Kolanko Sp. z o.o.

Opinie o Kolanko Sp. z o.o.

lol

Trochę dziwna wypowiedź. Jak jesteś zainteresowany ofertą pracy to po prostu idź na rozmowę a nie szukaj głupich wpisów na forum, które i tak nijak ma się do prawdy. Lepiej samemu się przekonać i wyrobić sobie własne zdanie.

klient

Dzień dobry.Nie wiem jak to zaczęć bo po takiej wizycie w państwa punkcie sprzedaży ,bo to chyba Wasz punkt w Starogardzie byłem zdruzgotany obsługą.Chciałem zrobić zakupy ,trochę farb i tapet które są tam dość ciekawe,,wiec proszę panię z działu sprzedaży o informację na ten temat ale bez rezultatu ,więc proszę o rozmowę z kierownikiem,a pani mówi że kierowniczka jest NIEODPOWIEDZALNA. Mówię że nie rozumiem,a pani że jak mi nie pasuje to mogę kupić gdzieś indziej. AROGANCJA TEJ PANI NIE MIAŁA GRANIC. Nie znam imienia bo nie miała identyfikatora,ale dowiem się jak ta blondynka ma na imię i zgłoszę to do szefa tej firmy . DZIĘKUJĘ I WSPÓŁCZUJĘ TAKICH PRACOWNIKÓW

garry

Widze, ze dyskusja zmieniła biega na omawianie systemu szkolnictwa w naszym kraju i informacje o aktualnych warunkach pracy w firmie przeszły na dalszy tor. Może jednak byłby ktos w stanie napisac, jak teraz Wam się pracuje. Czy polecilibyście tutaj prace np. komuś ze swojej rodziny, czy najbliższego grona znajomych?

alusia

a można wiedziec (usunięte przez administratora) w jaki to sposób kobiety dorabiaja po godzinach po tych kątach..???

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kolanko Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Alu wysokie obcasy dają Tobie poczucie własnej wartości, to co się z Tobą dzieje gdy tańczysz na boso na imprezie firmowej :) Kobiety owszem korzystają z rozwoju jaki daje firma poprzez dorabianie po kątach po godzinach. Panowie profesjonaliści chyba w oszukiwaniu kierowników budów, że ich materiał będzie na czas.

Krysia

Najbardziej profesjonalna firma i ludzie jakich znam w branży budowlanej. Jestem w szoku jak czytam te bzdurne wpisy na temat Kolanko - nie ma lepszej obsługi i atmosfery niż w Kolanku. Lubię wpadać do nich na zakupy, bo nastrajają mnie bardzo pozytywnie!

miecia

(usunięte przez administratora) potwierdzają wcześniejsze opinie: zgrana paczka wzajemnej adoracji,(usunięte przez administratora)

Kot

Obserwuję firmę Kolanko od lat (jestem jej klientem) i potwierdzam, że to fajna zgrana paczka ludzi, profesjonalnie obsługująca klienta. Gratuluje Wam pomysłów na siebie i Ci wszyscy, którzy bzdury wypisują na Wasz temat, są po prostu zazdrośni, przecież miło pracować z fajnymi ludźmi, nawet po hotelarstwie....:) Miło na Was popatrzeć ekipo Kolanko! nie przejmujcie się tymi bzdurami, które zamieszczają o Was inni!

Ola

No i oczywiście mamy cudownych, wykształconych mężczyzn w różnym wieku, którzy są nie dość, że sympatycznie, to na dodatek są profesjonalistami! Buziaki dla Panów z Kolanko! Jesteście najlepsi!

Ala

Uwielbiam firmę Kolanko i "wysokie obcasy", nie dość, że daje mi ogromne poczucie własnej wartości, to mogę nosić piękne buty, a wszystkie kobietki, które tu pracują są piękne, cudowne, wykształcone i korzystają z rozwoju zawodowego jaki daje firma! Wszystkie fajne kobietki i te starsze i te młodsze, które uwielbiają życie, lubią się uśmiechać zapraszamy do nas!!!

go

Nie polecam, ogromna strata czasu, zero rozwoju zawodowego. Rada dla kobiet: wysokie buty,(usunięte przez administratora)

gość3

Klika klik tak zwana, to jest jak w szkole, lubiani są Ci którzy imprezuja i sie podlizuja, szczerze nie polecala bym pracy w tej firmie, kiedys moze nie 10 ale jeszcze z 4 lata temu, bylo super(usunięte przez administratora)

gość2

Jeżeli kompetencje inżyniera sprawdza hotelarz, to jest oczywiste, że wyżej oceni hotelarzy. W tej firmie najlepsze kwalifikacje zawodowe/techniczne to brak wykształcenia kierunkowego lub w ogóle żadnego. Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z niego inżyniera.

miecia

Powiem szczerze: tam pracuje hermetyczna grupa koleżeńska, taka klika adoracji swoich szefów. Jak się z nimi dogadasz (musisz pasować do grupy) to płyniesz, jak nie to nie masz szans, wykończą cię (mobbing itp). Trochę jak z kibolami - zginiemy za naszych i przeciw tamtym. Sęk w tym, że z 10 lat temu to tam rzeczywiście była fajna atmosfera, ludzie realizowali swoje ambicje w zgranym koleżeńskim i wzajemnie życzliwym zespole. Ale teraz wyrosła z tego nepotyczna klika i trzeba do nich się dopasować i zaakceptować lizusostwo, serwilizm i wyzysk.

wow

Jest ok

lena

wreszcie ktoś, napisał coś naprawdę prawdziwego, a nie jak wcześniej kłamstwa i obmówienia, ludzie myślcie zanim jakieś głupoty napiszecie

Dorota

Widocznie ludzie po studiach wyższych na kierunkach takich jak hotelarstwo są w stanie przejść szkolenia i przekwalifikować się, aby być kompetentnym doradcą, czego najwidoczniej "gość" nie potrafi pojąć. Natomiast ograniczonego myślenia i wypowiedzi "gościa" nie będę nawet komentować. Dla tych, którzy znają branżę i rozważają pracę w kolanku - mało gdzie będzie wam lepiej. Pozdrawiam

Co do plotek zgadzam się z zupełności. Pracując tam trzeba wyrobić sobie dwulicowość, aby wytrzymać w tym klimacie.

gość

Ogromna strata czasu. Doradcą technicznym w tej firmie można być nawet po szkole hotelarskiej. Śmieszne podejście do ludzi wykształconych.

kaśka

Szczerze mówiąc to w tym miejscu nic innego nie mogła Pani Dyrektor napisać. Nikt nie będzie srał we własne gniazdo ... a tak naprawdę to ta firma składa się z prawych rączek szefa i Pani [usunięte przez moderatora] (grupka osób w stosunku do której nie można mieć innego zdania czy punktu widzenia) i reszty pracowników, kto nie odpowiada ten wylatuje z firmy pod totalnie głupimi pretekstami bądź jest degradowany. Wyjazdy szkoleniowe to istna orgia (nie tylko singli) ale przecież nikt nie powie o tym głośno - rozwody gwarantowane. Podsumowując może kiedyś firma ta była mniejsza nie rozwijała się tak jak teraz ale klimat był 1000% lepszy, ludzie byli dla siebie życzliwi i przyjacielscy, a teraz boją się własnego cienia (szepty, plotki-masakra).

Zostaw merytoryczną opinię o Kolanko Sp. z o.o. - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Kolanko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolanko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kolanko Sp. z o.o.