Kinna Production Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Kinna Production Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kinna Production Sp. z o.o.

nowy Kaszub

Dziubku uśmiechnij się....pozdrówko imieninowe.

chuch norris
@nowy Kaszub 21.11.2014 23:50
Dziubku uśmiechnij się....pozdrówko imieninowe.

to wiśniak

Mała

Mój drogi? Pracownicy mili? Chyba ich dobrze nie poznałeś..bywają mili jak z nimi rozmawiasz, a zamknij za sobą drzwi i posłuchaj jak się zaczynają z ciebie wyśmiewać i obrabiać przysłowiowy tyłek. Kierownik tez niesamowicie miły.. \" przychodzisz do pracy pracować a nie rozmawiać wiec milcz, a jak nie to tam są drzwi\". Nikomu inteligentnemu i co ma własne zdanie nie polecam tej firmy. No chyba, ze lubisz jak się z ciebie wyśmiewa i tobą pomiata.. Zarobki tez w granicach 1000-1400pln/ m-c. Na premie nie ma co liczyć pomimo iż obiecują, ale zawsze tylko na tym się kończy..

Zostaw opinię o Kinna Production Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kinna Production Sp. z o.o.