Opinie o (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Gffff

Firma która istnieje kilkadziesiąt lat nie może dobrać sobie pracowników. Co o tym myśleć ???.

Pracownik.

Pracowałem w tej firmie 4 msc. Byłem prawie na wszystkich działach , to nikogo nie mam zastrzeżeń z strony kierowniczej , pieniądze też były na czas .

Maniek

Firma Euromilk to bardzo dobra i rzetelna firma. Pracuje na produkcji i złego słowa nie można powiedzieć , mila atmosfera pracy kulturalni przełożeni oraz wypłaty na czas. Według mnie wszystko jest tak jak powinno być. Polecam !

@Maniek

Dziękujemy za opinię :)

JOKER
@Maniek

Kierownicy właśnie nie są mili i nie szanują pracowników po prostu szkoda słów pracowałem to wiem jak tam jest

Maciek

Pracuję, już tutaj 4 lata. Zmieniłem stanowisko pracy 3 krotnie, na każdym z nich pojawiały się nowe obowiązki, ale także zarobki. Według mnie adekwatne do wykonywanej przez mnie pracę. Jestem zadowolony do dziś z warunków pracy.

@Maciek

Dziękujemy za opinię :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Manager magazynu?
Pracownik.

Ja nie mam nic do zarzucenia , pracuje już tutaj 2 lata . Wypłaty na czas i atmosfera bardzo dobra .

@Pracownik.

Jest nam niezmiernie miło……... Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Krzysiek

Pracuje na śrutowni od paru miesiecy. Miła atmosfera w pracy pieniądze na czas. Kadra kierownicza w porządku rzadnych zastrzeżeń co do traktowania personelu.

@Krzysiek

Jest nam niezmiernie miło……... Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Jak długo trwa proces awansu w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.?

Sebastian

Zależy jak się starasz. Kadra kierownicza docenia starania i jeśli wyróżniasz się ambicją i zaangażowaniem to z pewności zostaniesz zauważony i doceniony za swoja pracę. Myślę, że nie da się określić ram czasowych potrzebnych do awansu.

były Parcownik

nie polecam niska płaca brak szacunku do Pracowników se strony kierowników zwłaszcza na spawalni nie szanują pracowników kierownicy nie szanują pracowników

Józef

Jest ok !

Łukasz

Tytułem wstępu chciałbym nadmienić, że pracuję w firmie od 12 lat. Przeszedłem chyba wszystkie możliwe  szczeble zawodowe, począwszy od montażu instalacji udojowych, sprzedaży w sklepie, pracy w terenie jako przedstawiciel handlowy i menager sprzedaży, aż do objęcia funkcji dyrektora handlowego. To doskonałe miejsce dla osób ambitnych, pracowitych ,otwartych na naukę i pozytywnie nastawionych do życia. Podoba mi się kierunek rozwoju firmy i to, że przyciąga ludzi, którzy dają coś od siebie, tworzą nowy standard pracy i są zaangażowani w to, co robią. Widząc tak duży postęp, w tak krótkim czasie nasuwa się jedno stwierdzenie. Firma to są ludzie i dzięki dobremu, zgranemu zespołowi można osiągnąć wiele. Wynagrodzenie? Każdy z czegoś musi żyć... Pracodawca to szanuje. Wysokość zarobków jest adekwatna do zaangażowania, stanowiska i poświęconego czasu. Co najważniejsze ZAWSZE JEST NA CZAS, tak jak w umowie. Urlopy dostępne i respektowane w pełnym zakresie zgodnie z kodeksem pracy. Pracując w EM można czuć się bezpiecznie i stabilnie.

Aneta

Solidny Pracodawca. Przyjazna atmosfera. Możliwości rozwoju zawodowego.

Jerzy

Praca jest ok, istnieje możliwość rozwoju i awansu. Jeśli ktoś ma chęć pracować i współpracować z zespołem to na pewno nie zginie. Kasa jest zawsze na czas, wszystko zgodnie z zawartą umową.

Mariusz.

Praca w firmie jest dobra , wynagrodzenie jest adekwatne do zaangażowania . Polecam

Rafał

Pracuję w tej firmie 8 lat . Nie mam nic do zarzucenia , pracodawca rzetelny i uczciwy.

Rafał

Pracuje już tutaj 8 lat. Niczego nie mogę zarzucić , pracodawca rzetelny i uczciwy ,

Grzesiek

Rzetelny i uczciwy pracodawca. Nie ma zarzutów co do warunków pracy.

Urszula
@Grzesiek

Widzę, że Ty jesteś zadowolony z zatrudnienia w Gama Group. A mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, dlaczego warto wybrać tę firmę? Taka ogólnikowa opinia jest trochę mało pomocna, myślę, że wiele osób chciałoby poznać jakieś szczegóły. Jeżeli tylko możesz, to napisz coś więcej.

Aktualność
Firma EUROMILK poszukuje MONTERÓW MASZYN ROLNICZYCH.

EUROMILK jako lider regionu w produkcji wyposażenia dla gospodarstw mleczarskich działa na rynku od 2009. Naszymi flagowymi produktami są wozy paszowe, rozrzutniki obornika, owijarki, roboty paszowe, świetliki dachowe oraz kurtyny oborowe.

INFORMACJE O STANOWISKU:
- miejsce wykonywania pracy: 18-200 Wysokie Mazowieckie, ul. Przemysłowa 5
- wymiar czasu pracy: 40 godz. tygodniowo
- jedna zmiana
- rozkład czasu pracy: 7.00 - 15.00
- system wynagrodzenia: miesięczny

WYMAGANIA:
- wykształcenie podstawowe
- mile widziane doświadczenie zawodowe, ale nie jest wymagane: możliwość przyuczenia
- sprawność posługiwania się narzędziami

OBOWIĄZKI:
- montaż urządzeń i maszyn rolniczych na podstawie dostarczonej dokumentacji

OFERUJEMY:

- duże perspektywy rozwoju;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- umowa o pracę;
- przyjazną atmosferę w pracy;
- pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Czekamy na Wasze CV pod adresem mailowym [Ukryty adres e-mail] (w tytule maila 'Monter maszyn rolniczych')
Patrycja

@duo, masz pozytywne wrażenia odnośnie firmy - podzielisz się szczegółami? Dlaczego uważasz firmę za dobrego pracodawcę? Wcześniej pojawiły się zarzuty o, między innymi, urlop niezgodny ze stanem faktycznym - wiesz coś na ten temat? @Pedro, Ty też uważasz że firma jest dobra - dlaczego?

@Patrycja

Urlopy są i też szef za nie płaci

@Mrygus

Właśnie że płaci urlopy i nawet na święta daje i są imprezy raz w roku . Jak nie znasz prawdy to ić i pracuj tam wtedy się przekonasz

Patrycja

@Mryg za co jeszcze cenisz sobie pracę w PHU "GAMA" T.K. Szepietowscy? Może wiesz, czy przedsiębiorstwo obecnie poszukuje kandydatów do pracy i w jaki sposób można składać swoje dokumenty? Czy jest jeszcze coś o czym warto byłoby wspomnieć na forum, aby pomóc innym użytkownikom uzyskać rzetelne informacje na temat przedsiębiorstwa PHU "GAMA" T.K. Szepietowscy?

@Patrycja

Ja sobie cenię te firmę za całokształt , zawsze miło wspominam tą firmę, i z mila chęcią bym wrócił, cieszył bym się jak bym mógł dostac jeszcze szanse

Jakie wartości są cenione w PHU "GAMA" T.K. Szepietowscy Spółka Jawna?

Józek

lojalność , pracowitość , sumienność w wykonywaniu swojej pracy , bez konfliktowość . Pozdrawiam.

Grzegorz

Szczere podejście do pracy i chęć wspólnego rozwoju razem z firmą. Praca z pasji i zaangażowania. Ludzie, którzy przychodzą tutaj "za karę", aby "odwalić" 8h pracy bez zaangażowania no niestety to nie jest miejsce dla nich.

Zostaw merytoryczną opinię o (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w (Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.

(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.