BDF Projekt Sp. z.o.o

2 13 5 5 1

Opinie o BDF Projekt Sp. z.o.o

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Konstruktor do pracy w Warszawa. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa BDF Projekt Sp. z.o.o możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

neutralnanegatywnapozytywna
Izabela
 Opinia

BDF Projekt Sp. z.o.o jest firmą poszukującą pasjonatów projektowania - czy na gowork.pl są jacyś którzy chcieliby spróbować pracy tam? A może projektanci obecnie zatrudnieni w BDF Projekt są obecni i mogą podzielić się swoimi opiniami o warunkach w pracy?

neutralnanegatywnapozytywna

Pracodawca

@Izabela 08.03.2018 13:04

Pani Izabelo, miło nam, że w dzień kobiet (proszę przyjąć spóźnione życzenia) jest Pani zainteresowana naszą firmą. Zapraszam do złożenia CV. Zaprosimy Panią do firmy i sama Pani zobaczy jak wygląda biuro i jaka jest atmosfera pracy pomiędzy ludźmi w firmie. To chyba będzie lepsze niż fora internetowe. Pozdrawiam.

Magda

brak szacunku, kapryśność.

Tak1Nie

Pracodawca

@Magda 19.01.2017 12:09

Praca przy projektach wymaga dochowania terminów wynikających z rozliczeń prac, a to niestety często wiąże się z presją czasu... i nie każdy potrafi temu stawić czoła :)

Tak3Nie

Zostaw opinię o BDF Projekt Sp. z.o.o - Warszawa