Opinie o Vbw Engineering Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vbw Engineering Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vbw Engineering Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vbw Engineering Sp. z o.o. w Gdynia

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Vbw Engineering Sp. z o.o.?

Rambo 8 w TV
@Olga

Nie wymądrzaj się małolato bo widać nawet nie masz pojęcia jaką funcję pełni prezes. Uświadamiam: prezes nie musi być udziałowcem. Prezes kieruje pracami zarządu spółki, koordynuje działalność spółki we wszystkich obszarach jej działalności, reprezentuje spółkę w jej stosunkach zewnętrznych. Doucz się.

Krzysztof Nowy wpis

Witam, jak aktualnie pracuje się w Vbw Engineering? Jaka atmosfera w pracy? Jakimi samochodami jeżdżą doradcy techno - handlowi? Czy można używać samochodu do celów prywatnych? Jak wygląda dzień pracy DTH, ile wizyt dziennie?

on Nowy wpis
@Krzysztof

atmosfera do... żadnego składu i ładu, totalny brak komunikacji, same kary, auto...jakie sobie kupisz, bez podwyżek, bez benefitow...polecam

@on

No co ty? Ja chce aplikować na specjalistę ds. serwisu i prócz przyjmowania i obsługi zgłoszeń reklamacyjnych trzeba być też gotowym na wyjazdy służbowe. To nie dają auta tylko trzeba mieć własne czy to żart był?

Jest świeża oferta dla specjalisty ds. serwisu. Główenie obsługa reklamacji. A co z tą gotowością do wyjazdów służbowych? Na jak długo i jak często w miesiącu? Ktoś już tak pracuje i może mi powiedzieć zanim wyślę CV.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Vbw Engineering Sp. z o.o.?

Olga

a na jakie stanowisko? :)

Kandydat na Prezesa
@Olga

Na stanowisko Prezesa, bo Prezes (W) przekroczył wiek emerytalny i pewnie nie chce umrzeć w pracy tj. może będzie wakat.. Wiadomo, że jego pomocnik w randze Prezesa (G) ma tylko maturę, nie ma wykształcenia politechnicznego w wentylacji, ani nie ma wykształcenia wyższego w zakresie zarządzania, czy ekonomii, nie potrafi języków obcych, jak wynika z opinii w tym portalu słabo daje sobie radę w relacjach z pracownikami. Ewidentnie będziecie potrzebowali pomocy. Zatem jakie są kryteria rekrutacji na stanowisko Prezesa w Państwa firmie?

Olga
@Kandydat na Prezesa

Skoro ma Pan tak wysokie kompetencje i chciałby Pan aplikować w tym kierunku, to proszę złożyć swoją kandydaturę. Jeśli rzeczywiście będzie godna uwagi i będzie miał Pan wystarczające środki na zakup udziałów w firmie, to myślę, że będzie to podstawa do rozmów. Nie ma kryteriów w tym zakresie, ale wyczuwam po pewności siebie, że ma Pan wiele do zaoferowania, więc chętnie przekażę Pana aplikację do odpowiednich osób. Dziwię się jednak, że skoro ma Pan takie rozeznanie w Zarządzie firmy i spore chęci do zarządzania to dlaczego nie zbudował Pan jeszcze własnego biznesowego imperium :)

Olga Wąsik
@Olga

Aby w normalnym toku rekrutacyjnym objąć stanowisko prezesa trzeba mieć srodki na zakup udziałów? Zadziwiające! Czy jakiś paragraf to potwierdza?

vbw

co tutaj dużo mówić, omijać szerokim łukiem, spotkanie rekrutacyjne, zero witam, itp. , brak przedstawienia się, stanowisko - praca na hali warunki: praktycznie nic nie powiedzieli, pani i pan sobie siedzieli i praktycznie wyciąganie info z ludzi, ciągnięcie języka: - brak uop, tylko jdg, musisz założyć swoją działalność, praca piątek świątek, dzień i noc, brak możliwości uop - umowy o pracę, brak pracy tylko w dzień, tylko zmiany dzienne i nocne, pytanie z mojej strony - a rodzina, dom, jak to połączyć z pracą w nocy? odpowiedz pana kierownika - fabryka pracuje, nie może stać pracowałem w wielu miejscach i takie niskiego poziomu nie widziałem jeszcze - brak jakiejkolwiek walki o pracownika, próby przekonania go, zachęcenia, jak widać praca nastawiona tylko na zysk, nie na pracownika. a teraz mój ulubiony moment - spr. finansowe za 2020 r. - wynik netto - 1.5 mln zł straty, czyli co? nie musimy płacić podatków. przynajmniej napisali o stanie środków pieniężnych zmiana w 2020 - z 3 mln na 5 mln zł :) czyli jakoś te pieniążki się pojawiły na koncie :) ok, a co z urlopem? 5 dni płatne do jdg, a drugie 5 dni niepłatne czyli 2 tygodnie wolnego, nie ma L4, na jdg ... - jest tylko pomniejszona skladka o okres choroby - firma oplaca zus najgorsza rozmowa jaką miałem w życiu ... ludzie musza sie nauczyc wybierac firme, wiadomo w gdyni i trojmiescie jest trudno o normalna firme, wielu firmach jest podobny klimat jak czytam i warunki podobne ale nie mozna godzic sie na takie warunki pracy ... ludzie jedzcie juz do pracy na zachod w systemie rotacyjnym i wracajcie do domu co 2 tygodnie, macie uop, normalna emeryture a nie jakies 1 tys zl emerytury lub mniej ... do mlodych apel - uczcie sie, robcie uprawnienia, szukajcie wspolnikow i sami zakladajcie firmy lub jezdzcie na start zagranice, zarabiajcie pieniadze na kapital i wracajcie do polski budowac swoje firmy... kasa - 19 zl brutto na start, i jeszcze zaplac od tego podatek czyli wychodzi okolo 17 zl netto / 16 zl w zaleznosci czy 17% czy 32 % powyzej 85 tytś zł. ok, najlepszy kwiatek 18 tys zl wzial biegly rewidend za napisanie paru stroniczek :) to sie nazywa oszczednosc ;) powodzenia

Rambo 8 w TV
@Olga

"The Traitors" to jakaś kapela rockowa, którą koniecznie chcesz polecić, czy może na serio poruszasz tu taki wątek? Wyjaśnisz, komuś spoza firmy, o co chodzi i jakie macie tu ze sobą relacje?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Vbw Engineering Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Przemek

Witam ! Dzwonie właśnie w sprawie wolnego etatu na magazyniera. Pytam sekretariat o etat na magazyniera , nic nie wiedzą ? Połączę Pana z kadrami. Kadry nic nie wiemy o zatrudnieniu na magazyniera ? Połączony Pana z sekretariatem ?! Czysty (usunięte przez administratora) i wielkie zdziwienie że ktoś pyta o pracę !!! Ogłoszenie widoczne na portalu ponad 1 dzień. Podziękowałem i nie mam zamiaru tam więcej dzwonić !!!

VBW Engineering
@Przemek

Witam Panie Przemku, bardzo dziwi mnie Pana wypowiedź, ponieważ nikt z sekretariatu nie łączył Pana do działu kadr. Ponadto w ogłoszeniu widnieje informacja, aby wysyłać CV. Również Panu dziękujemy i życzymy powodzenia w poszukiwaniach pracy :)

@Przemek

Nie widzę w sieci ogłoszenia na magazyniera. Co Cię w nim zainteresowało, że zdecydowałeś się zadzwonić?

Luiza

Mąż szuka pracy, a Wy tu polecaliście pracę. Teraz szukają specjalisty ds. serwisu i pisze, że jest to praca od zaraz. Od kiedy mógłby mąż zacząć pracę? Ile można spodziewać się samej podstawy? Fajnie, że oferują szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a jak to wygląda na początku? Jakie szkolenia można odbyć w pierwszych miesiącach?

John

Dzień dobry. czy polecacie tą firmę? Proponuję pracę za granicą w delegacjach

On
@John

Jako przedstawiciel handlowy polecam pracę w VBW

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Vbw Engineering Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Asystent/-ka. Może ktoś planuje aplikować?

Na jakiej stronie jest takie ogłoszenie ?

Łucja

Też chciałabym się dowiedzieć.. Na stronie widziałam, że macie ofertę na praktyki. Czyli obecnie nikogo więcej nie szukacie? A jeśli chodzi o praktyki to ma ktoś jakąś aktualną opinię z ich przebiegu? Zatrudniacie może po zakończeniu?

Abdrew

Lepiej omijać dział eksportu. Metodycznie (usunięte przez administratora) ludzi. MW i MG żyją kosztem innych osób .

Na jakie benefity można liczyć w Vbw Engineering Sp. z o.o.?

Vbw kandydat

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej Wlasna dzialalnosc 19 zl brutto na start Placa najnizszy zus ci Praca piatek swiatek Obowiazkowe nocki Kasuja tutaj posty

Ok ok

Pracuje tam na produkcji 4 lata i jestem bardzo zadowolony jak w każdej firmie są plusy i minusy czasem i rzeczy które są oczywiste są skomplikowane przez politykę firmy ale ogólnie nie ma tego złego trzeba myśleć pozytywnie robić swoje

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Vbw Engineering Sp. z o.o.?

Narzędzia ? Proszę rozwiń swoje zapytanie ?

Dramat

Jaka piękna katastrofa! Gdyby nie 3,6mlnzł pomocy publicznej i obniżony podatek lokalny ............... Są korzyści typu brak konieczności rozkładania podatku na raty jak bywało wcześniej, łatwość obniżania wynagrodzeń i terminu ich częściowych płatności - naturalnie pracowników, a nie zarządu.

Dawid

Uważacie ze jest coś w firmie co nadaje się do zmiany?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Vbw Engineering Sp. z o.o.?

Tobiasz

Bardzo, bardzo słaby.

Przepracowałam w tej firmie ponad 2 lata. Złego słowa nie można powiedzieć o pracownikch - wesoła ekipa, choć niestety nastroje psute są przez sposób zarządzania. Tu jest już dużo, dużo gorzej. Niepoważne traktowanie pracowników, podejście karne jak do dzieci w minionej epoce. Kontrolne pytania, fochy, a w przypadku błędu/pomyłki szukanie winnego. I to jest najgorsze - ktoś się potknie, pomyli i robi się nagonka. Brakuje podejścia "słuchajcie, nie myli się ten, który nic nie robi, jedziemy dalej" - zawsze musi być znaleziony winny, i przykładnie ukarany (najlepiej w obecności co najmniej kierowników). To jest masakra w zarządzaniu. Ludzie muszą mieć podkładkę na wszystko. Na każdy krok. Brak jakiegoś programu powoduje, że na wszystko trzeba mieć przykrywkę w postaci emaila. Setki tabelek w Excelu, bałagan i papierologia. To są odczucia względem bardziej rozwiniętych firm. Szkoda, bo na co dzień niby jest "ok" - fajna firma na start, na jakieś pierwsze dwa lata - później trzeba uciekać. Pieniądze mocno średnie, co widać po zasobności pracowników. Nadrabiać trzeba nadgodzinami, co jest w zasadzie i tak nieuniknione, bo wszystko obarczone papierologią i spychologią. Jak to mi kiedyś powiedziała pewna osoba - chcesz wiedzieć czy firma dobrze płaci - spójrz na jej parking, ten dla szeregowych pracowników.

Clima

Dlaczego ujawniono dane osobowe Bartosza Sulicha i Agnieszki Małgorzaty Sulich naruszając ich dobra osobiste? Czy istotnie chodzi o prawdę, czy też groźbę represji ze strony "Victory Bogusław Witkowski"? Czy nie przekroczono granic obrony koniecznej, co o tym sądzicie?

Cepelia
@Clima

"Granice obrony koniecznej" - XD Tego jeszcze nie było. Muahahahaha! No obsmarowywali firmę bezpodstawnie, dostali pstryczka w nos i wyrok sądowy. Czego nie rozumiesz? :)

Cezary

A jaki się pracuje aktualnie w firmie? Warto aplikować?

@Cezary

Zdecydowanie tak, klimat jest na chwilę obecną całkiem w porządku.Jak ktoś chce się rozwijać to znajdzie swój punkt zaczepienia.

Katarzyna
@Marek

Jaka jest przykładowa możliwa ścieżka rozwoju? Z tego co wyczytałam w komentarzach i widzę na stronie, to firma ma dość płaską strukturę i szanse na rozwój i awans są zerowe. Kierownicy i dyrektorzy "przyspawani" do stołków, niezmienni od kilkunastu lat... Czy firma oferuje jakieś pakiety szkoleń? Czy są jakieś pakiety benefitów (karta Multisport / opieka medyczna)?

Paulina

Czy firma ma jakieś fajne pakiety szkoleniowe ?

Franek

Proszę o informację czy warto aktualnie startować na stanowisko DTH w VBW?

Zostaw merytoryczną opinię o Vbw Engineering Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vbw Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vbw Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vbw Engineering Sp. z o.o.?

Vbw Engineering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Chwaszczyńska 133 D
    81-571 Gdynia

Vbw Engineering Sp. z o.o.