Klima-Therm Gdań„sk

Gdańsk

Opinie o Klima-Therm Gdań„sk

JA

NIE POLECAM TEJ FIRMY , DNO TOTALNE , CHYBA ZE LUBISZ BYĆ PONIŻANY PRZEZ INNYCH PRACOWNIKÓW , MYŚLĄ ŻE PRACUJĄ TAM 2LATA I SĄ PANAMI , LEPIEJ MAJĄ CHYBA W BIEDRONCE :) PANI ANNA S. TO CHYBA DOBRZE DAJE DANIELOWI J. ZE BARDZO BOBRZE LUBI UKRYWAĆ PRAWDĘ CO SIĘ DZIEJE W FIRMIE

Gg

A co powiecie o IT w tej firmie?

Patrycja

@nickczemny a Ty na jakim stanowisku pracujesz w Klima-Therm Gdańsk? Piszesz, że nie można nadgodzin robić , może z drugiej strony to dobrze, bo czasami za takie nadgodziny i tak nic się nie dostanie. @inny rozumiem, że zadowolony ze swojego stanowiska, podzielisz się z nami jakie to stanowisko?

inny

a ja robie swoja prace i jest mi dobrze stabilnie ,kasa na czas , dadatki tez good niestety trzeba pracowac ....... nie ma 2-jej takiej firmy wiec polecam

M

Pracowałem tam 6 lat, nie polecam tej firmy każdy każdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lize masakra osobiście odradzam tej patologii, najgorsza jest a.s :-) i d.j :-) kto wie ten zrozumie ;-)

zych

@hubert a na jakim stanowisku pracujesz? :) Właśnie słyszałem podobne opinie, dlatego też bardzo żałuję, że aktualnie firma nie poszukuje żadnych pracowników....

nickczemny
@zych 21.06.2016 19:25

ogólnie jest tak, że najlepiej mają tam handlowcy, więc jak się załapiesz to spoko, inne stanowiska, to zależy co kto lubi, ale w sumie bardziej jest to praca biurowa w dobrych warunkach lokalowych co do ludzi to wiadomo, nie każdy musi każdemu pasować, ale złośliwości są tam na porządku dziennym, czasem jako żarty a co do nadgodzin.. firma to korpo, jakie nadgodziny? albo robisz swoją pracę na czas, albo się martw

hubert

Firma jest ok. Jej siłą są kreatywni ludzie oraz dynamika i sprawna organizacja. Pracy jest moc ale satysfakcja z niej też jest. Atmosfera normalna. Słabą stroną jest komunikacja.

Malkontent

Nie warto - bo trzeba pracować za dobrą podstawę, z dobrym autem, z normalnymi ludźmi. Ludzie, skąd wy jesteście, z lasu?! Boisz się, siedź na tyłku tam, gdzie jesteś! PRACY się boisz - bo tak, trzeba u nich pracować, dziwne, nie?

Pytanie!

Patrząc po komentarzach to jestem przerażona opiniami, idę tam na rozmowę ale już jestem zniechęcona! Można prosić o jakąś radę świeżą opinię na temat tej firmy?

tomek

nie no, napisz do nich bezpośrednio tak naprawde, bo to będzie lepiej jednk niz jak masz czekac w nieskończonosc albo przez jakiś pośredników się z nimi kontaktować jednak. Dajcie znac jak będziecie mieli już więcej szczegółów o prayc, bo podobno coś miało sie u nich teraz zmeniać jeszcze tak naprawde.

me MYSELF

spoko firma, polecam

Luzak

nie będę się rozpisywał (praca w tej Firmie to żenada)

o planie to gg sie wypowiedział :)

pokemon

Odradzam pracę w tej firmie i dla tej firmy.Byli pracownicy nie mają dobrego zdania o tej firmie jak i firmy,które wykonywały dla tej firmy zlecenia.Podobono nie płacą wykonawcą pieniędzy tylko wolą by wsiąść od nich towar i jeszcze na tym zarabiają.Z resztą nie jest chyba u nich za dobrze skoro mają długi.Na forum wentylacja ktoś napisał i faktycznie są wpisano na e-długi.Także to prawda co mówią inni na temat tej firmy z resztą mi się też pobiło o uszy że płaca w towarze. zamiast pieniędzy śmiechu warte.

elemele
@pokemon 08.12.2011 14:13

"nie płacą wykonawcą pieniędzy " - to nie płaci się pieniędzmi, tylko osobą wykonawcy? "wsiąść od nich towar"- wsiąść to można na konia albo do samochodu, imbecylu. Nie pisz, jeśli nie umiesz, robisz sobie obciach i innym dajesz powody do zażenowania.

Ciekawe

Czy mozesz powiedzieć, ilu jest tam tych prezesów? Jeden chyba - tak słyszałem ... Przejsciowka - czyli jednak jakieś plusy są chyba?

Płace poniżej średniej w Trójmieście, nadgodziny nie są wypłacane a trudno je wykorzystać bo praca będzie na ciebie czekać. Firma oszczędna w wydatkach dla pracowników bo zatrudnia za dużo prezesów i kierowników. Jeśli nie masz pracy dobra jako przejściówka.

To chyba komuś sie nie udało, co?! Wywalili juz z KT, prezes nie dał sznasy, nie pogadal, nie poklepal? czy nie dali dziecku premii? Rzuć robotę, wiecej kasy będzie dla nas. Zamiast biegać bo necie o 10 lepiej zabierz sie za robotę! Banda frustratów.

A Ty co ...anonimowy pracownik.... z \\\"klucza\\\"? dyrektor? kierownik? , że tak Ci dobrze...a może jesteś z tej grupy cwaniaczków , którzy wmawiają Prezesowi, że bez nich jego firma by nie istniała, istniała by i to lepiej, gdyby zaufał prawdziwym profesjonalistom - a ma ich także przecież w swojej firmie, tylko, że oni nie biorą udziału w wyścigu szczurów..pracują na sukces firmy i Jego, w cieniu tych , którzy się lansują!!!!.. a sam Prezes jest ok. mimo, że należy do innego świata niż pracownicy to jest ok. .... jest wymagający...ale też wyrozumiały, dający szansę...na rozwój wszystkim, niestety lansiarzom też, którzy sie sprytnie kamuflują i udają przed nim profesjonalistów...

PRZECIEZ TO WOLNY KRAJ ..... TYLE PRACY U KONKURENCJI ....... A PREMIE PLACA TYM CO ROBIA ---PLAN --- NIE ROBISZ --NIE MASZ ----KAPITALIZM JESTEM I SIE NIGDZIE NIE WYBIERAM

obecny pracownik

Przecież do pracy w firmie nikt nie zmusza. Zawsze można wybrać inaczej, a takie oczernianie wpływa też na opinię o piszącym..."Były pracownik"- to już wiadomo dlaczego "były"....Nie pasuje do tej firmy.

Anonim

Jeszcze kiedys tam bylo super ale teraz to tragedia. Zostali prawie sami kapusie i cwaniaczki, co ida po przyslowiowych trupach do celu. Zarobki? Jak na taka firme mizerne, nawet z premii zrezygnowali. Wysylaja na szkolenia gdzie niewiele sie mozna nauczyc, a dla tych co juz maja jakies pojecie sa poprostu smieszne.

beznadziejna firma .gnoja tylko swoich pracownikow

oczywiscie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PRAWDA Z TA SWITNA FIRMA.TAM TYLKO KLAMSTWO I OBLUDA PANUJE .TRAKTUJA PRACOWNIKOW JAK WOLY ROBOCZE NAJLEPIEJ 24h ROBIC.

karol

To jakaś bzdura z tymi podwyżkami, chyba że dla dyrektorów - cwaniaczków.Od kilku lat ich nie było - mało przez rok nie wypłacono premii - atmosfera? ludzie odchodzą , jeżeli maja gdzie ...warunki stwarza sie tylko dla wybranych-przeważnie cwaniaczków ;;

Drewniany
@karol 15.12.2009 16:11

Odradzam prace W KT . Nabawisz się stresu .

?

Świetna firma, bardzo szybko pnąca się w górę. Zarobki i awanse bardzo częste

ja

czy ktoś wie jakie sa zarobki w Klima-therm i jaka jest atmosfera między pracownikami??

Interesuje mnie praca na terenie UE

Zostaw opinię o Klima-Therm Gdań„sk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klima-Therm Gdań„sk