Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.?

Nowy wpis

@Pytanie

Wszystko zależy od konkretnego stanowiska i rekrutacji, którą prowadzimy, ale w chwili obecnej najczęściej jest to pierwsza rozmowa wstępna w formie zdalnej. Jeśli zainteresujesz nas swoim doświadczeniem, zaprosimy Cię na spotkanie - w końcu chcemy nie tylko wiedzieć jakie masz kompetencje, ale przede wszystkim chcemy się poznać i sprawdzić czy mamy wspólne FLOW. Następny etap to podjęcie decyzji – zarówno my, jak również kandydat musimy zdecydować czy nasza współpraca dojdzie do skutku. Zależy nam, aby nie była to jednostronna decyzja. Chcemy aby osoba ubiegająca się o pracę była tak samo jak my pewna, że chce dołączyć do naszego zespołu. Jeśli decyzja obu stron jest pozytywna - rozpoczynamy współpracę:)

N Nowy wpis
Kandydat

Witam! Czy macie na produkcji CNC tokarki lub frezarki?Jesli tak, to z jakim sterowaniem? Pozdrawiam

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. na stanowisko Kupiec?

Nowy wpis

@Pytanie

Spotkanie rekrutacyjne na stanowisko Kupca Strategicznego polega na luźnej rozmowie, z resztą jak wszystkie nasze rekrutacje;) Chcemy dowiedzieć się więcej na temat Twojego doświadczenia, ale również po prostu po ludzku poznać się nawzajem. Co jeśli chodzi o konkretne pytania? Zapytamy Cię pewnie czy miałeś okazję poszukiwać nowych dostawców oraz negocjować z nimi stawki czy umowy? W jaki sposób to robiłeś? Jakie były efekty Twoich działań? Potem opowiemy Ci o naszej firmie i o tym stanowisku, a następnie na pewno zadamy pytanie czy Ci to odpowiada?!;)

Ja

Spędziłem wspaniałe 7 lat w tej firmie. Atmosfera była bardzo rodzinna, a szefostwo takie że większość może pozazdrościć. Bardzo fajne uczucie gdy raz na parę lat odwiedzisz firmę i widzisz dużo znajomych twarzy i każdy chce się dowiedzieć co u ciebie słychać.

@Ja

Bardzo miło nam to czytać! Opinie naszych pracowników są najcenniejsze i wiele mówią o naszym FLOWAIROWYM DNA! Zapraszamy do odwiedzin częściej!;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi serwisowej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Jasiek

Fajna firma i fajny zespół ludzi więc i pracuje się świetnie dlatego wartom polecać takie miejsca.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.?

Rekomendacja
@Pytanie

We FLOWAIR ważni są ludzie, dlatego do tego tematu również podchodzimy indywidualnie i elastycznie - każdorazowo dogadujemy się z pracownikiem, jaka forma zatrudnienia będzie odpowiadała najbardziej obu stronom.

Czy firma Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

To wszystko zależy! Do każdej osoby i każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie - czasem finansujemy w całości, czasem częściowo. Jesteśmy w takich tematach bardzo elastyczni:)

US

Bardzo fajna firma. To co widać na stronie i w socialach o firmie to rzeczywiście ma miejsce. Fajni ludzie, doświadczona ekipa. Atmosfera naprawdę spoko. Co do warunków zawsze można się dogadać.

anonimowy

Jak długo czeka się na odpowiedź na wysłanie cv?

@anonimowy

Wszystko zależy od stanowiska oraz rekrutacji. Firma kontaktuje się z wybranymi kandydatami, a wtedy informuje ich o kolejnych etapach rekrutacji oraz o terminach;)

Patryk

Czy ktoś tutaj powie mi czy są duże nadgodziny ? I jak są wypłacane ?

Praca FLOWAIR
@Patryk

Wszystko zależy od działu firmy, stanowiska czy sposobu zatrudnienia. Zachęcamy do pozostawienia bardziej szczegółowego pytania w wiadomości prywatnej, a chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. Pozdrawiam!

Czy twoim zdaniem firma Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. w miejscowości Gdynia jest atrakcyjnym pracodawcą? Zamieść opinię i napisz dlaczego polecasz właśnie tę firmę jako dobre miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. - Gdynia

Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.