Kolanko Sp. z o.o.

Opinie o Kolanko Sp. z o.o.

aniulka

Witam W odpowiedzi na ten właśnie wpis, jestem żona jednego z pracowników jakoś nasze życie rodzinne nie cierpi na tym że mąż pracuje w Firmie Kolanko. Wiadomo od poniedziałku do piątku w godzinach rannych jest w pracy, ale popołudniami i w weekendy ma czas dla rodzinny, oraz dla swojej pasji. Są wyjazdy szkoleniowe, ale w tych czasach, to jest chyba normalne, nie tylko w tej firmie ale w wielu innych, firmach, pracownik musi jeździć na szkolenia, aby się rozwijać.

klientka

Witam. Jestem stałą klientką Waszej Firmy juz od dawna, znam sporą część pracowników, podzielę się więc moimi odczuciami. Mam wrażenie że krytyczną opinię o firmie podzielają żony czy też mężowie pracowników. Przyznam ze rozumiem ich punkt widzenia w zakresie „organizowania” wolnego czasu pracownikom szkoleniami oraz wyjazdami integracyjnymi. Po prostu chcą spędzać wolny czas z rodziną i tyle. Nie wiem czy wyjazdy integracyjne służą „rozwojowi” pracownika, to zależy w jakiej sferze. Osoby nie mające dzieci mogą nie rozumieć wagi tego problemu.. Pracownicy nie chcą być źle postrzegani, więc biorą bo muszą, udział w wyjazdach integracyjnych czy szkoleniach, które organizowane są w czasie wolnym od pracy. Pracują 9 godzin i nie można się dziwić temu, że sprzeciw rodziny budzą wyjazdy w sobotę lub niedzielę. pozdrawiam .

Jola

Pani"DEREKTORKO" [usunięte przez moderatora] No nic innego nie mogłaś tutaj napisać,ta rodzina to chyba SS,bo to co wyprawiacie,to aż się prosi o zgłoszenie w PIP. Kierownik [usunięte przez moderatora] załapie się na sprawę o molestowanie i tak się skończy sielska firma zwana Kolanko.Jesteśmy pośmiewiskiem na rynku,tego też nie wiecie???

Wioletta Kado

... długo by wymieniać. Życzę Państwu takiego pracodawcy na co dzień jak Kolanko!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kolanko Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Wioletta Kado

Witam serdecznie wszystkich, którzy oceniają firmę Kolanko. Na nasz temat pojawiło się niewiele wpisów, ale niestety bardzo krytycznych, mimo to dziękuję w imieniu firmy za jakiekolwiek komentarze...:). Czytając te wpisy nie dziwię się, że Państwo tak komentują nasz system pracy - nie jest łatwy...dla niektórych rzeczywiście może wyglądać jak Amway, dla innych znowu "Pani dyrektorka" wybiera tylko singli (nie jest to praca dla osób, które posiadają rodziny...), czy Kolanko postrzega się jako firmę, która "burzy związki prywatne" częstymi wyjazdami szkoleniowymi. Proszę Państwa trochę w tym prawdy - rzeczywiście jest u nas świetna atmosfera, aż ze szczęścia "zęby bolą", ale dla tych pracowników, którzy umieją z tego "szczęścia" firmowego korzystać...nie wszystkim byłym pracownikom się to podobało; wyjazdy integracyjne, szkoleniowe są i to często, ale dla osób, które chcą się rozwijać - nie wszyscy z tego korzystają (a jest nas obecnie 60 osób), bo nie mają takiej ochoty i po prostu nie muszą:). Pani "dyrektorka" niestety nie zatrudnia tylko singli ( a mogłoby być wesoło...) tylko osoby, które mają rodziny i jest to bardzo firmie cenione - na 60 osób 13 to single, ale będący w związkach partnerskich, a pozostałe 47 osób mają rodziny i bardzo długi staż w Kolanko.....)także ta opinia nie jest prawdziwa, ale rozumiem, że ktoś mógł ten fakt źle ocenić... Co do godzin pracy - każdy chciałby pracować tak jak my - w elastycznym czasie pracy- kiedy chcesz (pod zgodą kierownika) możesz załatwiać swoje sprawy, przychodzić do pracy w godzinach, na które się umówisz, ale wiadomo nie wolno "przeginać". Dla wszystkich osób, ale z pozytywnym nastawieniem do pracy i swojego pracodawcy - w Kolanko jest świetna atmosfera i cudowni ludzie i nazywajcie sobie nas nawet Amwey - to dla nas wręcz wyróżnienie. Pamiętajcie tylko o jednym - jest bardzo ciężko, z powodu ostrej konkurencji, planów, które należy wykonać aby otrzymać premię itd...długo by

p.s.

FR - 2013-02-07 13:39:38 Od razu da się zauważyć, że Ci co piszą powyższe nie mogli się odnaleźć w poważnym podejściu do prowadzenia biznesu. Jeśli komuś nie odpowiada zarabianie za wykonaną pracę to kończy szybko. Komuna już dawno minęła! Nie ma zarabiania za siedzenie!Pracodawco! czasy komuny minęły, ale poważne firmy dobrze traktują swoich pracowników, nie oszukują płacąc za 40 godz. czas pracy, podczas gdy pracownicy w rzeczywistości pracują dodatkowo 1 godz. dziennie + soboty... a jak się komuś nie podoba to może odejść... chyba żyjesz w oderwaniu od rzeczywistości (a może sprawisz sobie batóg do poganiania?)

FR

majka

Potwierdzam powyższe opinie, praca jest zdecydowanie dla singli, w myśl idei kreowanej przez dyrektorkę. Polityka firmy prowadzi nieuchronnie do scysji małżenskich zpowodu czętych nieobecności mażłonka, który jest na różnych imprezach i spotkaniach w związku z czytym nie ma czasu dla swojej rodziny.

Klemens

AMWAY w stylu japońskim, samobiczowanie dla i ze szczęścia. Miła rodzinna atmosfera - aż zęby bolą.

znawca tematu

Jeżeli ktoś lubi pracować przez 9 godz. a płacone mieć za 8...., nie płaca też za soboty..., firma nie dla ludzi , którzy posiadają rodziny...

Jacek

Totalna bzdura. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolanko Sp. z o.o. - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Kolanko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolanko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kolanko Sp. z o.o.