Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Jaki jest wkład kierownictwa Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownicy mogą niewiele nie mają narzędzi do motywowania pracowników (niestety). Tak to jest skonstruowane że nawet za wykonanie super roboty nie moze przyznac ci nawet 10 zl :( Bycie kierownikiem to tylko troszke lepsze wynagrodzenie nic pozatym.

Zofia

Ale to oni z kimś z góry w takim razie musieliby o tym rozmawiać, żeby komuś coś podwyższyć?

I to jaki.. dostajesz polecenie lub decyzję to nie wiesz czy się śmiać czy płakać

Honorata
@Odpowiedz

Aż takie złe są te polecenia, decyzje? Możesz podać przykład?

Nick1

Bieda straszna:(

Buła

A co się stało?

Gumis
@Nick1

Ważne ze coś tam się struga

Trelemorelelelele

Co tam smerfusie ? Słyszałem że teraz jakis liderek strzela z ucha zamiast wziac sie za robotę w nadrabianiu żółtych kart ! Trzymajcie się!

Stefan
@Trelemorelelelele

Słabo kasa stoi w miejscu a roboty coraz więcej. Od kiedy lider jest od mierzenia detali? Swoją drogą fajnie, że gość się wziął za tych nierobów bo już przeginali.

@Stefan

Ta. . juz tych nierobów tam jest tyle że się nie da za nich wziąć:D

Przyjęli ludzi z zewnątrz neutralnych ale co z tego jak do kierowania ludźmi. A tam potrzeba ludzi co się trochę znają na robocie i na produkcję a nie a wiadomo nikt ogarnięty w tych pieniądzach nie będzie się ośmieszał

Obserwator
@Stefan

Oplulem się popijając piwko. Jak gwiazdorzenie i gniebienie biednych ukraincow można nazwać to ze typ się wziął za nierobów jak sam nic pożytecznego nie robi. Jakbyl Kozioł i zielina wiedzieli jak działać i jak traktować ludzi Ktos tu się ośmiesza

Stefan
@Obserwator

Niestety nie wstrzeliłeś się w myśl. Nie miałem na myśli ukraińcòw, chociaż wiem, że masz żal do nich o to, że zarabiają więcej niż ty

@Stefan

Ale to na równorzędnych stanowiskach więcej zarabiają? :o Oni przez agencję tu są czy jak?

Staszek 69
@Zofia

Tyrają po 12h. Czy więcej zarabiają?na pewno skoro maja praktycznie 1,5 etatu.

@Staszek 69

I w ciągu tych 12h zrobią mniej niż polak w 8h?

Staszek 69

Nie mam takich informacji

@Staszek 69

A nie, 1,5 etatu to przesada trochę. Ale to inaczej sobie dorobić jest tu trudno?

Nick1

Dla tych co nie widzą w firmie szykuje się strajk........

@Nick1

Miejmy nadzieję, że dojdzie do skutku i wkońcu coś się zmieni bo długo nie porobimy... Szacun dla związkowców za wole walki i cierpliwość, bo niektórzy nie są warci aby o nich walczyć a chłopaki dają radę.

Kto to?

Siema smerfy? Co tam w yagi słychać? Pani kadrowa G. nadal trzyma zakład w ryzach?

Nemo
@Kto to?

Tak ale wszystko zmierza ku temu, że będzie sama dla siebie kadrową ;)

Driver
@Kto to?

W fabryce rządzi prezes i dyrektor ale oni jest za miękcy żeby przeciwstawić się temu co ona wyrabia. Z firmy która słynela ze swietnej atmosfery przynoszacej zyski zrobila zlepek podfirm każdy z każdym się żre i nic poza chaosem nie wprowadzila. Pewnie gdyby byly tak duze zamowienia jak przed pandemia to napewno by juz jej z nami nie bylo a tak sie jakos trzyma. Pytanie czy ktos bedzie jeszcze w stanie przywrocic wszystko do starego porzadku.

Paulina
@Driver

jak to jest mozliwe ze kadrowa dyryguje prezesem ? ciezko mi w cos takiego uwierzyc ze ktos sie daje, no chyba ze to moze jakas bliska rodzina jest ale nie wynika to z waszego opisu, zdradzi ktos sekret tej sytuacji ?

Driver
@Paulina

To się go zapytaj i daj znać bo jesteśmy ciekawi

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Etap jest jeden.Albo godzisz się na tą stawkę albo szukasz pracy za płotem.

Janusz

Jaką stawkę oferują na początku?

@Janusz

3200zł brutto oraz szanse na premie 350zł brutto. Szanse niewielkie.

Mariusz

Aż tak źle?

Ja2
@Mariusz

Źle, ponoć to jest super atrakcyjna stawka

@Ja2

Czy są szanse że zarobię na początek 3500zł na rękę. Zastanawiam się nad zmianą pracy ale nie chce na tym stracić.

@Janusz

Ale Ty to już z premią chcesz czy bez niej?

@Zofia

Bez. Przecież premia to coś ekstra.

Nie.

Damian

Ale to co nie ma żadnej reakcji na zgłaszane problemy czy po prostu reakcja jest bardzo słaba i długo trwa?

@Damian

Zderzenie ze ścianą. Zbywczy stosunek.

Paulina

jesteś pracownikiem firmy że to wiesz? problemy trzeba między sobą rozwiązywać, skoro szefostwo nie reaguje? a jak się nie da rozwiązac to co wtedy ?

Krzysiek
@Paulina

To się zwolnij bo i tak nie dorobisz się a szkoda nerwów na rozmowy i wyjaśnianie sytuacji. Kto ma już dobre stawki w yagi ten ma śmieją się z reszty i gonią do roboty, reszta to plebs harujący (usunięte przez administratora) i tutaj nic nigdy się nie zmieni.

McGregor

Pana od związków proszę o trochę mniejsze zaangażowanie bo jak narazie to chyba tylko sobie pomaga A nie załodze:( . Kto ma wiedzieć o co chodzi ten wie;)

@McGregor

No to racja zreszta od samego poczatku mam wrazienie ze tylko sobie pomaga ...

@McGregor

Ludzie są za bardzo za nim.Tymbardziej teraz

Gumiś
@McGregor

Mydli oczy wszystkim, a oni słuchają tych bajek. W tych ciężkich czasach płacić składki to glupota.. Załoga nie jest dla niego ważna tylko jego ego ...Narobił bałaganu, a teraz mówi że to nie jego wina. Żenada. Wszyscy na tym ucierpią!

@Anonim

Za nim ... do pewnego momentu

@Gumiś

Prawda ale sa osoby ktore nie sa za nim... a tez cierpia

@Gumiś

W jakim sensie?

Operator

(usunięte przez administratora), tu jest katastrofa, przełożeni plują na pracowników oczywiście delikatnie mówiąc, jeśli w pracy chcesz być zerem to zapraszamy do Yagi. Płacę to katastrofa, premie kwartalne niby są ale ich nie widać, komuna w nowoczesnym wydaniu. Moje sugestie dla Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów: Podwyzki

abcd
@Operator

moim zdaniem Twoja opinia jest bledna bo z tego co wiem to przelozeni typu lider brygadzista sa calkiem spoko bo tez zasuwaja w tym (usunięte przez administratora)

Andrzeju
@Operator

Pracowalem w Yagi jakiś czas więc się wypowiem. 1. Wynagrodzenie jest najniższe na strefie dla początkującego pracownika kształtuje się w zakresie 2300-2400 brutto. 2. Większość firm zachęca swoich pracowników dodatkami socjalnym (multisport, ubezpieczenie medyczne, nawet nie oprocentowane pożyczki) w Yagi o tym zapomnij. Są tylko wczasy pod grusza i pieniądze na Boże Narodzenie. 3. Dodatki w postaci premii. W ciagu 2 ostatnich lat premia kwartalny była wypłacona 2 razy. Teraz gdy firma ma zamówień tyle że ich nie jest w stanie spełnić raczej sytuacja się nie zmieni. Zresztą ktoś wcześniej to trafnie opisał że premia jest jak duchy każdy słyszał nikt nie widział. 4. Praca w weekendy. Firma zktora sąsiaduje Yagi płaci 2 razy więcej za przepracowanych weekend. Braki w załodze i zwiększone zamówienia powodują że trzeba przyjść do pracy w sobotę lub niedzielę (tak wynika z grafiku). Nikt nie pyta się pracownika czy może przyjść. Wolne za ten dzień często wypada w środku tygodnia. 5. Warunki pracy. W zimie zimno w szczególności przy maszynach które stoją przy bramie, wywóz wiórow. W lecie dżungla wysoka temperatura mgła olejowa i wysoką wilgotność powietrza oraz rąk jakiejkolwiek wentylacji powodują że człowiek męczy się samym przebywanie w zakladzie. Liczne uczulenia u osób które mają styczność z chlodziwem. 6. Atmosfera w pracy. Jedyne co broni ta firmę. Większość współpracowników jest w porządku tak jak brygadzisci i liderzy. Biuro natomiast ma swój swiat.

Jedyny uczciwy
@Andrzeju

pracuje w yagi 7 lat i to co opisales to strzal w dziesiątkę dokladnie jest tak jak piszesz z punktu widzenia pracownika.

Mysliion
@Jedyny uczciwy

Myslion Ja trochę krócej ale tak właśnie jest! Biuro ma w (usunięte przez administratora) to co się dzieje na hali i pomiędzy poszczególnymi działami ważne że to im się hajs dobrze kreci i zgadza A reszta ma (usunięte przez administratora) w weekendy za śmieszne grosze

andrzej
@Operator

Podwyżki nadeszły może to zatrzyma falę zwolnień,może doświadczeni ludzie zostaną.

jedyny uczciwy
@Operator

ostatnio były podwyżki i ludzie podostawali ładne pieniądze.Jednak to co napisałeś jest dość przesadzone,myślę że około 2500zł na rękę dostaniesz.Jeśli chodzi o warunki to dosyć cięzkie hałas przeciągi brud i wysokie temperatury.Musiałbyś spróbować czy ci praca tam będzie odpowiadać.

Andrzej2
@jedyny uczciwy

3000 brutala maja nowi po 3 miesiacach a podwyzki byly najmniej z plotek do tej pory to 500 ale jak to tu bywa nie kazdy jeszcze dostal aneks:) i prawdy nikt nie powie ile zarabia. Jak to Polak za 50 zl sie sprzeda

@Andrzeju

Biuro nie ma zielonego pojecia jak sie fizycznie pracuje

G...
@Operator

To prawda nie docieniaja pracownikow jeszcze troche to beda sami pracowac siedza na (usunięte przez administratora) i znecaja sie nad reszta . Zapraszam Pania Monike i Pana Konrada by sobie popracowali dwa dni w sumie nie wiem czy wytrzymali by z 2 godziny ....

Tak jest...
@G...

Ile to jeszcze potrwa? Czy naprawdę nikt nie widzi problemu. Przecież nie można zawsze obwiniwlać ludzi że są źli.Co poszło nie tak? Odchodzą ludzie z wieloletnim stażem prawdziwi fachowcy i gdzie tu mowa o super atmosferze w pracy.To naprawdę wygląda na działanie na szkodę spółki.W firmie potrzebujemy stabilizacji nie rewolucji.Wszystkie odejścia z firmy osób doświadczonych to duży cios w produkcję i ciężko będzie ich zastąpić bo jest to bardzo specyficzna praca.

Czlonek
@Tak jest...

A może jak starzy operatorzy/liderzy odejdą, nawet bardzo doświadczeni, z niedobrymi nawykami mówiący tylko: a po co to robić, to jest niepotrzebne, i tak to nic nie zmieni itp... i wtedy przyjmie się nowych ludzi, których się nauczy jak należy robić i na co zwracać uwagę to wtedy zmieni się nastawienie ludzi do pracy. Niestety ale 3/4 załogi pracuje tu już tak długo że każda zmianę traktują jako atak. Fakt faktem zacząłbym od zmiany ludzi kierujących(nie wszystkich) których też właśnie te przyzwyczajenia dają odzwierciedlenie na produkcji, a niektórym działom dałbym tego kierującego,którego brakuje. Sami wiecie o jakich dzialach mowa. Z drugiej strony jednak firma, która daje tylko gola wypłatę nie utrzyma pracownika długo. Rachunek sumienia powinien każdy sobie zrobić.

nick
@Czlonek

Jakie zmiany zostały wdrożone w ciągu ostatniego roku a które przyniosły zysk dla firmy pomijając zabranie socjalu,brak podwyżek i premii?? Co zostało wprowadzone co generuje zysk dla firmy? Ci pracownicy przyjęci na umowę zlecenie??? Czy może podfirma,która kręcąc gwinty zarabia więcej niż operator biegający na dwóch liniach??? No powiedz co??? Twoim zdaniem liderzy i brygadziści mają ganiać operatorów a sami traktowani są jak psy??? Jak można zagonić człowieka do pracy gdzie brak jest nagród???Czy to normalne że karacie chłopaka za to że sobie bułkę kupił w automacie a po 9 sami ustawiacie się w kolejkach po catering???Czy dobrą zmianą jest może telewizor na stołówce,monitorowanie pracowników kto ile jest na przerwie???Japoniec chodzi co chwilę na papierosa a pracownik jak zapali to afera.Sztuki podejrzane gromadzą się zamiast ubywać kto to przerobi? Strata dla firmy zamrożone pieniądze.Wcześniej pracownicy zostawali chętnie po godzinach uzupełniali braki kadrowe,sprawdzali sztuki teraz nie mogą,teraz jest podfirma.Osoby ze stanowisk kierowniczych chodzą bez życia,tylko modlą się aby ten dzień już minął.Z jednej strony dostają po głowie od dyrekcji a z drugiej od pracowników.Hale świecą pustkami połowa ludzi na chorobowym,druga połowa wykończona myśli o zwolnieniu.Gdzie Ci nowi operatorzy,liderzy,brygadziści??Przecież cała szafa podań była???Gdzie ta zmiana na lepsze???

Najnowszy
@nick

Widzę że należysz do tych negujących wszystko wkolo, a po drugie czytaj dokladnie, bo moja opinia dotyczyła zmian zaczynając od kierujących, którzy mają duży problem żeby swoje działy poogarniac. Jak wiesz przykład idzie z góry, więc nie dziwię się że skoro kierownik olewa tematy to jego ludzie również to robią "bo to i tak nic nie zmieni". A działy pozbawione kierownika są niekontrolowane, więc co mają ludzie myśleć o takiej firmie? To że zarząd nie wynagradza za pracę w postaci premii i benefitow to jest to główny problem tego zakładu, bo po co mam się starać jak i tak dostanę tylko minimum, więc robię również minimum. Chce tylko powiedzieć że pracownicy tu sami sobie sr....ja do gniazda w którym pracują a potem wielkie zdziwienie że nic im się nie chce dać.... Trzeba trochę nastawienie zmienić albo się zwolnić o tych nowych nauczyć dobrych nawykow

@Najnowszy

Jakich zmian i jakich dobrych nawyków,doprecyzuj.

lolkowski
@Najnowszy

Szanowna Pani raczy kpić i zanim cos napisze niech sprawdzi wczesniejsze wpisy pracownikow. Problem premii istnieje od ponad 2lat gdzie wszystko zasuwalo 24/7 a i tak pracownicy premii niedostawali. Wiec jesli pracujac na przesunieciach i czesto zostajac po godzinach premia nieznalazla sie na koncie to prosze sie nie dziwic ze w pracownikach nie ma zadnej motywacji. W Pani slowniku istnieje tylko slowo zwolnic. W zwiazku z tym zadam kilka pytan moze da Pani to do myslenia 1. Jesli zwolni sie starych to kto nowych bedzie szkolil? 2. Jak Pani. chce znalesc kandydatow za stawke ktora w 2022 bedzie prawie pokrywala sie z projektem pensji minimalnej na ten rok? 3. Jak Pani chce przekonac kandydatow ktorzy wiedza ze na dodatkowe wynagrodzenie (premie nadgodziny i inne benefity) nie ma co liczyc? 4. Jak Pani wytlumaczy to ze przed pojawieniem sie Pani w zakladzie kierownicy jakos ogarniali tematy przy rekordowych zamowieniach a teraz nie sa w stanie? 5. Niezastanowilo to Pani skad taka postawa pracownikow? Przeciez jesli bez slowa wytlumaczenia zabiera sie im premie a nawet tak ustawia regulami zeby ich niedostali, wymysla sie na szybkiego koronawirusa w sprawie podwyzek w kwietniu 2020, stawia sie przed polityka faktow dokonanych (proba wyslania zalogi na urlipy wypoczynkowe w kwietniu i zawieszenie socjalu) to skad zdziwienie ze pracownicy majakierownictwo w glebokim powazaniu. Przeciez nawet pies jesli sie go bije kijem nie bedzie merdal ogonem na widok swojego oprawcy

Najnowszy
@lolkowski

Nie odmowie wam prawdy w tym co mówicie, ale wina leży po środku. Nie ma premii - nie ma motywacji do pracy, a cala reszta też niech weźmie dystans do tego co robi, bo z jednej strony są te podfirmy i wymaga się od nich 100% wydajności a od własnych ludzi nie wymaga się (niech stoja i bajeruja przy wodopojach, wrzucajcie zdjęcia na fb w czasie pracy, smski itp), a potem zdziwienie że wszędzie kamery.... Naprawdę nie życzę źle nikomu, i nie mam do nikogo żalu że tak odczuwa atmosferę w firmie. Zmieńcie pracę i jak traficie na jakiegoś furiata to zmienicie zdanie że nie mieliście tak źle (chyba że naprawdę dobrze traficie) Z tego co tu widać jak się pracuje to chyba nigdy nie mieliście przełożonego CH...JA który po prostu wymaga, skoro kierownik wszystko odbiera za atak i nie staje w obronie swoich pracowników to potem macie to co macie. Naprawdę tutaj potrzeba czlowieka, który pokieruje i zarządzi co trzeba, martwiąc się o to żeby wszystko było na czas. Potrzeba tylko kontroli nad tym co się dzieje, a widać to już dawno spod kontroli się wyrwalo. I dla snujących domysły - nie jestem już pracownikiem choć praca była tu jedna z lepszych. Moja puenta, jeśli ludzie zobaczą że mają cel w wykonywaniu pracy (patrz premia/socjal/podwyżka) to zmienia swoje nastawienie. Niestety pieniądze są tu rozwiązaniem. Dajcie nagrodę tym którzy coś pokazują swoją postawą, wiedzą i zaangażowaniem a inni wtedy zobaczą że się jednak opłaca starac, a nie tylko narzekać i robić tym na górze pod górkę. Pozdro!!!

@Najnowszy

Tutaj trzeba przyznać rację, nigdy wina nie leży tylko po jednej stronie. I jedna i druga strona ma swoje racje ale też i swoje "za uszami". Już od wielu lat niektórym pracownikom włączył się trochę za duży luzik, niestety ale w czasie obecnego kryzysu trzeba spiąć poślady i dać trochę więcej z siebie. Ale też bardzo zmieniło się podejście pana dyrektora chyba pod wpływem pani z HR. Niestety na gorsze. Traktowane ludzi jak cyferki w exelu nie bardzo się sprawdza, widać to po obecnej sytuacji. Jedni drugim na złość. Pracownicy już nie czują się częścią firmy tylko bezosobową masą podejrzewaną na każdym kroku o naciąganie formy na koszty. Także ludzie z hali trochę więcej samodyscypliny a zarząd niech ma więcej zwykłego ludzkiego podejścia do pracowników. Firma też powinna trochę wspierać zwykłego pracownika jak ma problemy i w pewnych sprawach chwilowo iść mu troche na rękę (oczywiście w ramach rozsądku),tak właśnie buduje się zaufanie i zdobywa szacunek wśród podwładnych, który później procentuje ich wydajniejszą pracą.

Obesrwator

Przyznaję , że każdy ma rację i biuro i produkcja. Tylko jak obserwuję to mam wrażenie, że bardzo aktywnie działa "Gumowe Ucho" więc uważajcie!!! Ktoś miły, sympatyczny grający rolę współczującego budzący zaufanie a tak naprawdę robi wszystko aby się wykazać kosztem innych bo brak mu wiedzy i kompetencji. A jak wejdziesz w drogę takiej osobie to Cię zniszczy. Jako pracownicy uważamy, że jesteśmy źle tratowani i są złe warunki to możemy poprosić o sprawdzenie PIP, sanepid, urząd Ochrony danych osobowych , ZUS itp.........:) Kontrola potwierdzi kto ma rację biuro czy produkcja ))

Gumowe ucho
@Obesrwator

Uwielbiam plotki, ktore nic nie wnosza. Na gowork wszyscy odważni, a jak przyjdzie co do czego to nikt sie slowem nie odezwie. Sa sugestie? To zglaszajcie je do zarzadu. Chcecie co miesiac spotkanie odnosnie kondycji firmy, wynikow finansowych, pomyslow na przyszlosc? Zgloscie to do zarzadu, od czego macie zwiazki? A moze fajnie by bylo jakby prezes raz do roku z kazdym porozmawial sam na sam co kto mysli o firmie, co mu sie podoba co nie. Chcecie tego? Wyjdzcie z inicjatywa. Narzekanie tu albo po cichu gdzies miedzy maszynami nie pomoze jesli w 4 oczy sie nie mowi co kogo boli. Wtedy gumowe ucho nic nie podpier...oli nikomu, bo nie bedzie tego slyszec, a jealu uslyszy to przy obecnosci wszystkich

@Gumowe ucho

1. Na gowork wszyscy odważni, a jak przyjdzie co do czego to nikt sie slowem nie odezwie. - Bo ludzie wiedza ze od dawien dawna poslaniec ze zlymi wiadomosciami nie pozyje dlugo 2. Sa sugestie?To zglaszajcie je do zarzadu. - Jasne bo kazdy szaraczek moze od se tak O do biura wpasc i spotkac sie z zarzadem. moze mu jeszcze kawe i ciasteczka kupia? 3. Chcecie co miesiac spotkanie odnosnie kondycji firmy, wynikow finansowych, pomyslow na przyszlosc? Zgloscie to do zarzadu, od czego macie zwiazki? - przeciez takie spotkania byly ale sie skonczyly bo..... zarzad przestal je organizowac!!! 4. A moze fajnie by bylo jakby prezes raz do roku z kazdym porozmawial sam na sam co kto mysli o firmie, co mu sie podoba co nie. Chcecie tego? Wyjdzcie z inicjatywa. - jasne spowiedz podpisana wlasna krwia. skoro sa takie spotkania potrzebne to dlaczego zarzad sam nie zorganizuje? co pracownicy maja wszystko robic? Narzekanie tu albo po cichu gdzies miedzy maszynami nie pomoze jesli w 4 oczy sie nie mowi co kogo boli. Wtedy gumowe ucho nic nie podpier...oli nikomu, bo nie bedzie tego slyszec, a jealu uslyszy to przy obecnosci wszystkich

@Gumowe ucho

Niestety, ale osoby które próbowały wychodzić z inicjatywą rozmowy w tematach dotyczących pracowników zostały odpowiednio potraktowane przez pana dyrektora i panią z HR, żeby więcej im do głowy takie głupie pomysły nie przychodziły. Zostały tak "dojechane" ,tak podkręcono im śrubę, że albo już się poddały albo są zmuszeni się zwolnić, bo praca w takich warunkach to nie praca tylko walka.

@ja

Jezeli liderzy i brygadzisci nie byli godni dostapic audiencji to co ma zrobic popychadlo w postaci operatora?

Niewygoda
@lolo

Rozkrzyczani liderzy :)

@ja

Mobbing!!!! ale HR chyba to monitoruje aby było w granicach prawa?

@Gumowe ucho

uważasz, że plotki, to Twoja sprawa masz prawo " W każdej plotce jest trochę prawdy".

operator

jest oferta do pracy na stanowisko operatora ? czy warta zainteresowania? jak się pracuje w YAGI ?

@operator

Dobrze, praca lekka, nie wymagająca operatorzy mają czas zawsze na papierosa.W wolnym czasie gramy też w karty i opowiadamy sobie kawały.Dołącz do nas.Polecam serdecznie :)

@ok

Masz poczucie humoru tylko zastanawiam się czy to "czarny Humor" ? a może robisz Sobie upust złości i rozczarowania? a liczyłem na wiarygodną odpowiedź. W swoich wpisach byłeś obiektywny i konkretny:)

@operator

Kazda oferta jest warta rozpatrzenia tylko pytanie czy kazdy ja przyjmie. Poniewaz gowork niepozwala na publikacje stawek wiec podpowiem ci ze poczatkowa stawka nie rozni zie znaczaco od pensji minimalnej przewidzianej na przyszly rok. Praca nie jest strasznie ciezka choc zalezy gdzie wyladujesz.

@operator

Szczerze polecam pracę.Super atmosfera,fajni ludzie.Po co większe pieniądze.Liczą się warunki pracy :)

NOK
@ok

Wszystko spoko, gdyby nie to, że przekazywanr informacjr maja być jasne i zrozumiałe dla wszystkich, jak wprowadzona premia "ABSENCYJNA/OBECNOŚCIOWA" której możesz nie dostać bo nie nosisz maseczki.... To tak jakbyś chciał kupić opony zimowe do auta, a sklep ci mówi że jak chesz kupić, musisz najpierw pokazać że masz rower...

@NOK

czyli oprócz podstawowego wynagrodzenia są premie ? a co zfśs , bo jak piszecie nie ma bo tarcza? a jak teraz . Każdy gorsz sie przyda gdy kredyt do spłacenia.

@NOK

Nagroda a nie premia to raz.A że masz nosić maskę to twój obowiązek.

@operator

Zfss brak ale pomimo tego i tak dużo zarabiamy ;)

Lean
@Operator

Można motywować do pracy bez manipulacji i z szacunkiem.Oczywiście łatwiej wpaść w patologie zarządzania.Jeśli w firmie są problemy, Zapraszam na szkolenie(usunięte przez administratora)

Tim
@Operator

I przyszło na mnie. Znów bez kasy. Pora uciekać przyjaciele.

Pan Da

Co tam słychać ludzie coś się stabilizuje ? Coś lepiej coś gorzej ?

@Pan Da

Nie zwalniają nie przyjmują. Ot co.

Stary

Co tu taka cisza Pany ? Już nikogo tam nie ma czy co ?

Lee
@Stary

A co tu pisać. Nieciekawie się robi z kuźni odchodzą 2 kolejne osoby z kilkuletnim doświadczeniem. Oczywiscie można na ich miejsce przyjąć nawet dziesięciu, ale co to zmieni tu potrzebne jest doświadczenie bo to nie jest praca "taśmowa".Biuro pęka w szwach tak jak by zapomnieli kto na nich robi...:(( No chyba że na miejsce tych co się zwalniają przyjmą kolejne osoby od teorii produkcji :)

Burak z biura
@Stary

No właśnie biuro pęka w szwach, a żółte czapki tylko produkują żółte produkty na żółte karty ????????????. Są dwa tematy, pierwszy: Jak dobrze czasem widzę to jeszcze kilka wolnych krzeseł jest w biurze, więc może jeszcze kogoś przyjmą, kto będzie grzał stołek i nawet na produkcji się nie pojawi. Tyle nowych twarzy, a nawet nikt ich nie zna, a ponoć ludzie od procesu.... Drugi temat to podfirma: Przyjmijcie więcej ludzi z podfirmy, którzy nawet połowy normy nie robia kręcą gwinty od niechcenia, czasem jeden kosz po dwa razy. Zero nadzoru nad nimi, ciągle na telefonie wiszą, nikt nie wymaga, a jak pracownik Yagi idzie na sortowanie to nagle normy są narzucane. Oby tak dalej to tylko żółte czapki i exact będzie pracował. Pewna pani z biura miała chyba w planie wymianę kadry w 100% aby móc swoje zdanie narzucic, bo każdy kto jej powie "nie" od razu jest skreślony i do zwolnienia. No cóż, chyba też wypowiedzenie rzucę na dniach ????????

@Burak z biura

Po urlopach kolejna fala zwolnień natychmiastowych.

@Burak z biura

Dalej te gwinty kręcicie? masakra. Z tego co słyszę to przecież macie inz. procesu i co, nie daje rady?

Niepoddany
@ja

Ta, inżynier procesu co mikrona nie potrafi zapisać....

True story
@Niepoddany

Racja ! Inżyniery co nie umieją posłużyć się suwmiarką miedzy innymi :D śmieszne jest to ze ludzie którzy nie mają bladego pojęcia o zachodzącym procesie są przyjmowani a głowę noszą wyżej niż sra.ją. z całym szacunkiem ale żeby nosić tak glowe należy cos w niej miec i nie traktować ludzi jak pomiet.ła. Oby polepszyplo się w tej firmie szczególnie dla starej gwardii ktora tam pozostała chociaz ich niewielu jak pamiętam pozostało. Ja mam to za sobą powodzenia !

@True story

Narazie tą "starą gwardie" doprowadzają aby sami się zwolnili a przez to, że kierownictwo patrzy tylko na swoje cztery litery to mają drogę wolną. Kierownik przychodzi tylko porozmawiać z ludzmi jak musi urlop odwołać lub trzeba przyjść w sobotę i w niedzielę. Bo jak chodzi o podwyżki to chowają głowę w piasek i tu nie stanie w obronie pracownika. Ja także dałem sobie spokój parę miesięcy temu.

Byłem kilka razy na tym zakładzie pracując dla podfirmy. Mogę jedynie stwierdzić to że ludzie ( w głównej mierze biuro i nie liczni ludzie na hali ) którzy tam pracują zachowują się wobec obcych strasznie negatywnie i oschle. Przełożeni a w szczególności przełożona stosuje na pracownikach (usunięte przez administratora) który rzutuje potem na psychice pracownika i zamiast się skupić na wykonywanej pracy strasznie przeżywa sytuację która miała miejsce. Nie ludzkie normy które są wyliczane na podstawie stopera a nie braniu pod uwagę temperatury na hali, wyjścia do ubikacji, podstawienia kosza samemu bądź przez wózkowego jak i również możliwej zmiany narzędzi pracy i wypisania raportu. W trakcie mojej pracy norma została nam podniesiona tak że człowiek wykonując wszystkie czynności z danym artykułem nie jest w stanie tego zrobić. Przypuszczam że Przełożona może być z tego rozliczana ( mojej dawnej pracy ) ale jak widać osoby które pracują w biurze i są inżynierami nie mają pojęcia jak to jest pracować na nagrzanej hali gdyż częściej siedzą w klimatyzacji i podejmują irracjonalne decyzje. Tak samo wprowadzenie kontroli nad pracownikami jak i kazanie przychodzenia w godzinach 8.00-16.00 gdzie niektórzy muszą załatwić swoje sprawy ale nie jest im to umożliwiane. Również wrzucanie wszystkich pracowników do tego samego "worka" jest bardzo nie na miejscu gdyż co może dana osoba wiedzieć kim pracownik pod firmy jest prywatnie? Może kończy studia albo jest po studiach ale robi następne lecz pracuje aby na nie zarobić. Nie kompetencja tych że osób jest zastraszająca. Jak również potraktowanie dziewczyny która źle się poczuła i zaczęła krwawić z nosa gdyż natłok pracy który został narzucony spowodował u niej zawroty głowy a w późniejszym skutku krwotok. Reakcja samej przełożonej która nic nie odpowiedziała na tą przedstawioną sytuacje ukazuje że mamy do czynienia z osobą o braku zrozumienia jak i posiadaniu lodowatego serca !! Kończąc mój wywód praca na tym zakładzie jest strasznie męcząca człowieka fizycznie jak i psychicznie z powodu niekompetencji Przełożonej/go oraz pracowników Biurowych. Proszę choć raz podejść do pracy jak normalna osoba którą się jest i spojrzeć na aspekty które mogą przeszkadzać innym jak i Państwu. Bo dążąc taką drogą ten zakład zmierza ku upatkowi i zamknięciu. Bądź spróbować chociaż przez jeden bądź dwa dni pracować na Hali produkcyjnej to państwo się przekonają co to jest "Ciężka praca". Nie pozdrawiam Gość :)

@Gość

Bardzo dobrze napisane ???? ... przelozona.. ???? racja od kiedy jest inzynier S. Jest zle nie wiem gdzie pracowala ale wnioskuje ze byla to firma gdzie jest tzw oboz gdzie masz stac i robic do toalety tez wyjsc o tak nie mozesz praca ze stoperem tak jest przy liniach ... i tu chyba takie cos chce wprowadzic .. tylko pytanie dlaczego juz nie pracuje tam gdzie pracowala? Niech zmieni podejscie do ludzi bo to ze jest na wyzszym stanowisku nie znaczy ze moze ludzi ponizac . W sumie co sie czepiamy bo przeciez dzieki p. S produkcja jakas idzie ... bo faktycznie oklejanie ... pomaga w produkcji ... sa normy

Prawda

hmm dziwne .. Odkąd jest to są wykonywane normy! Boli was to że nie możecie na fajeczki chodzić w czasie pracy. W końcu ktoś wziął się za wasze tyłki ..bo jedyne co potraficie to narzekać.

@Prawda

No tylko szkoda ze nikt nie docienia pracownikow co pracuja na maszynach i tu nie chodzi o palenie czy narzekanie , bo Ci co pracuja jeszcze nie raz pokazywali ze robia duzo staraja sie by maszyna szla , by norma byla , czasem robia rzeczy co tak naprawde naleza do innych pracownikow naprawde sie staraja ... zwlaszcza te osoby ktore chca pracuja i nie narzekaja bo wiedza jak faktycznie jest ale mimo to przykre jest takie podejscie . .. fakt faktem ze zas z drugiej strony niektorzy pracownicy nie pracowli w innych zakladach gdzie jest inaczej o wiele gorzej niz faktycznie jest w Yagii to beda narzekac ...

Sylwia
@Prawda

Ale ty się tak nie unoś, trzeba przyznać że nie masz bladego pojęcia o procesie a się wymadrzasz. Operatorzy robią ponad ich obowiązki a ich stanowiska powinny być techniczne, bo operator powinien załadować linie i rozładować kontorulajc detal, a nie ustawiać parametry. Tu trzeba zmienić kierownictwo a nie ludzi produkcyjnych, a kierownictwo musi przede wszystkim dobrze zarządzać, a tego brakuje - komunikacja to podstawa, potem można wymagać dopiero

@Sylwia

Bardzo dobrze napisane zgadzam sie w 100% i chyba nie tylko ja ...

Jak poszukiwanie pracy na urlopie??

Stary

Już znalazłem nową:)) W końcu wypłata będzie się zgadzać :D

Niedoświadczony

Witam. Nie wiem skąd te opinie, byłem na rozmowie oferowano mi 3800 brutto plus premie miesięczna oraz kwartalną. Po trzech miesiącach podwyżka co najmniej 200 brutto a co roku podwyżki na wiosnę minimum 10%. W dodatku bogaty pakiet socjalny w postaci wczasów pod grusza i pieniędzy na święta. Muszę przyznać że bardzo miła atmosfera na rozmowie była. Muszę przyznać, że nie miałem nigdy styczności z cnc, ale jak mi na rozmowie powiedziano wszystkiego się nauczę, starsi doświadczeni pracownicy mnie nauczą wszystkiego, żebym się nie martwił. W dodatku możliwość nadgodzin co jest mi na rękę. Więc jak człowiek chce może zarobić. powiedziano mi, że jeżeli miałbym doświadczenie na cnc dostałbym o wiele więcej. No cóż zobaczymy oby było dobrze. Wcześniej pracowałem w firmie zajmująca się przetwórstwem mięsa. Więc lepsze to niż robienie pasztetu:) mam pytanie podobno nowi pracownicy noszą tam żółte czapki czy ja też taka będę nosił?

EX
@Niedoświadczony

Jasne ze tak tylko przygotuj się na spore wydatki gdyż jedyne co usłyszysz od starszych pracowników to to ze wiedza kosztuje a dodatkowo posiadają ja ze screenow na telefonie. Pozdrawiam

BYŁY PRACOWNIK
@Niedoświadczony

Tobie na start zaproponowali taką stawkę a operator który pracuje w zakładzie 7 lat nie ma takiej stawki, więc zastanów się jak przekaże Ci wiedzę skoro Ty nie umiejąc nic będziesz miał większe hajsy niż on pracując na dwie maszyny ????

@Niedoświadczony

Czy lolo już nie pracuje ??:(

lolo

Pracuje ale takich szczytow absurdu nie za bardzo da sie ugrysc.... co nie znaczy ze popracuje dluzej

@Niedoświadczony

Przedłużyli mi umowę i nie dostałem ani grosza podwyżki.

Przyszły lider

Chciałbym zasięgnąć opinii.W internecie znalazłem ogłoszenie na stanowisko lidera zmiany.Posiadam wyższe wykształcenie oraz 15 lat doświadczenia na stanowisku funkcyjnym w branży automotive.Posiadam wiele szkoleń/kursów.Znam także język angielski w stopniu dobrym.Jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku i czy mogę liczyć na początku na wynagrodzenie 8 tysięcy netto?

Lolek
@Przyszły lider

Tyle Nie masz szans zarobić na tym stanowisku prawdopodobnie nawet połowa z tego będzie wielkim sukcesem.

Przyszły lider
@Lolek

Dziękuję, w takim razie szkoda mojego czasu.

NOK
@Przyszły lider

8000 to żaden inżynier nie zarabia w tej firmie. Jak chcesz takie wynagrodzenie to znajdź firmę która jest znana marka na świecie, o Yagi nikt nie słyszał poza żarowem i Japonia.

Podwyżka

Hej, jak tam smerfy z Yagi? Jak się podobają podwyżki? Wszystko idzie w górę tylko nie wynagrodzenia w Yagi hahaha, (usunięte przez administratora)za miskę ryżu i mordki w kubeł Pozdrowka

Poddany
@Podwyżka

Nieważne podwyżki, ważne że premia poddańcza jest co miesiąc :D a jak wasze premie poddancze, nie odbijacie się sekundę za wczesnie?

oferta - kandydat

Jest oferta pracy : inżynier utrzymania ruchu, ciekawy jestem jaka stawka ? oraz ile wynosi nagroda za perfekcyjną obecność? Co trzeba robić aby mieć perfekcyjną obecność? Podwyżki płac co roku regularnie? Pytam , bo na rozmowie zawsze jest wszystko najlepsze i obiecują dużo:)

Pantofel
@oferta - kandydat

Nie spóźniasz się to dostaniesz jak nie zabiorą Ci za nic innego.Dziecku musisz powiedzieć aby nie chorowało bo opiekę trzeba zgłaszać dwa dni wcześniej tak jak urlop wypoczynkowy.Uż też dysfalifikuje prawo do premii.I najlepiej poszukaj w piwnicy trochę narzędzi bo nie ma części do maszyn i narzędzi.

Prawda
@oferta - kandydat

Stawka niewiadoma , znając podejście firmy rozmowa będzie porównywalna z kandydatem misji kosmicznej z tego co jest na dzień dzisiejszy to: luz robota produkcja zrobi robotę ty możesz "leżeć"

Mariusz
@Podwyżka

Czy pracodawca promuje zdrowe odżywianie i czy daje pracownikom owoce i warzywa jak obecnie jest w niektórych firmach.Jak długie są przerwy?

Poddany
@Mariusz

Owoców i warzyw nie ma, ale za to dostaniesz żelki Haribo albo gumę mambę za dobre wyniki firmy. W tym roku niestety zapomnieli dać do rocznych podwyżek czekolady z biedronki na osłodę, aby nie zemdleć z wysokości otrzymanej kasy. Ogólnie praca spoko, nie musisz nic robić, nawet jak coś zepsujesz to nic się nie stanie, chyba że popełnisz błąd nie mając szkolenia to dostaniesz upomnienie i premie OBECNOSCIOWA ci zabiorą.

@Poddany

Żelki nie są zdrowe.Przerwa jest jedna i trwa 20 minut z czego 10 minut zostajesz dłużej w pracy.Na jakie stanowisko kandydujesz?Jeśli na pakowanie,magnetik lub produkcję to musisz się naprzewalać stali.Pod tym względem praca jest najcięższa na strefie(przemysł ciężki)

Tak

Potwierdzam praca jest cięższa niż gdzie kolwiek na strefie i nie chodzi o stawianie firmy w złym świetle po prostu teraz ludzie mają wybór gdzie pracować i kiedyś było łatwiej z pracownikami. Stawki które proponuje firma nie są adekwatne do tak ciężkiej pracy fizycznej. Szkoda że firma nie idzie w stronę konkurencyjności z zarobkami(widocznie taka polityka firmy) bo solidny pracownik na rynku ma już pracę zostali tylko karierowicze i ludzie z różnymi nałogami. Podsumowując jeżeli nie można znaleźć pracy za wyższą stawkę to szuka się takiej która jest lżejsza.

Czy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów zatrudnia studentów?

Pewnie tak.

@.

Biora kogo popadnie i tsk nikt nie przychodzi od 6 miesięcy sa przyjęcia ale nikt nie przychodzi:D

(usunięte przez administratora) totalne pozbyli się większości załogi a tym co zostali pluje się w twarz każą szkolić nowych co dostają więcej na start niż ludzie co pracują po 5 lat i wmawia się że podwyżek nie będzie bo firma nie zarabia

Czy będzie coś w tym roku na Wielkanoc z funduszu? Ktoś coś wie?

Nie

Miły
@.

Dlaczego !!! Chce się dowiedzieć !!!!

Fame
@Miły

Jeżeli pracujesz w tym zakładzie a domniemam że od niedawna to informuję cię że na Wielkanoc nie będzie nic i musisz się do tego przyzwyczaić. Najlepiej jakbyś zapytał kogoś z większym stażem to Ci wytłumaczy ja to Tu dzìala. A jeżeli nie odpowiada ta żeczywistość to poprostu zmień pracę świat nie kończy się na YPF.

prawda
@Fame

na rozmowie rekrutacyjnej mówili mi że będzie.

Lolo
@prawda

Na rozmowie to wszystko powiedza. W chwili obecnej nie ma pracownikow i szukaja nowych ale cos im ciezko idzie. Nieraz jest dwoch kandydatow na rozmowie jeden umie pisac drugi czytac. A jak sie trafi taki co wymiary w milimetrach nie mililitrach podaje to juz jest sukces.

Mateusz

A kwartalna premia ile wynosi?

Info
@Mateusz

Premia jest duża1000 zł i zależna jest od realizacji planu i innych warunków

były

pozdrawiam wszystkich pracowników YAGI a szczególnie sympatyczne Panie z biura. Wszystko u Was ok :) szczególnie kasa:)

...
@były

Kasa ekstra i praca też fajna :)

były
@...

To super, że jest wszystko OK:), że fajnie i spokojnie się pracuje za dobre wynagrodzenie. Życzę wielu sukcesów i duzo zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów - Żarów

• Jak się pracuje w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Zobacz opinie na temat firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Kandydaci do pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów
1.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Fabryczna 3
    58-130 Żarów

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów