Opinie o Klimor S.A. w Gdynia Bolesława Krzywoustego 5

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klimor S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimor S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimor S.A. w Gdynia Bolesława Krzywoustego 5

Czy pracownicy w Klimor S.A. dogadują się między sobą?

Mirek i Trener Nowy wpis

Niestety ale zmuszony jestem ocenić bardzo negatywnie podejście firmy do pracownika jak i poziom wynagrodzenia. Co prawda można otrzymać po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony ale. No właśnie ale. Wysokość wynagrodzeń pracowników jest dość niska zarówno na stanowiskach produkcyjnych jak i biurowych. Są stanowiska gdzie nawet z tytułem inż. i wieloletnim doświadczeniem w tejże firmie płaci się ludziom lekko więcej niż przysłowiowej pani na kasie w lidlu. Do tego jak tylko coś nie pyknie w firmie to o premii można zapomnieć, szczególnie pokazał to czas pandemii jak prezesów dwóch kombinowało jak by tu nie płacić. Wystarczy porozmawiać z pracownikami.

Dyrektor ds Personalnych Nowy wpis
@Mirek i Trener

Rozumiem, że wskutek niezadowolenia z poziomu wynagrodzenia zmienił Pan pracę - niestety, tutaj wypada uszanować decyzję. Ciężko się spierać z subiektywnym odczuciem na ten temat, choć oczywiście ciężko także w takim miejscu obronić Pana opinię - nie znam ani zajmowanego stanowiska, ani Pani kwalifikacji, ani doświadczenia.... Wynagrodzenie bywa zróżnicowane i rzeczywiście dla osób bez doświadczenia i uprawnień może być potrzebny czas aby uzyskać pełnię możliwości - nagród, premii....... Co do "negatywnego podejścia firmy do pracownika"- jeśli to miejsce, Pana zdaniem ma służyć realnej i konkretnej ocenie Pracodawcy- proszę o wskazanie przykładów negatywnego traktowania naszych Pracowników - na ten moment trudno z Panem się zgodzić. Respektujemy wszystkie zasady zapisane w Kodeksie Pracy, ale i regulaminach wewnętrznych, znanych wszystkim pracownikom. A jeśli spotkało Pana coś pozaregulaminowego to powinien Pan był zgłosić to zgodnie z odpowiednią procedurą zgłaszania naruszeń.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko operator produkcji w Klimor S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Jaki jest styl zarządzania w Klimor S.A.?

Odpowiedź

Zarządzanie w tej firmie to głęboka (usunięte przez administratora) i kolesiostwo, liczy się kto lepiej liże (usunięte przez administratora)przełożonym, (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Klimor S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Buyer

Chciałbym zaaplikować na pozycję Specjalisty ds Zakupów. Czy może ktoś opowiedzieć więcej o pracy w dziale zakupów firmy Klimor? Słyszałem tylko, że znani są z nie sztampowego sposobu działania, szczególnie szefostwo, a cały dział logistyki jest prowadzony mądrze i z polotem nieznanym innym firmom?

Czy w Klimor S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dyrektor ds Personalnych

Zatrudnienie oferowane przez Pracodawcę to umowa o pracę lub przy niektórych pracach krótkoterminowych umowy zlecenia. Umowy o współpracy dotyczą usług świadczonych dla Klimor przed podmioty zewnętrzne.

Leworęki Thomas

Praca w firmie Klimor to czysta przyjemność. Miejsce świetnie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych takich jak ja, z uproszczoną ścieżką awansu na stopień kierownika.

kandy

Kandydowałem na Stanowisko Administratora IT w Gdyni, zero zwrotnego feedbacku, brak widełek - słowem nie warto na nich tracić czasu.

@kandy

Szanowny Panie, rekrutacja jest w toku- z pewnością widział się Pan z konkretną osobą, która prowadziła spotkanie i wierzę, że otrzymał Pan wizytówkę do kontaktu - jak również informacje do kiedy informacje o zakończonej rekrutacji zostaną przekazane. Żałuję zatem, że nie wyjaśnia Pan tej sytuacji tam gdzie powstał problem a dzieli się nią na forum, w bardzo ocennej formie, którą rozlewa Pan na opinię o firmie. Nie sposób na to nie reagować. Niestety, nie odpowiadamy wszystkim kandydatom, którzy odpowiedzieli na nasze ogłoszenia, nie mamy takiej możliwości - choć korzystając z Pracuj.pl odnotowujemy w systemie kto zakwalifikowany został dalej a komu chcemy podziękować na tym etapie i z tego co nas informowano jest to także informacja widoczna dla kandydatów składających aplikacje. Jeśli zatem rzeczywiście zależy Panu na informacji o statusie niezakończonej rekrutacji proszę o kontakt z osobą, która prowadziła rozmowę lub ze mną za pośrednictwem adresu praca@klimor.com Pozdrawiam

Robert
@Dyrektor ds Personalnych

Mógłby się dowiedzieć ile jest etapów rekrutacji? Na każdym jest tylko rozmowa czy też jakieś testy do wykonania? W razie co jest możliwość zdalnej rekrutacji?

Julia
@kandy

Ten feedback został Ci obiecany? To też nie jest obowiązek firmy by go dawać jeśli nie obiecają.

Strażnik Toalety
@Julia

Dewiza firmy Klimor brzmi "(usunięte przez administratora)oraz (usunięte przez administratora) i takoż według niej kierujemy się w naszych kontaktach z klientem oraz potencjalnym przyszłym pracownikiem.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Klimor S.A.? Chodzi o pracę jako operator produkcji, takie ogłoszenie jest na InfoPraca.pl 23 sierpnia.

Łucja

Czyli na żadne bony, kursy, prywatną opiekę zdrowotną albo chociaż kartę MultiSport nie można liczyć? :/ Wszystko kończy się na owocach, jeśli chodzi o benefity pozapłacowe?

Dyrektor ds Personalnych

Drogi Pracowniku, ja osobiście gratuluję długiego stażu w naszej firmie - patrząc na historię i charakter Pana wpisów na dzikich profilach firmy i determinacji Pana w obrażaniu innych pracowników ale i Pracodawcy- przy tej ilości sarkazmu i (usunięte przez administratora) (podszywa się Pan pod inną osobę), a także energii do obrażania innych, wypada pogratulować determinacji do pracy w naszej firmie i jednak właściwej oceny uzyskiwanych u nas licznych korzyści osobistych- które powodują, ze nadal Pan u nas pracuje...a może szkoda- może Pana talent i kompetencje dałoby się wykorzystać do uzdrawiania innych firm- szkoda by się dalej marnował? Może niech Pan podejmie misję zbudowania swojej firmy?- przy takiej wnikliwej analizie rzeczywistości, sukces gwarantowany.

Ilona

rzeczywiscie jest jak w ogloszeniu ze operator na produkcji moze liczyc na pensję od 4 tys brutto ?

@Ilona

4000 brutto to może po okresie próbnym i jednocześnie jeśli będzie pracował wszystkie soboty w miesiącu, inaczej jest to trochę mniej.

Emilia
@Stachu

A te soboty biorą ci, którzy chcą dorobić i to nie jest obowiązkowe?

@Stachu

To tak w praktyce ile za taką jedną sobotę wychodzi? Raczej warto?

@Beata

Nie, nie warto. Dostajesz +50% więcej za godzinę pracy. Już lepiej odpoczywać w domu i realizować swoje zainteresowania, robić coś twórczego. W innych zakładach dają +100%.

@Stachu

Pewnie tak ale też chyba nie w każdym? A wiadomo z jakiego powodu właśnie 50 a nie 100? jakiś argument z ich strony lub dają coś alternatywnego?

kandydat

Pragnę się podzielić swoimi wrażeniami dotyczącymi rozmowy na temat pracy na stanowisku "magazynier" w Skowarczu.Przed wysłaniem CV wykonałam telefon aby się dowiedzieć paru szczegółów dotyczących pracy.Zrobiłam to na prośbę męża który z powodu pracy do późnych godzin wieczornych nie mógł wykonać takiego telefonu osobiście.W słuchawce usłyszałam salwę śmiechu a moje zapytania o wymagania na to stanowisko zostały uznane za niestosowne bo nie jestem potencjalnym kandydatem.Pragnę podkreślić ,że ja się za męża nie umówiałam na rozmowę o pracę ani nie wysyłałam za niego CV.W ogłoszeniu nie są podane widełki zarobkowe - nie można się tego również dowiedzieć od Pani prowadzącej rozmowę.Uważam to za bardzo nieprofesjonalne.Jest XXI wiek i uważam,że każdy człowiek ma prawo przed pójściem na rozmowę znać to minimum na które może się zgodzić bądź nie.

Firma Klimor S.A. szukała pracownika na operator produkcji. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Robol z Produkcji

Robiłem w Pszczółkach jako monter. Brygadzista krąży po hali i kręci wora niewydajnym pracownikom. Oprócz tego jakieś przybłędy magazynowe latają ze starymi paleciakami i odbierają nam gotowe centrale. Owocowe wtorki. Czasem nie zdążyłem nic dla siebie wziąć, bo jedna osoba potrafiła pobrać tego samego dnia 15 jabłek (nikt tego nie kontroluje). Kolejki do WC jak za (usunięte przez administratora) do sklepów. A propos (usunięte przez administratora) jeden z brygadzistów lubi często nawiązywać do niej w charakterystycznym dla siebie tekściku, który wypowiada w momencie zdenerwowania.

Dyrektor ds Personalnych

Szanowni Państwo, z zażenowaniem obserwuję to co umożliwia GOWORK osobom, które z różnych pobudek próbują zaszkodzić zarówno firmie jak i poszczególnym pracownikom, publikując treści, które naruszają conajmniej dobre imię, obyczaje, zasady współżycia społecznego. Cóż, nie identyfikujemy się z miejscami takimi jak te, o takim charakterze - bowiem nie spełniają one żadnej roli merytorycznej - w żaden sposób nie można bowiem porównać pracodawców między sobą wobec jasnych i porównywalnych kryteriów. Za to jedna osoba, nawet podszywając się pod kolejne nicki jest w stanie swobodnie i jak się wydaje anonimowo i bezkarnie, bawić się złymi słowami i krzywdzić inne osoby. Mam prośbę do obecnych, przyszłych i byłych pracowników firmy - jeśli chcecie naprawdę rzetelnej informacji o Pracodawcy jakim jest Klimor, zapraszamy do kontaktu na adres praca@klimor.com; wszystkie naruszenia proszę zgłaszać na adres etyka@klimor.com Jako Pracodawca nie możemy pozwolić na dalsze naruszanie dobrego imienia firmy i poszczególnych pracowników dla zabawy, bez konkretów, tylko z nieżyczliwych pobudek- zatem korzystając z naszych praw występujemy do portalu o pełną identyfikację autorów wpisów z ostatniego czasu, o tym szczególnym negatywnym i naruszającym dobra osobiste, charakterze. Wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się rzetelnie o Pracodawcy- jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania- zachecam do kontaktu na praca@klimor.com p.s dla przypomnienia wypis z regulaminu portalu GOWORK: "Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę."

Brylarz w Golfie
@Dyrektor ds Personalnych

Ja od siebie dodam, że gdyby ktoś chciał dowiedzieć się jak szybko zdobyć uznanie kierownika magazynu w Pszczółkach i mieć przywilej wybierania 10 jabłek ze stołówki we wtorki może pisać do mnie na adres brylarz@klimor.com

Czy nowo zatrudnione osoby w Klimor S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jacek

Sprzątaczka ma umowę zlecenie, produkcja / magazyn / biuro umowy o pracę.

@Jacek

A czy mogą tutaj pracować studenci?

@Beata

Mogą nawet Ukraińcy i Białorusini z łamanym polskim

Łucja

Czyli co jakie masz jeszcze obowiązki oprócz tych "wycieczek do Skowarcza"?

Przyjaciel

Generalnie, czy nie smuci Cie ze wylewasz swoje frustracje, zamiast cieszyć sie czasem wolnym-w długi weekend? idz napij sie z kumplami to Ci frustracja minie. Nikt Cie nie zmusza do pracy człeku smutny i żałosny!

Magazynier

Interesuje mnie praca - magazynier Pszczółki. Czy podana kwota w ogłoszeniach 5 tyś, jest aktualna? Mieszkam w Rusocinie. Czy dla kobiet też, bo słyszałam, że tylko mężczyzn. W

@Magazynier

Szanowny Panie, nasze wymagania kwalifikacyjne określone są w publikowanych ogłoszeniach- aktualnie nie ma w nich podanych warunków wynagrodzenia - te są przedmiotem ustaleń bezpośrednio z kandydatem w zależności od posiadanych kwalifikacji (np. uprawnień do kierowania wózkami widłowymi, lat doświadczenia w pracy w magazynie, umiejętności obsługi programów komputerowych). Zatem informacje o wynagrodzeniu przywołane przez Pana z pewnością nie pochodzą z naszych źródeł. Proszę zatem się na nich nie opierać - swoją drogą ciekawa jestem gdzie znalazł Pan ogłoszenie z taką kwotą wynagrodzenia? Zapraszam do udziału w rekrutacji a chętnie odpowiemy na Pana pytania osobiście.

Magaxybier
@Dyrektor ds Personalnych

Nie jestem pan, a Pani. Ogłoszenie było na urzędzie pracy w Tczewie. Stawka 2800-5000. Pytałam czy praca jest też dla kobiet. Pozdrawiam Wioletta.

@Magaxybier

Urząd pracy widać inaczej określił widełki wynagrodzenia lub uwzględnił w nich średnioroczne wynagrodzenie pracownika - z uwzględnieniem premii kwartalnych i innych składników np. nadgodzin. W takim wypadku te szerokie widełki mogą być prawdziwe - choć kwoty 2800 brutto (czyli minimalnego wynagrodzenia) w naszej spółce już nikt nie zarabia. W przypadku pracy magazyniera aktualnie praca raczej dla mężczyzn, z uwagi na jej fizyczny charakter, ciężary i gabaryty urządzeń.

Magazynier
@Dyrektor ds Personalnych

Praca raczej dla mężczyzn? Żyjemy w średniowieczu. Pani pisze takie rzeczy? Ja mam 8 lat doświadczenia w zawodzie. Mam uprawnienia UDT. Pani pisze takie rzeczy? To dyskryminacja. Raczej podziękuję. Nie ma seansu. W.

@Magazynier

Szanowna Pani. Nasza tutaj polemika nie ma służyć, jak rozumiem obrażaniu kogokolwiek, w tym wypadku to miejsce pozwala Pani jednak na wyrażenie jedynie osobistej opinii. Na etapie postępowania rekrutacyjnego może pojawić się problem zgodności postępowania pracodawcy z przepisami prawa pracy. Ograniczeniem prawnym dla treści ogłoszeń jest zasada niedyskryminacji wynikająca z art. 183a k.p. Na podstawie przepisów kodeksu pracy niedopuszczalna jest jakakolwiek dyskryminacja w zatrudnieniu (ze względu na: płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną) Z tego względu pracodawca, który decyduje się na zamieszczenie ogłoszenia rekrutacyjnego, musi zadbać o to, aby treść ogłoszenia nie naruszała zakazu dyskryminacji - nasze ogłoszenia takiej zasady nie naruszają. Jednak preferencje co do płci przyszłego pracownika ujawnione w ogłoszeniu mogą się zdarzać, zgodnie z przepisami i nie będą uznane za dyskryminujące wtedy, gdy wymagania dotyczące płci są uzasadnione ze względu na rodzaj pracy lub warunki jej wykonywania. Jeżeli pracodawca poszukuje do ciężkiej pracy fizycznej mężczyzn (np. rozładunek wagonów czy dużych gabarytów wymagających siły fizycznej i postury), wówczas, pomimo wskazania płci kandydatów, nie narusza to zakazu dyskryminacji. Wyobraźmy sobie ten zarzut wobec np. małoletnich, którzy chcieliby taką pracę wykonywać -a de facto zabraniają tego przepisy dotyczące prac wzbronionych nieletnim czy też kobietom w ciąży-wg Pani takie przypadki musiałyby być także przejawem dyskryminacji w zatrudnieniu? Zawsze w procesie rekrutacji Pracodawca może zdecydować, po przeprowadzeniu procesu selekcji, o powierzeniu zadania wybranej konkretnej osobie, bez naruszania zasady dyskryminacji pozostałych kandydatów. Dziękuję Pani za zainteresowanie naszą ofertą, kontakt i polemikę w tym temacie, ale podtrzymam nasze preferencje dotyczące zatrudnienia mężczyzn do tej konkretnie pracy fizycznej, w magazynie zakładu produkcyjnego - na bazie realiów naszej pracy i dotychczasowego doświadczenia.

@Magazynier

5 tys. to dostaniesz w rublach pracując w Klimor Sp. z o.o.

Maria

Jakieś konkrety? No ja tam nie wiem ale to nie wygląda zbyt poważnie jak tylko rzucasz w złości hasłami…

janosik

Po kilku latach pracy w tej firmie zarabialem nieco wiecej niz średnia krajowa,jestes non stop inwigilowany przez kamery,nie wolno siadać,nie wolno palic tylko na przerwie,rozmowy też nie sa mile widziane,praca na zmiany,zastepuja polaków ukraincami,nie polecam klimoru,chyba że chcesz dobże zarabiac pracując dwa miesiące w jednym,

Ilona
@janosik

a te zmiany to jakie ? 6-14 14-22 czy jeszcze inaczej liczone? monitoring z fonią jest w firmie czy jedynie kamera?

Liliana

Dzień dobry. Interesuje mnie praca w Klimor S.A. w Gdyni w dziale personalnym - tzw. kadry Mam 9-letnie doświadczenie jako specjalista ds. personalnych - m.in.: kadry, wystawianie dokumentacji personalnej, współpraca z ZUS i Urzędem Skarbowym, doradztwo personalne. Czy jest możliwość podjęcia pracy w Klimor S.A w Gdyni w dziale personalnym ? Pracując w Klimor S.A. mogłabym przyczynić się do rozwoju firmy wnosząc swoje wieloletnie doświadczenie. A tak na marginesie, to dużą satysfakcją dla mnie byłoby patrzenie z okna mojego pokoju z dumą na budynek firmy Klimor S.A. w Gdyni (mieszkam bardzo blisko) wiedząc, że przez swoją pracę przyczyniam się do budowania solidnej marki Firmy Klimor. Pozdrawiam. Liliana Górska

@Liliana

dziękuję Pani za tak miłą wiadomość - w sprawach rekrutacji zachęcam do kontaktu z nami przez adres email: praca@klimor.com Aktualnie dostępne oferty pracy może Pani znaleźć na naszej stronie internetowej, w zakładce Kariera. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

klimor pszczółki

klimor pszczółki - jakies popluczyny po klima term , czy innych gownach jakis prywaciarzach , poszedlem tam na montera i pajaca z siebie robilem przez 2 tygodnie , przyszło mi pracowac z jakims cw..em niemcem , który mnie tam cwiczył jak chłopca , rysunek techniczny to jakas zaprzeszłość i początek 20tego wieku , ogolnie (usunięte przez administratora) i omijac szerokim łukiem , żadnego przeszkolenia i kompletnie nic , a niby firma z tradycjami przecież KLIMOR wkońcu , a tu takie (usunięte przez administratora) . jedyny plus to pan kierownik na poziomie i bardzo kulturalny człowiek , reszta to (usunięte przez administratora) i nie ma co sobie wogole glowy tym zakladem zaprzatać i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Klimor S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Klimor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Klimor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klimor S.A.
2.7/5 Na podstawie 19 ocen.

Klimor S.A.