Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Wszystko zależy od konkretnego stanowiska i rekrutacji, którą prowadzimy, ale w chwili obecnej najczęściej jest to pierwsza rozmowa wstępna w formie zdalnej. Jeśli zainteresujesz nas swoim doświadczeniem, zaprosimy Cię na spotkanie - w końcu chcemy nie tylko wiedzieć jakie masz kompetencje, ale przede wszystkim chcemy się poznać i sprawdzić czy mamy wspólne FLOW. Następny etap to podjęcie decyzji – zarówno my, jak również kandydat musimy zdecydować czy nasza współpraca dojdzie do skutku. Zależy nam, aby nie była to jednostronna decyzja. Chcemy aby osoba ubiegająca się o pracę była tak samo jak my pewna, że chce dołączyć do naszego zespołu. Jeśli decyzja obu stron jest pozytywna - rozpoczynamy współpracę:)

N Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam! Czy macie na produkcji CNC tokarki lub frezarki?Jesli tak, to z jakim sterowaniem? Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. na stanowisko Kupiec?

Nowy wpis

Pracodawca

 Pytanie
@Pytanie

Spotkanie rekrutacyjne na stanowisko Kupca Strategicznego polega na luźnej rozmowie, z resztą jak wszystkie nasze rekrutacje;) Chcemy dowiedzieć się więcej na temat Twojego doświadczenia, ale również po prostu po ludzku poznać się nawzajem. Co jeśli chodzi o konkretne pytania? Zapytamy Cię pewnie czy miałeś okazję poszukiwać nowych dostawców oraz negocjować z nimi stawki czy umowy? W jaki sposób to robiłeś? Jakie były efekty Twoich działań? Potem opowiemy Ci o naszej firmie i o tym stanowisku, a następnie na pewno zadamy pytanie czy Ci to odpowiada?!;)

Ja
Były pracownik

Spędziłem wspaniałe 7 lat w tej firmie. Atmosfera była bardzo rodzinna, a szefostwo takie że większość może pozazdrościć. Bardzo fajne uczucie gdy raz na parę lat odwiedzisz firmę i widzisz dużo znajomych twarzy i każdy chce się dowiedzieć co u ciebie słychać.

Pracodawca

@Ja

Bardzo miło nam to czytać! Opinie naszych pracowników są najcenniejsze i wiele mówią o naszym FLOWAIROWYM DNA! Zapraszamy do odwiedzin częściej!;)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi serwisowej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Jasiek

Fajna firma i fajny zespół ludzi więc i pracuje się świetnie dlatego wartom polecać takie miejsca.

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.?

FLOWAIR
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

We FLOWAIR ważni są ludzie, dlatego do tego tematu również podchodzimy indywidualnie i elastycznie - każdorazowo dogadujemy się z pracownikiem, jaka forma zatrudnienia będzie odpowiadała najbardziej obu stronom.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

FLOWAIR
@Pytanie

To wszystko zależy! Do każdej osoby i każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie - czasem finansujemy w całości, czasem częściowo. Jesteśmy w takich tematach bardzo elastyczni:)

US

Bardzo fajna firma. To co widać na stronie i w socialach o firmie to rzeczywiście ma miejsce. Fajni ludzie, doświadczona ekipa. Atmosfera naprawdę spoko. Co do warunków zawsze można się dogadać.

anonimowy
 Pytanie

Jak długo czeka się na odpowiedź na wysłanie cv?

FLOWAIR
@anonimowy

Wszystko zależy od stanowiska oraz rekrutacji. Firma kontaktuje się z wybranymi kandydatami, a wtedy informuje ich o kolejnych etapach rekrutacji oraz o terminach;)

Patryk

Czy ktoś tutaj powie mi czy są duże nadgodziny ? I jak są wypłacane ?

Praca FLOWAIR
@Patryk

Wszystko zależy od działu firmy, stanowiska czy sposobu zatrudnienia. Zachęcamy do pozostawienia bardziej szczegółowego pytania w wiadomości prywatnej, a chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. Pozdrawiam!

Administrator

Czy twoim zdaniem firma Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. w miejscowości Gdynia jest atrakcyjnym pracodawcą? Zamieść opinię i napisz dlaczego polecasz właśnie tę firmę jako dobre miejsce pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j. - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Flowair Głogowski I Brzeziński sp.j.