BDF Projekt Sp. z.o.o

Adres: Jugosłowiańska 15 lok. 213, 03-984 Warszawa

NIP: 7010467341 KRS: 0000543553

BDF Projekt Sp. z.o.o
2 13 5 5 1

Opinie o BDF Projekt Sp. z.o.o

Filtruj opinie po kryteriach:

Administrator
 Opinia

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Konstruktor do pracy w Warszawa. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa BDF Projekt Sp. z.o.o możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Izabela
 Opinia

BDF Projekt Sp. z.o.o jest firmą poszukującą pasjonatów projektowania - czy na gowork.pl są jacyś którzy chcieliby spróbować pracy tam? A może projektanci obecnie zatrudnieni w BDF Projekt są obecni i mogą podzielić się swoimi opiniami o warunkach w pracy?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Pracodawca

 Opinia
@Izabela 08.03.2018 13:04

Pani Izabelo, miło nam, że w dzień kobiet (proszę przyjąć spóźnione życzenia) jest Pani zainteresowana naszą firmą. Zapraszam do złożenia CV. Zaprosimy Panią do firmy i sama Pani zobaczy jak wygląda biuro i jaka jest atmosfera pracy pomiędzy ludźmi w firmie. To chyba będzie lepsze niż fora internetowe. Pozdrawiam.

Pomocna?
TakNie
Magda
 Opinia

brak szacunku, kapryśność.

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Opinia
@Magda 19.01.2017 12:09

Praca przy projektach wymaga dochowania terminów wynikających z rozliczeń prac, a to niestety często wiąże się z presją czasu... i nie każdy potrafi temu stawić czoła :)

Pomocna?
Tak3Nie

Zostaw opinię o BDF Projekt Sp. z.o.o - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej