counter
mb Nowy wpis
Klient

Zamówiłem pomnik. Po 10miesiącach pękła dolna płyta. Na pisma oraz telefony Pan Kiełbasa nie odpowiadał. Sprawa trafiła do Inspekcji Handlowej. Pan Kiełbasa uznał swoją winę, miał wymienić płytę do 01.12.2020r. Nie naprawił pomnika do dnia dzisiejszego. Nie odbiera telefonów. Sprawę kieruję do Sądu o obniżkę ceny. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!

Ada Nowy wpis
Klient
@mb

Widzę że nie tylko na mam problem...... U mnie zapadł się nagrobek dał śmieszna dożywotnią gwarancję nawet nie chciałam żeby robić coś w ramach gwarancji byłam slonna pokryć koszta..... Przyszła inna firma i okazało się że legatów brak chociaż miały być i za nie zaplacilam nie chce wiedziec czy dał obramowanie betonowe czy wylał tylko beton..... Kontaktu od 5 miesięcy brak.... Raz odebrał tel i obiecał ze podniesie pomnik potem zero odzewu. Również nie polecam omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu i nerwów na takich partaczy.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Kamieniarstwo Robert Kiełbasa w mieście Strzegom? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Kamieniarstwo Robert Kiełbasa - Strzegom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad