NTEX Sp. z o.o.

Opinie o NTEX Sp. z o.o.

Kornelia Nowy wpis

Widziałam ogłoszenie dla Handlowca Branży TSL. Czy na to stanowisko zatrudniane są kobiety? Praca jest typowo mobilna, oferowany jest samochód, komórka, laptop a kasa? Nie było na ten temat wzmianki w ogłoszeniu. Zarobki składają się z jakiejś gwarantowanej podstawy plus prowizji? Jakie widełki?

@pracodawca Nowy wpis
@Kornelia

Poszukujemy doświadczonego handlowca z branży TSL. Nie ma dla nasz znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Liczy się to jaką osobą jesteś. Do tego stanowiska naturalnie przynależy takie wyposażenie jak telefon komórkowy, laptop czy auto służbowe. Wynagrodzenie składa się z podstawy i systemu motywacyjnego. O szczegółach chętnie opowiem na spotkaniu. maciej.klukowski@ntex.com

SOSO Nowy wpis

Ja pracuję jako kierowca i chwale sobie,a wszystkim mądralom ,którzy najlepiej wszystko wiedzą i mają niewiadomo jakie wymagania ,odsyłam do jaśnie Pana z jakiegoś (usunięte przez administratora) transu gdzie zasuwa się na KM :)

Maserak

Ntex to porządna firma . Pełen profesjonalizm

Barbara Nowy wpis

Czemu tak myślisz, ma to jakiś związek z pracą tam? Bo jak tak, to bardzo chętnie poczytam więcej, tylko napisz wprost, o co chodzi. Są jakieś problemy? Dotrzymują obietnic?

Przemek

Właśnie na firmę we Włoszech wszedł Wasz kierowca. Personel biurowy od razu otwierał okna i drzwi, żeby wywietrzyć ten krótko mówiąc smród, który bił od Waszego kierowcy. Nie mówiąc już o jego ubiorze. Potargana koszulka i klapki. Świetna wizytówka firmy, nie ma co.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w NTEX Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Spedytor międzynarodowy?
Przewoźnik

P.Macieju przyjzy się pan magazynierowi

Barbara
@Przewoźnik

A po co? Nie można się zająć swoimi sprawami? Ja bym się przyjrzała pracy na takim stanowisku, byś lepiej powiedział, co i jak. Jak płacą?

Przewoźnik

Tak p.Macieju bierze potwierdzam

DRAJVER

Gratulacje dla Zarządu! Po zmianie kierownictwa na magazynie - jakość pracy na ogromny plus! Długo mnie nie było, kiedy znowu zacząłem przyjeżdżać SZOK. Brak krzyków, afer, chłopaki ogarnięte, pomocne, wszystko po to aby każdemu żyło się lepiej a robota szła szybko. Aż chce się przyjeżdżać.

Mk

Info dla ziteresowanych podjęciem pracy w Ntex : Kierowcy, biuro, chłopaki w magazynie... pomocni, życzliwi, cierpliwi ;) Autka zadbane i fajnie wyposażone - Volvo FH4, za chwilę FH5 (elektryka, tv, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, klima, webasto itd...) Stawki konkurencyjne. Parkingi opłacane kartą firmową. Pracowniczy program emerytalny. Jasne zasady dotyczące wynagrodzenia. Terminowe wpłaty na konto. Polecam!

Cheese dip

Spółka zagranicznej firmy, typowe polaczki którzy są wasalami szwedów. O niczym nie decydują bo się boją o własne (usunięte przez administratora) Łotewski oddział, ruskie to sobie w kasze dmuchać nie dadzą i mają lepiej, dużo lepiej niż pod rządami tej panienki Mariusza. (usunięte przez administratora)

@Cheese dip

Jest mi przykro ale wśród zatrudnionych 45 osób w Ntex Polska nie ma ani jednej osoby o imieniu Mariusz.

Barbara

Czytałam, że do nich trzeba wysyłać ponoć CV i list motywacyjny... Ech, nadal są takie wymogi czy to jakaś przestarzała informacja?

Maciej
@Barbara

CV się przydaje :) List motywacyjny zbędny

Danuta

Czy ktoś mógłby napisać jakieś aktualne informacje odnośnie zarobków w NTEXie? W komentarzach czytałam o najniższej krajowej. Jak to wygląda obecnie jeśli chodzi o kierowców? Czy były jakieś podwyżki? Ile aktualnie wynosi podstawa?

Jaki

Szacunek dla dyrekcji NTEX strzał w dziesiątkę Rudy już dawno powinien halę zamiatać ale on wam nie daruję dalej będzie kopał i kierowców na puszcza na łączników

Wojciech

Bardzo łatwo się oczernia tylko czy ktoś zastanowił się iż może bardzo zaszkodzić? Mamy dobrego pracodawcę ale trzeba samemu być dobrym pracownikiem i dopiero oceniać.

Do ten "Jakiś"

Jak pracują tak zdolni jak Ty, to im się nie dziwię ze Cię po tysiącu kroją :) Ja za gramatykę to bym Ci palce obciął:))

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w NTEX Sp. z o.o.?

niezatrudniony

Co to za bzdurne pytanie. Pewnie kombinerki bo przecież spedytor czy magazynier ciągle musi kombinować jak to w transporcie.

Jakiś

UWAGA NA FIRMĘ NTEX ,SZFUNCIOWIE DORABIAJA SIE Z PIENIEDZY KIEROWCOW OD TEGO CO MAJĄ ZAPŁACIĆ KIEROWCĄ BIORĄ SOBIE PO TYSIACZKU FO WŁASNYCH KIESZONEK

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w NTEX Sp. z o.o.?

Q

Komunikatywny. Pozdrawiam

Kris

Czy wkoncu ktoś napisze jak jest konkrety jak jest z kierowcami???

Johnson
@Kris

Sytuacja kierowców w NTex jest nie ciekawa. Zacznę od tego że NTex Gdynia to kolejna wylęgarnia nieuczciwej firmy w tym mieście. Jedyne co tak naprawdę masz na papierze to podstawę, najniższą krajową i składki odprowadzane tylko od tej najniższej, resztę to masz na "gębę" Wszystko jest umowne, że niby masz dostać a nie dostajesz, wypłata to typowa loteria, albo zapłacą tak jak miało być albo nie, jak nie to nie licz na wyrównanie, nie masz żadnego wglądu na jakiej podstawie wyliczono ci pensje, reszta to abstrakcja.

Poldek

@Kier a czemu poobcinali o te 50zl dniówki?

Kier

Niestety Antek ma rację, do grudnia dniówka była 350, a od stycznia 300 .Podniesiono podstawę z 1700 do najniższej tj 1990 a objęto dniówki ,dlatego większość kierowców odeszła

Zostaw merytoryczną opinię o NTEX Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w NTEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NTEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NTEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NTEX Sp. z o.o.