P.W. ELGRUNT

Gdynia

P.W. ELGRUNT

Opinie o P.W. ELGRUNT

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Janusz

@yerry, jeżeli chciałbyś wyrazić negatywną opinię o firmie P.W. ELGRUNT proszę zrób to w sposób zgodny z regulaminem. Wpis nie może być wulgarny, a Twoja opinia powinna zostać poparta argumentami. W innym przypadku Twój wpis może być oceniony przez innych użytkowników jako niewiarygodny. Wspomniałeś o pracownikach z zagranicy. Obecnie wiele firm zatrudnia pracowników z zagranicy. Czy jako pracownik z doświadczeniem, pomagasz tym osobom w ich nowym miejscu pracy?

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi newsami o P.W. ELGRUNT? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Mamuska

Oszustwo i hamstwo wobec pracowników. Wjeżdżają na mózg . Nie polecam tej firmy wszystko z dala od nich.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w P.W. ELGRUNT? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

śruba

zarobki w miare ale atmosfera leci mocno na łeb

śruba

zarobki w miare ale atmosfera leci mocno nałeb

sruba

Kołchoz

Zostaw opinię o P.W. ELGRUNT - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. ELGRUNT