Vbw Engineering Sp. z o.o.

Adres: Chwaszczyńska 133 D, 81-571 Gdynia

NIP: 7251740637 KRS: 0000179959

Vbw Engineering Sp. z o.o.
2 38 17 5 1

Opinie o Vbw Engineering Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

george
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Dawno temu prace w tej firmie zaczynalem pod wodza prezesa BW .Przez kilka lat bylo super ale kiedy zaczeto zyski firmy ladowac w ,,Koszykowke,,bylo bardzo zle. Duzo ludzi zostalo zwolnionych i odeszlo. Niekiedy pracowalismy calo dobe/ to jest prawda/bo BW na zamowienie odpowiadal natychmiast. Kto sie wychylal nastepnego dnia PRACOWAL DO GODZ.10 ZEBY COS JESZCZE WYPRODUKOWAC! i byl od razu zwalniany. Pieniadze za prace odzyskiawane byly sadownie bo nie placono na czas. Aktualnie czlowiek ,ktorego wprowadzalem do firmy ponoc zostal szefem produkcji. Opinie te pisze ,poniewaz przez firme VBW BW duzo osob pokrzywdzonych ma zal za sady i nieplacenie wynagrodzen przez kilka miesiecy. Pracownicy biurowi kase mieli zawsze na czas!!!!

Bartek
 Opinia

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

biurowiec
 Opinia

Pracowalem tam kilka lat temu. Staz w firmie - okolo 4 lat. Moze ciut mniej. Pracownik biurowy. Z plusow mozna na pewno wymienic samo biuro. Przyjemnie sie w nim pracowalo. Nie wiem jak jest teraz,ale bylo duzo przestrzeni i wygodne warunki pracy, a nie jak to czesto bywa,ze czlowiek po pracy wstac nie moze, bo jest powykrecany. Biuro nowe, nowoczesne. Mozna miec umowe o prace na czas nieokreslony co dla wielu osob byloby plusem. Nie wiem dokladnie czy kazdy pracownik biurowy tak ma,ale ja mialem i to byl rowniez plus, zwlaszcza w tamtym okresie. Wyplaty byly zawsze na czas, a nadgodziny normalnie placone. Nie moge sie wypowiedziec, bo nie wiem, czy produkcja miala tak samo. Ludzie bardzo mili, atmosfera pracy wsrod pracownikow bardzo fajna zas ogolnie w firmie, no coz - roznie. Oczywiscie kazdy z nas mial sporo roboty wiec raczej czasu na smichy chichy nie bylo zbyt wiele. Ciezko powiedziec jak na produkcji, ale podejrzewam,ze duzo gorzej, bo o wiele gorsze opinie tam slyszalem od ludzi tam pracujacych. Jesli chodzi o minusy, to niestety sa 3. Przede wszystkim nie jest to firma, w ktorej mozna sie ciagle rozwijac w swoim zawodzie. Szybko mozna wpasc w stagnacje, a to dla ludzi z ambicjami jest zabojcze. Po kilku latach jest kompletne wypalenie i firma niestety tylko sciaga w dol. Kolejna kwestia to niska placa i brak podwyzek lub zdarzajace sie bardzo, ale to bardzo rzadko. Umowa wymaga podpisania lojalki niezaleznie od stanowiska. W firmie dobre pieniadze dostaja tylko kierownicy i dyrektorzy, chociaz i Ci musza rowniez ostro zasuwac na swoja miske ryzu, takze jako zwykly szarak, nie ma co sie ludzic,ze w VBW sie dostanie godna kase o podwyzce nie marzac, i to jest glowna przyczyna niezadowolenia chyba wiekszosci ludzi, ktorzy stamtad odeszli,bo pensje sa naprawde slabe. Zasada jest prosta. Chcesz dorobic, to musisz robic od groma nadgodzin wlaczajac w to weekendy. Jesli firma ma przestoje w zamowieniach co zalezy od tego jaki jest okres roku, to mozliwych nadgodzin oczywiscie bedzie mniej lub wcale. Jeden z prezesow (W) jest super milym, uprzejmym czlowiekiem, natomiast drugi, wedlug mnie, ale nie tylko, (G) jest bardzo ciezki, zlosliwy i ostry. Jak ma zly humor, to naprawde potrafi schrzanic komus dzien. Stagnacja w firmie to rzeczywistosc jak juz wczesniej wspomnialem. Czasy w VBW mimo wszystko wspominam dobrze,ale jako miejsce pracy na maksymalnie 3 lata, nie wiecej. Szkoda czas tracic i po tym okresie lepiej postawic krok naprzod i pojsc do innej firmy za lepsze pieniadze i z lepszymi mozliwosciami samorozwoju. Oczywiscie moze sie cos zmienilo, ale watpie. Wiekszosc osob, ktore znalem kiedy tam pracowalem juz dawno odeszla i uwaza swoje odejscie za najlepsze co mogli zrobic, jako duzy krok naprzod. Przypomne, ze moja opinia moze byc subiektywna i jest sprzed paru lat wiec calkiem mozliwe,ze sie cos w kwestiach wyzej wymienionych zmienilo na lepsze lub na gorsze.

Tak2Nie
Patrycja
 Opinia

Niewiele w sumie piszecie o pracy w Vbw Engineering w Gdyni - wcześniej na forum pojawiały się dość niepokojące głosy o pracy w tym miejscu. Jak teraz jest w tej firmie? Czy rekrutuje ona obecnie nowe osoby do pracy? Na stronie internetowej nie widziałam konkretnych ogłoszeń, ale osoby zainteresowane pracą w Vbw Engineering mogą wysyłać swoje CV oraz listy motywacyjne. Więcej informacji na ten temat tutaj: https://vbw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=174&Itemid=73&lang=PL

Andrzej
 Opinia

Vbw Engineering to firma z dobrą opinią jako pracodawca. Sadzę, że nie zrobili nic co mogło złamać przepisy

Produkt
@Andrzej 24.11.2018 09:48

Żaden ze znanych mi byłych pracowników nie ma dobrej opinii o firmach z rodowodu VBWitkowski - było to przyczyną bardzo dużej rotacji kadr. Warto przypomnieć liczne postępowania PIP za nie wypłacanie wynagrodzeń w terminie oraz pozwanych pracowników przez VBW na podstawie lojalek (czyżby za to m.in. , że nie chcieli pracować bez wynagrodzenia ?). Wcześniejszy wpis z 2015r ( jeśli to nie prowokacja) kierownika produkcji potwierdza diagnozę, można też poczytać na Wentylacja com pl. Nadal ci sami ludzie są w zarządach - mam nadzieję, że odejdą na emeryturę i może wówczas coś się zmieni ......

Tak4Nie1
Borchmann
 Opinia

Jestem kierownikiem działu produkcji i chcę powiedzieć ,że nie każdy człowiek pracujący tutaj nie zasługuje na wynagrodzenie , słabo pracujesz nic nie otrzymujesz , a ,że przyszedłeś do pracy rano to nie znaczy ,że masz wypłate !

Tak16Nie

Magadan
@Borchmann 03.02.2015 08:23

Tak Sovieci płacili za katorżniczą pracę w łagrach - nie wykonał normy to nie jadł.

Tak3Nie

Clima
 Opinia

Dlaczego ujawniono dane osobowe Bartosza Sulicha i Agnieszki Małgorzaty Sulich naruszając ich dobra osobiste? Czy istotnie chodzi o prawdę, czy też groźbę represji ze strony "Victory Bogusław Witkowski"? Czy nie przekroczono granic obrony koniecznej, co o tym sądzicie?

Opinia

Czy są na forum pracownicy VBW Engineering? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Tak32Nie

Anka
 Opinia

Dlaczego tak uwazasz i jaki dzial masz na mysli?

Tak25Nie

Grażyna
@Anka 25.11.2009 05:11

Żebym potem miała przepraszać.... :)))

Patrycja
 Opinia

Firma VBW Engineering na swojej stronie internetowej w zakładce Praca, ma podany kontakt do wysłania swojego CV w każdym momencie i wtedy, gdy zwolni się jakaś posada firma kontaktuje się z wybranymi użytkownikami https://vbw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=174&Itemid=73&lang=PL. Dlatego, gdyby ktoś szukał ofert pracy i nie mógł znaleźć to może wysyłać bezpośrednio na tamten adres.

da
 Opinia

@robert aha dobrze ze piszesz to wieskzosc osob tutaj zaglada zeby jakies oferty pracy najnowsze znalezc

Tak3Nie

cd2
 Opinia

Bartosz Sulich i Agnieszka Małgorzata Sulich przepraszają Vbw Enegineering spółkę z o.o z siedzibą w Gdyni za zamieszczenie nieprawdziwych informacji we wpisie: 1) z dnia 27.01.2015r. z godz.13:05:56 podpisany ,,Kuba'' 2) z dnia 27.01.2015r. z godz.13:10:33 podpisanym ,,Kuba'' 3) z dnia 27.01.2015r. z godz.16:33:02 podpisanym ,,Krzysztof'' 4) z dnia 27.01.2015r. z godz.20:20:20 podpisanym ,,Ryś'' 5) z dnia 02.02.2015r. z godz.17:20:16 podpisanym ,,Pracuś'' 6) z dnia 02.02.2015r. z godz.20:20:04 podpisanym ,,Waldek pióry'' 7) z dnia 09.02.2015r. z godz.20:30:40 podpisanym ,,Mirek'' 8) z dnia 11.02.2015r. z godz.18:31:42 podpisanym ,,Kazimierz wichura'' 9) z dnia we wpisie z dnia 22.02.2015r. z godz.10:11:22''.

Tak5Nie

Przepraszający