Opinie o (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Kamil

W tym roku nie udzielaliście się na forum, czy w firmie pracuje Wam się tak dobrze że postanowiliście milczeć? Dajcie znać czy GAMA to Waszym zdaniem dobre miejsce do rozwoju zawodowego, liczę że powiecie coś na ten temat.

Maciek
@Kamil

EUROMILK pozwala pracownikom rozwijać swoja karierę. Jeżeli wykazujesz chęć rozwoju i awansu to jesteś w tym wspierany przez firmę .

Sebastian

Bardzo pozytywna rodzinna atmosfera w firmie. Praca w takiej firmie to przyjemność, oby jak najdłużej :) Polecam wszystkim, którzy są gotowi na wyzwania i wytrwałe dążeniu w osiągnięciu zamierzonego celu. EUROMILK pozwala pracownikom rozwijać swoje pasje i zainteresowania oraz wspiera ich w tych działaniach.

duo

niema lepszego pracodawcy na okolice uczciwe pieniadze za uczciwa prace kasa zawsze sie zgadza i jest na czas a zarzuty o to to kompletna bzdura jak najbardziej polecam prace w tej firmie

Chudy

Pracuje w firmie już ponad rok. Praca nie jest najgorsza w porównaniu do Mlekovity. Co do zarobków jest tragedia. Zatrudniając się były uzgodnione warunki stawki. Po 3 miesiącach. Synowie stwierdzili że wprowadza nowy system płacenia "stała pensja" po miesiącu pan Tadeusz postanowił to zmienić. Na stawkę znowu godzinową. Przez te zmiany byłem 1000 złotych w plecy. Terez mamy stałą stawkę plus premia. Tylko premie tracimy wraz z niewyrobieniem normy godzin oraz jeżeli pójdziemy na L4, weźmiemy dzień wolnego. (Premia wynosi 200 zł zależności od stanowiska) Na umowie dłuższy czas były wpisane mniejsze stawki niż naprawdę mieliśmy. Co wypłatę trzeba dobrze sprawdzać czy wszystko się zgadza. Bo pani kadrowa potrafi się pomylić w liczeniu.

Kamil
@Chudy

Czy zdarzyła Ci się już taka sytuacja, że kwota, którą miałeś otrzymać, została nieprawidłowo policzona? Czyli na tę chwilę znów jest stała pensja? Najlepiej by było gdybyś opisał to dokładnie na przykładzie swojego stanowiska, tak, żeby inni mieli pełen obraz pracy w tej firmie. Mogę Cię o to poprosić?

@Kamil

Tak miałem już raz taką sytuację. Wtedy jest walka z Panią Kadrową. Trzeba najpierw iść do niej ona jak zwykle jest niewinna. Później do Pana Tadeusza Szepietowskiego. Koniec końców zakończyło się pozytywnie. W tej chwili mamusimy wyrobić normę godzin. Jeżeli np mamy 21 dni pracujących. To muszę mieć 168 godziny . Jeżeli nie będę miał wyrobionej normy to tracę premię. Premia jest w zależności od stawki. Czyli np jeżeli mam stawkę 16 (jest wliczona premia) to moje wypłata wynosi 2688 plus 50 zł za każdy rok stażu. Ale w sytuacji jak tracę premię mam liczone po 14.5 to wychodzi mi 2436

Edyta
@Chudy

Dziękuję, że dokładnie wyjaśniłeś tę kwestię. A czy poza podstawą wynagrodzenia i ewentualną premią pracownicy firmy PHU "GAMA" T.K. Szepietowscy Spółka Jawna mogą liczyć na jakieś benefity, dodatki?

@Edyta

Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Manager magazynu?
Mrygus

Wy wszyscy co macie takie negatywne podejście i pisanie o panu Tadeuszu czy synach, to są dobrzy ludzie i uczciwi i nie wypowiadajcie się źle bo tam nie pracowaliscie i tylko głupie wasze pisanie bez sensu ja tam pracowałem jako operator cnc Ł. Z. A każdy z was co złe zdanie ma niech chociaż spróbuję sił otworzyć taka firmę a nie tylko komentować.

Patrycja

@duo, wnioskuję, że jesteś zadowolony z pracy w PHU "GAMA" T.K. Szepietowscy Spółka Jawna. Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie wynagrodzenia, firma oferuje premie na przykład świąteczne? @Filip, nie natrafiłam na nowe oferty pracy w firmie. Czy udało się Tobie uzyskać informacje na ten temat? Jeżeli tak, to na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy? Czy zamierzasz rekrutować do firmy?

Filip

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach podpowiecie?

duo

te wszystkie niepochlebne opinie o firmie to zwykla zlosc i zazdrość ze ktoś potrafi zbudować taka firme od podstaw. Denerwuje mnie gdy ktoś utrzymuje siebie i rodzine dzięki pracy w gamie i jednocześnie mowi ze jest tam tak zle nikt nikogo nie zmusza do pracy wiec jeśli jest lepsz firma to można zmienić. Powiem więcej gdyby nie tacy ludzie jak Szepietowscy i ich zaradność pomyslowosc pracowitość to polowa pracowników stalaby przy tasmie w mleczarni i serki ukladala na palety wiec zamiast krytykować to lepiej cieszcie się ze jest taka firma która daje zatrudnienie a stawki które mamy to nie znajdziemy w okolicy

Mryg

Moim zdaniem szefostwo jest wporzadku według pracowników .ta osoba co pisze źle o np panu Szepietowskim To niech pokaże klasę i spróbuję ciężka praca zdobyć to co ten człowiek i za to wielki szacunek mam ,własnymi rękami to wszystko zbudował , wynagrodzenie śmie powiedzieć w żadnej firmie w okolicy nie dostaniecie takiego wynagrodzenia ,ja polecam pracę w tej firmie .tak jak zarząd firmy i pracownicy są zgranym zespołem

duo

szefostwo firmy to sa porzadni ludzie a ze wymagaja to chyba normalne nikt nie placi za siedzenie a pan Tadeusz to jest porzadny i uczciwy czlowiek nigdy mi nie 'urwal' nawt zlotowki tak jak to bywa w przypadku pseudo przedsiebiorcow mysle ze wszystkie te negatywne opinie sa od osob ktore wczesniej nigdzie nie pracowaly

Pedro

Jeśli nie potrafimy docenić pracy w dobrej firmie to może trzeba ją zmienić?

Nie zmienilo sie nic niestety I predko nie zmieni. Przykro nam.

Cyk

Szef popi....ony mimo że (szacun) stworzył dużą firmę ale podejście do pracownika porażka. Kasa słaba i w kopercie. Umowy śmieć. Próba wszelkiej kontroli. Wszędzie karta kamera itd. Nie polecam

NICK

Firma o europejskim jedyne LOOKU jednak podejście do pracownika - moim zdaniem - komuna, chociaż mogę tym stwierdzeniem obrazić ten ustrój. Szefowa stworzyła własny KP urlop przydziela według uznania, 16 dni rocznie 18. Nigdy tyle ile się należy czyli np 20 lub 26. Różnica w należnym, a przyznanym urlopie nie jest wynagradzana, oddana w żaden sposób np w formie ekwiwalentu. Musisz podpisać, ze wziąłeś ile trzeba biorąc ile dają. Umowy śmieciowe, bądź najniższe wynagrodzenie. Ewentualnie propozycja ze strony szefostwa, ze owszem ubezpiecza na minimum ale koszty (zus, skladki) odlicza od poborów. No oczywiście byłoby milo gdybyś mógł sam opłacać sobie KRUS, rolnicy w firmie są najmilej widziani, bo nie generują wysokich kosztów. I koperty z wyplata w XXI wieku, ludzie?!!!!!! Rozmowy kwalifikacyjne, u Szefowej przerost formy nad treścią dosłownie, ogromny, rażący brak szacunku do kandydata. Chciało by się zacytować klasyka "człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś..." cytat właściwie określa oboje seniorów rodu. U chłopaków, dużo obietnic, słaba realizacja. Można byłoby pisać więcej tylko czy warto? Najlepiej spróbować tej niebieskiej słodyczy osobiście. Właściciele natomiast powinni zastanowić się czy Firma stoi odpowiednio dobranymi kolorami, logo, wystawnym biurem czy jej siła powinna tkwić w zadowolonych z pracy I płacy, szanowanych przez pracodawców pracownikach którzy odpowiednio traktowani będą pracować na jej wygląd. Państwo S.szacunek do ludzi to podstawa po co pracownicy maja wymieniać niemile uwagi na Wasz temat "po katach" trzeba zatrudniać uczciwie I będzie ok. Z biegiem czasu każdy będzie zadowolony, doradzam kurs z podstaw księgowości. Wyzszy koszt pracownika, mniejszy podatek, eureka !!!!!!

Jak atmosfera w firmie? Słyszałem sporo dobrego, natomiast idealnych firm nie ma. Zawsze znajdzie się jakiś człowiek niezadowolony, trudno

duo

naprawde nie rozumiem skad te negatywne opinie o firmie

jan
@duo

marek ty to bys chcial zeby wlasciciel firmy zatrudniajacej ok 100 osob jezdzil golfem 2 albo escortem

Szalenstwo przez duże S. chłopcy woza się swoimi pojazdami, pieknymi, nowoczesnymi i drogimi. zamiast tak blyszczec lepiej by zatrudnic wszystko zgodnie z KP. tam tata jest dosc ok, stara szkola, trzyma jakos, mlodzi rozjada ten grajdołek niedlugo. Bylem tam. Nie polecam.

Patrycja

@not_pennys_boat czyli jednym słowem polecasz pracę w "GAMA" ? A możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Czy pracodawca zapewnia możliwość rozwoju (kursy/szkolenia)? Dla wielu forumowiczów to jedna z istotniejszych kwestii. Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników?

Zbyszek
@Patrycja

Ja nie mogę polecić pracy w tej firmie. Jestem niezadowolony, własnie odchodzę od nich. Za dużo tego.

Jum

W tym momencie to jest naprawdę w czym przebierać, kilka ogłoszeń poszło do gazet, wystarczy poczytać i będzie na pewno coś dobrego załatwione, ja się tam cieszę, że wszystko tutaj gra i grac będzie, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.

(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.