Firma Budowlano Handlowo Usługowa Wolmir-Gaz Mirosław Wolschon

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma Budowlano Handlowo Usługowa Wolmir-Gaz Mirosław Wolschon

Jaka jest stawka początkowa w Firma Budowlano Handlowo Usługowa Wolmir-Gaz Mirosław Wolschon? 21 sierpnia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko operator produkcji.

Wspomnienia Nowy wpis

To była dobra współpraca z firmą przez ponad 2 lata . Przez 27 miesięcy nie było ani jednego problemu z wypłatami, wszystko zgodnie z ustaloną umową i określonym terminem . Jeśli ktoś ma chociażby jakieś minimalne zdolności manualne i chęci to z pewnością firma to doceni finansowo oraz da szanse rozwoju . Pozdrawiam M.S

Anna Nowy wpis

Czy ktoś z was orientuje się, jakie trzeba mieć kwalifikacje do pracy w tej firmie? Chłopak poszukuje w tej branży roboty. Patrzą bardziej na doświdaczenie czy jakieś kursy, szkolenia? Jest możliwość zatrudnienia w ogóle?

szalone-ceny Nowy wpis

Polecam a szczególnie szefa Sławka to Naprawdę super Koleś traktuję pracowników jak kolegów a nie jak Pracowników dlatego da się tam naprawdę pracować polecam na prawdę warto:)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Firma Budowlano Handlowo Usługowa Wolmir-Gaz Mirosław Wolschon na stanowisko Pracownik biurowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
W.

Firma która ma konkretne wymagania przy realizacji inwestycji, które nie są wyssane z palca, a ułatwiają wszystkim prace. Fajnie, że jeszcze są takie firmy które wiedzą co chcą i jak realizują inwestycję.

Darek

Polecam tą firmę. Umowa o pracę, uczciwe warunki, fajna atmosfera pracy w ekipie.

Szymon
@Darek

O, to fajnie, dobrze jest poczytać coś od zadowolonych pracowników :D Ta umowa o pracę jest na jakiś określony czas? Po jakim czasie dają bezterminową?

Andrzej Kolasa

Firma bardzo otwarta i elastyczna. Jest możliwość nadgodzin ale tylko dla chętnych. Rozliczenia zawsze w terminie. Polecam tego pracodawcę.

Szymon

Naprawdę nie było umów w Firma Budowlano Handlowo Usługowa Wolmir-Gaz Mirosław Wolschon? Jak była rozwiązana kwestia urlopów w takim przypadku? Fajnie jeśli opiszesz tę sytuację dokładniej, czekam na odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlano Handlowo Usługowa Wolmir-Gaz Mirosław Wolschon - Rumia

• Jak się pracuje w Firma Budowlano Handlowo Usługowa Wolmir-Gaz Mirosław Wolschon?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlano Handlowo Usługowa Wolmir-Gaz Mirosław Wolschon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Firma Budowlano Handlowo Usługowa Wolmir-Gaz Mirosław Wolschon