Eboss Group Konrad Sieracki

Gdynia

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Eboss Group Konrad Sieracki

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eboss Group Konrad Sieracki

Były już klient

Konrad Sieracki to złodziej. Nie przedłuża opłaconych usług - tak było z hostingiem i domeną. Sprawa załatwiona przez Consulting Service - który dla tego złodzieja rejestruje i przedłuża domeny. W Consulting Service nie byli zdziwieni jak zadzwoniłem w tej sprawie - tylko pytali czy już opłaciłem moją domenę, czyli pewnie wiele osób płaci i później "ratuje" przez nich swoje domeny. Takie wpisy są już w google - nawet z wcześniejszych lat, wiec na pewno moja sprawa nie jest jednostkowa. Ja nie polecam, szkoda nerwów. Nie polecam - nets.pl i eboos.pl - to złodzieje. Firma niegodna, a Konrad Sieracki to złodziej, który nigdy nie odbiera teflonów i nie odpisuje na maile.

fumfel

Przez 5 lat większych problemów nie było... od miesiąca zero kontaktu, domenę opłaciłem, a przestała działać!!! Ostrzegam przed tą firmą, jeden telefon nie działa, drugiego nikt nie odbiera.... na maile od miesiąca nikt nie odpisuje... kto może niech się ewakuuje jak najszybciej!

paragraf23

Jestem ich klientką od 7 lat. Było nieźle. Nie najlepiej ale nieźle. I się posypało. Serwery mają częste awarie. Kontakt z firmą niemożliwy. Telefonów nie odbierają, na wiadomości nie odpisują. Serwery mają 3 dniowa przerwę już trzeci raz przez 1,5 miesiąca. Tracę klientów. Żegnam więc eBOSS bez żalu. ODRADZAM!

Zostaw opinię o Eboss Group Konrad Sieracki - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eboss Group Konrad Sieracki