VBW Engineering

Gdynia

Opinie o VBW Engineering

Patrycja

Firma VBW Engineering na swojej stronie internetowej w zakładce Praca, ma podany kontakt do wysłania swojego CV w każdym momencie i wtedy, gdy zwolni się jakaś posada firma kontaktuje się z wybranymi użytkownikami https://vbw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=174&Itemid=73&lang=PL. Dlatego, gdyby ktoś szukał ofert pracy i nie mógł znaleźć to może wysyłać bezpośrednio na tamten adres.

da

@robert aha dobrze ze piszesz to wieskzosc osob tutaj zaglada zeby jakies oferty pracy najnowsze znalezc

cd2

Bartosz Sulich i Agnieszka Małgorzata Sulich przepraszają Vbw Enegineering spółkę z o.o z siedzibą w Gdyni za zamieszczenie nieprawdziwych informacji we wpisie: 1) z dnia 27.01.2015r. z godz.13:05:56 podpisany ,,Kuba'' 2) z dnia 27.01.2015r. z godz.13:10:33 podpisanym ,,Kuba'' 3) z dnia 27.01.2015r. z godz.16:33:02 podpisanym ,,Krzysztof'' 4) z dnia 27.01.2015r. z godz.20:20:20 podpisanym ,,Ryś'' 5) z dnia 02.02.2015r. z godz.17:20:16 podpisanym ,,Pracuś'' 6) z dnia 02.02.2015r. z godz.20:20:04 podpisanym ,,Waldek pióry'' 7) z dnia 09.02.2015r. z godz.20:30:40 podpisanym ,,Mirek'' 8) z dnia 11.02.2015r. z godz.18:31:42 podpisanym ,,Kazimierz wichura'' 9) z dnia we wpisie z dnia 22.02.2015r. z godz.10:11:22''.

Przepraszający

Borchmann

Jestem kierownikiem działu produkcji i chcę powiedzieć ,że nie każdy człowiek pracujący tutaj nie zasługuje na wynagrodzenie , słabo pracujesz nic nie otrzymujesz , a ,że przyszedłeś do pracy rano to nie znaczy ,że masz wypłate !

Anka

Dlaczego tak uwazasz i jaki dzial masz na mysli?

baśka

zastanów się 10 razy zanim tam pójdziesz pracować

Zostaw opinię o VBW Engineering - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VBW Engineering