Opinie o Inopa S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inopa S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Inopa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inopa S.A. w Gdańsk

Były pracownik Nowy wpis

Ogólnie nikt nie wie o co chodzi, kiedy będą podjęte jakiekolwiek decyzje, czy jakieś projekty się zaczną, inne skończą. Wciąż tylko spotkanka, ustalanka, a konkretów brak. I tak dzień za dniem płynie. Wychodzenie z pracy bez nadgodzin nie jest mile widziane. Nie polecam.

Obywatel Nowy wpis

Dzień dobry, chciałem tylko zaznaczyć, że praca dla tej firmy oznacza zaproszenia na przesłuchania i procesy. Jak nie wiesz na co udać swój urlop wypoczynkowy to zapraszam.

Jak długo trwa proces awansu w Inopa S.A.?

Odpowiedź

Taki proces nie istnieje, na pewno nie w Inopie. Raczej działa to w drugą stronę. Szybciej sam odchodzisz niż się czegokolwiek doczekasz, a o braku rozwoju już nie wspomnę. Firma się nie rozwija i w tym tkwi problem. Dużo decyzji Zarządu wpłynęło na dzisiejszy kształt Inopy.

Bogdan
@Odpowiedź

A mógłbyś napisać dlaczego ludzie odchodzą? Chodzi o ten brak rozwoju czy jeszcze jest jakiś problem?

Ilona Nowy wpis
@Odpowiedź

W drugą stronę? Czyli degradacje też są?

Odp Bogdan Nowy wpis
@Bogdan

No przede wszystkim o brak rozwoju. Ponadto brak systemu motywacyjnego a o podwyżkach już nie wspomnę. Niestety firma stoi w miejscu. Problemy z inwestycją w Olsztynie odciskają swoje piętno na całej grupie. Doprowadziły do tego między innym decyzje zarządu i brak kontroli w zakresie budowy i innych obszarów.

NIE POLECAM ABSOLUTNIE

NIE POLECAM ABSOLUTNIE

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inopa S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Finansowych?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych

no tak ..

kobiety prezeski tak mają

Renata
@no tak ..

A wszyscy facecie prezesi są idealni....

Insider

Update: praca z domu. Praca z domu nie jest akceptowana przez Panią Prezes (usunięte przez administratora), mimo to w ogłoszeniach o pracę HRy piszą piękne bajki jaki to system pracy oferuje firma. Co więcej - "co wolno wojewodzie, nie wolno tobie smrodzie" - zespoły muszą przychodzić do biura co jest ściśle ewidencjonowane, a (usunięte przez administratora) nie pojawiała się w biurze prawie całe wakacje, umówić się na spotkanie szansa podobna jak umówić się na randkę z Julią Wieniawą.

Insider

Firma zarządzana rodem z początku XXI wieku czyli czasy dzikiego polskiego kapitalizmu. Decyzyjność trzymana jest w jednym ręku pani Prezes, niezależnie czy to dotyczy koloru tapet czy strategicznych decyzji. System motywacyjny - brak, system premiowy - brak, struktura organizacyjna - bałagan, rekrutacje - przypadkowe, strategia - brak. Piękna fasada a fundamenty się sypią. Mamy 2021 rok i standardy na rynku pracy zmieniły się przez ostatnie 20 lat, także jak rozważacie ofertę Inopy zastanówcie się dwa razy.

były

wszędzie dobrze gdzie jeszcze nas nie było firma jak firma ..trzeba pracować i robić swoje pozbierana ekipa się dociera .... pracował bym gdyby nie wyjazd

Pracuje się tutaj bardzo dobrze. Atmosfera i ludzie wspaniali. Naprawdę wysoka kultura organizacji. Otoczenie bardzo nowoczesne i przyjazne, a zarząd traktuje wspólpracowników po partnersku.

ZŁY

Czy do partnerskiego traktowania można również zaliczyć obgadywanie pracowników przez Panią Prezes za ich plecami oraz wynoszenie tych informacji poza firmę?

Jarosław

(usunięte przez administratora). Biuro jest urządzone w nowoczesnym stylu, oczywiście. Lepiej wydać potężne środki na wyposażenie, niż zapewnić pracownikom benefity pozapłacowe. W tej organizacji nie istnieje "kultura". Traktowanie po partnersku tj. Rzucanie "mięsem" oraz brakiem konstruktywnego dialogu, a jedynie monotonny monolog ze strony zarządu, który dba jedynie o własne stanowiska i potrzeby.

Sławek

(usunięte przez administratora) dnem pogania. Pani Prezes to osoba mało kompetentna i ślizga się wyłącznie na opinii. Tragedia!

Alek_sandra

Firma porażka ,brak jakiegokolwiek rozwoju. Częsta praca po godzinach które w żaden sposób nie są rozliczane. Premia ?? W tej firmie tego na pewno nie zobaczysz . Problemy zgłaszane do Pani Prezes są bagatelizowane i ignorowane. Wyżej wspomniany podział jak najbardziej widoczny -osoby faworyzowane przychodzą do pracy jak na wakacje nie wywiązując się z żadnych obowiązków stosując tak zwaną SPYCHOLOGIĘ . Niektóre działy zbyt dociążone obowiązkami - jednak nie ma szans na pomoc w postaci nowego pracownika ponieważ "Nie ma na to pieniędzy". ODRADZAM !!

Niestety nie mogę polecić tej firmy . Pozornie fajna firma ... jednak w niedługim czasie można zauważyć panujące w niej podziały między pracownikami ,które tworzy (usunięte przez administratora)Prezes. Wiedza ,kompetencje czy doświadczenie nie mają tutaj żadnego znaczenia, ponieważ (usunięte przez administratora)Prezes ma inne kryterium oceny pracownika . Humory (usunięte przez administratora)Prezes(usunięte przez administratora)wprowadzają niekomfortową atmosferę. Pracownicy są ok jednak Ci którzy są faworyzowani przez (usunięte przez administratora)Prezes obarczają swoimi obowiązkami słabsze jednostki.

Kamil

Czy wymagają posiadania prawo jazdy?

Doris

Firma, preferuje osoby, które umieją się sprzedać. Nie ważne są kompetencje. W tej firmie można liczyć tylko na podstawowe wynagrodzenie, oferowane benefity, to wielkie rozczarowanie w obecnych czasach - praktycznie ich nie ma..... Duże podziały wewnątrz firmy, podział na grupy. Protekcja ze strony Pani Prezes pojedynczych pracowników. Co niektórzy, uważają się za lepszych od innych i zadzierają nosa.... Nie liczcie na wypracowane jakiekolwiek procedury, schematy.

Norbert

Czy bardzo zmieniła się praca od momentu kiedy epidemia wywróciła nasze życie?

@Norbert

@Norbert Część firmy przez długi okres pracowała zdalnie, część normalnie. Ogólnie duże spowolnianie w firmie.

Czesław

Jak do tej pory w wątku pojawiło się bardzo mało opinii, ale te, które już są wspominały o podziałach w firmie. Rozumiem, że chodzi tutaj o atmosferę pracy w Inopa? Jak wygląda to obecnie i czy pracodawca jest na tyle dobry, że warto byłoby złożyć CV?

gregor
@Czesław

praca fajna ,wymagająca ,szybko ujawniają sie nic nierobiący którzy musza odejść w małym zespole wszystko widać .... po zmianach i weryfikacji ..najsłabsi odeszli... jest fajnie i chce juz do ...roboty

@gregor

@czesław W małej firmie właśnie widać jak na tacy, którzy są faworyzowani .... Są osoby, który mało robią a dużo krzyczą i są osoby, który ciężko pracują i mało krzyczą. A osoby, które najbardziej krzyczą i mało robią są najbardziej faworyzowana. Zdecydowanie utrzymują się tylko nieroby, żerujące na innych ... Zmiany w firmie, jakie zmiany?

Zadowolony

@Aksam Może nie jest idealnie ale uważam, że firma jest dobra i warto pracować,żeby poprawić to co jest słabe.

@Zadowolony

@Zadowolony, aby coś zmienić, szef/ szefowa powinni podejmować konkretne decyzje. Proponowane zmiany są odwlekane, a pomimo ostatecznych ustaleń nie wchodzą one w życie.... Zatem nad czym pracować ?

Aksam

NIestety, nie mogę wpisać pozytywnej opinii o tej firmie. Wydawałoby się, firma z potencjałem i kompetentnym zespołem, a okazała się rozczarowaniem. Panuje duży chaos, spychologia pracy oraz brak jakiegokolwiek wsparcia. Liczne awantury i gwarancja wysokiej dawki stresu. Widać wyraźne podziały wewnątrz firmy, również dotyczy to samego traktowania pracowników przez (usunięte przez administratora)Prezes - tj. "Polska A i Polska B" Właściciel wydawał się być kulturalnym, miłym człowiekiem z wizją, a okazał się (usunięte przez administratora)

Czesław

W tym momencie nie widzę żadnych ogłoszeń dotyczących poszukiwania pracowników przez Inopa S.A. Czy posiada ktoś informacje odnośnie zbliżającej się rekrutacji? A może ktoś odbył rozmowę kwalifikacyjną i mógłby opowiedzieć o warunkach i atmosferze pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Inopa S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Inopa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inopa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inopa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inopa S.A.
  • Marynarki Polskiej 163