Opinie o (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Jola

Niestety ale nie podziele się pozytywną opinią o pracy w tej firmie brak szacunku dla paracownika brak szkolen nie odpowiednia kadra kierownicza zamiast dobrej atmosfery zastaniesz tam kopniaki i brak pomocy od kolegów Nie polecam!!!

Sowiet

Nie polecam! Kierownicy brani z działek ogrodniczych Zero kompetencji ciągłe donoszenie rodzinne konspiracje! Powodzenia!

@Sowiet

No co ty? Teraz szukają kierownika projektu ds. wdrożenia ERP i mają sporo wymagań od kandydata. Chce aplikować ale nie wiem czy poprzeczka nie jest za wysoko i się dostane. A ty piszesz że kierownicy bez kompetencji. To tylko ci co dostają się po znajomości albo po rodzinie czy wszyscy?

Witam czy stanowisko kierownika montażu jest aktualne ? Czy mogę się ubiegać o takie stanowisko po 10 latach pracy jako monter maszyn rolniczych w konkurencyjnej firmie?

Anula Nowy wpis
@Kandydat

Hej, ja właśnie też widziałam, że szukają kogoś jako montażysta maszyn rolniczych i szukam info dla taty mojego. Od siebie dodam pytanie, kasa zaczyna się od 38 zl za godzinę brutto. A czy wiecie, jaka właśnie ktoś ma kilka lat doświadczenia na montażu to dostanie większą stawkę?

Sowiet Nowy wpis

@Sowiet

Jest aktualna rekrutacja na lakiernika przemysłowego. Stawka 47 zł brutto za godzinę. To wychodzi brutto 7500zł. Na premie też się można załapać czy już bez szans?

Na stronie firmy wisi sporo ogłoszeń, niestety wszystkie nieaktualne. Czy strona będzie w najbliższym czasie aktualizowana (czytaj: czy są w planach nowe rekrutacje)? Ktoś wie coś na ten temat?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Manager magazynu?
Jola

W sieci można znaleźć wiszące ogłoszenie o pracę na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego. Widzę, że jest to praca na jedną zmianę. W takim razie, w jakich godzinach się tutaj pracuje? Od poniedziałku do piątku? Każdego dnia wraca się do domu? :) Czy kierowcą musi być koniecznie mężczyzna? Jestem kobietą i posiadam prawo jazdy kat. C+E, i aktualnie poszukuję pracy.

Mariusz

Witam. Chciałbym dowiedzieć się czy wynagrodzenie dla montażysty 4500 zł to jest kwota netto czy brutto? Za odpowiedź z góry dziękuję.

@Daro

Witam. Chciałbym zapytać ile można zarobić jako spawacz w tej firmie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@@Daro

Podajcie też kasę dla spawacza z doświadczeniem 8 lat? I czy jak ma się właśnie takie większe doświadczenie, to można być na posadzie np. starszego spawacza? I wtedy dostaje się UoP an start na czas nieokreślony?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Kierownik Logistyki do pracy w Wysokie Mazowieckie. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

A mówili, że w jakim czasie dadzą odpowiedź? Gdyby odpowiedź była negatywna to też mieli poinformować? Swoją drogą daj znać na jakie stanowisko próbowałeś się dostać.

Urszula

Myślicie, że jeszcze jest szansa na pracę biurową tam? Czy raczej wakat jest zajęty, bo to ogłoszenie, które wstawili to widzę, że już spory czas temu było. W ogóle warto się interesować taką pracą pod kątem finansowym, jak zarobki?

@Urszula

Witam, aktualnie poszukujemy osoby do działu marketingu.

@(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.

A czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Niestety nie znalazłam takiej w internecie. Czy na tym stanowisku można liczyć od początku na umowę o pracę?

@(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.

Witam. Czy poszukujecie Państwo spawacza . Spawam Tig Mig.

Urszula

Sporo było kiedyś ofert do typowej pracy fizycznej, ale gdzieś się przewinęła też taka na pracownika biurowego. Wiadomo, czy można jeszcze się zgłaszać do tej pracy i czy ewentualnie szkoła średnia im wystarczy? Czy jakieś inne wymagania mają?

nie polecam brak szacunku dla pracowników ze strony kadry kierowniczej zwłaszcza na srutowni i spawalni niska płaca

@były pracownik

Dzień dobry, warunki zatrudnienia są szczegółowo reprezentowane podczas rozmowy rekrutacyjnej i zapewniamy, że pokrywają się z rzeczywistością. Niewątpliwie okres próbny weryfikuje umiejętności pracowników i bardzo często zdarza się, że kadra kierownicza wnioskuje o przyznanie pracownikom wyżej pensji, niżeli została ona pierwotnie ustalona. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby w firmie panowała przyjazna atmosfera, która sprzyja satysfakcji z wykonywanej pracy. Nie mniej jednak zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w siedzibie firmy w godzinach od 7:00 do 15:00, telefonicznie pod numerem telefonu 798-542-929 lub mailowo: kadry@euromilk.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

@były pracownik

dokładnie tak jest jak jak napisane niska płaca brak szacunku ze se strony kadry kierowniczej nie szanują pracowników na produkcji

@były pracownik

też nie polecam kierownicy na produkcji brak słów brak poszanowania

Leszek
@były pracownik

Co oni takiego robią? Podzieli się ktoś jakimiś szczegółami?

tom
@były pracownik

...ponieważ wiem że z firmy zostało zwolnionych kilka osób - kilku z nich nadużywało alkoholu- paru miało własne działalności - i nie dokońca byli zaangażowani. Każdy kto stara się i robi co do niego należy z pewnością zostanie zauważony.

@tom

Własne działalności założyli tuż po tym, gdy pracując na umowę zlecenie lub o dzieło otrzymali odmowę w przypadku umowy o pracę.

@tom

Hmmm… taki rodzaj zaangażowania jaka forma zatrudnienia - umowa o dzieło lub zlecenie z najniższą krajową na papierze płatne „pod stołem”.

Jerzy
@Rino

Niektórzy to mają fantazję i ochotę, żeby takie kocopoły pisać - zero kontaktu z rzeczywistością. Pewnie w Euromilku nie wyszło jak w całym życiu i wszyscy winni. Fakty są takie, że prawie każdy ma umowę o pracę i wypłatę "na stole"

@Jerzy

Właśnie Panie Jerzy fantazja to wspaniała rzecz ???? pewnie jeszcze nie wiedziałeś gdzie jest ul. Przemysłowa w Wysokiem Mazowieckiem, gdy ludzie pracowali tam na wspomnianych warunkach. I to być może dzięki tym „nieudacznikom” Ty i Twoi obecni współpracownicy macie takie warunki pracy a nie inne. Brawo dla Szefostwa, że w końcu zatrudniają ludzi uczciwie jak na nowoczesne przedsiębiorstwo przystało ????

Witam, Są przyjmowane również kobiety.

Witam. Czy pracują osoby dojeżdżające z Białegostoku i czy praca odbywa się jedno czy dwu zmianowo?

tom
@Kandydat

Praca odbywa się w trybie jednozmianowym- soboty zawsze są wolne. Jest kilka osób które odjeżdżają z Białegostoku. Polecam atmosferę- dobra firma.

@tom

Dojeżdżają osoby z produkcji czy biuro?

@tom

A możesz dodać czy zdarzają się jakieś nadgodziny? Powiedz proszę co wpływa na tą dobrą atmosferę,jakie widzisz plusy?

Fixture

Witam jak wygląda praca na stanowisku spawacza? Pracujecie na przyrządach? Składacie detale czy tylko interesuje was spawanie a montaż wykonuje ślusarz lub monter dzięki za odp. Pozdrawiam

@Fixture

Praca jest zróżnicowana w zależności od tego co się spawa. Na niektórych stanowiskach spawaczy występuje tylko składanie elementów, inni spawają tylko gotowe konstrukcje przygotowane przez monterów. Znaczna część spawaczy pracuje samodzielnie składając detale i je spawając. Dążymy do tego aby praca była jak najprostsza dlatego zwiększamy liczbę oprzyrządowania, szablonów a same elementy spawane staramy się konstruować, tak aby możliwość popełnienia błędu podczas składania elementu była jak najmniejsza. Zapraszamy na rozmowę, chętnie pokażemy naszą spawalnię.

Fixture
@(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.

No właśnie pracuje na stanowisku spawacz-monter konstrukcji stalowych. Składam i spawam.

Aktualność
Poszukujemy !
Spawacza MAG 135, MAG 136, TIG 141, MMA 111
Zapraszamy do kontaktu oraz aplikowania na stanowisko pracy.
Spawacz

Witam. Jaką stawkę oferujecie dla spawacza z pięcioletnim doświadczeniem przy spawaniu maszyn rolniczych?

Pracownik.

Przygodę z Firmą zacząłem z 7 lat temu , pracuje na kilku maszynach , jestem zadowolony co do wypłat i kadry kierowniczych , praca w naprawdę miłych warunkach .

@Pracownik.

Bardzo dziękujemy za udzielenie opinii :) Cieszy nas fakt, iż warunki pracy oraz nasza kadra spełnia oczekiwania naszych pracowników.

@Pracownik.

Już 7 lat, wow super staż. Powiesz jak przez ten czas wzrosła ci pensja z powodu wzrostu doświadczenia?

Jak wygląda ścieżka kariery w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Sebastian

Jeśli starasz się, podchodzisz rezolutnie i odpowiedzialnie do swoich obowiązków. To z pewnością zostaniesz zauważony i doceniony. Nie wiem czy da się powiedzieć po jakim czasie odbywa się awans, ale napewno jest to uzyskania w firmie.

Pracownik od kilku lat

Praca ok, pieniądze zawsze na czas i moim zdaniem adekwatne do wykonywanej pracy i stanowiska. Nie widzę lepszej alternatywy w Mazowiecku.

@Pracownik od kilku lat

Dziękujemy za opinię :)

Zostaw merytoryczną opinię o (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.

(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.