Zakład Budowlany "BAKUN"

Wejherowo

Opinie o Zakład Budowlany "BAKUN"

pery
użytkownik zarejestrowany

Firma nie tylko buduje domy ale również posiadają wiele inwestycji budowalnych, sprawdzałem na ich stronie ifaktycznie chwala się wieloma osiagnieciami w branży budowlanej, wiec podejrzewam,że z pewnoscia szukaja tylko specjalistów do swojego zespołu

gosc

czy moze ktos napisac wiecej o tym zakładzie,zastanawiam sie czy isc tam do pracy bo robic za darmo nie ma sesu

byly pracownik

Tez to potwierdzam umowa smieciowa brak delegacyjnego oraz prostackie uwagi ma sie za niewiadomo kogo a jak bedziecie sie zwalniac to wszystkich pieniedzy nie dostaniecie

luki

gbur (usunięte przez administratora) i klamca

Zostaw opinię o Zakład Budowlany "BAKUN" - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowlany "BAKUN"