Stalkone

Gdynia

Opinie o Stalkone

Elf

@Zibi a kto ci mówił że będzie łatwo? Wroc na stocznię na szlifierke :p

Zibi

Najgorsza firma w jakiej robilem i tutaj nie przesadzam. Stawki 2/3 tego co gdzie indziej, o prezesie nie bede pisal bo i tak wszystko wykropkuja. Po miesiacu sie zwolnilem. CHcesz sie przekonac to sie zatrudnij.

monterrero
@Zibi 07.09.2017, 22:15

to idź do Szczecina pracować albo do vistalu :)

Świadek
@Zibi 07.09.2017, 22:15

masz rację kolego. i tu nawet nie kropkują, tylko usuwają wszystko, co ktoś niepochlebnego napisze o tej "super firmie".

z holandi i nie tylko

Możecie pisać co chcecie, najczęściej tu piszą smutasy co nie umieją nic. A stalkone działa, płaci w terminie i wysyła do Holandi. Tych wywalonych tu widze cała zbieranina. ciolki!

Wiecej niż można...

Brak BHP...Magnesy podnoszace blachy puszczaja ...brak atestu...na wszystko...zobaczymy ...jak bedzie dalej...

Świadek

I znowu chwalebne monologi pisane przez możnowładców tej firmy pozostają a jakakolwiek krytyka po kilku dniach lub nawet godzinach znika. Czytając odpowiedzi napisane na brakujace wypowiedzi musicie wiedzieć, że te wypowiedzi były tu zamieszczone przez osoby pokrzywdzone przez tą firme, a reszta tej słodkiej beblaniny to tylko marna propaganda. Po prostu nie można słowa złego powiedzieć na stalkone. Kiedy bedziesz na rozmowie w sprawie pracy i po akceptacji oraz wypełnieniu kwestionariusza dostaniesz umowy o dzieło lub zlecenie do podpisu in blanco to się zastanów. Bo jeśli coś Ci nie zagra u nich, to po to podpisałeś te umowy zebyś nie mógł nigdzie dochodzić swoich praw. Po prostu po zgłoszeniu sprawy np. do PIP oni se tam w te umowy wtedy powpisują wszystko tak, że nic nie zrobisz. Opowiedzą Ci historyjkę że to dlatego bo wiele ludzi popracuje chwilę wezmą zaliczkę i znikają, a biedna firma później nie ma jak tej kasy rozliczyć. Syf jakich mało z prezesem rumcajsem z wydumanym ego.

Maras

Ukrainiec, zostałeś zwolniony bociągle słuchałeś muzy przez słuchawki, po co kłamiesz??? U was tam na wschodzie to normalka, nic prawdy, całe szczęscie że sobie poszedłeś :)

spawacz

chyba to nie jest tak jak piszesz, nie jest łatwo, ale wszystko zgodnie z tym na co się umówisz. Przecież nie ma przymusu, jak masz kilka firm do wyboru to ją zmień. Ja tu pracuję 8 lat i nic mnie złego nie potkało. Wystarczy wyjść na zewnątrz i posłuchać, że w tych innych fajnych firmach to albo masz działalność, albo dzieło i robota jak jest to jest, a jak nie to nie. Nie wiem po co plujesz jadem i piszesz takie bzdury. I nie jestem żadnym poplecznikiem nikogo, 2 razy próbowałem znaleźć coś lepszego. I nie znalazłem. Po prostu na zadku ci mucha usiadła.

Mario

on już nie pracuje, tylko takie bzdety pisze, złodziejaszek jeden :)

olek

to po co pracujesz? czy to ciebie złapali na kradzieży? to wszystko wyjaśnia

Pablo

Pracowałem w tej firmie i nie mam zarzutów. Zarobki ok- kasa zawsze była na czas, szef może czasami jest ostry i wymagający ale przy tym jest także konkretny i uczciwy. Umówmy się , gdyby był inny i miał pobłażliwy charakter to firma by była niczym.... Uważam że firma jest ok i polecam ją dobrym pracownikom. Nie polecam tej firmy dla leni i nierobów z wygórowanym ego. Pozdrawiam całą kadrę tej firmy i życzę sukcesów:)

pantera

jest sukces, podobno prezes zwalnia Jurka, szefa produkcji, no całe szczęście. Już tak nas hamował i nie kazał szybko robić, że nie wiadomo było jak udawać przed prezesem..... Trochę będziemy mogli podziałać samodzielnie. A firma fajna, umowy, praca, płaca wszystko tak jak się umówisz.

Norway

Panie Czajka, widać, że ciśnienie Panu skacze, podejrzewam, że firma Stalkone podejmie kroki prawne wobec Pana. I znając ich, sporo Pan za to zapłaci. z pozdrowieniami świątecznymi były pracownik Stalkone zadowolony że w tej firmie pracował

wojtus

przemek czajka, slyszałem, ze wystawiasz f vat na zawieszoną firmę, xervon wie? :), a skarbowy wie, że my u ciebie dymaliśmy na czarno i jednoosobowo żona stawia sama 10.000m3 miesięcznie? Poczekaj jak się remontowa dowie i dostaniesz zakaz :)

fuhs
@wojtus 15.12.2015, 09:13

ja też u czajki robilem na czarno dla xervon na połnocnej, facet zupełny lewus i kanciarz, ale on już w stalkone nie robi. Pogonili chwasta!

Adamo

przeczytałem to wszystko i częśc to niezłe bzdety. Firma jak firma, płaci w terminie, robote ma i trzeba ją zrobić. Przy rusztowaniach na platformach daje lepiej zarobić. samochód mamy. Co chcieć więcej. Gwarantują nam pracę codziennie, a nawet czasem za dużo :) jak wszędzie:). Moim zdaniem warto w niej robić, oprócz rusztowań zarabia jeszcze na konstrukcjach, więc sobie nieźle radzi. A Wojtek? sto razy lepszy niż pełka, a że opier...ala? jak każdy szef. Ale i obroni :)I bez cukrowania firma jakich jeszcze niewiele.

kierowca

już sobie nie cukrujcie tak... uważacie że wypłata na czas to jakaś łaska??? jak by było u was tak kolorowo, to nie mielibyście takiej rotacji pracowników. ale kto w tej firmie przepracuje pół roku, to później wytrzyma już wszystko.

robak

co do wyplaty to ok zawsze na czs ale jesli traficie do wojtka gajgera na romontowke to wspulczucia kawal ch... nie polecam nie do opisania szczegolnie operatorzy sprzet przedwojenny a szkoda gadac nie polecam gdynia to co innego spokoj i praca na luzi bez stesu pozdo

carlo

W tej firmie niedawno zacząłem pracę, Może jakiś kokosów nie płacą, ale pierwszą wypłatę odebrałem, tak jak się umówiłem. Chłpoaki mówią, że tak jest zawsze, tylko trzeba pracować. No nie lubią leni i udających pracę. I tyle co mogę powiedzieć. Aa i ciuchy dostałem, wody w tą temperaturę ile chcesz i szef odpuszcza przy tej pogodzie. Polecam

Janek

No właśnie, ja tez nie narzekam, wypłata w terminie, ZUS płacony, z szefem idzie sie dogadać. Chyba tylko leń może takie głupoty pisać. Masz powody, czy jestes złośliwy?

turbo

dno i syf nie polecam tej firmy

liberosf

a znasz takiego?

libero

Kierownicy co nie wytrzymuja miesiaca mobingu wlasciciela

ADam

Pracowałem tam 2,5 roku i nie narzekam. Na produkcji, jak to na produkcji,gdy są terminy to każdemu skacze ciśnienie, ale kierownik mimo wszystko spoko. Konkretne zasady u szefa, ale zawsze sprawiedliwie. Jak się jest rzetelnym i się chce, to kasa też rzetelna :-)

tolek

powodzenia i w końcu się ogarnij! :) tylko na ogarnianiu się znasz :)

spawacz tig

gdzie ty tam koles masz aluminium ogarnij sie . Co do pracy nie mamm najmniejszego problemu zeby ja dostać pracuje w firmie niedaleko twojej i mam 7 zł wiecej na godzine. Ludzie rozglądajcie sie po okolicznych firmach róznica w stawkach co do firmy stalkone jest spora. Było tobie łyso ze ktoś ma jaja i nie bedzie pod twoim pręgierzem. Firma najzwyczajniej omija kodeks pracy poprzez umowe zlecenie nakazując ilość godzin, dni pracy,przydzielając przez szefa produkcji inne prace, ktore nie należa do ciebie i twojej umowy. Nadając kary finansowe za nie przyjście w sobote. Kto wie taki ustrój podlega pod kodeks pracy.

spawacz tig

ty pospawasz lepiej heh jak niby nie umiem pospawac to po co mi dałes zlecenie zlecenie moje polegało na sprzataniu i naprawianiu maszyn spawalniczych ogarnij sie. Kto tu mówi o terminowości jak macie tam rozpierdziel fachowość wedlóg tej firmy polega na spawaniu nierdzewki w obecności stali czarnej ( opiłek i tym podobnym) odradzam kazdemu przyjmować sie do tej firmy a jesli ktoś juz ma taki zamiar to odrazu bierzcie egzemplarz umowy dla siebie bo pozniej kazdy bedzie miał problem podobny do mnie ze szef nie da umowy albo wmawia ze jej nie ma.

@spawacz tig 24.03.2015, 11:46

szkoda gadać, ty się lepiej naucz odróżnić aluminium od stali czarnej i nierdzewki, to przykre, że nie każdy Miotk.... z Kartuz to fachowiec od tig. Powodzenia dla nowego pracodawcy!!!

@spawacz tig 24.03.2015, 11:46

spawacz tig

Odradzam firme ten caly szef to cwaniak na pozcatku milo do ciebie gada a jak chcesz sie zwolnic pokazuje jaki to on madry nie jest.pracowalem tam tydzien na umowe zlecenie ktora podpisalem a ten cwaniaczek nie dal egzemplarza dla mnie. jak chcialem sie zwolnic to mi wmawia ze mam 7 dni na wypowiedzenie jesli odejde predzej to wezmie 7000 zł z pensji. w soboty tez przymusza pracowac jesli nie przyjdziesz to 100zł mniej . ogolnie praca fatalna social gorzej jak na starym dworcu papieru toaletowego nawet nie ma . BHP w pracy poziom zerowy najlepiej zebys pracowal za darmo i robil wszystko omijajcie te firme szerokim łukiem

@spawacz tig 20.03.2015, 16:34

faktycznie leniu smier..., przyszedłeś na zlecenie i nie potrafiłeś nic dobrze pospawać, nie mówiąc o terminowości, twoja fachowość i rzetelność panie Miot..... jest do niczego. Ale oczywiście dziękujemy za reklamę, leni, nierobów i tych co myślą, że przez 7 dni zarobią 7000 nie chcemy. I spawacza z Kartuz p. Miot.... nie radzimy przyjmować :):):)

Dryb

Z wypłatą spoko zawsze w terminie. Tylko nie pijta i trzeba pracować. Za róg sie nie schowata. No może raz. A potem do domu. Jak dobrze robisz to możesz całe życie tam ślusowac hehehe

mAlar

(usunięte przez administratora) wypłata jest zawsze w terminie, tylko gorzej jak podpadniesz szefowi, o(usunięte przez administratora)

Seler

Nie można powiedzieć, robiłem dzieło noga sie powinela, ale szef kase zapłacil choc roboty ne zrobilem. Cieżka robota, ale na wyplacie nie oszukuje, jest w terminie. Gorzej jak zapijesz - wylatujesz heheehee

Zostaw opinię o Stalkone - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalkone