Kolanko Sp. z o.o.

Opinie o Kolanko Sp. z o.o.

Tytus

Krótko i na temat : kierownictwo stosuje mobbing. Wiele osób się zwalnia lub myśli o odejściu. W firmie rządzi niewielka grupa wybrańców ( wielu z nich jest powiązanych rodzinne z właścicielem ) . Rządzi Prezes któremu grupa wszystko donosi. Dyrektor nie ma nic do gadania lub boi się postawić ( swoją drogą całkiem miły człowiek ). Nie polecam chyba że ktoś jest bardzo odporny psychicznie lub godzi się na poniżanie. Najgorzej jest na magazynie . Kierownik o. J uwielbia rządzić przez mobbing a to się podoba szefostwu.

Radek

@Mufa Możesz rozwinąć swój wpis? Mam dobrą opinię o firmie i zastanawiam się o co chodzi?

Tytus
@Radek

Firma Kolanko wymusza darmową pracę -jedna sobota w miesiącu. Działa to w ten sposób że w regulaminie pracy jest zapis o godzinnej przerwie. To fikcja. A wszyscy się godzą bo takie są warunki zatrudnienia na starcie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kolanko Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Meeeee

Zależy jakie stanowisko Ci interesuje, jeżeli jesteś handlowcem to masz samochód do dyspozycji, tylko że z każdego km się rozliczasz bo musisz prowadzić kartę pojazdu i za każdym razem wpisywać stan licznika, godzinę i cel podróży. Także słabo z korzystaniem poza pracą a myśle, że jak prywatnie chcesz jeździć to tankujesz za swoje a w razie uszkodzenia auta raczej płacisz za swoje. Także słabo!

Meeeee

A oprócz tego zapewniają takie narzędzia jak kosiarkę do koszenia trawy, grabie i łopaty do odśnieżania w zimę:)

Doris

Jak ktoś nie chce pracować to zawsze znajdzie powód do narzekania. Ja polecam.

Do Doris
@Doris

Jak ktoś lubi pracować jedną sobotę w miesiącu, zarabiać niedużo to Ok, każdy robi jak uważa:)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kolanko Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Bizon

Pracowałem w tej firmie prawie trzy lata. Niedawno znalazłem, co prawda, inny pomysł na siebie, ale złego słowa nie powiem, a czego się tam nauczyłem to moje.

Zainteresowany pracą

Proszę o informację jakie zarobki obecnie na stanowisku magazynier

Mufa
@Zainteresowany pracą

(usunięte przez administratora) Szkoda czasu.

@Zainteresowany pracą

Gówniane, ok 2,8 tysia, ale nie warto za taką sumę być popychadłem i wchodzić w (usunięte przez administratora)

Pakuła
@BOB

Bob ma rację, kierownik beczy jak koza, zastępca się cieszy jak by występował w maratonie uśmiechu a zastępca zastępcy Piratów z Karaibów się naoglądał i słucha szantów. Słaba atmosfera, nie polecam.

abcde
@Pakuła

ooo... chociaż ktoś miał odwagę napisać o "kierowniczku" magazynu :D brawo!

Zaginiony Kocioł
@Pakuła

Jak było tak źle to czemu się wcześniej nie zwolniliście?? ktoś tam nawet pracował 10 czy 12 lat... na rynku jest pełno ofert, mieliście w czym przebierać. 3 miesiące na wypowiedzeniu płatne i nie musicie przychodzić do roboty, tyle czasu aby znaleźć coś nowego. Młodzi są zaangażowani i pełni energii. Nikt ich nie zmusza do podjęcia działań i inicjatywy w zakresie swoich obowiązków. Beeeczące barany

@Zaginiony Kocioł

odnośnie działań i inicjatywy żaden z młodych nie ma nic do powiedzenia,o tym decyduje kierownik,a jeżeli młody się nie dostosuje,to będzie szykanowany,oto prawda

Kocioł
@BOB

Oczywiście, Bob ma absolutną rację. Kierownik chodzi z założonymi rękoma albo siedzi a resztę ma chyba za nic i za parobków. Podśmiewuje się ze swoim koleżką z innych. Wystarczy, że staniesz na chwilę i już się czepia. Nie polecam, kierownik psuje całą atmosferę.

Leniuszek
@Kocioł

@kocioł zgadzam się z Tobą kierownik chodzi i zwraca uwagę jak ktoś stoi :D my wszystko zmienimy przywrócimy dodatkowa przerwę na papierosa i prawo do 10min spóźnień jestem z wami. Brawo

miś

Polecam, Zarobki około 3tys jedna zmiana po 8h + 1 sobota

BOB

Firma jeszcze parę lat wstecz była spoko, teraz widać że pracownicy tam pracują jak by za karę, żeby pracować w kolanku trzeba mieć silną psychikę oraz twarde 4 litery. Jeżeli ktoś lubi wchodzić w (usunięte przez administratora) to jest to praca dla niego.Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanych obowiązków. W przeciągu niespełna roku zwolniło się lub zostało zwolnionych sporo ludzi, a powody zwolnień z dupy.Szkoda czasu, nerwy, stres, nie polecam. BOB

Gregor

Zastanawiam się dlaczego niektórzy tak narzekają? Jeśli jest źle to można zmienić tylko pytanie czy uda się na lepszą?

Billy
@Gregor

Wszędzie lepiej niż w Kolanku.

karola

oj ciekawa historia bo o tej pani blondynce dużo można by powiedzieć osobiście byłam przez nią obsługiwana gdy szukałam tapet do kuchni i nikt mnie jeszcze nie potraktował tak jak ona jest wyniosła i zarozumiała była bardzo nieprzyjemna z łaską pokazywała mi te katalogi wręcz rzucając na stół,podziękowałam jej za taką obsługę i wyszłam chociaż podobały mi się niektóre wzory. Dodam,że wróciłam tam po te tapety ale obsługiwała mnie ta druga pani i całkiem inne podejście,profesjonalne i miłe podejście do klienta no i złożyłam zamówienie, ale nie wiem co tam się dzieje w tej hurtowni?Ciągłe rotacje pracowników nie świadczy to dobrze o firmie a najlepszy jest ten starszy pyzaty grubasek przecież on w ogóle nie ma pojęcia o obsłudze klientów,na prawdę współczuję co Wy zatrudniacie za ludzi?????

@karola

Mam podobne odczucie

Dorot

Hej. Płaca (w zależności od stanowiska) poniżej Biedronki czy Lidla w tym dodatkowo(!) jedna sobota do przepracowania (wczesniej dzień pracy wynosił 9h z utopijną godzinna przerwą) Brak jakich kolwiek kart benefit czy priv. lekarzy - ale są słodycze na Świeta... Nie miłym rozczarowaniem jest 'podsunięcie do podpisu' przed inwentaryzacja dokumentu o odpowiedzialności materialnej o której wcześniej nikt nie wspomina(!!!) ot takie czary - mary. Praca mało rozwojowa, brak struktury w firmie więc jak trafisz możesz dodatkowo np. odśnieżać zimą lub myć okna latem.. Rozmowa dwu etapowa z czego na drugiej rozmowie 'zbijanie' wcześniej podanej przez Ciebie pensji. Bardzo duża rotacja pracowników, w ostatnim czasie odeszło wielu wartościowych z długoletnim stażem -ciekawe dla czego :-)..... Wpis miecia z 23.01.2014 wciąż aktualny. Szacun dla tych co pracuja a dla tych co rozważaja podjęcie pracy - temat do poważnego przemyślenia.

Antek

Witam Jeśli chcesz sie rozwijać, nauczyc sie czegoś to zdecydowanie omijaj duużym łukiem

KS.

Ktos tu napisał ze jezeli chce sie dowiedziec o zarobkach wystarczy iść na rozmowe? Bzdura. Bylam na dwóch etapach rozmowy nikt nie udzielił mi precyzyjnych odpowiedzi na moje pytania dotyczace zarobków. Rozmowa zupelnie dookola. Oczywiscie zapewniano mnie przez kierownika iz ktos NA PEWNO oddzwoni bez względu na decyzje. Mija drugi tydzień i cisza. No cóż sami kreuja o sobie zdanie. Nie polecam.

Grzesiek

Czy firma ma jakieś wymagania na początek? Jak się pracuje?

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Kolanko Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

abcdef

Jeżeli interesują kogoś zarobki w firmie Kolanko radzę zwyczajnie umówić się na rozmowę rekrutacyjną i wszystkiego się dowiedzieć...

Krzysztof

Sprawdzałem opinie nt. sklepu w Starogardzie i szczerze mówiąc mam całkowicie inne doświadczenie. Nie tylko otrzymałem niezbędne informacje dotyczące farb które kupowałem, ale dziewczyna która mnie obsługiwała była naprawdę zaangażowana i wiedziała o czym mówi...

Agata

@wiesiek widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o pracy kierowcy międzynarodowego? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy porównywałeś to z konkurencją firmy Kolanko Sp. z o.o. Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

wiesiek

a ja mam pytanie jakie są wymagaNIA OBECNIE żeby się dostać do nich na kierowce międzynarodowego, wiecie?

vox

Najwięcej informacji dostaniesz podczas rozmowy rekrutacyjnej, więc warto na nią pójść i samemu się przekonać. W moim przypadku warunki na jakie się umawiałem zostały dotrzymane. Co ważne nie musiałem się martwić czy wypłata pierwszego będzie na koncie. Nie wiem jak teraz, ale zawsze sporo inwestowali w ludzi co dla mnie było dość ważne...

Magda

Firma pomyłka, strata czasu, ciągła rotacja pracowników. Panowie profesjonaliści we wciskaniu kitu, że materiał na budowie będzie na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolanko Sp. z o.o. - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Kolanko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolanko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kolanko Sp. z o.o.