niektórych zakładach nie chcą przyjmować z innych zakładów ze strefy

miśka

Czy są w tej chwili przyjęcia do Steels ,i jak wygląda praca w weekendy ?

Pracus

Inteligentny człowiek będzie wiedział dlaczego zaklad chce zmienić księgowego...na pewno nie dla kaprysu.....nie inteligentny pomyśli że po prostu ottak na powitanie kolejnego dnia....szkoda że bariera językowa utrudnia pracownikom porozumienie się w różnych kwestiach....Bo wiele chciało by się wykrzyczec a tak trzeba milczeć...wiele jest spraw które wymagają naprawy na cito...to jak wolanie o pomoc

Alberta

Od kilku lat obserwuję oferty pracy w regionie i wciąż widzę, że szukają w tej firmie księgowej. Tzn. chyba w tej firmie, bo rekrutacja jest przez Progresso, ale w wymaganiach zawarli znajomość jęz. angielskiego i/lub włoskiego a praca jest w Żarowie, więc może to dotyczyć tylko tej firmy. Mam pytanie: dlaczego tam wciąż szukają księgowej, głównej księgowej lub samodzielnej księgowej? Przecież księgowego w firmie produkcyjnej (zwłaszcza z kapitałem zagranicznym) nie wymienia się co roku!

Maniek C.

Ja pracuję w Steel.s ie od roku czasu, jako operator pras. I szczerze powiedziawszy nie mam powodu do narzekań. Atmosfera przyjemna, nie ma ciśnienia i presji. Jak w każdym zakładzie - swoje zrobić trzeba. Narzekaczy i maruderów nie brakuje ...

viktria
użytkownik zarejestrowany

80 osób to spora ekipa trzeba przyznać, jednak jak znam życie to tak wielkie "rodziny" nigdy nie są do końca stabilne i zjawisko rotacji nie jest im obce, dlatego chciłbym zapytac jak wyugląda kwestia rotacji w tej firmie i czy ewentualnie już teraz może nie ma w firmie jakiegoś wakatu i stanowiska do wzięcia

czachor
użytkownik zarejestrowany

firma przemysłowo-handlowa, branża metalurgiczna i przetwórstwo posiada dość dobrze rozbudowany zespół współpracowników: ponad 80 kilka osób. Pytanie: czy istnieje możliwość podjęcia współpracy w fabryce w charakterze pracownika fizycznego ? ze strony internetowej nie wiele wynika, najchętniej zatrudniłbym się bezpośrendnio przez sekretariat i biuro, a nie pośredniaka

heniek
użytkownik zarejestrowany

Chyba tak, przynajmniej znając renomę i pozycję Steel's w branży to chyba mozna liczyc na co najmniej dwójke z przodu prawda? Czy jednak troche oszczędzają na pracownikach i takie liczby jak 2, 3, czy nawet 4 sa nieosiągalne jeśli chodzi o cyfre z przodu na wypłacie? Z góry dziękuję za poświęcony czas na odpowiedzi.

pikej
@heniek 30.11.2014, 23:44

oczywiście zależy to wszystko od stanowiska jakie zajmujesz w tej firmie. Ale na sam początek nie liczyłbym na Twoim miejscu na jakieś wielkie pieniądze. Myślę , że to 1800 złotych o których wspominał wyżej @Bojar to realna kasą od jakiej można zacząć swoje zarobki w Steel.s. Pozdrawiam i powodzenia ;)

janie

ja tam nigdy nie dostałam żadnej premii, zawsze goła pensja. ponoć niektóre osoby dostawały bonusy

b

nie polecam tej firmy. prawda jest taka ze jak tylko komus sie uda to odchodzi od razu, a reszta zostaje za marne grosze. w firmie jest ogolnie balagan i nikt nie szanuje czlowieka. plus jest taki, ze przynajmniej pensje sa wyplacane na czas.

wierny obserwat0r

ano to,że nie szanują tego co się stara i wyciska z siebie ile się da, tam cię cenią jak się skumasz w odpowiednim czasie z odpowiednimi ludzmi,ale musisz uważać,bo czasem wydawać ci się może ,że masz kontakty a tylko cie wykorzystają,po to by znalezć na kogoś haka, lub po to by wykorzystać to przeciw tobie.Zwykli robole w większości są spoko, uważaj na tych z góry,są niby tacy przychylni i mili,a potrafią naprawdę z człowieka zrobić ścierwo... no i na tych co szybko awansowali... socjal względny,wypłata? faceci mają nieco więcej,1800-2200 brutto, żadnych premii, podwyżek nic! goła pensja,o soboty się zabijają żeby wypłata była znośna... jak cię polubią włosi STEFANO,możesz dostać więcej, ale jak się komuś wygadasz,że dostałeś choćby stówę więcej,jesteś przegrany... życzę powodzenia! mnie się nie udało,ale już na tyle mi przeszło ,że nie będę pisać czemu. jak jesteś zbyt uczciwy, to lepiej nie zauważaj wielu rzeczy rób swoje i nie narażaj się innym tj. nic nie widzę nic nie słyszę!

wierny obserwator

byłem pracownikiem tego (usunięte przez administratora)-nie przedłużyli swojego czasu umowy, cóż wtedy było mi strasznie przykro,ale dziś wiem ,że dobrze na tym wyszedłem... to co wiem-wszystko się sypie, pieniądze marne, radzę stamtąd uciekać czym prędzej! a nowym omijać to miejsce z daleka! współczuję tym co tam pracują! pozdrawiam biednych roboli!

mii

Jesli najlepsi kierownicy zwalaniaja sie to cos oznacza. Szef jakosci, logistyki, hr juz odeszli. Ta firma uczciwych ludzi nie trawi. Radze omijac z daleka ta firme!

zys

Ciekawe czy na Świeta cos dadza na WIELKANOC

dobrze ze juz tam nie pracuje

wlosi pewnie dostali wyplate bez obsowki

jjokocz

to co moze tam zaklad zamykaja jak tak zle ?//

zys

Padaka wszyscy odchodz nawet wyplat na czas nie ma strajk jak nic bedzie jesli w tym miesiacu wyplaty na czas nie bedzie wiem bo tam pracuje w tamtym miesiacu musielismy prosic o wyplate i w tym pewnie to samo bedzie s

pixar

ludzie !!!!!!! pracowali w tej firmie dobrzy handlowcy bez wyższego wykształcenia zwolniono ich albo sami odeszli Byli tacy co sprzedawali tony elementów długich i płaskich + zwoje 50 ton m/c ogółem i co z tego, człowiek w niej się nie liczy i odnoszę wrażenie że sprzedaż również - smutne ogólnie nędza - i uwierzcie bo wiem co piszę pozdrawiam

anoim

Pracowałem tak kiedyś Ten człowiek co ma teren łodzi robi największe obroty w firmie - to tylko tak dla Pana iNfo...

\\\"cfaniak\\\"

a ja mam was w (usunięte przez administratora) zarabiam 4 k na lape i dobrze mi z tym :)

plastik

:), prawdziwe jest przysłowie: jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz! Najwyraźniej ( usunięte przez administratora )jest lepszym negocjatorem, aniżeli Ty( usunięte przez administratora )Chyba zazdrość w oczy kole... szczególnie, że nikt Go stanowiska kierowniczego nie pozbawił...

...

( usunięte przez administratora )br /> Sorry ale chyba nic bym u tego gościa nie kupił... Beznadzieja - po co go tam trzymają...?

klient

Ja mam swoje zdanie na temat jednego z Państwa handlowców.. Pana ( usunięte przez administratora )należy się przyjrzeć jego sprzedaży czy na pewno przynosi zyski?Dostaję 200 kg towaru za darmo do... ok Łodzi, a mam zagwarantowany transport przy zakupie nawet 100 kg towaru...Nie to żebym narzekał ale czy z pewnością wszystko jest o.k.?

Alojzy

A ja mam na ten temat zupełnie inne zdanie.Punk widzenia zależy od punktu siedzenia :) Pomijając parę ( usunięte przez administratora )pracuje tam masa sympatycznych, dobrze wykształconych, z dużym doświadczeniem i zapałem do pracy ludzi, którzy są filarem tej firmy.

olo

Potwierdzam to co napisali poprzednicy - z zewnątrz wygląda ok ale zarządzanie tą firmą to jakaś masakra - zresztą Włosi są chorzy!!!

open

Potwierdzam, niefajna atmosfera:/

Zostaw opinię o Steel.s Poland Sp. Z o.o. - Żarów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steel.s Poland Sp. Z o.o.