Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych

Poznań

Opinie o Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych

Julita

Trwa właśnie rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta i realizacji zamówień. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie powiedzieć osobom, które zastanawiają się nad aplikacją na tą ofertę pracy?

misiek

Słyszałem, że Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych efektywnie potrafi pozyskiwać fundusze z Unii Europejskiej :) Super, doceniam firmy, które potrafią zadbać o swoje. Mam nadzieję, że uda mi się dostać chociaż na rekrutację :)

Michał

Polon Poznań sp.zoo To może jest prawda i niech ten brygadzista Marek się boi żeby nie wyleciał z pracy

były pracownik

nie zgłasza bo to wymyślone jak wiele innych rzeczy

były pracownik

Pracowałem w Polonie na stażu i po pół roku odeszłem z tej firmy z powodu złego traktowania przez brygadzistę Marka F.który obgadywał mnie z pracownikami a także ubliżał że jestem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo że jestem głupek i takie podobne więc nie polecam tej firmy ponieważ ten brygadzista będzie was obrażać i żle traktować

Gogi

To prawda

Ela

Jeżeli chcesz pracować w tej firmie lepiej strzel sobie w głowę. Firma postawiła sobie za zadanie maksymalne wykorzystanie pracownika i obcinanie pensji jak się da. Szacunek dla ludzi tylko na wstępie potem jesteś dla nich niczym beduin bez prawa głosu.

kiler

ja tez i nic musze czekac i udawac ze pracuje!

jarek

Nie polecam mam zaleglos 2 miesiace

Zostaw opinię o Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polon-Poznań S.A. Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych