Vbw Engineering Sp. z o.o.

Gdynia

Vbw Engineering Sp. z o.o.

Opinie o Vbw Engineering Sp. z o.o.

Patrycja

Niewiele w sumie piszecie o pracy w Vbw Engineering w Gdyni - wcześniej na forum pojawiały się dość niepokojące głosy o pracy w tym miejscu. Jak teraz jest w tej firmie? Czy rekrutuje ona obecnie nowe osoby do pracy? Na stronie internetowej nie widziałam konkretnych ogłoszeń, ale osoby zainteresowane pracą w Vbw Engineering mogą wysyłać swoje CV oraz listy motywacyjne. Więcej informacji na ten temat tutaj: https://vbw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=174&Itemid=73&lang=PL

Andrzej

Vbw Engineering to firma z dobrą opinią jako pracodawca. Sadzę, że nie zrobili nic co mogło złamać przepisy

Produkt
@Andrzej 24.11.2018 09:48

Żaden ze znanych mi byłych pracowników nie ma dobrej opinii o firmach z rodowodu VBWitkowski - było to przyczyną bardzo dużej rotacji kadr. Warto przypomnieć liczne postępowania PIP za nie wypłacanie wynagrodzeń w terminie oraz pozwanych pracowników przez VBW na podstawie lojalek (czyżby za to m.in. , że nie chcieli pracować bez wynagrodzenia ?). Wcześniejszy wpis z 2015r ( jeśli to nie prowokacja) kierownika produkcji potwierdza diagnozę, można też poczytać na Wentylacja com pl. Nadal ci sami ludzie są w zarządach - mam nadzieję, że odejdą na emeryturę i może wówczas coś się zmieni ......

Borchmann

Jestem kierownikiem działu produkcji i chcę powiedzieć ,że nie każdy człowiek pracujący tutaj nie zasługuje na wynagrodzenie , słabo pracujesz nic nie otrzymujesz , a ,że przyszedłeś do pracy rano to nie znaczy ,że masz wypłate !

Magadan
@Borchmann 03.02.2015 08:23

Tak Sovieci płacili za katorżniczą pracę w łagrach - nie wykonał normy to nie jadł.

Clima

Dlaczego ujawniono dane osobowe Bartosza Sulicha i Agnieszki Małgorzaty Sulich naruszając ich dobra osobiste? Czy istotnie chodzi o prawdę, czy też groźbę represji ze strony "Victory Bogusław Witkowski"? Czy nie przekroczono granic obrony koniecznej, co o tym sądzicie?

Czy są na forum pracownicy VBW Engineering? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Anka

Dlaczego tak uwazasz i jaki dzial masz na mysli?

Grażyna
@Anka 25.11.2009 05:11

Żebym potem miała przepraszać.... :)))

Patrycja

Firma VBW Engineering na swojej stronie internetowej w zakładce Praca, ma podany kontakt do wysłania swojego CV w każdym momencie i wtedy, gdy zwolni się jakaś posada firma kontaktuje się z wybranymi użytkownikami https://vbw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=174&Itemid=73&lang=PL. Dlatego, gdyby ktoś szukał ofert pracy i nie mógł znaleźć to może wysyłać bezpośrednio na tamten adres.

da

@robert aha dobrze ze piszesz to wieskzosc osob tutaj zaglada zeby jakies oferty pracy najnowsze znalezc

cd2

Bartosz Sulich i Agnieszka Małgorzata Sulich przepraszają Vbw Enegineering spółkę z o.o z siedzibą w Gdyni za zamieszczenie nieprawdziwych informacji we wpisie: 1) z dnia 27.01.2015r. z godz.13:05:56 podpisany ,,Kuba'' 2) z dnia 27.01.2015r. z godz.13:10:33 podpisanym ,,Kuba'' 3) z dnia 27.01.2015r. z godz.16:33:02 podpisanym ,,Krzysztof'' 4) z dnia 27.01.2015r. z godz.20:20:20 podpisanym ,,Ryś'' 5) z dnia 02.02.2015r. z godz.17:20:16 podpisanym ,,Pracuś'' 6) z dnia 02.02.2015r. z godz.20:20:04 podpisanym ,,Waldek pióry'' 7) z dnia 09.02.2015r. z godz.20:30:40 podpisanym ,,Mirek'' 8) z dnia 11.02.2015r. z godz.18:31:42 podpisanym ,,Kazimierz wichura'' 9) z dnia we wpisie z dnia 22.02.2015r. z godz.10:11:22''.

Przepraszający

baśka

zastanów się 10 razy zanim tam pójdziesz pracować

Zostaw opinię o Vbw Engineering Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vbw Engineering Sp. z o.o.