Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów

Żarów

Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów

tymon

Zarząd już polski czyli zarządzanie leży i to pod każdym aspektem.Nam pracownikom została gola pensja bo premia już zabrana.Teraz już nie musimy się starać.

Operator

Powiem tak ... W Ypf pracuję 3 lata praca jak praca raz jest ciężko raz ok jak wszędzie robić trzeba.Jak wykonujesz to co do Ciebie należy nikt niema pretensji.Co do wynagrodzenia to myślę że w zależności od zaangażowania ale podobnie jak w innych zakładach.Kierownictwo oraz współpracownicy bardzo w porządku.Wszędzie dobrze gdzie nas niema.

Arkadiusz

Yagi to jest firma z potęeniałem. Tutaj rozwój to codzienność. Nigdzie nie ma tak wspaniałej atmosfery i wielu miłych ludzi. Chcesz zarabiać dobre pieniądze? Chcesz się rozwijać i szkolić? Chcesz szybko awansować z produkcyjnego na stanowisko biurowe - wybierz Yagi. Teraz są tutaj możliwości firma się rozrasta i szuka nowych ludzi. Warto najlepsza firma na całej strefie a może nawet i w powiecie. Inwestuje w człowieka na każdym etapie jego kariery zawodowej. Dodatkowo bogaty pakiet socialny.

Albert
@Arkadiusz 25.07.2017 13:05

Zmniejsz dawki leków bo majaczysz

Kudlaty

w eluxie to samo sie robi co w yagi.... pracowalem tu i tu.... w yagi mozna powiedziec ze nawet lzejsza praca bo w eluxie po podniesieniu norm na 800 szt to jakas porazka zapie..... totalny gdyny w yagi byly zarobki o 500zl wiecej nie zmienilbym tej pracy (weekendy ladnie platne :-) ) bo w eluxie soboty tylko do odbioru nawet pod przymusem wysylaja na to wolne

Anonim Pracownik

Specyficzni ludzie rządzą tą firmą. Mi osobiście badzo nie podoba się atmosfera. To nie jest typowa Japońską firma jak np Toyota. Tutaj chcą błyszczeć Polacy co często prowadzi niestety w złym kierunku. Pracowałem w kilku innych miejscach i niestety Yagi wypada najgorzej w całym zestawieniu. Czas na zmiany.

Andrejewicz

Jeśli jestem desperatem możesz iść do Yagi. Płaca słaba, rządzą Polacy którzy zwalniają dobrych pracowników. Szkoda czasu i nerwów. Na strefie dużo lepszych firm.

kubala2006
@Andrejewicz 19.02.2017 17:52

czyli jakie są lepsze?

Ancymon

zarobki słabe nawet przy podwyżkach kamer pozakładali odmawiają urlopów nawet na żądanie zarząd zmienił się na polski a na stanowiskach kierowniczych same buraki co nie mają pojęcia jak się pracuje.jeżeli chodzi o zarobki osoba z rocznym stażem nie zarobi nawet 1600zł po ich wielkich podwyżkach,

Ancymon

dukal

to ile konkretnie wynosi to wynagrodzenie że uznajesz je za minus? no jednak przy rozmowie o zarobkach wypada podac na jakim jesteś stanowisku bo moze na jakiś szeregowym i to nie jest zbyt miarodajne wtedy

MADZIA

A JA POLECAM ATMOSFERA BARDZO FAJNA JEDYNY MINUS TO ZAROBKI

Xxx

Zgadzam się z tą opinią, niewiem nie pracowałam w yagi więc nie mogę ocenić ale jakby chciał ktoś porównać to zapraszam do sąsiadów dokładnie t&p tam jest dopiero tragedia

Loeb

To dlaczego już tam nie pracujesz ?? Skoro jest tak wspaniale ? :)

Gienek

Ja tam lubiałem pracować, praca dla prawdziwych facetów i pełno przystojniaków na kuźni, z niejednym by zaszalał. Polecam

kkkrissss

Pracowałem w Yagi i te negatywne komenty sa kłamstwem byłem tam zwykłym robolem ale luz praca na nockach piwko kima na fajeczke mozna wychodzic kiedy sie chce przez wszystkie zmiany zarobki jak w kazdym zakladzie ale w wekendy seteczki sa wiec na co wy narzekacie sa gorsze zakłady

Przepraszam jeśli to kogoś urazi , ale postawie pewne fakty: 1.Macie (usunięte przez administratora)i siedzieć cicho 2.Macie mało zarabiać bo ma się opłacać 3.Jesteście wymienni jak baterie w pilocie , (nie ty to inny.) takie podejście jest na porządku dziennym

Andrzej

Ojj na pewno nie polecam... W tej firmie pracują same beztalencia w biurze i poza nim... A japończycy? TRAGEDIA

Adam

nie polecam

Karolina
@Adam 04.05.2014 12:38
nie polecam

Zgadzam się z Adamem, również nie polecam

Zostaw opinię o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów - Żarów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów