Opinie o FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gdynia

anonim
Inne

Cześć, o magazynierze byście cos napisali? Warto pójść? Tak jak napisano wcześniej dalej jest taka oferta na stronie, myślę by wysłać cv. jakie są teraz warunki finansowe? opiszecie tez aktualne benefity?

@FLOWAIR
Pracownik
@anonim

Nadgodziny zgodnie z informacją powyżej, są uzależnione od ilości pracy. Rozliczane są zgodnie z zasadami spisanymi w kodeksie pracy. Jest możliwość odebrania ich w formie dnia wolnego, ale zdecydowana ich większość jest wypłacana wraz z wynagrodzeniem.

anonim Nowy wpis
Inne

Interesują mnie średnie widełki placowe możliwe do uzyskania na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta w dziale serwisu. Z opisu oferty wynika, że znajomość niemieckiego, branży HVAC czy też doświadczenie w branży ERP mogą być dodatkowymi atutami. Na co konkretnie wpływają podczas naborów?

anonim
Inne

Cześć, o magazynierze byście cos napisali? Warto pójść? Tak jak napisano wcześniej dalej jest taka oferta na stronie, myślę by wysłać cv. jakie są teraz warunki finansowe? opiszecie tez aktualne benefity?

FLOWAIR
Pracownik
@anonim

@GX pewnie, że warto! Nasz magazyn to magazyn wysokiego składowania, gdzie praca polega na rozładunku przychodzących towarów, kompletowaniu zamówień, przygotowaniu towaru do wysyłki czy zaopatrywaniu produkcji w komponenty. Mamy bardzo fajną ekipę magazynierów, a obecne zarobki na magazynie plasują się między 4 800 a 5 600 zł brutto miesięcznie – w zależności od Twojego doświadczenia, uprawnień czy zaangażowania. Zazwyczaj proponujemy również okres próbny, podczas, którego my weryfikujemy Twoją pracę, a Ty możesz zobaczyć gdzie i z kim miałbyś pracować. Pracujemy w nowoczesnym budynku, więc warunki pracy są bardzo dobre. Na chwilę obecną magazyn pracuje na jedną zmianę i zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy. Jeśli chodzi o benefity typu multisport, pakiet medyczny czy ubezpieczenie – jest możliwość ich wykupienia na preferencyjnych, wypracowanych przez nas warunkach. Zapraszamy!;)

anonim
Inne
@FLOWAIR

Czy wcześniej magazyn pracował na kilka zmian? zastawiło mnie to podkreślenie, że w ten sposób pracuje na chwilę obecną. Czy zależne może to być od jakiejś sezonowości? Te nadgodziny z opisu z oferty zawsze są dostępne?

FLOWAIR
Pracownik
@anonim

Magazyn zawsze do tej pory pracował na jedną zmianę, ale nie wykluczamy tego, że kiedyś będzie potrzeba wprowadzenia drugiej, Aktualnie jest to jedna zmiana. Nadrodziny są uzależnione od ilości pracy oraz ilości zamówień.

anonim
Inne
@FLOWAIR

Jaką sezonowość można zaobserwować w związku ze wspomnianymi nadgodzinami? W jakich okresach w roku mogą być one pewne? I z jakim wyprzedzeniem są zapowiadane? czy można zdecydować czy chce się je wykonać?

@FLOWAIR Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Zapraszam do złożenia aplikacji, być może będziemy mieli okazję się spotkać, a wtedy z pewnością odpowiemy na wszystkie nurtujące i bardziej szczegółowe pytania.

anonim Nowy wpis
Inne
@@FLOWAIR

Raczej ciężko by nadgodziny były przymusowe? Ktoś wyżej tak zadał pytanie więc wole się upewnić. ciekaw mnie czy pracownicy bardziej stawiają na dzień wolny czy to by były płatne? Ile % jeśli już?

@FLOWAIR Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Nadgodziny zgodnie z informacją powyżej, są uzależnione od ilości pracy. Rozliczane są zgodnie z zasadami spisanymi w kodeksie pracy. Jest możliwość odebrania ich w formie dnia wolnego, ale zdecydowana ich większość jest wypłacana wraz z wynagrodzeniem.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

FLOWAIR
Pracownik

@XDDD to bardzo mocne stwierdzenie. Z tego co wiemy, nie zostało ono zgłoszone nigdzie wewnątrz organizacji. Jeśli masz takie spostrzeżenia, zapraszamy do zgłoszenia tego do działu HR.

anonim
Inne

Witam, widzę ze już zapytania o stanowisko menadżera od łańcucha się pojawiały, jest to w zasadzie jedna z dwóch dostępnych ofert teraz na stronie. jakie natomiast jeszcze inne stanowiska są możliwe do zajęcia w biurze? z jakich działów się jeszcze ono składa i czy w najbliższym czasie można spodziewać się nowszych ofert?

FLOWAIR
Pracodawca
@anonim

Stanowisk w naszej organizacji jest na prawdę sporo - od tych związanych z produkcją, jak również ze sprzedażą, po bardziej techniczne, finansowe czy administracyjne. Zachęcamy Cię do pozostania w kontakcie z nami właśnie poprzez zaglądanie do naszej zakładki kariera na stronie internetowej i aplikowania w razie zainteresowania konkretnym stanowiskiem.Mamy nadzieję, że znajdziesz tam pozycję, która wzbudzi Twoje zainteresowanie;) Ponadto zapraszamy też do obserwowania nas na Facebooku czy Instagramie;)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Młodszy serwisant mobilny HVAC. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ można ubiegać się o podwyżkę?

FLOWAIR
Pracodawca
@Pytanie

Zazwyczaj podwyżki są raz w roku, jednak ma na to wpływ wiele czynników - od zaangażowania, przez realizację zadań aż po sytuację rynkową, ale zawsze jesteśmy otwarci na rozmowy:).

Mali
Inne
@FLOWAIR

Zastanawia mnie to podkreślenie, że podwyżki mogą być mierzone poprzez zaangażowanie. Co pracownik może mieć przez to na myśli? Teraz na przykład jedyną ofertę jaką widzę jest ta dla managera od łańcucha dostaw (ja akurat na inne czekam). Mimo wszystko jak z perspektywy tego stanowiska jakie może być przykładowe zaangażowanie? Co się liczy?

FLOWAIR
Pracownik
@Mali

Na każdym stanowisku liczy się trochę co innego. Przywołane przez Ciebie stanowisko będzie miało wpływ na wiele rzeczy m.in. stany magazynowe, oszczędności związane z zakupami komponentów, a docelowo wynik firmy, więc z pewnością to będą aspekty, które "będą się liczyły". Pisząc zaangażowanie mamy na myśli efekty pracy:) Przykładowo osoba, która ma niesamowicie duże kompetencje, ale nie jest zaangażowana i nie wykorzystuje ich w pracy, pewnie tej podwyżki nie dostanie..

Jadźka
Inne

czy aplikował już ktoś na te ofertę dla menadżera od zarzadzania łańcuchem dostaw? Jest jeszcze parę dni by aplikować i właśnie reflektuje. Nie widziałam aby ostatnio ktoś stawiał opinie w tym zakresie… można wiec o nią prosić? Jaka atmosfera występuje na dziale? zastanawiam się także w jaki sposób prowadzona jest rozmowa, o co mogą na niej teraz zapytać?

FLOWAIR
Pracownik
@Jadźka

Dzień dobry! Pytania są co prawda bardziej do kandydatów niż do nas, ale pozwolę sobie odpowiedzieć z naszej perspektywy;) Kandydatów mamy na prawdę wiele i będziemy starali się zrobić wszystko aby wybrać najlepszego lub najlepszą, a dokładniej osobę najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb (które są dość dokładnie opisane w ogłoszeniu). Atmosfera i kultura są na prawdę przyjemne, wszyscy odnosimy się do siebie z szacunkiem i gramy do jednej bramki. Rozmowa prowadzona jest raczej w sposób luźny, ale merytoryczny. Interesuje nas doświadczenie kandydatów, ale również oni sami - ich wartości, kultura i zachowanie. Chcemy odpowiednio dopasować osobę do naszej organizacji. Zachęcamy do aplikacji, być może będziemy mieli okazję się poznać;)

Zuza
Inne

Elastyczne godziny pracy i forma zatrudnienia w przypadku chłodnika, to jakie? Nie do końca to wynika z ogłoszenia, ale to praca na produkcji w siedzibie, czy chodzi o serwis i budowę instalacji u kilentów? Proszę o wyjaśnienie.

FLOWAIR
Pracownik
@Zuza

Elastyczne godziny pracy oznaczają, że możemy się dogadać w jakich godzinach będziesz pracować - musi to być 8h, ale możesz zacząć o godzinie 6, a możesz o 8!;) Jeśli chodzi o formę zatrudnienia - tutaj również musielibyśmy porozmawiać na temat oczekiwań obu stron. Zatrudniamy na umowę o pracę jak również możemy współpracować na zasadach B2B. Praca chłodnika jest na miejscu - na naszej hali produkcyjnej w Gdyni;) Zapraszamy do złożenia aplikacji, być może będziemy mogli zaprosić Cię na spotkanie i opowiedzieć jak to wygląda na co dzień!

Administrator

Czy często Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. poszukuje kogoś na stanowisko Export Manager? Ile osób tam pracuje?

FLOWAIR
Pracodawca
@Administrator

W dziale exportu pracuje 9 osób, natomiast aktualnie prowadzimy rekrutację na Export Managera. Jest to pierwsza rekrutacja do tego działu od dłuższego już czasu. Poszukujemy osoby, która podejmie się zarządzania tym działem oraz realizacji eksportowych planów sprzedażowych, a szczegóły dotyczące tego stanowiska znajdują się w ogłoszeniu: https://www.flowair.com/pl/export-manager/

Alicja
Inne
@FLOWAIR

W ofercie jest informacja o możliwości pracy zdalnej, interesuje mnie na jakich zasadach to działa. Można wynegocjować np. 2 dni w tygodniu pracy z domu po okresie wdrożenia czy chodzi raczej o jakieś jednorazowe przypadki? Czy za realizację planów sprzedażowych przyznawane są premie uznaniowe?

FLOWAIR
Pracownik
@Alicja

W ogłoszeniu na export managera jest informacja o tym, że preferujemy pracę stacjonarną, ale podchodzimy do tematu elastycznie i dajemy możliwość pracy z domu w uzasadnionych przypadkach. Jednak trzeba również pamiętać o tym, że wymagana jest gotowość do zagranicznych podróży służbowych. Jeśli chodzi o premie - są to informacje, które wspólnie ustalimy podczas dogrywania warunków współpracy, ale generalnie umawiamy się na cel, który należy osiągnąć. Premie są więc raczej uzależnione od wyniku, a nie uznaniowe;)

Gosc
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy są już wybrani kandydaci/kandydat na stanowisko kierownika produkcji do oddziału w opaleniu?rekrutacja minęła 2 tyg i cisza, pozdr

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@Gosc

Hej, przyłączam sie do pytania, cos ktoś wie na temat rekrutacji do opalenia??

Pracodawca
Pracodawca
@Gosc

Dzień dobry, zakończyliśmy etap zbierania oraz selekcji aplikacji na to stanowisko, w następnym kroku odbędą się spotkania z wybranymi kandydatami. Niektóre rekrutacje wymagają odrobinę więcej czasu, dlatego dziękujemy za cierpliwość;)

Gość
Kandydat
 Pytanie
@Pracodawca

Czy wogole bedzie jakas odpowiedz tak lub nie??

FLOWAIR
Pracownik
@Gość

Wszyscy kandydaci powinni otrzymać od nas wiadomość. Dotarła do nas niesamowicie duża liczba aplikacji na to stanowisko i jesteśmy dumni, że tak wiele świetnych kandydatów, chce dołączyć do naszego zespołu. Jednak taka ilość odpowiedzi sprawia, że musieliśmy przeprowadzić bardzo dokładną selekcję. Dziękujemy wszystkim za udział w rekrutacji. Jeśli nie otrzymałeś od nas żadnej odpowiedzi - zapraszamy do kontaktu bezpośrednio. Nasz adres email: praca@flowair.pl Pozdrawiamy!

Dominika
Inne

Szukam informacji o szkoleniach i kursach na stanowisku Operatora prasy krawędziowej CNC. Firma oferuje tego typu rozwój pracownikom?

Pracodawca
Pracodawca
@Dominika

Dzień dobry, jak najbardziej inwestujemy w rozwój naszych pracowników, natomiast jest to mocno indywidualna sprawa - podchodzimy do tego elastycznie i w porozumieniu z pracownikami decydujemy o tym czy i jaki kurs jest potrzebny;)

Dominika
Inne
@Pracodawca

Brzmi to dobrze. Widziałam że obecnie jest rekrutacja na stanowisko Technischer Support. Napisane jest w ogłoszeniu że mile widziana jest znajomość angielskiego. A firma pomaga w doszkalaniu i uzyskiwaniu lepszego poziomu?

FLOWAIR
Pracownik
@Dominika

Na stanowisku Technischer Support jest wymagany język niemiecki, a język angielski jedynie mile widziany, ale tak firma wspiera również w nauce języka angielskiego. Dla pracowników, którzy potrzebują języka do wykonywania swoich obowiązków mamy indywidualny program nauczania, natomiast wszyscy inni mają również możliwość brać udział w lekcjach w trakcie czasu pracy z naszym native speakerem!;)

Danuta
Inne
@FLOWAIR

A czy w zamian za uczestnictwo w kursach i szkoleniach podpisywana jest dodatkowa umowa lojalnościowa?

FLOWAIR
Pracownik
@Danuta

Przy kursach i szkoleniach zazwyczaj nie, ale przy np. studiach podyplomowych już tak. Z tym, że w tym temacie również jesteśmy elastyczni, wszystko zależy od kursu czy szkolenia, kwoty dofinansowania czy wewnętrznych ustaleń.

Wanda
Inne
@FLOWAIR

kwota mnie zaciekawiła a raczej max jaki firma mogłaby potencjalnie zaoferować. Jest tu może jakiś budżet odnawialny co roku dla osoby zatrudnionej? na jakie inne perspektywy rozwoju można tutaj jeszcze liczyć?

FLOWAIR
Pracownik
 Pytanie
@Wanda

@Wanda nie do końca rozumiemy Twoją wypowiedź czy zapytanie.. o jakieś kwocie piszesz? Jaka propozycja? Oczywiście mamy budżety odnawialne co roku, ale te ustalenia są dyskutowane wewnątrz naszej organizacji pomiędzy pracownikami a liderami;)

Urszula
Inne

Jest rekrutacja na magazyniera w Gdyni, syn jest zainteresowany a ja pomagam szukać pracy . Chcielibyśmy się dowiedzieć w jakich godzinach jest to praca bo napisano że jednozmianowa. Jaka to jest elastyczna forma zatrudnienia a jednocześnie stabilna ? Tak to zostało ujęte. Ile osób liczy zespół? Napisano że młody, więc syn chyba się wpasuje... :)

O...
Kandydat
 Pytanie

Jak się pracuje w dziale zakupów? (plusy i minusy) Mniej więcej ilu pracowników liczy cała firma, a ilu sam ten dział?

Pracodawca

 Pytanie
@O...

Jak się pracuje w dziale zakupów? Ciężko mi ocenić - musieliby się wypowiedzieć pracownicy tego działu, ale patrząc na to, że 3 z 6 osób pracujących w tym dziale są z nami od co najmniej 7 lat - wnioskuję, że dobrze;) Pozdrawiam, Joanna Przybysz

O
Kandydat
 Pytanie
@FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A mogłaby mi Pani podać swojego maila? Chciałabym zadać bardziej prywatne pytanie...

Administrator świata
Były pracownik

99% ludzi w firmie naprawdę spoko ,bardzo fajna atmosfera .Szefostwo super ,normalni ,koleżeńscy .Wiele rzeczy do dogadania ,jest tam elastycznie i miło.Myślę ,że to bardzo fajne miejsce dla kogoś kto zaczyna pierwszą pracę jak i szuka kolejnej by się rozwinąć .Miło wspominam :) Karol "złota rączka"

Rozbawiony
Kandydat

HRy w tej firmie to mistrzowie w nic nie robieniu. Kiedyś wysyłałem do nich aplikację, Odpowiedz przyszła po roku. Żenada.

Urszula
Inne
@Rozbawiony

... A chcieli Cię po tym pół roku?

Pracodawca

 Pytanie
@Rozbawiony

To bardzo ciekawe, bo nasze HRy nie przechowują tak długo aplikacji:) Może podzielisz się trochę szerzej swoimi doświadczeniami? Jaka odpowiedź przyszła po roku i na jakie stanowisko aplikowałeś?;)

Magda
Kandydat
 Pytanie

Hej, Mam pytanie odnośnie stanowiska Specjalista ds. Logistyki i realizacji zamówień krajowych. Widzę to ogłoszenie praktycznie zawsze jak wchodzę na pracuj.Pl. Z czego wynika ciągła rekrutacja na to stanowisko? Z czego wynika rotacja na tym stanowisku? Jakie są widełki płacowe?

Pracodawca

@Magda

Dzień dobry, Rekrutacja na to stanowisko była już kilkukrotnie, ale nie jest ona permanentna. Wynika to z kilku względów - rozwijamy ten dział, więc poszukujemy nowych osób, a niestety nie każda rekrutacja kończy się powodzeniem. Zdarza się tak, że kandydaci nie do końca odpowiadają naszym wymaganiom, a zdarza się tak, że wybrany kandydat wybiera jednak inną ścieżkę. Różnie bywa, stąd ogłoszenie często pojawia się na pracuj.pl. Jeśli chodzi o widełki płacowe - udzielamy takich informacji na etapie rekrutacji. Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę się zgłosić. Jeśli Pani aplikacja nas zainteresuje - na pewno się odezwiemy:) Pozdrawiamy, Zespół rekrutacji FLOWAIR

Karol
Kandydat
 Pytanie

Na przestrzeni roku pojawiła się już kolejne ogłoszenie na stanowisko kupca strategicznego. Czy aż tyle osób na tym samym stanowisku jest w firmie czy to kwestia dużej rotacji na tym stanowisku?

Pracodawca

@Karol

W 2021 roku ogłoszenie na stanowisko kupca strategicznego pojawiło się pierwszy raz, natomiast rekrutacja na to stanowisko miała miejsce również w roku ubiegłym - wtedy powiększaliśmy zespół, aktualnie rzeczywiście jedna osoba z tego zespołu postanowiła zbierać nowe doświadczenia w innej firmie, stąd aktualna rekrutacja. Jednak rotacja zarówno w tym dziale, jak i w całej naszej organizacji jest na prawdę niska, a zdecydowana większość rekrutacji spowodowana jest szybkim i dynamicznym rozwojem naszej firmy;)

Grzegorz
Były pracownik

Generalnie firma w porządku.pracowałem w tej firmie krótko z powodów osobistych, ale mogę powiedzieć że ekipa na montażu super, pomijając jednego takiego dzikiego, który jest aspołeczny we współpracy z innymi. Poza tym szczerze polecam firmę jako pracodawcę. Pozdrawiam chłopaków z montażu.

Pracodawca

@Grzegorz

Zawsze cieszą nas takie opinie;) Rzeczywiście zespół na montażu i produkcji jest świetny więc fajnie aby inni również mogli się o tym dowiedzieć! Dziękujemy za komentarz;)

Administrator

Poszukuje obecnie pracy jako: Kierownik Serwisu w mieście Gdynia. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Pracodawca

@Administrator

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację właśnie na takie stanowisko. Zapraszamy do aplikowania! Więcej informacji tutaj: https://www.flowair.com/pl/kierownik-dzialu-serwisu/

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.?

Pracodawca

@Pytanie

Wszystko zależy od konkretnego stanowiska i rekrutacji, którą prowadzimy, ale w chwili obecnej najczęściej jest to pierwsza rozmowa wstępna w formie zdalnej. Jeśli zainteresujesz nas swoim doświadczeniem, zaprosimy Cię na spotkanie - w końcu chcemy nie tylko wiedzieć jakie masz kompetencje, ale przede wszystkim chcemy się poznać i sprawdzić czy mamy wspólne FLOW. Następny etap to podjęcie decyzji – zarówno my, jak również kandydat musimy zdecydować czy nasza współpraca dojdzie do skutku. Zależy nam, aby nie była to jednostronna decyzja. Chcemy aby osoba ubiegająca się o pracę była tak samo jak my pewna, że chce dołączyć do naszego zespołu. Jeśli decyzja obu stron jest pozytywna - rozpoczynamy współpracę:)

N
Kandydat
 Pytanie

Witam! Czy macie na produkcji CNC tokarki lub frezarki?Jesli tak, to z jakim sterowaniem? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

    Zobacz opinie na temat firmy FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 18 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
FLOWAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Przejdź do nowych opinii