Kolanko Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Kolanko Sp. z o.o.

FS Nowy wpis

Z jakich przyczyn warunki pracy nie są omawiane tu na forum tylko trzeba już kontaktować się bezpośrednio? Zauważyłem, że ktoś pytał kiedyś o zarobki dla kierowcy HDS, czy jest możliwość na opis z jego pracy? jakie trasy i jaki ogólny zakres obowiązków?

Joanna Nowy wpis

widziałam, że od paru dni wisi ogłoszenie na magazyn. Dawno nie było tu żadnej opinii i zastanawiam się jak z obecnymi warunkami u nich. Ktoś aktualnie pracuje i da znać jak praca wygląda? Co obecnie oznacza stwierdzenie, że oferują "atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy", ktoś dookreśli?

Gość Nowy wpis
@Joanna

Zapraszam do kontaktu po szczegóły 782290200

Współpracownik Nowy wpis

Uczciwy i godny polecenia kontrahent, polecam

Kiewin

Jaki zarobki kierowcy HDS???

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kolanko Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Kiewin

Jaki zarobki kierowcy HDS????

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Kolanko Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Fire

Tak Wigilia jest dniem wolnym. Pozdrawiam

Tylko w tym roku Wigilia jest dniem wolnym od pracy, w poprzednich latach były skrócone godziny i zapewne skrócone godziny będą w przyszłym roku, więc dzień wolny w tym roku to jednorazowa akcja.

RK
@Fire

o ile wypada w niedzielę

Czy Kolanko Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Non

Tak, uzależnione od pracy oddziału.

Kamila

Hej, mam do was takie pytanie na temat wymagań do pracy w firmie Kolanko. Czy trzeba mieć prawo jazdy? Jeśli tak, to powiedzcie, jakiej kategorii konkretnie, dzięki. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji w Internecie, dlatego piszę tutaj do was i bardzo liczę na odpowiedź.

Daria
@Kamila

Zadzwoń na numer 782470800, udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji :)

Kaszub

Witam na jakie zarobki może liczyć kierowca na ciężarówce z hds w firmie?

Obiło mi się o uszy, że w Kolanko poszukują do pracy osób kreatywnych, energicznych, ambitnych, uczciwych i lojalnych. Dla najlepszych oferują ciekawe szkolenia i przede wszystkim ścieżkę kariery zawodowej. Nie da się zaprzeczyć, że brzmi to zachęcająco. Ale podpowiedzcie mi, czy wymagają też doświadczenia w tej branży? Będę wdzięczna za odpowiedzi!

Czy Kolanko Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

(•_•)

Firma Kolanko praktykuje luźne soboty ????

@(•_•)

Nie wiem, co to oznacza. No ale chciałam dowiedzieć się czegoś zgoła innego. Czytałam, że firma Kolanko poszukuje do swojego teamy osób kreatywnych, energicznych, ambitnych, uczciwych i lojalnych. Dla najlepszych oferują ponoć ciekawe szkolenia i przede wszystkim ścieżkę kariery zawodowej. Brzmi to zachęcająco. A jakie są konkretnie możliwości rozwoju i ścieżka kariery w tej firmie? Możesz mi o tym coś powiedzieć?

@(•_•)

Tak, 3 w miesiącu...

Kolano
@Anna

zależy jakie stanowisko. Magazyn czy handlowiec?

Ilusion

Sądząc po nie zbyt rozgarnietej Pani ekspedietce to mają luźne poniedziałki, środy i właśnie piątki.

Bose kolano
@Kolano

Na stanowsiku magazyniera to można mieć ewentualnie luźne spodnie robocze :D

Kropeczka nad "i"
@Ilusion

Obsluga! Czekając 20min na przyjęcie zamówienia 20min musiałam poczekać aż dwie panie skończą przymierzać buty, po czym pani z nadwagą łaskawie wystawiła paragon. Po odejściu od kasy słyszałam głupie komentarze i śmiech. Po odbiór towaru musiałam iść na zewnątrz błądząc i szukając punktu odbioru. A tam jest już zupełnie inaczej, żaden z panów wogole się nie zainteresował Po 10min przyjechała pani z cateringu i nagle dk lady podeszło okolo 10 osób byli bardzo zainteresowani doradzali, radzili wymieniali wady oraz zalety "CO WYBRAĆ DZIS NA OBIAD SZOK" po 20min otrzymałam zamówienie, jak się okazało z błędnie zamówionym towarem.

Jaka umowa obowiązuje w Kolanko Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Odpowiedź

umowa o prace

Odpowiedź 2
@Odpowiedź

O pracę. Na 3 miesiące, potem druga na rok, dopiero trzecia jest na czas stracony nieokreślony

Miet

szkoda czasu na ta firmę... Fajne są tylko ogłoszenia roztaczające wizje rozwoju itp...w realu to jedna wielka ściema. Druga etap rozmowy o prace to licytacja wynagrodzenia i obietnice ze za 3 miesiące damy tyle a za 6 tyle...tyle ze z tego niewiele wychodzi i podwyżek nie uświadczysz.

Bose kolano
@Miet

Zgadzam się z Mietem, obietnice są ogromne, tylko szkoda, że nie są dotrzymywane. Ale jeżeli ktoś chce sie przekonać na własnej skórze to po przepracowaniu miesiąca zobaczy jak to wygląda.

Klient

Byłam parę dni temu po materiał w Kolanku potrzebowałem porady odnośnie tarasów i co ,nic facet siedzi i ani B ani Me zero pojęcia. Kupiłem wcześniej jeden taras facet przyjechał obejrzał doradzał i ok . Jak firma się pozbywa takich fachowców to nic dobrego się tą nie dzieje . Poszedłem gdzie indziej . Szkoda bo to była fajna firma.

Piątek z pizzą
@Klient

Dzień dobry, Ogólnie droga hurtownia , robiąc zakupy za 700zl poprosiłem o transport ( mieszkam 3km dalej) zostałem poproszony o uiszczenie opłaty 40zl. Nie miła obsługa której nie zależy na zadowoleniu klienta

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kolanko Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź

rozwiązany jest tak że sobotnie nadgodziny nie są płatne a reszta nadgodzin jest płatna ileś tam % więcej

Lucjan

Pracuje już 2 lata powiem wam tak.W każdych firmach są układziki albo rodzina albo dobrze z ucha dajesz.Tutaj jest tak ze pracuje rodzina to jeszcze daje w ucha na górę i prosto w oczy ci mówi ze wszystko jest OK.Póżniej sie dziwisz co tak pensja.Polityka firmy jakieś punkty zbieranie wyścig szczurów.Moja jest taka rada robisz swoje co należy do ciebie,a nie będziesz pracował ponad normę trzeba się szanować. P.s dla szefów czasy się zmieniły i warunki dla pracownika

ktos
@Lucjan

przez jace ciężko jest wytrzymać dwa lata

Szkoda gadać

Szkoda gadać, strata czasu.

-(•_•)-
@Szkoda gadać

Zgadzam się w 100%. Firma nie daje żadnych możliwości, nie ma co się oszukiwać ale wynagrodzenie też jest słabe z resztą jak atmosfera w pracy, fakt pracuje tam kilka fajnych osób ale o reszcie nie będę się wypowiadał(a) bo szkoda nerwów, pracuje tam część rodzinki i dziwie się, że takie układziki są akceptowane. Naprawdę nie polecam, nie pisze tego złośliwie tylko z własnego doświadczenia. Słaba atmosfera, słabe zarobki. Teraz wiem, że po zmianie pracy można naprawdę odżyć, bo tam chodzi się jak za karę.

Miet

Firma ktora lata swietlnosci ma za soba. . Ktos pisze ze dostaje 3 tys zl...fajnie ale w tej pensji jest dodatkowo jedna sobota do przepracowania. Pracowalem w tej firmie, na zewnatrz wyglada wszystko super, dwie rozmowy ( na drugiej zbijanie pensji jaka bys chcial/a otrzymac), ale niestety nie rozwiniesz tu skrzydel, slaba atmosfera, scinanie kosztow...szkoda czasu i sil na meczenie sie.

Bananowy michal
@Miet

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku handlowca? W jakich godzinach pracuje się w tą sobote

@Bananowy michal

Sobota 0800- 1400 Wynagrodzenie ok 2200 na kolanko :-) czyli netto.

Frytka

Chyba ponosi kogoś ułańska fantazja pisząc takie herezje o firmie kolanko- owszem praca jest wymagająca, ale wiele uczy... branża jest ciężka ale warunki pracy nie odbiegają od norm w innych firmach. Opinie na temat kierownika magazynu- totalna bzdura. Szkoda że niektóre wypowiadające się tu osoby posiadające własne zdanie na temat warunków pracy nigdy nie wypowiedziały się na ten temat publicznie, a niestety mimo super nicków każdy wie o kogo chodzi. Najlepszym rozwiązaniem jest zwolnienie się i publikowanie szkalujących opinii. Drodzy panowie- zabrakło odwagi żeby wypowiedzieć się wtedy kiedy było można?

refryrka
@Frytka

Dobre:) Ułańska fantazja to chyba Ciebie poniosła publikując ten wpis. Chyba sobie nie zdajesz sprawy jak wyglądają warunki w innych firmach i jakie pieniądze można zarobic, a co do kierownika to się lepiej nie wypowiadaj bo chyba posiadasz małą wiedzę na ten temat.

Miś Puchatek
@Frytka

@ Frytka Skoro oczekujesz aby pisać pod nazwiskiem to sam się najpierw przedstaw.

Bananek

Pracuje około roku mam umowę o pracę na czas nieokreślony Kaska zawsze na czas premie są raz nie dużo szkoleń ogólnie polecam.

BOB
@Bananek

Bananek ,jeszcze nie słyszałem,żeby dano pracownikowi po roku czasu pracy umowę na czas nieokreślony,ale to nie istotne.

Xyz
@BOB

Po roku pracy umowa na stale....ciekawe ..hahah

Zostaw merytoryczną opinię o Kolanko Sp. z o.o. - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Kolanko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolanko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kolanko Sp. z o.o.